Pokaż wyniki 1 do 9 z 9

Temat: Mała łazienka jak optycznie powiekszyć

  1. #1
    Nałogowiec
    Zarejestrowany
    Apr 2017
    Postów
    507

    Domyślnie Mała łazienka jak optycznie powiekszyć

    Hej dziewczyny. Doradzicie w jaki sposób optycznie powiekszyć niewielką łazienkę?

  2. #2
    Nałogowiec Avatar jagnam
    Zarejestrowany
    Dec 2015
    Postów
    340

    Domyślnie Odp: Mała łazienka jak optycznie powiekszyć

    Kilka porad ode mnie
    prysznic zamiast wanny
    mniejsze płytki zamiast dużych ponieważ optycznie o wiele lepiej prezentują się w niewielkim pomieszczeniu jakim jest łazienka niż duże klocki ( zastanów się nad mozaiką)
    rozproszone oświetlenie
    No i jasne kolory. NIe polecam zdecydowanie ciemnych płytek poniewaz optycznie są w stanie znacznie pomniejszyć pomieszczenie. O wiele lepiej w lazience będą wygladały jaśniejsze płyteczki. O tutaj https://www.rawdecor.pl/pl/ - na stronie jest sporo pomysłów na mozaikę.

  3. #3
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    Mar 2018
    Postów
    35

    Domyślnie Odp: Mała łazienka jak optycznie powiekszyć

    Myślę, że jeśli zerkniecie na ten artykuł zyskacie wiele inspiracji w tym temacie. Ciekawe porady tam mają.

  4. #4
    Nałogowiec
    Zarejestrowany
    Jul 2016
    Postów
    679

    Domyślnie Odp: Mała łazienka jak optycznie powiekszyć

    Przede wszystkim wybrałabym prysznic, który naprawdę może prezentować się świetnie i przy tym nie zajmować dużo miejsca. Zerknij sobie koniecznie na ofertę ze strony: https://www.excellent.com.pl/produkty/kabiny-natryskowe Ja właśnie u nich wyposażyłam całą swoją łazienkę. Mają przystępne ceny, a jakość wykonania ich produktów jest bardzo wysoka. Mam nadzieję, że chociaż troszkę udało mi się pomóc

  5. #5
    Nałogowiec
    Zarejestrowany
    Apr 2017
    Postów
    310

    Domyślnie Odp: Mała łazienka jak optycznie powiekszyć

    Myślę, że kluczowe mogą być tutaj również baterie łazienkowe, dlatego dobrze je wybierzcie.

  6. #6
    Wczytuje się
    Zarejestrowany
    May 2016
    Postów
    16

    Domyślnie Odp: Mała łazienka jak optycznie powiekszyć

    Jeśli chodzi o proste sposoby na powiększenie łazienki to zdecydowanie warto postawić na jasne kolory, głównie jeśli chodzi o płytki i armaturę i do tego sporo świateł i lustra. Poza tym faktycznie może prysznic zamiast wanny też by trochę pomógł. Warto też zrobić zabudowę w pionie, żeby wszystko nie stało obok siebie i np. nad wanną zrobić półki albo szafki, to wtedy też zyskamy trochę miejsca

  7. #7
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    Jun 2017
    Postów
    49

    Domyślnie Odp: Mała łazienka jak optycznie powiekszyć

    Bardzo ciekawy temat. Szczególnie pasujący do osób mieszkających w blokach gdzie nie zawsze jest tyle miejsca ile potrzebowaliśmy. Po pierwsze to pomieszczenie można powiększych optycznie przy użyciu odpowiednich płytek. Mam tutaj na myśli dokładne rozmierzenie wszystkich ścian i dobranie rozmiaru płytek tak by nie było ich ani za mało, ani za dużo. To zdaniem wielu fachowców jest najczęściej spotykany błąd. Dobrze jest też wybrać jeden z cieplejszych kolorów gdzie jednym z lepszych jest biel czy też odcienie beżu. Dla wielu ludzi te kolory działają także relaksująco, szczególnie w kontekście posiadania wanny i brania gorących kąpieli. Jeśli już jesteśmy przy urządzeniach sanitarnych to warto wspomnieć o popularności takiego rozwiązania jak stelaż do wc . Nie tylko pozwoli oszczędzić sporo miejsca w łazience, ułatwi także czyszczenie ze względu na brak trudnodostępnych miejsc.

  8. #8
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    Nov 2017
    Postów
    45

    Domyślnie Odp: Mała łazienka jak optycznie powiekszyć

    Według mnie najlepszą opcją na wizualne powiększenie mieszkania jest po prostu zastosowanie różnych dużych luster. Najlepszym sposobem wydaje się zastosowanie indywidualnie wykonanego lustra na wymiar https://pan-szklarz.pl/lustra/ - tutaj macie profesjonalną firmę z Wrocławia, która zajmuje się tego typu projektami.

  9. #9
    Nałogowiec
    Zarejestrowany
    Jul 2016
    Postów
    679

    Domyślnie Odp: Mała łazienka jak optycznie powiekszyć

    Widzę tutaj kilka naprawdę przydatnych wskazówek. Osobiście chciałabym zwrócić Waszą uwagę na outlet tego sklepu: https://sklep.invena.pl/products/category/outlet-124/ zamówiłam od nich między innymi baterię łazienkową, która bardzo fajnie mi się sprawdza. Jeśli wyposażacie swoją łazienkę to koniecznie sprawdźcie sobie ich propozycje

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Tags for this Thread

Zasady postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •