Pokaż wyniki 1 do 21 z 21

Temat: Ramka cyfrowa

  1. #1
    Kosmetyczka Avatar RoksiSK
    Zarejestrowany
    Nov 2009
    Skąd
    Kraków
    Postów
    1 113

    Domyślnie Ramka cyfrowa

    W związku ze zbliżającymi się urodzinami, wybrałam sobie na prezent ramkę cyfrową. No i tu zaczynają się schody, bo jest ich tyle na rynku, że nie wiem jaką wybrać. Potrzebuję jej do zdjęć stylizacji, a więc musi mieć port usb, pamięć mogłaby mieć dobrą, bardzo dobrą rozdzielczość, muzykę niekoniecznie.
    Macie może takie rameczki? Możecie mi coś polecić?

  2. #2
    Nałogowiec Avatar minimouse
    Zarejestrowany
    Jun 2009
    Skąd
    Łódź
    Postów
    570

    Domyślnie Odp: Ramka cyfrowa

    ja dostałam ramke na 18 UVO ... ma port usb ... tylko ze jest nie duża .... no i nie ma możliwości słuchania muzyki
    znalazłam ja na allegro Ramka UVO 7'' USB2 2.0/JPEG/SD/ZEGAR/KALENDARZ (1001712369) - Aukcje internetowe Allegro

  3. #3
    Kosmetyczka Avatar RoksiSK
    Zarejestrowany
    Nov 2009
    Skąd
    Kraków
    Postów
    1 113

    Domyślnie Odp: Ramka cyfrowa

    Taka byłaby niezła, tylko trochę za mały ma wyświetlacz. Myślałam o takim 8-9 calowym.

  4. #4
    Nałogowiec Avatar minimouse
    Zarejestrowany
    Jun 2009
    Skąd
    Łódź
    Postów
    570

    Domyślnie Odp: Ramka cyfrowa

    ten ma chyba 7 ... jeżeli to oznaczenie 7" ... wskazuje cale

  5. #5
    Współzałożyciel forum Avatar mala
    Zarejestrowany
    Feb 2009
    Skąd
    niemcy
    Postów
    3 461

    Domyślnie Odp: Ramka cyfrowa

    ja tez mam podobna
    tez bez muzyki
    stoi sobie na poleczce i jak klientka chce fotki zobaczyc to jejw lanczam
    super sprawa

  6. #6
    Nałogowiec Avatar minimouse
    Zarejestrowany
    Jun 2009
    Skąd
    Łódź
    Postów
    570

    Domyślnie Odp: Ramka cyfrowa

    moja to w sumie cały czas stoi

  7. #7
    Kosmetyczka Avatar RoksiSK
    Zarejestrowany
    Nov 2009
    Skąd
    Kraków
    Postów
    1 113

    Domyślnie Odp: Ramka cyfrowa

    Rozmawiałam właśnie z koleżanką z innego forum i mam takie mieszane uczucia - takie jakie mi się spodobały to cholercia drogie Chciałabym firmówkę na pilota - za duże mam wymagania

    Dziewczyny, czyli nie korzystacie z ramki za często?

  8. #8
    Nałogowiec Avatar minimouse
    Zarejestrowany
    Jun 2009
    Skąd
    Łódź
    Postów
    570

    Domyślnie Odp: Ramka cyfrowa

    w moim przypadku tak właśnie jest a pomyślałam o tym samym żeby pokazywać zdjęcia pazurków .... ale w praktyce mnie przynajmniej to nie wyszło ... i tak ok 6 miesięcy stoi i się kurzy ... ona nie była droga bo dostałam ją z gwarancją więc i z paragonem kosztowała może 230 zł (jest z pilotem)

    ---------- Dodano o godzinie 10:31 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 10:29 ----------

    ja bym osobiście wolała zrobić zdjęcia i je wywołać np w media markt zdjęcie kosztuje chyba 15 czy 20 groszy ... takie jest moje zdanie .... i zrobić z nich jakiś ładny album

  9. #9
    Kosmetyczka Avatar RoksiSK
    Zarejestrowany
    Nov 2009
    Skąd
    Kraków
    Postów
    1 113

    Domyślnie Odp: Ramka cyfrowa

    masz rację

  10. #10
    Szkoleniowiec
    Zarejestrowany
    Apr 2010
    Skąd
    Mysłowice
    Postów
    141

    Domyślnie Odp: Ramka cyfrowa

    Dziewczyny ja mam rameczke w salonie przy kasie sobie stoi i zdiecia sie zmieniaja ...i zmieniaja ... i powiem wam ze kupiłam jakas niefirmowa 7 cali z pilotem niedroga bo dałam chyba 180zł w poruwnaniu z innymi .... zaobserwowałam ze klienci ogladaja a kobitki jak sie napacza na fotki to sie zapisuja na pazuraski a oto chyba chodzi . Jak klientki siedza w poczekalni i rozgladaja sie to zaraz w oczy rzuca sie rameczka .... i w efekcie zaczynaja wypytywac a potem to juz kwestia paru dni i pzychodza zakładaja i sa szczesliwe a ja jeszcze bardziej

  11. #11
    Nałogowiec Avatar minimouse
    Zarejestrowany
    Jun 2009
    Skąd
    Łódź
    Postów
    570

    Domyślnie Odp: Ramka cyfrowa

    jeżeli na się salon to może to być dobry sposób :0 ... ale ja uważam ze ładne stylizacje wiszące w antyramach też są bardzo przyciągające

  12. #12
    Współzałożyciel forum Avatar mala
    Zarejestrowany
    Feb 2009
    Skąd
    niemcy
    Postów
    3 461

    Domyślnie Odp: Ramka cyfrowa

    a ja wam powiemze to dobra sprawa
    bo ja zawsze jak laski przylaza to pytam co chca i czasem same mowia nie wiem wlacz ramke zobacze fotki albo sama wlanczam
    album tez mam ale wkurza mnie jak ja robie paznokcie a one mi w albumie lapami grzebia w czasie pracy
    a tak siedza i ogladaja

  13. #13
    Szkoleniowiec
    Zarejestrowany
    Apr 2010
    Skąd
    Mysłowice
    Postów
    141

    Domyślnie Odp: Ramka cyfrowa

    u mnie cały czas sie ramka wyswietla ..... no i stad te rachunki za prąd

  14. #14
    Kosmetyczka Avatar RoksiSK
    Zarejestrowany
    Nov 2009
    Skąd
    Kraków
    Postów
    1 113

    Domyślnie Odp: Ramka cyfrowa

    Mój się właśnie dopytuje, czy zamiast tej "całej ramki, którą wymyśliłaś" - cytuję go - "nie chciałabyś dobrej lustrzanki?" Mam dokładnie taką minę - - głupi, jeszcze się pyta Pewnie, że chcę Porządne chłopisko z tego mojego męża

  15. #15
    Nałogowiec Avatar minimouse
    Zarejestrowany
    Jun 2009
    Skąd
    Łódź
    Postów
    570

    Domyślnie Odp: Ramka cyfrowa

    no jak dla mnie lustrzanka super sprawa

  16. #16
    Wzorki Club Avatar kobietazpazurem
    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Skąd
    TORUŃ
    Postów
    4 711

    Domyślnie Odp: Ramka cyfrowa

    Cytat Napisał RoksiSK Zobacz post

    Dziewczyny, czyli nie korzystacie z ramki za często?

    szczerze co jakiś czas wygrywam zdjęcia i sobie rameczka stoi, bardziej robi mi za zegarek po 3/4 wychodzi do zegarka a reszta to miejsce na zdjęcie i co piętnaście minut mi się fotka zmienia tak sobie ustawiłam. Bardzo fajny gadzet ale przeważnie stoi...

  17. #17
    VIP Avatar natalia268
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Warszawa
    Postów
    7 165

    Domyślnie Odp: Ramka cyfrowa

    ja mam Samsunga a dokładniej o taką :


    stoi na biurku i nic... ma wejscie usb, na karte itd itd...Używana jest tylko wtedy gdy po wakacjach jedziemy gdzies do rodziny i chcemy pokazac zdjecia... to na niej puszczamy, zanim jakies wywołamy...

    a tak to bezużyteczna

    ________________________________________


  18. #18
    Nałogowiec Avatar minimouse
    Zarejestrowany
    Jun 2009
    Skąd
    Łódź
    Postów
    570

    Domyślnie Odp: Ramka cyfrowa

    o dokładnie moja ma takie same przeznaczenie jak Natalki ....

  19. #19
    Nałogowiec Avatar Sildre
    Zarejestrowany
    Apr 2010
    Skąd
    Grudziądz
    Postów
    324

    Domyślnie Odp: Ramka cyfrowa

    Cytat Napisał Anna Kula Zobacz post
    Dziewczyny ja mam rameczke w salonie przy kasie sobie stoi i zdiecia sie zmieniaja ...i zmieniaja ... i powiem wam ze kupiłam jakas niefirmowa 7 cali z pilotem niedroga bo dałam chyba 180zł w poruwnaniu z innymi .... zaobserwowałam ze klienci ogladaja a kobitki jak sie napacza na fotki to sie zapisuja na pazuraski a oto chyba chodzi . Jak klientki siedza w poczekalni i rozgladaja sie to zaraz w oczy rzuca sie rameczka .... i w efekcie zaczynaja wypytywac a potem to juz kwestia paru dni i pzychodza zakładaja i sa szczesliwe a ja jeszcze bardziej
    Ja myślę, że taka ramka jak najbardziej spełnia swoją rolę w salonie, tak jak wspomniała Anna Kula. W domowym zaciszu myślę, że chyba średnio. A tak w salonie można przykuć wzrok przerzucającymi się fotkami pazurków w ramce, a salonik pięknie ozdobić aranżacjami paznokci zaprezentowanymi w antyramach.

    Poza tym mała też dobrze prawi - przy wyborze np. wzoru niezdecydowana klientka może mieć przygotowywane pazury, a w między czasie decydować się na wzór oglądając fotki
    Chociaż u mnie to zamiast ramki sprawdza się netbook i pokaz slajdów

  20. #20
    Wczytuje się ban
    Zarejestrowany
    May 2010
    Postów
    26

    Domyślnie Odp: Ramka cyfrowa

    Całkiem fajne są takie ramki. Nawet jak przyjdą znajomi i chcą dajmy na to oglądnąć zdjęcia z naszych wakacji, to daje się im raka ramkę i zdjęcia się zmieniają jak w prezentacji. Bardzo fajna rzecz i faktycznie nadaje się na prezent ślubny. Z tego co wiem, to na magicznej planecie mają takie ramki w dobrej cenie, więc jak ktoś w najbliższym czasie wybiera się na wesele i chce jakiś fajny prezent kupić, to może sobie tam zerknąć.

  21. #21
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Feb 2011
    Postów
    1

    Domyślnie Odp: Ramka cyfrowa

    Cytat Napisał minimouse Zobacz post
    ja dostałam ramke na 18 UVO ... ma port usb ... tylko ze jest nie duża .... no i nie ma możliwości słuchania muzyki
    znalazłam ja na allegro Ramka UVO 7'' USB2 2.0/JPEG/SD/ZEGAR/KALENDARZ (1001712369) - Aukcje internetowe Allegro

    ta ramka cyfrowa jest ok. Kupiłam taką siostrze. Polecam zakupić przez Internet - wychodzi taniej niż w sklepie

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Tags for this Thread

Zasady postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •