Pokaż wyniki 1 do 5 z 5

Temat: Powiększanie ust w Warszawie

  1. #1
    Nałogowiec
    Zarejestrowany
    Apr 2017
    Postów
    546

    Domyślnie Powiększanie ust w Warszawie

    Czy ktoraś z Was jest moze z Warszawy i była na powiekszaniu ust? Jak efekt? Naturalnie?

  2. #2
    Nałogowiec
    Zarejestrowany
    Apr 2017
    Postów
    507

    Domyślnie Odp: Powiększanie ust w Warszawie

    Zdecydowałam się jakiś czas temu na modelowanie ust plus delikatne powiekszanie. Dobrze przestudiowalam sobie miejsca, do których mozna wybrac się na zabieg. I ostatecznie zdecydowałam sie na Akademie Medycyny Estetycznej: https://ursynow-ame.pl/zabiegi/model...iekszanie-ust/

    miejsce może nie najtańsze ale zabiegi wykonywane są przez lekarza
    efekt jest bardzo naturalny
    nie bolało a tego również sie bardzo obawiałam
    w sumie jakby ktoś wcześniej nie widział jakie mam usta to by się nie zorientował, ze miałam powiekszane

    Ogólnie polecam.
    Ostatnio edytowane przez ell ; 30-07-2018 o 08:46

  3. #3
    No to..wpadłam
    Zarejestrowany
    Dec 2017
    Postów
    123

    Domyślnie Odp: Powiększanie ust w Warszawie

    Moja znajoma była na takim zabiegi w Klinice Miracki - https://klinikamiracki.pl/wypelniacz/ kurde ale pięknie teraz te jej usta wyglądają. Ona nawet nie miała takiego problemu że małe ale miała bardzo niesymetryczne usta i to rzucało się w oczy zwłaszcza jak je pomalowała. A teraz? bajka

  4. #4
    Wczytuje się
    Zarejestrowany
    Sep 2016
    Postów
    11

    Domyślnie Odp: Powiększanie ust w Warszawie

    Sprawdź Klinikę Melitus. Bardzo sobie chwalę dr Noszczyk, pięknie powiekszyla mi usta przed slubem. Chcialam na ten wazny dla mnie dzien wygladac troche lepiej niz zazwyczaj a ze z natury mam niewielkie usta to chcialam je troche podkreslic, zeby tez szminka ladniej sie prezentowala. Polecam ci zapisac sie jak najszybciej do tej pani doktor, bo ma dosc odlegle terminy, ale czasem zdarza sie, ze cos sie zwolni i wtedy moze uda ci sie szybciej miec wizyte. A sama wizyta przebiegla super. Pani doktor przede wszystkim dobrze doradza, dba o dobro pacjentki i nie robi nic na sile. Efekt, jaki uzyskalam po zabiegu byl przepiekny. Usta powiekszone, ale nie w nachalny sposob, tylko subtelny. Rewelacja. Moze kiedys powtorze ten zabieg, bo rowniez maz mowil, ze ladnie to wyglada, a na co dzien raczej negatywnie podchodzi do takich ingerencji

  5. #5
    Nałogowiec Avatar jagnam
    Zarejestrowany
    Dec 2015
    Postów
    340

    Domyślnie Odp: Powiększanie ust w Warszawie

    Ja również zdecydowałam się na powiększenie ust przed ślubem. W sumie chciałam sobie powiększyć usta od wielu lat ale ślub był tą granicą, dla której postanowiłam sie wybrac.Zaczęłam przygotowania już rok wcześniej. Na rok przed ślubem wstrzyknęłam sobie 0,9 ml preparatu, potem kilka miesięcy potem 0,5 ml . Czyli trochę tego kwasu hialuronowego w ustach mam. Jestem jednak zadowolona bo
    usta nie wyglądaja jak dwie małe parówki
    wygladaja naturalnie
    są symetryczne gdy wcześniej nie były
    oraz wyglądają na o wiele bardziej nawilżone

    Na oba zabieg wybrałam się do Beauty Address w Warszawie: https://www.beautyaddress.pl Którą tą klinikę mogę z pełnym przekonaniem polecić!

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Podobne wątki

  1. Gdzie na usg w Warszawie
    By ell in forum Zdrowie
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post / autor: 25-09-2018, 23:06
  2. Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 02-11-2017, 09:34
  3. Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 19-03-2014, 10:09

Tags for this Thread

Zasady postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •