Pokaż wyniki 1 do 3 z 3

Temat: Jak dbać o wzrok?

  1. #1
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    May 2016
    Postów
    49

    Domyślnie Jak dbać o wzrok?

    dbacie jakoś o wzrok? Od wielu lat jestem okularnikiem i niestety wada się pogłębia... Zaczęło mnie to martwić, bo co będzie dalej? Już dużo mi nie brakuje do denek od słoików a też nie mogę co chwilę zwiększać mocy szkieł... Dodatkowo moja babcia ma zaćmę (będzie jechać na zabieg do Czech: Operacja zaćmy bez kolejek- Leczenie zaćmy | Polska Klinika ) i też zastanawiam się, czy to nie choroba dziedziczna... Poradźcie proszę, co robić by wzrok zachować w dobrej formie

  2. #2
    Nałogowiec
    Zarejestrowany
    Jul 2016
    Postów
    677

    Domyślnie Odp: Jak dbać o wzrok?

    Ja wypowiem się tutaj chętnie, ale jeśli chodzi o okulistykę dziecięcą. W przypadku dzieci znalezienie specjalisty z odpowiednim podejściem naprawdę graniczy z cudem. Nam natomiast udało się natrafić na lecznicę Citomed. Na stronie: https://www.citomed.pl/poradnie/okulistyka-dziecieca/o-poradni-32 znalazłam szczegóły dotyczące tej poradni i zdecydowaliśmy się pójść do nich na wizytę. Obecnie odwiedzamy to miejsce regularnie i jesteśmy zadowoleni.

  3. #3
    Nałogowiec
    Zarejestrowany
    Apr 2017
    Postów
    310

    Domyślnie Odp: Jak dbać o wzrok?

    Staram się dbać o siebie i regularnie badać, ale są pewne kwestie, które zdarzy mi się zaniedbać. W ostatnim czasie gorzej słyszę i boję się, że cierpię na niedosłuch. Długo szukałam miejsca, w którym mogłabym wykonać badanie słuchu i zdecydowanie ta oferta: https://aparaty-sluchowe.info/niedosluch/ najbardziej mnie przekonuje. Badanie przeprowadzane jest zgodnie z reżimem sanitarnym, a ewentualny zakup aparatu słuchowego dzięki dofinansowaniu nie wyniesie mnie dużo.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Podobne wątki

  1. Iosa Blog - Przedłużanie rzęs
    By iosa in forum Czytnik blogów
    Odpowiedzi: 126
    Ostatni post / autor: 31-01-2021, 18:49
  2. Zadbaj o stopy
    By magoo in forum Pedicure
    Odpowiedzi: 180
    Ostatni post / autor: 11-04-2018, 18:17
  3. Jak dbać o pędzle do akrylu?
    By dzidzia in forum Sprzęt do przedłużania paznokci
    Odpowiedzi: 67
    Ostatni post / autor: 14-01-2015, 22:08

Tags for this Thread

Zasady postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •