Strona 2 z 8 PierwszyPierwszy 123456 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki 26 do 50 z 193

Temat: baba+ dlugie pazury

  1. #26
    Wizażystka
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Postów
    520

    Domyślnie Odp: baba+ dlugie pazury

    straszne...

  2. #27
    No to..wpadłam
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Orzesze
    Postów
    106

    Domyślnie Odp: baba+ dlugie pazury

    oj biedactwo aż mi się słabo zrobiło na myśl że takie coś może się zrobić z pazurkiem mam nadzieje że nie będziesz musiała długo cierpieć i wszystko będzie ok

  3. #28
    Wczytuje się Avatar miss_dream
    Zarejestrowany
    Aug 2009
    Skąd
    Środa Śl.
    Postów
    18

    Domyślnie Odp: baba+ dlugie pazury

    o matko, nawet nie potrafię sobie wyobrazić jak to musi boleć, skoro ja umieram przez 3 dni jak zerwie mi się paznokieć, ale mój naturalny na szczęście jest cały. Serdecznie Wam współczuję dziewczyny
    „Piękno nie jest żadną fanaberią.
    Piękno ma swoje znaczenie.
    Piękno jest funkcjonalne”.

  4. #29
    Molestantka klawiatury
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Postów
    2 665

    Domyślnie Odp: baba+ dlugie pazury

    wrrrrr az mnie ciary przeszly i spojrzalam na swoje i przez chwile zastanawialam sie nad opilowaniem krocej.Mialam podobnie trachniety pazur jak woszczurem no moze troszke mniej.bol jest okropny

  5. #30
    Kosmetyczka Avatar barbara_kawka
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Nakło Śląskie
    Postów
    2 160

    Domyślnie Odp: baba+ dlugie pazury

    Cytat Napisał miminka Zobacz post
    auuuć a lekarz nie mógł jakoś go delikatnie usunąć?bo tak to się będziesz strasznie męczyła...

    delikatnie usunac paznokiec jesli wiesz cos o pazurach to powinnas wiedziec ze usuniecie pazura nigdy nie jest delikatne .... ( a wiesz napewno ) lekarze sie nie cackaja tylko wyrywaja ... wiec nie jest to zbyt delikatne .

  6. #31
    Nie spamuj bo strzelam :) Avatar aga
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    okolice Lublina
    Postów
    4 177

    Domyślnie Odp: baba+ dlugie pazury

    Cytat Napisał barbara_kawka Zobacz post
    delikatnie usunac paznokiec jesli wiesz cos o pazurach to powinnas wiedziec ze usuniecie pazura nigdy nie jest delikatne .... ( a wiesz napewno ) lekarze sie nie cackaja tylko wyrywaja ... wiec nie jest to zbyt delikatne .
    Myślałam, że może chirurg jakoś mógłby coś z tym zrobić, bo przecież na tym polega jego praca i on sie lepiej na tym zna

  7. #32
    Kosmetyczka Avatar barbara_kawka
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Nakło Śląskie
    Postów
    2 160

    Domyślnie Odp: baba+ dlugie pazury

    Cytat Napisał agulusia Zobacz post
    wyrwac to on mogl, ale calego ale wtedy nie reczyl czy z macierza bedzie ok.
    wiec wole sie troszke pomeczyc i miec paznokiec jakikolwiek , bo jak macierz uszkodzona to pazur nie rosnie przeciez

    jesli maciez jest uszkodzona to pazur rosnie ... ale... moze byc albo znieksztalcony , albo zbruzdowany.... albo .... inne cuda na kiju ... ale rosnie


    swoja droga ostatnio mialam klientke na sciaganie pazurow ktora robila pazury gdzies u jakiejs laski u mnie w tarnowskich gorach ... babka miala 3tygodniowe pazury... dziolszki zaluje ze aparatu nie mialam ....! cholewka wszystkie byly peksniete na lini stresa .. i to nie jedna linia i jeden pazur ale doslownie wszystkie ! masakrycznie to wygladalo ! a maly paluch miala taki jak u woszczurzycy na fotach ... ( mowila ze jak jej peknol to az krew trysnela ) ... ja powiedzialam ok, wszystkie sciagne ale ze z tym ma poczekac bo ja za czyjes partactwo nie moge brac odpowiedzialnosci ... skrocilam , opilowalam .... kazalam babie plasterkiem zawinac i obserwowac ( jakbym jej miala go sciagac to by mnie sama chyba bolalo ) ...aha no i kazalam profilaktycznie preparat na grzyba kupic i stosowac . w razie zmian ma isc do lekarza ... ale mysle ze sie to przygoi i odrosnie z czasem bo w sumie az tak groznie nie wygladalo.

    ---------- Dodano o godzinie 01:09 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 01:06 ----------

    Cytat Napisał miminka Zobacz post
    Myślałam, że może chirurg jakoś mógłby coś z tym zrobić, bo przecież na tym polega jego praca i on sie lepiej na tym zna

    kochana chirurdzy sie nie pieprza tylko rwa niestety... a bawic sie w manicurzyste nie bedzie ... nie bedzie tego pilowal delikatnie przez dluuugi czas ... dla takich lepiej ciach i juz po klopocie... ale w takich wypadkach pazurki odrastaja nie dokonca takie jakie bysmy chcialy .

  8. #33
    Zabierzcie jej klawiaturę ;-) Avatar szpila59
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Bolesławiec
    Postów
    3 140

    Domyślnie Odp: baba+ dlugie pazury

    ---------- Dodano o godzinie 01:09 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 01:06 ----------




    kochana chirurdzy sie nie pieprza tylko rwa niestety... a bawic sie w manicurzyste nie bedzie ... nie bedzie tego pilowal delikatnie przez dluuugi czas ... dla takich lepiej ciach i juz po klopocie... ale w takich wypadkach pazurki odrastaja nie dokonca takie jakie bysmy chcialy .[/quote]

    Agulusia sama napisała, że od czego mamy rekonstrukcje pazurków Jak się zerwie paznokcia to zwykle nie wygląda tak samo jak wcześniej, tylko często jest trochę krzywy i pofalowany


  9. #34
    Szkoleniowiec Avatar Agnieszka Praska
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Częstochowa
    Postów
    2 834

    Domyślnie Odp: baba+ dlugie pazury

    wlasnie dlatego nie chce go rwac, nawet lekarz powiedzial ze jesli unikniemy rwania paznokiec bedzie ok

    dzisiaj kupilam tribiotyk i zaczelam smarowac na wszelki wypadek bo znowy cos zaczyna mi wyciekac w kolorze zoltawym rope wykluczam bo nie mialam moziwosci zabrudzic czy czanieczyscic palec jest wrecz sterylny paluch wogole juz nie boli i pazur zaczal sie lekko przyklejac czy przyrastac ciezko powiedziec, czy te wycieki moga byc przez to?
    czuje takie pulsowanie w palcu przerasta mnie to

    Lash&Brow Instructor Agnieszka Praska
    Akademia Stylizacji Obsesja

    Centrum Szkoleniowe

  10. #35
    Nałogowiec Avatar unita
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Skąd
    Brunsbüttel/czasami Poznań
    Postów
    676

    Domyślnie Odp: baba+ dlugie pazury

    a to zolte co wycieka teraz to przezroczysty plyn czy matowy?jak przezroczysty tzn ze sie goi

  11. #36
    Szkoleniowiec Avatar Agnieszka Praska
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Częstochowa
    Postów
    2 834

    Domyślnie Odp: baba+ dlugie pazury

    wyglada jak limfa na zolto zabarwiona, i jak prysnelam octeniseptem piorunem sie rozpuscilo i splynelo razem z nim dlatego podejzewam ze to nie ropa bo ja ciezko jest odmoczycchyba

    ja zwariuje normalnie przez ten paluch

    Lash&Brow Instructor Agnieszka Praska
    Akademia Stylizacji Obsesja

    Centrum Szkoleniowe

  12. #37
    Totalna maniaczka Avatar sylwia-p_86
    Zarejestrowany
    May 2009
    Skąd
    Bydgoszcz
    Postów
    718

    Domyślnie Odp: baba+ dlugie pazury

    To sobie możemy przybic bo ja 2 tygodnie temu miałam dokładnie to samo a na pogotowiu powiedzieli mi,że mam z tym iśc do kosmetyczkiPalanty! Tak więc mój do gilotyny tez nie wchodził więc użyłam obcinaczek takich co faceci mają do skórek ha ha i obcinałam kawełek z boczku jednego i kwałek z drugiego Za klika dni przestanie boleć to spiłujesz sobie,ale takie coś ci nie zrosnie ładnie,a dotego bedziesz ciagle urażać więc polecam wizyte u lekarza pierwszego kontaktu bo to nadaje się do wyrwania u chirurga(tak miałamz małym paluszkiem)

    Swojego pazura obklejałam plastrem dzień i noc a do tego smarowałam tribiotykiem do kupienia w aptece za 1zł z czymś Pamietaj też aby dezynfekować to miejsce np skinseptem albo spirytusem bo w taką szczelinke wchodzi każdy brud i może zrobić się grzybica

    Jesli nie chcesz wywywać to poz djęciu masy obetnij paznokiec ,który jest odklejony od łożyska do monetu gdzie jest przyrośnięty wtedy bedzie ładnie się zarastać jak mój teraz bo nie będziesz zachaczć nim gdzie popadnie...z tym ,że efekty wizualne mało fajne dla ludzi na ulicy

  13. #38
    Szkoleniowiec Avatar Agnieszka Praska
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Częstochowa
    Postów
    2 834

    Domyślnie Odp: baba+ dlugie pazury

    to mnie zdolowalas

    jutro sie przejde do mojego dr w przychodni, teraz juz zglupialam w necie sie naczytalam ze jak sie oderwie pazur calkowicie od loza to leci krew mnie nie leciala a w miejscu gdzie wydaje mi sie ze sie oderwal byl gladki czy to mozliwe zeby tylko sie naderwala masa z warstwa paznocia a reszta plytki zostala nie naruszona
    patrze na zdjecie woszczura i tam tkanka jest postrzepiona a u nie bylo gladko i paznokiec sie wogole nie chwieje teraz tylko ten korzen z boku wystaje ale dr mowil ze paznokiec zmieni kolor i zrobi sie czarny a mnie sie nic takiego nie dzieje

    Lash&Brow Instructor Agnieszka Praska
    Akademia Stylizacji Obsesja

    Centrum Szkoleniowe

  14. #39
    INM & RaNails Educator EF Avatar asia
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    ndm / warszawa
    Postów
    6 951

    Domyślnie Odp: baba+ dlugie pazury

    to może nie jest tak źle?

    mi z kolei w aptece powiedzieli, żeby takich rzeczy nie smarować tribiotikiem, bo zatyka dostęp powietrza, tylko solą fizjologiczną. ale nie wiem czy to dobra rada..

    sylwia dobrze mówi, żebyś pokombinowała z takimi cążkami jeszcze da się tymi do stóp

  15. #40
    Szkoleniowiec Avatar Agnieszka Praska
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Częstochowa
    Postów
    2 834

    Domyślnie Odp: baba+ dlugie pazury

    juz dziewczyny na innym forum mi napisaly zeby trybiotykiem nie smarowac bo zabija dzialanie octeniseptu

    cazkami kombinowac nie bede bo sie pos*** z bolu, napisalam do mojej instruktorki moze ona skroci mi pazura frezarka

    Lash&Brow Instructor Agnieszka Praska
    Akademia Stylizacji Obsesja

    Centrum Szkoleniowe

  16. #41
    Totalna maniaczka Avatar sylwia-p_86
    Zarejestrowany
    May 2009
    Skąd
    Bydgoszcz
    Postów
    718

    Domyślnie Odp: baba+ dlugie pazury

    ojeju frezarką to bym ja się pokichała z bólu ;p hmm ja miałam tak,że lekko nawet z początku mi przyrósł może tobie tak samo się stało,ale jak pukniesz i znów poderwiesz to może być to samo.Musisz zdjąć masę i oblukać co pod spodem.

    "zabija dzialanie octeniseptu" to możesz po uzyciu niego zastosować tribiotyk ponieważ octenispet działa do 1h

  17. #42
    INM & RaNails Educator EF Avatar asia
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    ndm / warszawa
    Postów
    6 951

    Domyślnie Odp: baba+ dlugie pazury

    ale mówię wam że tribiotic blokuje dostęp powietrza.. tak samo nie powinno się go używać do przekłutych kolczyków nowych

  18. #43
    Szkoleniowiec Avatar Agnieszka Praska
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Częstochowa
    Postów
    2 834

    Domyślnie Odp: baba+ dlugie pazury

    Cytat Napisał asia Zobacz post
    ale mówię wam że tribiotic blokuje dostęp powietrza.. tak samo nie powinno się go używać do przekłutych kolczyków nowych
    wlasnie o to chodzi, to sie wietrzyc mysi a trybiotyk to masc

    Lash&Brow Instructor Agnieszka Praska
    Akademia Stylizacji Obsesja

    Centrum Szkoleniowe

  19. #44
    Totalna maniaczka Avatar dudejla
    Zarejestrowany
    Jun 2009
    Postów
    1 030

    Domyślnie Odp: baba+ dlugie pazury

    Agulusia współczuje bardzo, wiem co przechodzisz;/ Ja mam właśnie przeprowadzkę na głowie i nosze meble i inne graty i to co się stało z moimi paznokciami to po prostu masakra jakaś. Wprawdzie nie wygląda to tak strasznie jak Twój ale boli cholernie, wszystkie połamane albo zupełnie masa oderwana od pazura. Bleee


  20. #45
    Szkoleniowiec Avatar Agnieszka Praska
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Częstochowa
    Postów
    2 834

    Domyślnie Odp: baba+ dlugie pazury

    dzisiaj ide sciagac pazura
    przed wyjsciem walne se ketonal forte bo chyba z bolu wyc bede

    Lash&Brow Instructor Agnieszka Praska
    Akademia Stylizacji Obsesja

    Centrum Szkoleniowe

  21. #46
    Gość
    niezalogowany

    Domyślnie Odp: baba+ dlugie pazury

    Cytat Napisał agulusia Zobacz post
    dzisiaj ide sciagac pazura
    przed wyjsciem walne se ketonal forte bo chyba z bolu wyc bede
    o bidulko

    ja to jestem niepijąca raczej, ale w takiej sutuacji to bym sie połóweczka znieczuliła

  22. #47
    Szkoleniowiec Avatar Agnieszka Praska
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Częstochowa
    Postów
    2 834

    Domyślnie Odp: baba+ dlugie pazury

    juz po nie bylo tak strasznie choc nie powiem zeby nie bolalo ketonal srednio sie spisal

    tak wyglada po zdjeciu masy

    Lash&Brow Instructor Agnieszka Praska
    Akademia Stylizacji Obsesja

    Centrum Szkoleniowe

  23. #48
    Nałogowiec Avatar unita
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Skąd
    Brunsbüttel/czasami Poznań
    Postów
    676

    Domyślnie Odp: baba+ dlugie pazury

    calkiem niezle wyglada

  24. #49
    Szkoleniowiec Avatar Agnieszka Praska
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Częstochowa
    Postów
    2 834

    Domyślnie Odp: baba+ dlugie pazury

    cale szczecie, bo ja juz wizje po drodze mialam co tam bedzie pod masa(krew, rzezna i purchawki) ale to chyba po tym ketonali takie halo zlapalam

    Lash&Brow Instructor Agnieszka Praska
    Akademia Stylizacji Obsesja

    Centrum Szkoleniowe

  25. #50
    SuperVIP Avatar ivonna70
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Łódź
    Postów
    2 749

    Domyślnie Odp: baba+ dlugie pazury

    Dobrze, że po zdjęciu czekała Cię miła niespodzianka (jeśli w takiej sytuacji może być coś miłego). Teraz powinno być już tylko lepiej

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Tags for this Thread

Zasady postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •