Strona 7 z 8 PierwszyPierwszy ... 345678 OstatniOstatni
Pokaż wyniki 151 do 175 z 193

Temat: baba+ dlugie pazury

  1. #151
    VIP Avatar Emilia B.
    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Skąd
    okolice Warszawy
    Postów
    6 083

    Domyślnie Odp: baba+ dlugie pazury

    ostatnio klientka opowiedziała mi jak to akryl uratował jej naturalny paznokieć-krajalnica spadła jej na palce i akryl roztrzaskał się na drobny mak ale paznokcie na całe szczęście nienaruszone....gdyby nie akryl mogłoby być źle



  2. #152
    VIP Avatar nanami7
    Zarejestrowany
    Sep 2009
    Skąd
    Poznań
    Postów
    5 170

    Domyślnie Odp: baba+ dlugie pazury

    o matko ale miała szczęście w nieszczęściu...
    Jest między nami gra,
    którą gra się w parach...



    www.paznokcie-poznan.blogspot.com

  3. #153
    Molestantka klawiatury Avatar asiek
    Zarejestrowany
    Nov 2009
    Postów
    2 170

    Domyślnie Odp: baba+ dlugie pazury

    Ja kiedyś goliłam nogi maszynką i niefortunnie pojechałam sobie po małym palcu u ręki, że aż ucięłam do połowy paznokcia swojego ;/ krew, ból i kilkutygodniowe odrastanie.

    Albo ile razy mając zrobione pazurki, potrafię się pociąć nożem przy krojeniu czegokolwiek...dobrze, że wtedy są zażelowane bo nie miałabym palców.

  4. #154
    Totalna maniaczka Avatar _kasiunia_4
    Zarejestrowany
    Nov 2009
    Skąd
    Wołów/Wrocław
    Postów
    867

    Domyślnie Odp: baba+ dlugie pazury

    ja wczoraj chciałam drzwi od auta zamknąć i jakoś nie tak poleciały i mi się ręka osunęła i bardzo mocno w paznokieć dostałam ( tak jakbym go poderwała ku górze ) czułam gorąco przez dobre 10 minut i tak bolało że dotknąć nie mogłam.. nic nie widać bo dałam kamuflaż jak robiłam ale troszkę boli jeszcze

  5. #155
    VIP Avatar natalia268
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Warszawa
    Postów
    7 165

    Domyślnie Odp: baba+ dlugie pazury

    wczoraj myslałam ze zesr*m się z bólu.. przepraszam za wyrazenie ale nic innego nie przychodzi mi do głowy... Kolega przytrzasnął mi palce i niektore pazury drzwiami w samochodzie... jeden bolał ale nic sie nie stało, a najmniejszy przedluzony pazur trzasnął w pół... tyle ze nie to ze sie złamał tylko pękł.... po chwili zobaczyłam jak linia w miejscu pekniecia robi sie czerwona od krwi.... po raz drugi myslałam ze zejde z tego swiata....

    Nawet nie chce sobie wyobrazac jak wyglada moj naturalny paznokiec.. a raczej mieso czy co?

    Maaasakra... tak mnie boli ze nie wiem co zrobic.. miałam je w planach dzisiaj sciagnac ale nie dałam rady i obawiam sie ze w najblizszych dniach rowniez bedzie to nie mozliwe... nie wiem co robic... czy tlko je sprobowac skrocic i moze pomalowac lakierem? czy co?

    Poradźcie coś

    ________________________________________


  6. #156
    Totalna maniaczka Avatar _kasiunia_4
    Zarejestrowany
    Nov 2009
    Skąd
    Wołów/Wrocław
    Postów
    867

    Domyślnie Odp: baba+ dlugie pazury

    na pewno nie maluj lakierem skróć jeśli dasz radę odkażaj co jakiś czas i dobrze by było gdybyś zaklejała plasterkiem żeby go zabezpieczyć troszkę

  7. #157
    No to..wpadłam Avatar MalaMi280783
    Zarejestrowany
    Aug 2010
    Postów
    261

    Domyślnie Odp: baba+ dlugie pazury

    Bossszzzze natalia nie wiem co Ci doradzić, ale normalnie boli mnie razem z Tobą.. czizes... Brrr...
    Dziewczyny wcześniej pisały że nie tykały swoich po wypadkach bo ból nie do wytrzymania i czekały aż ból zelżeje i wtedy skracały.. niektóre taśmą kleiły żeby nie ruszalo się ale na dobrą sprawę nie wiem.. A bardzo chciałabym pomóc jezuśku Brrrrrrrr

    PS. taśmą znaczy się plasterkiem, i może na to tasmę medyczną ?

  8. #158
    Totalna maniaczka Avatar klanat
    Zarejestrowany
    Apr 2010
    Skąd
    Belfast
    Postów
    955

    Domyślnie Odp: baba+ dlugie pazury

    Natalia na dzien naklejaj plaster zeby zabezpieczyc wszelkie poruszanie sie przedłuzonego pazurka na noc zdejmuj plaster żeby oddychał paluszek
    Wspolczuje ci bardzo najgorszy pierwszy tydzien ,potem juz bedzie ok
    Wypysia

  9. #159
    VIP Avatar nanami7
    Zarejestrowany
    Sep 2009
    Skąd
    Poznań
    Postów
    5 170

    Domyślnie Odp: baba+ dlugie pazury

    chyba najlepiej tak jak MalaMi radzi zebyś okleiła plastrem jak się da żeby nie walnąć gdzieś mocniej ...
    a po prostu jak siedzisz w domku, to najlepiej ściągnij opatrunek, żeby powietrze chociaż dochodziło, to może szybciej się zagoi ...
    Jest między nami gra,
    którą gra się w parach...



    www.paznokcie-poznan.blogspot.com

  10. #160
    Naczelny Grafik Forumowy Avatar rudzia1985
    Zarejestrowany
    Aug 2009
    Skąd
    Niemcy
    Postów
    5 853

    Domyślnie Odp: baba+ dlugie pazury

    najlepiej pokaz jak to wyglada zebysmy faktycznie dobrze doradzily
    ale mnie az zastrzeslo, eh co za bol....biedna Ty
    do wesela sie zagoi

  11. #161
    VIP Avatar natalia268
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Warszawa
    Postów
    7 165

    Domyślnie Odp: baba+ dlugie pazury

    Niestety nie mam jak zdjecia zrobic...widok nie jest straszny.. i w sumie az tak nie rzuca sie w oczy...No i jak dotkne wolnego brzegu to bol niesamowity.. juz nie wspomne o tym jak moj pazur napotka jakis opór i wolny przeg tak jakby łamie sie w dol... Najgorsze jest to ze gdyby złamał sie na lini stresu to powód wiadomy .. albo za płaski albo faktycznie pech... a mi złamał sie nieco wyzej... i po prostu jest taka delikatna kreska złamania... hm no mam taki rysuneczek tylko..


    Hm czy jesli sciagne tą masę to tam nie bedzie wiekszosci pazura mojego ?

    ________________________________________


  12. #162
    Totalna maniaczka Avatar RedSunset
    Zarejestrowany
    May 2010
    Skąd
    woj. śląskie, okolice Myszkowa gg11632818
    Postów
    1 296

    Domyślnie Odp: baba+ dlugie pazury

    o ja pierdziu..... jak to przeczytałam to mnie aż zabolało....
    Nie ruszaj tych paznokci w sensie nie zdejmuj.......miałam podobnie tylko z małym palcem u stopy... bawiłam się z dzieckiem i biegnąc za nim na bosaka uderzyłam małym palcem w futrynę drzwi... po czym zaczęłam kwiczeć...przez chwilę myślałam że wyłamałam palec...ale nie...patrzę a palec cały we krwi, aż kapało, patrzę dokładniej a paznokieć postawiony na sztorc....wyłamałam do góry całego paznokcia... trzymał się jedynie przy obłączku...jedyne co z nim zrobiłam, to z przerażenia gdy to zobaczyłam docisnęłam go do łoża i tak zostawiłam.... Jedyne co robiłam później to kilka razy w ciągu dnia go spryskiwałam skinseptem, wodą utlenioną i zmieniałam ciągle gaziki. w dodatku u mnie wyglądało to tak, że między paznokciem a łożyskiem zrobiła się przerwa i bałam się żeby nie wdała mi się grzybica... ale już jest ok...Mogę nawet zakładać buty Rośnie mi nowy maluśki paznokietek, a tamtego usunęłam sobie sama przy pomocy pęsety

  13. #163
    VIP Avatar natalia268
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Warszawa
    Postów
    7 165

    Domyślnie Odp: baba+ dlugie pazury

    z małym palcem u stopy tez miałam stycznosc nawet w te wakacje... grałm w piłke na bosaka... nawet nic nie czułam nic mnie nie bolało a wieczorem przy kapieli patrze a mi wisi paznokiec... myslałam ze nic mnie nie obrzydzi.. ale to jednak był nie za fajny widok... odpadł cały... ale całe szczescvie ze nic nie bolało no i juz mi urósł tylko nie jest tak twardy jak inne...

    ________________________________________


  14. #164
    Wczytuje się ban
    Zarejestrowany
    Aug 2009
    Postów
    20

    Domyślnie Odp: baba+ dlugie pazury

    mnie sie tylko raz zdarzyło ułamać paznokcia akrylowego w połowie płytki. bolało straszanie. ale jak czytam wasze przygody to aż mi ciarki po plecach przechodzą

  15. #165
    VIP Avatar natalia268
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Warszawa
    Postów
    7 165

    Domyślnie Odp: baba+ dlugie pazury

    zapomniałam o tym temacie.. Wybaczcie zdjęcia nie mogłam zrobić, gdyż zwyczajnie nie mogłam na to patrzec.. ale okazało sie ze w miejscu gdzie sie ułamał był jeszcze dalej paznokiec, a raczej jakas cieniutka warstewka ktora szybko odpadła... na szczescie przetrzymałam tą warstewke i wszystko pod spodem sie ładnie zagoiło... gdy juz mi odpadło, bo ciagle zachaczałam albo cos miałam zwykłą skóre juz wysuszoną wyglądało to obleśnie... Mało co mnie obrzydza, ale to to była MASAKRA...

    ________________________________________


  16. #166
    Nałogowiec Avatar Asik_sk4
    Zarejestrowany
    Aug 2010
    Skąd
    Bytom
    Postów
    585

    Domyślnie Odp: baba+ dlugie pazury

    a mi wczoraj moja coreczka przywalila w paznokiec ale na szczescie nie bolalo tylko bozeee jak on wyglada masakra doslownie
    zycie pisze nam rozne scenariusze...


  17. #167
    Molestantka klawiatury Avatar rudzielec
    Zarejestrowany
    Oct 2010
    Skąd
    Kiedyś SZCZECINEK, teraz Boston;)
    Postów
    1 735

    Domyślnie Odp: baba+ dlugie pazury

    a mi pekł paznokiec bo mi synek szafka przytrzasnął, rrusza sie strasznie, pekł tuz nad linia stresu i teraz nie wiem czy tylko żel czy razem z moim paznokciem, az sie boje to zdjać, jak sie zahacza to boli... boje sie ze bedzie historia taka jak woszczur kiedys wklejala paznokcia swojego
    SKORO JESTEŚMY TYM, CO JEMY
    TO NIEZŁE ZE MNIE CIACHO

  18. #168
    Nałogowiec Avatar Asik_sk4
    Zarejestrowany
    Aug 2010
    Skąd
    Bytom
    Postów
    585

    Domyślnie Odp: baba+ dlugie pazury

    ja bym na Twoim miejscu postarala sie go sciagnac bo jak jeszcze raz walniesz albo cos to moze byc zle
    zycie pisze nam rozne scenariusze...


  19. #169
    Nałogowiec Avatar joystynka
    Zarejestrowany
    Nov 2010
    Skąd
    Świebodzin,wcześniej Będzin
    Postów
    546

    Domyślnie Odp: baba+ dlugie pazury

    Ja miałam ostatnio historię ze szpicami...
    jechałam po syna do szkoły samochodem ,byłam juz spóźniona...a tu z zakrętu wyskakuje policjant i każe mi zjechać.wiązankę puściłam już niezłą,ale nic to w porównaniu z tym ,gdy kazał podać dokumenty a torebkę miałam z tyłu i nie mogłam sięgnąć,więc chcąc rozpiąć się z pasów wsadziłam szpica w otworek od mechanizmu rozpinającego i jeb...paznokieć strzelił,krew pociekła ,a to co usłyszał policjant brzmiało: pip...pip...pip...pip....piiiiiiiip.
    skrzywił się tylko ,zbladł i powiedział,: niech pani już tych dokumentów nie szuka tylko jedzie do lekarza...
    po czym odwrócił się i usłyszałam jak powiedział do kolegi: ja pier....olę ale te baby są głupie...

  20. #170
    Nałogowiec Avatar Asik_sk4
    Zarejestrowany
    Aug 2010
    Skąd
    Bytom
    Postów
    585

    Domyślnie Odp: baba+ dlugie pazury

    hahahah To ci powiem mialas szczescie bo ominela Cie kontrola jednak zlamalas paznokcia co z pewnoscia bolało ! ale skoro tez uslyszalas co powiedzial tzn gdybym ja to slyszala to bym wyszla i bym mu co nieco powiedziala bo jakby nie bylo POLICJANT Cie obrazil ;/ a co do nich to wszyscy mlodzi policjanci co sa ledwo po szkolkach to sa zwykli s********** wiem bo juz mialam z kilkoma do czynienia .. dla nich sie liczy awans i zrobia wszystko zeby go zdobyc ... a co za tym idzie np. mandat za byle go***
    zycie pisze nam rozne scenariusze...


  21. #171
    VIP Avatar natalia268
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Warszawa
    Postów
    7 165

    Domyślnie Odp: baba+ dlugie pazury

    Cytat Napisał rudzielec Zobacz post
    a mi pekł paznokiec bo mi synek szafka przytrzasnął, rrusza sie strasznie, pekł tuz nad linia stresu i teraz nie wiem czy tylko żel czy razem z moim paznokciem, az sie boje to zdjać, jak sie zahacza to boli... boje sie ze bedzie historia taka jak woszczur kiedys wklejala paznokcia swojego
    Poczekaj az przestanie boleć.. później jakos przytrzymowując tego paznokcia ( z racji iz sie rusza) spróbuj go skrócic, albo nawet i ściągnąć..

    ________________________________________


  22. #172
    Totalna maniaczka Avatar sztynka
    Zarejestrowany
    Sep 2010
    Postów
    1 319

    Domyślnie Odp: baba+ dlugie pazury

    No to ja tez sie pochwalę swoją głupotą. Miałam ostatnio problemy z alergią na żele i brałam cały czas leki i zamiast zdjąc żele i dac czas sobie na odpoczynek od alergii , to ja głupia tak trzymałam pazury. W skutek tego miałam co dzień okropne zapowietrzenia, piłowałam je co tydzień, robiłam uzupełnienia itd. Po jakiś 2 miesiącach zauważyłam, ze mi pazury przestały rosnąc. Tzn. było tak od dawna, ale ja tego nie widziałam. Ciągle je piłowałam, matowiłam , zdejmowałam itd, aż teraz wyglądają wszystkie jak ten http://forum.wzorki.info/attachments...zdjecie002.jpg
    Po prostu płytka nie tolerowała żelu, "zrzucałam" go po kilku dniach. Ale jestem głupia. Ehh stylistka ze mnie jak ta lala Tyle klientkom rad udzielałam, a teraz moje pazury sa takie, że nie dają się dotknąć i wyglądam jak kaleka, a za miesiąc mam wesele kuzynki i pójdę z ogryzkami. Na domiar złego, one wcale nie rosną. Więc czeka mnie 4 miesiące rekonwalescencji
    Jestem SZTYNKA (zdrobnienie od imienia Justynka)
    nie SZATYNKA bo ja jestem blondynka
    Moje hobby i pasja http://stylizacjaiwizaz.blogspot.com/

  23. #173
    VIP Avatar Emilia B.
    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Skąd
    okolice Warszawy
    Postów
    6 083

    Domyślnie Odp: baba+ dlugie pazury

    uuuuu nieciekawie to wygląda...
    to może idź sobie zrobić jedwab - nie uczula i świetnie nadaje się do rekonstrukcji takich pazurków. Lepsze to niż zostawić je w tym stanie
    a ode mnie normalnie będzie nauczka na przyszłość.



  24. #174
    Molestantka klawiatury Avatar xsunnyolciax
    Zarejestrowany
    Mar 2010
    Skąd
    Koszalin
    Postów
    2 368

    Domyślnie Odp: baba+ dlugie pazury

    jak nie tolerują żelu, to ja bym na nie akryl położyła
    "Każdego dnia jeden mały krok do przodu."
    bł.Jakub Alberione

  25. #175
    VIP Avatar Emilia B.
    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Skąd
    okolice Warszawy
    Postów
    6 083

    Domyślnie Odp: baba+ dlugie pazury

    tylko jeżeli żel uczula to tym bardziej akryl - tak mi sie wydaje. W tym przypadku bym nie eksperymentowała bo wogóle pazurki straci.



Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Tags for this Thread

Zasady postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •