Pokaż wyniki 1 do 6 z 6

Temat: Kredyt na spłatę chwilówek

  1. #1
    Nałogowiec Avatar jagnam
    Zarejestrowany
    Dec 2015
    Postów
    340

    Domyślnie Kredyt na spłatę chwilówek

    Wstyd się tutaj przyznać, ale totalnie się zaplątałam.....

    Szukam kredytu na splatę pożyczek chwilówek. Pytałam się w kilku bankach ale mówili,ze nie ma czegoś takiego. Czy rzeczywiście nie mogę wziąć jakiegos finansowania?Bo obecna rata chwilowek mnie przerasta.

  2. #2
    Nałogowiec
    Zarejestrowany
    Apr 2017
    Postów
    507

    Domyślnie Odp: Kredyt na spłatę chwilówek

    Jest oczywiście taka możliwość. Chociaż z tego co wiem to nie każdy bank oferuje taką opcję. Musiałabyś sam konkretnie się dowiedzieć jak wyglada sytuacja z takimi kredytami oraz czy jest duży problem z otrzymaniem ich. Zerknij sobie na porównania kredytów konsolidacyjnych. Oprocentowanie zaczyna się od 5% chociaż weź pod uwagę również koszta. Niektore firmy pomimo tego,że dają niskie oprocentowanie to mają wysokie prowizje.

    Dobrze byłoby rownież zastanowić sie nad innymi sposobami wyjścia ze spirali kredytowej
    http://alexjones.pl/aj/aj-inne/item/...ow-finansowych
    ograniczeniem wydatków
    zwiekszeniem dochodów
    refinansowaniem

    Kontaktowalaś się z jakimś doradcą może?
    Ostatnio edytowane przez ell ; 19-11-2018 o 12:19

  3. #3
    Nałogowiec
    Zarejestrowany
    Jul 2016
    Postów
    679

    Domyślnie Odp: Kredyt na spłatę chwilówek

    Myślę, że o takich rzeczach przede wszystkim powinnaś zajrzeć na blogi finansowe. Sama ostatnio znalazłam bardzo ciekawy artykuł na stronie Szybka chwilówka ? nie tylko dla osoby prywatnej | finance-24.pl i od tego czasu regularnie śledzę wpisy na tej witrynie. To co mogę powiedzieć, to poruszają bardzo fajną tematykę i podrzucają ciekawe porady. Myślę, że finanse to bardzo ważny temat i trzeba poszerzać wiedzę w tym zakresie

  4. #4
    No to..wpadłam
    Zarejestrowany
    Aug 2017
    Postów
    141

    Domyślnie Odp: Kredyt na spłatę chwilówek

    Raczej żaden bank nie da kredytu na spłatę chwilówek, ale trzeba byłoby to jeszcze sprawdzić. Skoro nie ma na spłatę, to pewnie jest zadłużenie? Tym gorzej niestety, bo pewnie jest się w biku i wisi nad nami windykacja, albo jeszcze gorzej - komornik. Ostatnio rzucił mi się w oczy temat kredytów z komornikiem: http://4banki.pl/kredyt-z-komornikiem-w-jakim-banku/ i już na wstępie można się dowiedzieć, że niestety, ale wielkich szans nie ma. Oczywiście wszystko pewnie będzie zależało od konkretnych okliczności.

  5. #5
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    Sep 2017
    Postów
    36

    Domyślnie Odp: Kredyt na spłatę chwilówek

    W sumie jeśli ktoś pożyczył pieniądze i teraz ma problem z ich spłaceniem w terminie to myślę, że konsolidacja chwilówek Łódź jest najlepszym rozwiązaniem. Raty zostaną na dłużej rozłożone i zmaleje ich wysokość

  6. #6

    Domyślnie Odp: Kredyt na spłatę chwilówek

    Interesuje mnie, czy korzystaliście kiedyś z usług doradcy kredytowego https://www.akademiabiznesulendi.pl/ i jakie macie doświadczenia w tej kwestii?

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Podobne wątki

  1. Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 21-02-2018, 15:51
  2. Czy mam szansę na kredyt hipoteczny?
    By Justalove in forum Ploteczki
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 24-01-2018, 21:14
  3. Kredyt na dokonćzenie budowy domu
    By merlina in forum Offtopic
    Odpowiedzi: 7
    Ostatni post / autor: 23-10-2017, 12:31

Tags for this Thread

Zasady postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •