Pokaż wyniki 1 do 4 z 4

Temat: Pożyczka a bik

  1. #1
    Nałogowiec
    Zarejestrowany
    Apr 2017
    Postów
    546

    Domyślnie Pożyczka a bik

    Orientujecie się jaki wplyw a nasz bik ma pożyczka prywatna?

    Miałam mianowicie kilka pożyczek i zastanawiam sie na tym czy mam obecnie szansę na pożyczkę w banku czy nie....

  2. #2
    Nałogowiec Avatar jagnam
    Zarejestrowany
    Dec 2015
    Postów
    340

    Domyślnie Odp: Pożyczka a bik

    A spłaciłaś już te zaległośći? Bo z tego co wiem to jak sie spłaci to już potem nie ma problemu z kredytem. Nie wiem czemu nie spłacasz bo sama bardzo nie lubie jak coś się za mną ciągnie.... Jakieś długi. Wole tego jednak nie mieć. Wracając do tematu to podejrzewam, że z taką historią w bik nie masz możliwości na kredyt w bankku. Szczególnie z uwagi na to,że banki są coraz barddziej wybiórcze przy dawaniu kredytów. Tak wiec nie jest to takie proste. Zostaje Ci pewnie jedynie pożyczka prywatna.
    Dopytaj się jeszcze u doradcy.
    Sa to ludzie ogarnięci w temacie tak więc powinni Ci napisać co i jak.
    https://serwersms.pl/blog/artykul/10...ch-technologii więcej informacji znajdziesz tutaj
    Ostatnio edytowane przez jagnam ; 18-11-2018 o 13:07

  3. #3
    Nałogowiec
    Zarejestrowany
    Jul 2016
    Postów
    679

    Domyślnie Odp: Pożyczka a bik

    Myślę, że jeśli chodzi o szybkie pożyczki to powinniście również zapoznać się z takim tematem jak żyrowanie. Sama nie miałam świadomości, że coś takiego istnieje jednak odsyłam Was do artykułu na moim jednym z ulubionych obecnie blogów. Tutaj macie link http://pozyczkorank.eu/zyrowanie-poz...e-jest-ryzyko/ i według mnie warto się z nim zapoznać. Wiedza finansowa jest bardzo przydatna i praktycznie na każdym kroku naszego życia można ją wykorzystać, dlatego poszerzajmy ją !

  4. #4
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    Sep 2017
    Postów
    36

    Domyślnie Odp: Pożyczka a bik

    Bardzo często tylko konsolidacja kredytów 2022 jest rozwiązaniem jeśli chodzi o spłatę całego zadłużenia. Niestety wiele osób ma problemy finansowe zwłaszcza teraz kiedy gospodarka jest niestabilna

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Podobne wątki

  1. Pożyczka prywatna
    By cass in forum Ploteczki
    Odpowiedzi: 8
    Ostatni post / autor: 21-07-2020, 21:51
  2. Pożyczka
    By amelia90 in forum Ploteczki
    Odpowiedzi: 27
    Ostatni post / autor: 26-09-2018, 00:27

Tags for this Thread

Zasady postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •