Pokaż wyniki 1 do 4 z 4

Temat: Jakie macie zdanie o zabiegach z zakresu medycyny estetycznej

  1. #1
    Nałogowiec
    Zarejestrowany
    Apr 2017
    Postów
    507

    Domyślnie Jakie macie zdanie o zabiegach z zakresu medycyny estetycznej

    Ciekawa jestem jakie macie nastawienie do medycyny estetycznej?

    Jesteście przeciwko czy jednak za zabiegami?

  2. #2
    Nałogowiec Avatar jagnam
    Zarejestrowany
    Dec 2015
    Postów
    340

    Domyślnie Odp: Jakie macie zdanie o zabiegach z zakresu medycyny estetycznej

    Kiedyś bylam przeciwko ale teraz również zaliczę się do grona za operacjami! Po urodzeniu dwójki dzieci mój brzuch wygląda obrzydliwie, skóra wisi, rozstępy jak mapa Polski... Marzy mi się strój kąpielowy dwuczęściowy! Po prostu wszystko zalezy od danej osoby i jeśli ma ona kompleksy to nie uwazam za nic złego jeśli co nie co sobie poprawi. Szczególnie jak ma fundusze....

    Sama aktualnie zastanawiam się nad plastyką brzucha bo na swój brzuch już się dosłownie nie mogę patrzeć....
    http://wzdrowymcielezdrowyduch.com/j...ia-plastyczna/
    Ostatnio edytowane przez jagnam ; 14-12-2018 o 12:02

  3. #3
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    May 2016
    Postów
    36

    Domyślnie Odp: Jakie macie zdanie o zabiegach z zakresu medycyny estetycznej

    Wydaje mi sie, ze to pomocna sprawa w zachowaniu estetycznego wygladu Wiem, ze wiele osob kojarzy to ze sztucznością czy naciagnieta komicznie skórą. Ale taki efekt jest tylko wtedy, gdy trafimy na niekompetentnego lekarza albo sami mamy obsesję na punkcie mlodego wygladu i nie znamy umiaru... Osobiscie dwukrotnie skorzystalam z medycyny estetycznej i jestem zadowolona. U doktora Kępy z Wroclawia byłam na liftingu biomimetycznym. Cos niesamowitego Króciutki zabieg, a twarz bezposrednio po nim ma ladniejszy wyraźniejszy kontur, a skora jest jedrniejsza.

  4. #4
    No to..wpadłam
    Zarejestrowany
    Dec 2017
    Postów
    123

    Domyślnie Odp: Jakie macie zdanie o zabiegach z zakresu medycyny estetycznej

    Moim zdaniem są w porządku, pozwalają poczuć się i wyglądać lepiej, więc co miałoby być w nich złego? Sama jestem po depilacji laserowej - https://klinikamiracki.pl/depilacja-laserowa-thunder/ i naprawdę nie żałuje w ogóle. Wręcz każdej kobiecie polecam taki zabieg

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Tags for this Thread

Zasady postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •