Pokaż wyniki 1 do 16 z 16

Temat: Błagam o pomoc i rade !!!

  1. #1
    Kosmetyczka Avatar barbara_kawka
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Nakło Śląskie
    Postów
    2 160

    Domyślnie Błagam o pomoc i rade !!!

    Prosze dziołszki Was o rade ... jak wiecie bo Wam pisalam ... staram sie o dotacje ... itp itd ... ale... dostałam zaproszenie na rozmowe kwalifikacyjna ... poleciła mnie moja nauczycielka ze studium ... poki co nie wiem co i jak ... ale nie wiem czy udac sie na ta rozmowe ... maz mnie karci zebym starala sie o swoj biznes a nie prace u kogos ... ale z drugiej strony moze fajnie by bylo najpierw gdzies popracowac ... zdobyc doswiadczenie ... jezuuu nie wiem co mam zrobic ... milo ze poleca mnie moja nauczycielka i wogole ... ale z drugiej strony pracowac za grosze u kogos ... lipa ... same wiecie pewnie o co mi chodzi... dziolszki blagam pomozcie

  2. #2
    Gość
    niezalogowany

    Domyślnie Odp: Błagam o pomoc i rade !!!

    ja tylko napiszę tyle:

    lepsze deko handlu niż kilo roboty, doświadczenie czy tak czy siak zdobędziesz ale robić całe życie na czyjeś portki to mnie osobiście się nie widzi... moim zdaniem to powinnać bardzo grzecznie podziękować ej Pani i zakładać swojego binesa... nóż widelec- może za 2-3 lata właśnie Ty będziesz zapraszac dziewczyny do współ[racy

    ---------- Dodano o godzinie 23:35 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 23:31 ----------

    dopisze jeszcze że może się wydawać że skoro kazdy chciałby tak robić jak napisałam to byłoby milion pińcet dwa dziewińcet salonów, konkurencja spora, ale jeżeli kochasz to co robisz i wiesz że jestes w tym doba, a potwierdzeniem tego są klientki które wiernie do ciebie wracają to naprawdę warto, bo ci słabsi zawsze odpadaja... po jakimś czasie... ale odpadają

  3. #3
    Molestantka klawiatury
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Postów
    2 665

    Domyślnie Odp: Błagam o pomoc i rade !!!

    I ja podpisuje sie pod tym co woszczurek napisala,jak masz mozliwosc otworzyc swoj biznes to lepiej na swoim niz u kogosOtwieraj i do dziela

  4. #4
    Kosmetyczka Avatar barbara_kawka
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Nakło Śląskie
    Postów
    2 160

    Domyślnie Odp: Błagam o pomoc i rade !!!

    dzieki dziewuszki ... jakos tak nie umiem uwierzyc w siebie ... wydaje mi sie ze jednak jestem za slaba no ale chyba musze wam zaufac i przedewsyztskim mojemu malzowi

  5. #5
    Gość
    niezalogowany

    Domyślnie Odp: Błagam o pomoc i rade !!!

    basiu.. ja się wybieram w październiku do Ani na warsztay więc albo sie ewakułuj albo uwierz w siebie do tego czasu bo jak tam zachacze po drodzę o twoją chacjendę to cie spiore na kwaśnie jabłko...

    potraktuj to jako ostrzeżenie a może nawet aperitiv

    trochę wiary w siebie

  6. #6
    Rozkręcanko Avatar mysza31
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    RZESZÓW
    Postów
    83

    Domyślnie Odp: Błagam o pomoc i rade !!!

    ja też podpisuje sie pod Woszczurkiem a juz dużym sukcesem jest to że mąż cie wspiera i dopinguje a juz on napewno wie że jesteś naprawde dobra w tym co robisz i że sobie poradzisz przeciez własnej żony by nie kłamał! pozdodzenia i trzymam kciuki za Ciebie

  7. #7
    Kosmetyczka Avatar barbara_kawka
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Nakło Śląskie
    Postów
    2 160

    Domyślnie Odp: Błagam o pomoc i rade !!!

    Cytat Napisał woszczur Zobacz post
    basiu.. ja się wybieram w październiku do Ani na warsztay więc albo sie ewakułuj albo uwierz w siebie do tego czasu bo jak tam zachacze po drodzę o twoją chacjendę to cie spiore na kwaśnie jabłko...

    potraktuj to jako ostrzeżenie a może nawet aperitiv

    trochę wiary w siebie

    woszczurzyco na warsztatach to ja tez bede a na drodze z zawiercia do pajeczna nakla nie masz ***** na mapke looknij hihi

  8. #8
    Gość
    niezalogowany

    Domyślnie Odp: Błagam o pomoc i rade !!!

    Cytat Napisał barbara_kawka Zobacz post
    woszczurzyco na warsztatach to ja tez bede a na drodze z zawiercia do pajeczna nakla nie masz ***** na mapke looknij hihi
    wiem wiem... ja to z premedytacja napisałam że "zachacze" czyli wybiorę się dłużaszą drog, ale widze zże cyba nie muszę bo ci natłuke publicznie i jeszcze mi pomogą

  9. #9
    Kosmetyczka Avatar barbara_kawka
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Nakło Śląskie
    Postów
    2 160

    Domyślnie Odp: Błagam o pomoc i rade !!!

    hehe ciekawe kto ci pomoze

  10. #10
    Szkoleniowiec Avatar centerbeauty
    Zarejestrowany
    May 2009
    Skąd
    śląskie / łódzkie
    Postów
    302

    Domyślnie Odp: Błagam o pomoc i rade !!!

    Cytat Napisał barbara_kawka Zobacz post
    hehe ciekawe kto ci pomoze


    Iza ja Ci pomogę ja Ci pomoge Basia dostanie lanie za brak wiary w siebie


    Instruktor i Główny Dystrybutor NailSecrets na woj. Łódzkie

    http://www.centerbeauty.pl

    center.beauty@onet.eu

    https://www.facebook.com/Center.Beauty.Pajeczno

    Zapraszamy do współpracy

  11. #11
    Gość
    niezalogowany

    Domyślnie Odp: Błagam o pomoc i rade !!!

    Cytat Napisał centerbeauty Zobacz post
    Iza ja Ci pomogę ja Ci pomoge Basia dostanie lanie za brak wiary w siebie
    wiedziałem że się za mna wstawisz... miałam to pisać wczoraj ale nie chciałam robić offtopa i tak już odbiegamy od tematu

  12. #12
    SuperVIP Avatar ivonna70
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Łódź
    Postów
    2 749

    Domyślnie Odp: Błagam o pomoc i rade !!!

    A ja powiem trochę inaczej. Zgadzam się z Izą, że lepiej na własnym, ale trzeba się liczyć z tym, że to nie jest łatwy kawałek chleba. Rozmowa kwalifikacyjna, to jeszcze nie podpisanie umowy o pracę. Co Ci szkodzi przejść się i porozmawiać. Dowiesz się jakie warunki Ci proponują, godziny pracy, wynagrodzenie. Jeśli stwierdzisz, że Ci to nie odpowiada, to zwyczajnie podziękujesz.
    Jestem jednak za tym, abyś otworzyła własny salon. Mąż z pewnością będzie dla Ciebie wsparciem, bo widać, że już się angażuje.
    Powodzenia

  13. #13
    Molestantka klawiatury ban
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Bielsko-Biała
    Postów
    1 886

    Domyślnie Odp: Błagam o pomoc i rade !!!

    basiu ja się starałam o dotacje z urzędu i i powiedzieli mi ze nie dostane tej na otworzenie interesu. ale na zatrudnienie pracownika czemu nie. mają bardzo ogromne wymagania żeby ją dostać.ja bym na początek spróbowała popracować u kogoś a w między czasie starała się o dofinansowanie. może by udało ci cię dogadać z tą panią żeby na razie cie nie zatrudniała. tak masz jakieś zabespieczenia jak byś nie dostała tej dotacji.ja wierze w ciebie. i napewno wszystko pujdzie po twojej myśli.ale przezorny zawsze ubezpieczony. jak to się mówi.

  14. #14
    { pomijacz } Avatar Patii
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Skąd
    Olesno
    Postów
    509

    Domyślnie Odp: Błagam o pomoc i rade !!!

    kochana, moja mama tez dostawala wezwania na rozmowy kwalifikacyjne.
    Jezeli masz wypelniony wniosek o dotacje i to zaproszenie na rozmowe wyslal urzad prazy to w ogole nie powino to sie zdarzyc.. w ogole nie powinno byc wyslane takie zaproszenie.
    moja mama szla na rozmowy, i w kazdym miejscu gdzie byla mowila szczerze, ze chce otworzyc swoja dzialalnosc i po prostu urzad pracy jej to utrudnia... z tego co wiem nigdy nie bylo problemu ze mama tak mowila... no nie wiem...
    kochana samam musisz zdecydować

    Ale wierze ze uda ci sie wszystko i bedzie tak jak chcesz;*



    ziz, ale jak ona bedzie pracowala i jednoczesnie sie starala o te dotacje, to jej nie dostanie! bo zeby ja dostac, czlowiek musi byc bezrobotny!(
    Człowiek bez pasji nudzi swoją duszę

  15. #15
    Szkoleniowiec Avatar centerbeauty
    Zarejestrowany
    May 2009
    Skąd
    śląskie / łódzkie
    Postów
    302

    Domyślnie Odp: Błagam o pomoc i rade !!!

    Cytat Napisał pomijacz Zobacz post
    kochana, moja mama tez dostawala wezwania na rozmowy kwalifikacyjne.
    Jezeli masz wypelniony wniosek o dotacje i to zaproszenie na rozmowe wyslal urzad prazy to w ogole nie powino to sie zdarzyc.


    ziz, ale jak ona bedzie pracowala i jednoczesnie sie starala o te dotacje, to jej nie dostanie! bo zeby ja dostac, czlowiek musi byc bezrobotny!(
    pomijacz ale
    Basia nie dostala wezwania na rozmowe z urzedu pracy tylko rozmowa ma byc u kogos z polecenia

    poza tym zizi pisze o tym zeby sie nie rejestrowac i pracowac na poczatek wiadomo ze osoba zatrudniona nie dostanie dofinansowania


    Instruktor i Główny Dystrybutor NailSecrets na woj. Łódzkie

    http://www.centerbeauty.pl

    center.beauty@onet.eu

    https://www.facebook.com/Center.Beauty.Pajeczno

    Zapraszamy do współpracy

  16. #16
    Administrator Avatar samaron
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Zgierz
    Postów
    4 314

    Domyślnie Odp: Błagam o pomoc i rade !!!

    Ja też jestem za tym, żeby otworzyć własny salon, ale na rozmowę poszłabym z ciekawości, tak jak Ivonna mówi - obczaić warunki, a może nawet jakiś pomysł podpatrzeć.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Podobne wątki

  1. Pomoc dla wszystkich nowych dziewczyn i nie tylko
    By Tonija in forum UWAGI o Forum
    Odpowiedzi: 580
    Ostatni post / autor: 19-04-2018, 13:49
  2. Podchodzenie powietrza pod paznokieć
    By gabi in forum Przedłużanie paznokci
    Odpowiedzi: 489
    Ostatni post / autor: 27-05-2015, 21:24

Tags for this Thread

Zasady postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •