Strona 3 z 5 PierwszyPierwszy 12345 OstatniOstatni
Pokaż wyniki 51 do 75 z 117

Temat: Gwarancja na stylizację?

  1. #51
    Wizażystka Avatar Ladyss
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Skąd
    Częstochowa
    Postów
    1 022

    Domyślnie Odp: Gwarancja?????

    Kalaga ale wiesz co... Jak Ty widziałaś ślady podważania to mogłaś jej to pokazać i tak wygarnąć aż by jej w pięty poszło gdyby była taka niezadowolona to nie przyszłaby do Ciebie drugi raz. I tak to właśnie jest być przyjaźnie nastawionym do klienta...

  2. #52
    Totalna maniaczka Avatar sylwia-p_86
    Zarejestrowany
    May 2009
    Skąd
    Bydgoszcz
    Postów
    718

    Domyślnie Odp: Gwarancja?????

    Dobrze,że ją posłałas gdzie należy Zawsze dwałam 7 dni,ale teraz daje cały miesiąc bo jestem pewna swojej pracy i baaaardzo rzadko coś się dzieje komuś...Moje klientki nie naduzywają tego... póki co Oczywiście ta gwarancja to bez przesady ślady gmerania,podważania i urazy mechaniczne to niech se.....

  3. #53
    No to..wpadłam Avatar kalaga4
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Skąd
    Cork
    Postów
    286

    Domyślnie Odp: Gwarancja?????

    zrobiłam jej wszystkie pazurki tylko raz w ramach gwarancji (na szczęście). za drugim razem dorobiłam 2 wygmerane pazurki wrrrrrr
    za trzecim razem...już nie wytrzymałam i powiedziałam, że jest....złośliwą.........nie szanuje pracy.( cenzura)....gmerającą...i jeżeli chce pazurki to musi płacić bo gwarancji już nie daje.a na końcu dałam jej adres do innej stylistki

  4. #54
    Totalna maniaczka Avatar sylwia-p_86
    Zarejestrowany
    May 2009
    Skąd
    Bydgoszcz
    Postów
    718

    Domyślnie Odp: Gwarancja?????

    dooooobre

  5. #55
    Molestantka klawiatury Avatar asiek
    Zarejestrowany
    Nov 2009
    Postów
    2 170

    Domyślnie Odp: Gwarancja?????

    ja daję tydzień...i nawet jeżeli nie z mojej winy to dorabiam za darmo, wtedy dziewczyny wiedzą że jak coś odpadnie to mogą do mnie wrócić

  6. #56
    Nałogowiec Avatar Anika
    Zarejestrowany
    Sep 2009
    Skąd
    Europa
    Postów
    646

    Domyślnie Odp: Gwarancja?????

    Kalaga4 widze ze jest z Ciebie twarda babka! ;-) Powiem Ci ze z tym telefonem do innej stylistki, rozwalilas ta swoja klienke na lopatki! ;-) Moze teraz menda nauczy sie szacunku! Naprawde nie rozumiem takich ludzi jak ta Twoja klientka! Czy im nie jest glupio, ze non stop przychodza i narzekaja, ze to odpadlo, to sie ulamalo? No chyba ze ta kobieta byla na tyle nierozgarnieta, ze moze myslala, ze sie nie zorientujesz w czym jest rzecz. Ehh.Normalnie zal! I nic wiecej. Osobiscie, bym takiej pokazala drzwi wyjsciowe CHOCIAZ ,,ta wizytowka" tez jest extra ;-)

    Do Asiek Wiesz, rozumiem Cie, ze chcesz byc mila dla klienteki robisz im naprawy do tyg. czasu gratis ale w takim systemie zawsze pojawi sie ktos kto bedzie chcial to wykorzystac. Ludzie sie dziela na tych uczciwych i tych zlosliwych i nic na to nie poradzimy.

  7. #57
    Molestantka klawiatury Avatar asiek
    Zarejestrowany
    Nov 2009
    Postów
    2 170

    Domyślnie Odp: Gwarancja?????

    Cytat Napisał Anika Zobacz post
    Kalaga4 widze ze jest z Ciebie twarda babka! ;-) Powiem Ci ze z tym telefonem do innej stylistki, rozwalilas ta swoja klienke na lopatki! ;-) Moze teraz menda nauczy sie szacunku! Naprawde nie rozumiem takich ludzi jak ta Twoja klientka! Czy im nie jest glupio, ze non stop przychodza i narzekaja, ze to odpadlo, to sie ulamalo? No chyba ze ta kobieta byla na tyle nierozgarnieta, ze moze myslala, ze sie nie zorientujesz w czym jest rzecz. Ehh.Normalnie zal! I nic wiecej. Osobiscie, bym takiej pokazala drzwi wyjsciowe CHOCIAZ ,,ta wizytowka" tez jest extra ;-)

    Do Asiek Wiesz, rozumiem Cie, ze chcesz byc mila dla klienteki robisz im naprawy do tyg. czasu gratis ale w takim systemie zawsze pojawi sie ktos kto bedzie chcial to wykorzystac. Ludzie sie dziela na tych uczciwych i tych zlosliwych i nic na to nie poradzimy.

    ja paznokcie robię tylko koleżankom nie pracuje w salonie, ale nie martw się jak babka przyjdzie do mnie pierwszy raz to tak nie będzie miała 3 dni a później płać

    ---------- Dodano o godzinie 09:14 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 09:12 ----------

    a wiem też, że są takie babska wredne i mówią, że im się nie podoba ale przyłażą dalej do nas...ehhh to jak im się nie podoba to po co przyłazi?

  8. #58
    Nałogowiec Avatar Anika
    Zarejestrowany
    Sep 2009
    Skąd
    Europa
    Postów
    646

    Domyślnie Odp: Gwarancja?????

    Dokladnie asiek z niektorymi klientkami krotko trzeba.Placisz albo nie ma pazuraskow! I tyle;-)
    Niestety,niektorzy z natury sa tacy, ze lubia narzekac i przez to czasami mamy podniesione cisnienie.

  9. #59
    Zabierzcie jej klawiaturę ;-) Avatar farbstift
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Katowice
    Postów
    4 143

    Domyślnie Odp: Gwarancja?????

    mi raz jedna nie zapłaciła i uciekła z mojego mieszkania...a to była znajoma! Inna grzebała przy pazurach a potem się kłóciła, że chce nowe pazurki a ja nie chciałam zrobić, bo nawet jak jej robilam to stwierdzila, że musi siusiu i nie wytrzyma a byłam w trakcie utwardzania ehh. Więc znajome też potrafią poświęcać znajomość dla zysku
    https://www.facebook.com/kopalniatwojegostylu
    http://kopalniatwojegostylu.blogspot.com/



  10. #60
    Totalna maniaczka Avatar sylwia-p_86
    Zarejestrowany
    May 2009
    Skąd
    Bydgoszcz
    Postów
    718

    Domyślnie Odp: Gwarancja?????

    " mi raz jedna nie zapłaciła i uciekła z mojego mieszkania"

    I jak się skończyło? Ja bym takiej nogi z d..pourywała

  11. #61
    Nałogowiec Avatar Anika
    Zarejestrowany
    Sep 2009
    Skąd
    Europa
    Postów
    646

    Domyślnie Odp: Gwarancja?????

    Farbstift a to wszystko dlatego, ze sa znajome i pseudo znajome, ktore jak napisalas chca wykorzystac znajomosc. Mam taka pseudo znajoma, ktora probowala ze mna swoich sztuczek. Dleatego juz na poczatku przed robieniem pazurkow wszystko zostalo uzgodnione. Tak zeby wszystko bylo jasne, jak czarne na bialym.
    Mowila tez ze co tak drogo chce ja skasowac za paznokcie a ja na to, ze jak chce to przeciez moze isc zrobic paznokcie do innej osoby. Przeciez na sile jej nie trzymam.
    Oczywiscie zostala. Paznokcie jej zrobilam. Skasowalam po takiej cenie jaka uwazalam za sluszna. Laska do tej pory do mnie przychodzi. Dziwni sa ludzie naprawde

  12. #62
    Wczytuje się
    Zarejestrowany
    Sep 2009
    Skąd
    poznań
    Postów
    25

    Domyślnie Odp: Gwarancja?????

    ja o gwarancji nic nie mówie bo nigdy nie mialam problemów ale gdyby przyszedł ktos do mnie to napewno bym oglądała paznokcie zeby sprawdzic czy np moja klientka razem ze swoimi skorkami nie zjadła zelu

  13. #63
    Wczytuje się
    Zarejestrowany
    Nov 2009
    Skąd
    Wałbrzych
    Postów
    14

    Domyślnie Odp: Gwarancja?????

    Mi jakiś czas temu robiłą koleżanka, niby po kursie (co sie okazało była tylkp modelka na kursie:/...) Na drugi dzień odpadło mi poł żelu z paznokcia, i zaczeło podchodzić powietrze na wszystkich. Całe były w bąbelkach. i reklamacji nie uznała....
    Lider Sprzedaży AVON! Zapraszam!
    Zaczynam przygodę z paznokciami! Trzymać kciuki

  14. #64
    { pomijacz } Avatar Patii
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Skąd
    Olesno
    Postów
    509

    Domyślnie Odp: Gwarancja?????

    ja tak jak wyzej, pytam czy biora hormony,czy nie sa w ciazy itp robie a na koniec mowie ze trzba dbac tak jak o natutalne
    Człowiek bez pasji nudzi swoją duszę

  15. #65
    Rozkręcanko Avatar eveli
    Zarejestrowany
    Sep 2009
    Skąd
    islandia
    Postów
    42

    Domyślnie Odp: Gwarancja?????

    Cytat Napisał unita Zobacz post
    ja marketingowo daje tydzien
    .... ja tez

  16. #66
    Wzorki Club Avatar kobietazpazurem
    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Skąd
    TORUŃ
    Postów
    4 711

    Domyślnie Odp: Gwarancja?????

    Ja znam swoją pracę i wiem ile moje paznokcie trzymają, robię już je na tyle długo, że wiem której klientce powiedzieć ile mniej więcej będą trzymały przeważnie trzymają miesiąc półtora miesiąca, ale nie daję gwarancji na to jak te klientki się z nimi obchodzą, jeżeli ich nie szanują, nie używają rękawiczek podwadzają itp to oczywiste, że gwarancji żadnej uwzględniać nie będę... Tylko, że nigdy nie robię tak, że w ramach gwarancji będą robione pazurki bo przeciez my produkty kupić też musimy.

  17. #67
    Nałogowiec Avatar Anika
    Zarejestrowany
    Sep 2009
    Skąd
    Europa
    Postów
    646

    Domyślnie Odp: Gwarancja?????

    Wczoraj miałam klientke na żel soak off. Pytała się o gwarancję. Powiedziałam, że jak zauważy coś niepokojącego, żeby dała znać. Po czym klientka przyznałą się, żę będzie miała remont Noo estem naprawde ciekawa co się wydarzy, ale nie sądzę żeby babka miałą taki tupet i przyszła na ,,reklamacje''. Tym bardzie że uprzedziłam ją, że żel to nie akryl tym bardziej soak off, który zalicza się do żeli miękkich i jest bardziej alternatywą dla lakieru do paznokci.
    The world is mine

  18. #68
    Wzorki Club Avatar kobietazpazurem
    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Skąd
    TORUŃ
    Postów
    4 711

    Domyślnie Odp: Gwarancja?????

    A ja bym się nie zdziwiła, jakby zadzwoniła, że chce reklamacje i do tego powiedziała, że nic nie robiła

  19. #69
    No to..wpadłam Avatar szerek
    Zarejestrowany
    Oct 2009
    Skąd
    Katowice
    Postów
    201

    Domyślnie Odp: Gwarancja?????

    A ja krótko robię paznokcie i na tyle klientek ile miałam to trzymaja się 3 tygodnie bo po 2 tyg. maja mega odrost a z takim odrostem to nie trudno o oderwanie. Mojej tesciowej jak zrobie to trzymają się ponad 2 tyg, ale ona jest sprzątaczką i pracuje na silnych detergentach.
    Co do gwarancji myślę że jest ona jakimś zabezpieczeniem, miałam klientkę przedwczoraj i mi mówi czy będą się trzymać bo jej jakaś laska na wesele zrobiła to na drugi dzień już nie miała polowy, więc jej powiedziałam że gdybym nie wiedziała co robię to bym kasy od niej nie brała i że nie ma prawa nic się stać przynajmniej przez najblizsze 2 tygodnie.

  20. #70
    Rozkręcanko Avatar anka85
    Zarejestrowany
    Jun 2010
    Skąd
    Dzierżoniów
    Postów
    47

    Domyślnie Odp: Gwarancja na stylizację?

    ja daje do tygodnia max gwarancje ale jesli jest to moja wina , jesli wina klientki to musi zaplacic . na pierwszej wizycie tez wypytuje o rozne wazne rzeczy takie jak ile paznokci juz nosi, jak sie ogolnie nosza itp.

  21. #71
    Totalna maniaczka Avatar Zuuzaneczka
    Zarejestrowany
    Feb 2010
    Skąd
    Warszawa
    Postów
    1 055

    Domyślnie Odp: Gwarancja na stylizację?

    Ja staram się być przychylna dla klientek, jak kobitka dzwoni po tygodniu ze cos sie ukruszylo, jeden czy dwa paznokcie odpadly to za darmo dorabiam (choc jedna babka kategorycznie nie zgodzila sie zebym za darmo jej dorobila, dala mi 20zl za 10 minutową poprawke jednego paznokcia ). Wiekszych reklamacji nie mialam, tylko nieszczesliwe wypadki klientek

  22. #72
    Szkoleniowiec Avatar KasiaZbroińska
    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Skąd
    Gubin- Zielona Góra
    Postów
    345

    Domyślnie Odp: Gwarancja na stylizację?

    Ja zawsze daję dwa tygodnie gwarancji. Przez te dwa tygodnie nie ma prawa się nic stać, chyba że źle coś zrobiłam Paznokcie powinny się trzymać tak długo, aż się ich samemu nie ściągnie (samemu nie znaczy zerwać zębami ). Z reguły babeczki noszą około 2 miesięcy, po czym ściągamy i juz żelujemy swoje pazurki. A naturalne pazurki zażelowane te sumienne robią co 3 tygodnie. Te co nie przywiązują zbytniej uwagi do odrostu co półtora miesiąca. Miałam apaczki, które nosiły przedłużone pazurki po 3 miesiące ale zawsze je opieprzam, że tylko krzywde mogą sobie zrobić (wiadomo-punkt stresu się przesuwa, pazurek może pęknąć w poprzek) i już się nauczyły przychodzić jak nalezy . Ale wracając do tematu zawsze dwa tygodnie gwarancji...
    www.lavie.com.pl
    Szkoleniowiec INDIGO Nails Lab
    Dystrybutor INDIGO oraz Kodi Professional

  23. #73
    Nałogowiec Avatar maartekkk
    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Skąd
    Okolice Częstochowy
    Postów
    449

    Domyślnie Odp: Gwarancja na stylizację?

    Ja również daję no, około 2 tygodnie gwarancji, tylko cholerka ciężko i określić, czy uszkodzenie z mojej winy, czy też nie, więc o poprawy jednego czy dwóch nie biorę pieniążków

  24. #74
    Totalna maniaczka Avatar RedSunset
    Zarejestrowany
    May 2010
    Skąd
    woj. śląskie, okolice Myszkowa gg11632818
    Postów
    1 296

    Domyślnie Odp: Gwarancja na stylizację?

    ja daję tydzień gwarancji. Mam klientki które strasznie szanują paznokci, jedna dziewczyna pracuje w hiper markecie na kasie i przy wykładaniu towaru, przychodzi do mnie co 4 równe tygodnie i pazurki zawsze są całe, ewentualnie gdzieś jakieś małe zapowietrzenie i to wszystko, inna natomiast z bardzo krótką płytką zawsze chce długaśne pazury i po paru dniach zdarza jej się zerwać jednego czy dwa i zamiast przyjść żebym jej dorobiła tego jednego to ona zgryza resztę ostatnio po dwóch tygodniach złamała jednego i pozostałe obgryzła... wygryzła sobie takie dziury w płytce że szok... Była też pewna pani która robiła sobie paznokcie na kilka dni przed jakąś większą imprezą... mówiłam jej żeby zmywała podłogi i naczynia w rękawiczkach, po czym ona dzwoni do mnie po 4 dniach i mówi że dwa jej odpadły same...pytam ją co wtedy robiła, więc powiedziała mi że zmywała naczynia w rękawiczkach i że kciuk i wskazujący u prawej ręki wpadły jej do zlewu więc ją pytam jak jej wpadły do zlewu podczas zmywania przecież mówi, że miała rękawiczki Dopiero gdy przyszła to zobaczyłam że są wyłamane i sie przyznała że jakiś garnek jej się wyślizgnął i wtedy wyłamała...
    Ludzie są dziwni...

  25. #75
    Szkoleniowiec Avatar paznokietek1000
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Bogdaniec
    Postów
    2 529

    Domyślnie Odp: Gwarancja na stylizację?

    u mnie tez jest tydzień gwarancji na pazurki.
    jedna klientka mi się zdarzyła która to chciała niesłusznie wykorzystać, miała babka cyrkonie SV na pazurkach i po dokładnie 6 dniach ona przychodzi do mnie ze chce poprawkę paznokci bo żel się starł i się nie trzyma dobrze, patrzę faktycznie zapowietrzenia, ale po zmazaniu lakieru widzę, ze są duże rysy od pilnika i nawet cyrkonie SV do połowy starte ona do mnie ze to od prac domowych to jej powiedziałam ze na piłowanie samemu i pracę w druciakiem ja jej gwarancji nie dowalam, to ona mi zaczęła siarę przy klientach w sklepie robić, wk... się na maksa i dałam jej połowę ceny za pazurki żeby tylko sobie poszła, teraz żałuje ale chociaż mam święty spokój, a i jeszcze jej powiedziałam żeby nigdy więcej do mnie nie trafiła bo już inaczej wtedy sprawę załatwimy.





Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Tags for this Thread

Zasady postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •