Pokaż wyniki 1 do 5 z 5

Temat: Cel - 20 kg

  1. #1
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    Oct 2016
    Postów
    34

    Domyślnie Cel - 20 kg

    Udało się którejś z Was tyle schudnąć? wiem zapuściłam się... ale muszę wrócić do mojego kochanego rozmiaru 38 i to w 2019 roku. Czytałam na https://pilule-minceur.eu/comment-pe...t-essentielle/ że można taką masę szybko i zdrowo zrzucić, jak u Was przebiegał taki proces, ile czasu najlepiej?

  2. #2
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    Sep 2017
    Postów
    34

    Domyślnie Odp: Cel - 20 kg

    nie znam tego jezyka wiec nie wiem co tam jest napisane ale jesli chcesz schudnac z głową i nie obciazyc przy tym organizmu to musisz miec opracowany odpowiedni dla twojego organizmu profil zywieniowy.. taki profil przygotowuje dietetyk. ja bylam w Wawie w Panaceum u dietetyka i bardzo sobie go chwale.. ma super podejscie, wszystko wytlumaczy, tworzy menu oparte na badaniach krwi.. zdecydowanie warto !

  3. #3
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    Apr 2018
    Postów
    62

    Domyślnie Odp: Cel - 20 kg

    Chcąc uzyskać taki efekt należy się naprawdę zmobilizować. Odpowiednia dieta lub ćwiczenia. A jeżeli ktoś bardziej otyły to powinien założyć opaskę na żołądek. Mam znajomą która robiła sobie taki zabieg w Klinice bariatrycznej w Szpitalu św. Elżbiety na Mokotowie. Bardzo zadowolona z zabiegu,schudła już 25 kilo a to dopiero połowa tego co chce zrzucić. Więc warto zainwestować w taki zabieg jeżeli ktoś ma dużą nadwagę.

  4. #4
    No to..wpadłam
    Zarejestrowany
    Dec 2017
    Postów
    123

    Domyślnie Odp: Cel - 20 kg

    Może nie aż tyle ale na razie schudłam 6kilo dzięki tym zasadom - https://ovarin.pl/dietetyk-radzi/ Naprawdę warto się postarać i do nich stosować

  5. #5
    Nałogowiec
    Zarejestrowany
    Jul 2016
    Postów
    679

    Domyślnie Odp: Cel - 20 kg

    Utrata wagi niestety nie jest prostą sprawą, ale trzymam za Ciebie kciuki!

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 2 users browsing this thread. (0 members and 2 guests)

Tags for this Thread

Zasady postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •