Pokaż wyniki 1 do 4 z 4

Temat: Przeszczep tłuszczu w policzki

  1. #1
    Nałogowiec Avatar jagnam
    Zarejestrowany
    Dec 2015
    Postów
    340

    Domyślnie Przeszczep tłuszczu w policzki

    Z wiekiem widzę, ze ubywa mi tkanki w policzkach i przez to twarz traci dawny kształt.Zastanawiałam sie nad zabiegiem przeszczepienia tłuszczu w policzki. Czy któraś z Was miała?

  2. #2
    Nałogowiec
    Zarejestrowany
    Apr 2017
    Postów
    546

    Domyślnie Odp: Przeszczep tłuszczu w policzki

    Cytat Napisał jagnam Zobacz post
    Z wiekiem widzę, ze ubywa mi tkanki w policzkach i przez to twarz traci dawny kształt.Zastanawiałam sie nad zabiegiem przeszczepienia tłuszczu w policzki. Czy któraś z Was miała?
    No niestety ale z wiekiem trzeba sie liczyć z tym, ze tłuszczu w twarzy ubywa. Czasami przez to twarz robi się zbyt koścista i wyglada kiepsko. Czasami jednak jest to na plus ponieważ pozbywamy się dużych chomiczych polików jak wcześniej ( tak było w moim przypadku).

    Sama zdecydowałam się jednak na zabieg lipofillingu w okolicach oczu bo tam brakowało mi tłuszczu najbardizej i przez to miałam spore worki pod oczami oraz cienie. Po zabiegu wygląda sie nie za specjalnie ale szybko wraca się do siebie i twarz przynajmniej w moim przypadku wyglada o wiele lepiej
    https://bonadea-krakow.net.pl/oferta...i-macierzyste/
    Ostatnio edytowane przez cass ; 28-02-2019 o 10:04

  3. #3
    Wczytuje się
    Zarejestrowany
    Nov 2015
    Postów
    20

    Domyślnie Odp: Przeszczep tłuszczu w policzki

    Czy są jakieś przeciwwskazania do takiego zabiegu?

  4. #4
    Nałogowiec
    Zarejestrowany
    Apr 2017
    Postów
    310

    Domyślnie Odp: Przeszczep tłuszczu w policzki

    Czy ktoś z Was korzystał z lipofillingu/ Jest to zabieg polegający na przeszczepieniu fragmentów tkanki tłuszczowej z niektórych miejsc na ciele i wszczepienie ich w miejsce występujących zmarszczek. Jakiś czas temu znalazłam tą metodę w internecie i właśnie oczekuję na pierwszą wizytę w klinice http://klinikagrzesiak.pl/

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Zasady postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •