Strona 1 z 4 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki 1 do 25 z 76

Temat: Cienie pod oczami

  1. #1
    Nałogowiec Avatar Pati88
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Puławy
    Postów
    695

    Domyślnie Cienie pod oczami

    od dawna probuje uporac sie z tym problemem nie wyjde na zaden wazny wypad bez makijazu chcialabym w koncu odrzucic podklady itp. tymbardziej ze zbliza sie lato...macie moze jakies sprawdzone sposoby zeby sie ich pozbyc mam juz za soba stosowanie kremu pod oczy z arnika gorska miesiac temu kupilam krem z bławatkiem i zaden z nich sie nie sprawdzil.

  2. #2
    dawniej sylwiakolodziej1985 Avatar Euphoria
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    katowice
    Postów
    701

    Domyślnie

    ja mam ten sam problem....z tym, że jak się ma niedobry witamin głownie żelaza to też tak jest a ja mam więc powinnam zacząć od tego.ackzolwiek wiem, że wiele osób ma ten problem a nie każdy znowóż ma niedobór....
    ciekawa jestem również waszych porad
    myślałam o tym roll on-ie zGarnier z kofeiną....co myślisz Pati?może by nam coś pomógł?

  3. #3
    Nałogowiec Avatar Pati88
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Puławy
    Postów
    695

    Domyślnie

    kurcze wlasnie ja raczej nie mam niedoboru witamin biore regularnie zbior wit. ciekawy ten roll-on tymbardziej ze Garnier to jedna z moich ulubionych firm kurcze tylko u nas w drogerii jeszcze tego nie widzialam.a jakie Ty masz te cienie bo u mnie to tak jest ze pod jednym okiem idzie mi taka gruba jasnoniebieska żyła a pod nia jest jasno fioletowo na ogol nie mam spuchnietych i zmeczonych oczu kurde ja nie wiem skad sie to bierze ale to jest meczace :/

    ---------- Dodano o godzinie 19:38 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 19:36 ----------

    aaa przeczytalam ze ten roll on jest tylko na opuchniecia...na since nie dziala wiec lipa(z miodem)

  4. #4
    Instruktor Mistero Milano Avatar Anna Kosińska
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Cuijk Holandia
    Postów
    1 729

    Domyślnie

    najlepszy jest ogorek zielony,wierzcie regularnie uzywany redukuje since pod oczami....sprawdzone bo sama mam ten problem...jak podkladamy jakis krem pod oczy nie rozsmarowujemy nigdy tylko wklepujemy kremik zawsze,nie rozcieramy...kotki lodu sa dobre...co tam jeszcze wyszly ostatnio rowniez platki kolagenowe,swietne bo ich uzywam,raj dla oczu...mam jeszcze jeden kremik w zanadrzu ale napisze jutro..bo zapomnialam nazwy a kolezanka zna,wiec pewnie mi powie..a zeby zatuszowac wystarczy dobry korektor ktory do uzytku wlasnego wystarczy na trzy lata firmy KRYOLAN, niemiecka firma,korektor bombowy..i do tego jakis brazujacy w kamieniu by rozswietlic buzie,troche rozu by uwydatnil policzki i nadal blasku cery i gotowe...

  5. #5
    Gość
    niezalogowany

    Domyślnie

    ja rok temu dostałam na urodziny od koleżanki krem pod oczy z EVIANa. przywiózł jej chłopak z francji i był baaaaaaaardzo dobry. starczył mi na 4 miesiące, teraz jak juz go nie uzywam to sice wróciły a nie wie gdzie kupić EVIANa w polsce... no i cena... kosztuje ponoć ponad 70zł za 10ml

  6. #6
    Nałogowiec Avatar Pati88
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Puławy
    Postów
    695

    Domyślnie

    wlasnie ja chce odrzucic wszelkie korektory podklady róże itp.ogorka stosowalam regularnie przez okolo 3 tyg. niestety bez rezultatow, piegi delikatnie rozjasnil ale cienie pozostaly z kremem rowniez obchodzilam sie tak ze delikatnie wklepywalam.wlasnie slyszalam o tych platkach kolagenowych ale czy one nie sa na opuchniecia? kurcze czasami sie zastanawiam czy te since nie sa genetycznie uwarunkowane

  7. #7
    Instruktor Mistero Milano Avatar Anna Kosińska
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Cuijk Holandia
    Postów
    1 729

    Domyślnie

    moga byc to wlasnie uwarunkowania genetyczne,wiec lekarza zalecam jak tak zle sie z tym czujesz a co do platkow sprawia wiele dobroczynnych czynnosci...ja sie w nich zakochalam..hihihi

  8. #8
    SuperVIP Avatar ivonna70
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Łódź
    Postów
    2 749

    Domyślnie

    Dołączam się do klubu, bo ja też mam ten problem. Nie mam kłopotów z nerkami, ani z niedoborem witamin i mikroelementów, a sińce są. Taka moja uroda, że mam bardzo cienką skórę pod oczami. Jednak w okresie od wiosny do jesieni są zdecydowanie mniejsze, a to dzięki sportowi na świeżym powietrzu. Lepiej dotleniony mam organizm i prawie znikają. Płatki kolagenowe też stosuję od niedawna i są super, a ogórka muszę wypróbować. Przyznaję annamon w 200% rację, że korektor Kryolana jast rewelacyjny, jak zresztą wszystkie ich produkty.

  9. #9
    Nałogowiec Avatar Pati88
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Puławy
    Postów
    695

    Domyślnie

    zakupię te płatki i zdam relację za kilka tyg. ja tez mam wrazenie ze skora pod oczami jest bardzo cienka jak papier i ta żyła mi wystaje,mialam kolezanke w liceum ktora miala bardzo ciemna karnacje a pod oczami doslownie czarno wygladalo to jakby ktos jej podbil oczy, ja mam jasna karnacje ale te cienie sa bardzo widoczne szczegolnie zimą.a tak wogole czy moze byc to spowodowane np. problemami z krążeniem bo mam ten problem.
    Annamon mi to sie Twoje oczy podobają...super kolor

  10. #10
    Instruktor Mistero Milano Avatar Anna Kosińska
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Cuijk Holandia
    Postów
    1 729

    Domyślnie

    moze byc to problem krazenia tez o tym pomyslalam,warto wybrac sie do lekarza,na pewno doradzi...musi...

  11. #11
    Nałogowiec Avatar Czarnulka1523
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Tczew/Gdańsk
    Postów
    300

    Domyślnie

    a probowalas masazy twarzy... ja go polecam sama robie i mam robieny i bardzo poprawia koloryt twarzy....

  12. #12
    Molestantka klawiatury
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Postów
    2 665

    Domyślnie

    Cienie i worki pod oczami są zmorą nawet bardzo młodych dziewcząt. Niektóre z nich, zwłaszcza te o delikatnej karnacji, notorycznie oglądają w lustrze swoje odbicie ozdobione sinymi podkówkami.

    Co zrobić, żeby przestały nas denerwować? Kiedy nie pomagają korektory, a Wy macie odrobinę czasu, spróbujcie domowych metod. W walce z cieniami pomogą też profesjonalne kosmetyki.

    Na początek kilka prostych sposobów. Spróbujcie nakładać na oczy waciki namoczone w naparze z czarnej herbaty. Ta nikomu nie zaszkodzi, a naprawdę rewelacyjnie odświeży i pomoże w likwidacji opuchnięć i przebarwień. Co innego rumianek – on również jest polecany na okłady, ale trzeba z nim uważać, bo niektóre osoby mają na to zioło uczulenie. Poza tym uwaga – rumianek może rozjaśnić rzęsy i brwi.

    Z ziół przeznaczonych do pielęgnacji okolic oczu można też polecić lipę i bławatek (ten jest wykorzystywany w kremie firmy Ziaja). Naturalne sposoby obejmują także przykładanie do oczu kompresów z soku z ogórka albo surowego ziemniaka, który podobno poprawia koloryt skóry.

    Szukając w aptece gotowych produktów, pamiętajcie o składnikach, które zbawiennie działają na nasze oczy. Przede wszystkim to świetlik – działa przeciwzapalnie i antybakteryjnie, łagodzi podrażnienia. W sprzedaży dostępne są tanie żele z tym składnikiem.

    Ulgę mogą też przynieść środki zawierające babkę lancetowatą. Już dawno odryto, że ta roślina, traktowana przez nas jak chwast, dobrze sobie radzi z opuchlizną. Pomóc może również arnika górska, którą mają w swym składzie różne kremy. Poleca się również produkty zawierające kasztanowiec zwyczajny. Oprócz tego, że działa antybakteryjnie i przeciwzapalnie, poprawia krążenie w delikatnych naczyniach krwionośnych.

    Z produktów dostępnych w aptece wybraliśmy krem redukujący cienie i worki pod oczami Pharmaceris N Cera Naczynkowa firmy Eris. Jego działanie polega na poprawie mikrocyrkulacji krwi, co w efekcie ma znacznie zredukować zasinienia i opuchliznę. Krem zawiera witaminę E oraz filtry przeciwko promieniowaniu UVA i UVB.


    Zrodlo www.zeberka.pl

  13. #13
    Totalna maniaczka Avatar pisiowa21
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Paterek/Nakło nad Notecią
    Postów
    870

    Domyślnie

    ja się dołączam do annamon że ogórek to super sprawa.Zawsze jestem niedospana i mam cały dzien worki i śńce pod oczami ogórek i płatki kolagenowe sa rewelacyjnePłatki mam z drEris nie sa drogie i mi pomagaja

  14. #14
    Nałogowiec Avatar Pati88
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Puławy
    Postów
    695

    Domyślnie

    Cytat Napisał Czarnulka1523 Zobacz post
    a probowalas masazy twarzy... ja go polecam sama robie i mam robieny i bardzo poprawia koloryt twarzy....
    masaz twarzy mam wykonywany co tydzien w szkole niestety nie widze zadnej poprawy co prawda poprawia krazenie ale na cienie nie dziala

  15. #15
    Nałogowiec Avatar ania38
    Zarejestrowany
    May 2009
    Skąd
    Kielce
    Postów
    528

    Domyślnie

    ja z tym problemem borykam się od dawna-niestety bez większego rezultatu ,czego ja już nie testowałam z lepszym lub gorszym wynikiem taki nasz urok trzeba się pogodzić)

  16. #16
    Zabierzcie jej klawiaturę ;-) Avatar szpila59
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Bolesławiec
    Postów
    3 140

    Domyślnie

    ja jak miałam kilka latek to juz miałam takie sińce pod oczami że hoho... raz przyszłam do szkoły bez korektoru, bo za późno wstałam to wszyscy myśleli że mnie ktoś w oboje oczu walnął i mam teraz sine limo... bez korektoru ani rusz i co chwilę muszę sobie poprawiać ;/

  17. #17
    Nałogowiec Avatar Pati88
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Puławy
    Postów
    695

    Domyślnie

    byłam dziś na zajęciach w szkole i pytalam o moje cienie pod oczami babka dokladnie je obejzala i stwierdzila ze one sa na podlozu genetycznym niestety zadne kremy,platki itp. nie pomogą zalecila mi jedynie łykanie 1 raz dziennie po 1 tabletce rutinoscorbinu. a odbiegajac od tematu mialam dzis robiona galwanizacje-super sprawa

  18. #18
    Instruktor Mistero Milano Avatar Anna Kosińska
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Cuijk Holandia
    Postów
    1 729

    Domyślnie

    wlasnie rutinoscorbin,zapomnialam o nim...pomoze ale jesli to podloze genetyczne wiec zniweluje ale tylko delikatnie,na pewno rozjasni skore..

  19. #19
    Nałogowiec Avatar Pati88
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Puławy
    Postów
    695

    Domyślnie

    dobrze ze przynajmniej w jakims malym stopniu zmniejszy moj problem.od dzis zaczynam sie faszerowac rutinoscorbinem, zobaczymy jakie beda efekty

  20. #20
    Kosmetolog Avatar martakolo
    Zarejestrowany
    Feb 2009
    Skąd
    Gorzów Wielkopolski
    Postów
    156

    Domyślnie

    Dziewczyny a czy wiecie co zrobić gdy u dziecka sa sińce pod oczami?
    moj syn ma 3,5 roczku i jest jasnej karnacji, blondynek- lekarz powiedziała mi że ma taki typ urody, robiła mu badania krwi i jest wszystk ok
    uroda, urodą ale czy jest jakiś sposób aby to zniwelować?

  21. #21
    Nałogowiec Avatar Pati88
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Puławy
    Postów
    695

    Domyślnie

    wyglada na to ze ma te since na podlozu genetycznym...tak jak wczesniej pisalam to rutinoscorbin podobno pomaga ja zaczelam brac-zobaczymy chyba 3,5 letnie dziecko moze juz go brac mozesz mu podawac jedna tabletke dziennie.

  22. #22
    Wczytuje się
    Zarejestrowany
    Jul 2012
    Postów
    10

    Domyślnie Odp: Cienie pod oczami

    ja odkąd pamiętam mam cienie pod oczami. Używałam już tyle kremów i podkładów i nie było i nie ma żadnych efektów;/ Ktoś mi kiedyś powiedział, że po prostu taka już moja uroda. Pogodziłam się z tym i przyzwyczaiłam się do nich;/

  23. #23
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Oct 2012
    Postów
    9

    Domyślnie Odp: Cienie pod oczami

    ja przegladajac ostatnio groupona, czy grupera znalazlam jakis zabieg na cienie pod oczami laserem - byla promocja za 39zl - czy ktoras z was probowala podobnego zabiegu? cena nie jest wysoka, ale i tak wole sie upewnic, czy warto..

    sama mam zawsze worki. taka moja uroda - czy sie wyspie, czy nie.. domowe sposoby nie pomagaja, czasem mam wrazenie, ze nawet pogarszaja. pomaga mi dobre nawilzanie. ostatnio uzywam: Ziaja Sopot Spa krem pod oczy wygładzający fajnie odswieza i mi troche pomaga.
    Ostatnio edytowane przez samaron ; 03-10-2012 o 13:01

  24. #24
    Wczytuje się Avatar MeryMacom
    Zarejestrowany
    Nov 2012
    Postów
    23

    Domyślnie Odp: Cienie pod oczami

    Moja znajoma również odkąd pamiętam ma cienie pod oczami. Używała już tyle kremów i podkładów i nie było i nie ma żadnych efektów. Ktoś jej kiedyś powiedział, że po prostu taką już ma urodę. Dziewczyna pogodziła się z tym i przyzwyczaiła się do tych cieni.

  25. #25
    Totalna maniaczka Avatar sylla
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Skąd
    w domku jednorodzinnym... ;-)
    Postów
    1 250

    Domyślnie Odp: Cienie pod oczami

    Sińce pod oczami mam i ja. Widzę , że nie jestem sama. W sumie do tej pory nic z tym nie robiłam , ale powiem szczerze , ze mi to przeszkadza.
    Wypróbuję na początek ogórek jak polecacie.
    Jak często należy stosować taką kurację ogórkową?

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Podobne wątki

  1. KURS MAKIJAŻU - cz5. CIENIE DO POWIEK
    By Tonija in forum Makijaż
    Odpowiedzi: 22
    Ostatni post / autor: 15-12-2023, 12:04

Tags for this Thread

Zasady postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •