Pokaż wyniki 1 do 5 z 5

Temat: Innowacje medyczne

  1. #1
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    Jan 2018
    Postów
    63

    Domyślnie Innowacje medyczne

    Interesujecie sie moze takimi nowinkami? Proces cyfryzacji ma tez wplyw na ta branze z tego co widze.

  2. #2
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    Jun 2017
    Postów
    49

    Domyślnie Odp: Innowacje medyczne

    Trudno nie zauwazyc zmian jakie maja miejsce w naszej sluzbie zdrowia. Wszystko za sprawa szeroko pojetego rozwoju technologicznego jaki ma wplyw na wiele dziedzin naszego zycia. Przygladajac sie temu z bliska mozna odniesc wrazenie, ze w branzy medycznej do tej pory nie bylo az tak duzego postepu dlatego zostaly zainwestowane w nia o wiele wieksze fundusze. Z takich wiekszych kamnieni miliowych ostatniego czasu to na wyroznienie zasluguje wprowadzenie e-recepty czyli elektronicznym zamienniku zwyklej recepty. Co ciekawe do 2020 roku wedlug informacji podawanych przez ministerstwo zdrowia .. planowane jest wprowadzenie obowiazku wydawania ich tylko w nowej formie. Trzeba sie powoli przyzwyczajac do takich innnowacji poniewaz w przyszlosci bedzie ich tylko wiecej. Pomijam juz tutaj fakt wykorzystania powiedzmy sztucznej inteligencji do rozponawania chorob bo to troche dalsza perspektywa nad ktorym rozwojem pracuja specjalisci z branzy kazdego dnia. Zachaczajac o firmy godne uwagi to jedna z takich jest Lideo Tech wraz z programem akcelerator medyczny sluzacym do pozyskiwania osob chetnych do wspolpracy przy tworzeniu kompleksowych rozwiazan dla szpitali oraz innych placowek sluzby zdrowia.
    Ostatnio edytowane przez elzbieta81 ; 23-04-2019 o 16:37

  3. #3
    Nałogowiec
    Zarejestrowany
    Jul 2016
    Postów
    679

    Domyślnie Odp: Innowacje medyczne

    Ja nie mam może jakiegoś dużego doświadczenia w tym temacie, ale na pewno mogę polecić Wam świetny, nowoczesny sklep medyczny, z którego oferty miałam okazję zamawiać produkty już kilka razy. Na stronie: https://www.ortopedio.pl/ znajdziecie jego dokładną ofertę. Moim zdaniem warto się zapoznać i mieć go na uwadze. W końcu nigdy niewiadomo kiedy będziemy akurat potrzebować produktów tego typu.

  4. #4
    Nałogowiec
    Zarejestrowany
    Apr 2017
    Postów
    310

    Domyślnie Odp: Innowacje medyczne

    Dobrze wiem, że wszystko idzie do przodu, medycyna także. Bardzo fajne, nowoczesne produkty można znaleźć w sklepie medycznym brandvital. To tutaj rozglądałam się za koncentratorem tlenu i na stronie: https://www.brandvital.eu/urzadzenia...tratory-tlenu/ udało mi się go znaleźć. W ofercie sklepu jest duża różnorodność sprzętów medycznych. Wszystkie są w dobrej jakości i rozsądnych cenach, więc jeśli potrzebujesz sprzętu medycznego, warto szukać go właśnie tutaj.

  5. #5
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    Oct 2016
    Postów
    46

    Domyślnie Odp: Innowacje medyczne

    Zwracam uwagę jak najbardziej, lubię czytać różne publikacje medyczne na przykład. Ostatnio czytałam o przełomie w antykoncepcji, są na rynku dostępne tabletki drovelis z estetrolem - to on jest tym innowacyjnym składnikiem który jest znacznie lepiej tolerowany przez organizm kobiecy i nie powoduje takich skutków ubocznych jak estrogen zawierany w tabletkach starego typu. Wiele kobiet już te tabletki przyjmuje i opinie są naprawdę dobre.
    Ostatnio edytowane przez wisia ; 04-01-2022 o 22:10

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Zasady postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •