Pokaż wyniki 1 do 25 z 191

Temat: [Warsztaty Domowe]świąteczno-karmawałowy koncert życzeń, czyli misz-masz dla każdego

Hybrid View

Previous Post Previous Post   Next Post Next Post
  1. #1
    Gość
    niezalogowany

    Domyślnie [Warsztaty Domowe]świąteczno-karmawałowy koncert życzeń, czyli misz-masz dla każdego

    Kod:
    Treść została ukryta, zaloguj się lub zarejestruj jeśli jeszcze nie masz konta aby zobaczyć treść


    DODANO 20.10.2009:

    termin warsztatów to 28 listopad sobota od godz 9.00


    program warsztatów:

    -bałwanki śnieżynki, czyli paznokcie sniegiem muśnięte
    -różne kształty w odsłonach karnawału
    -karnawałowe cieniowania, czyli dobieramy zdobienia do balowych sukni
    -nie taki diabeł straszny - frezarka dobra rzecz

    Mamy pełną listę 10 osób. obliczyłam koszty i wyszło 20zł na osobę. wpłata pieniązków będzie dowolna-jeśli ktoś chce to może wpłacić mi na konto, o które pytajcie na PW, jeśli nie to możecie podac te 20zł na miejscu u mnie,

    sprawa obowiązkowa: bardzo proszę, aby każda z was która figuruje na liscie o przesłanie mi na PW swojego imienia i nazwiska bo chciałabym zrobić dla was plakietki żeby nam się lepiej porozumiewało

    zabieracie ze sobą to co napisałam wcześniej, oprócz tego dobre humorki, chęci do pracy, i kto ma aparaty, żeby uwiecznić naszą ciężką pracę

    tak jak obiecałam, będą małe niespodzianki



    LISTA ZAMKNIĘTA:
    Kod:
    Treść została ukryta, zaloguj się lub zarejestruj jeśli jeszcze nie masz konta aby zobaczyć treść
    Ostatnio edytowane przez woszczur ; 29-09-2009 o 08:08

  2. #2
    SuperVIP Avatar ivonna70
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Łódź
    Postów
    2 749

    Domyślnie Odp: świąteczno-karmawałowy koncert życzeń, czyli misz-masz dla każdego

    Trochę bliżej środka Polski i byłabym na bank. Wiem, że mąż by mnie bez problemu puścił, ale z mojej strony, to już by było przeginanie. No chyba, że Ty obiecasz, że następnym razem zjawisz się u mnie

  3. #3
    Gość
    niezalogowany

    Domyślnie Odp: świąteczno-karmawałowy koncert życzeń, czyli misz-masz dla każdego

    Cytat Napisał ivonna70 Zobacz post
    Trochę bliżej środka Polski i byłabym na bank. Wiem, że mąż by mnie bez problemu puścił, ale z mojej strony, to już by było przeginanie. No chyba, że Ty obiecasz, że następnym razem zjawisz się u mnie
    o matulu do łodzi to dla mnie kawał drogi, no chyba że się wcześn iej rozwiodę to nikt nie będzie mi truł za uszami

  4. #4
    Molestantka klawiatury Avatar dzoana
    Zarejestrowany
    Aug 2009
    Postów
    1 554

    Domyślnie Odp: świąteczno-karmawałowy koncert życzeń, czyli misz-masz dla każdego

    A Woszczurku jaka cena? Ja w listopadzie chcę do Spodku w ten weekend jechać, także mam nadzieję,że nie wtedy to będzie

  5. #5
    Gość
    niezalogowany

    Domyślnie Odp: świąteczno-karmawałowy koncert życzeń, czyli misz-masz dla każdego

    Cytat Napisał dzoana9999 Zobacz post
    A Woszczurku jaka cena? Ja w listopadzie chcę do Spodku w ten weekend jechać, także mam nadzieję,że nie wtedy to będzie
    no właśnie chciałbyśmy z agą żeby było charytatywnie, ale na razie załatwiamy jeszcze kilka rzeczy... jak będą jakieś dodatkowe koszty to na pewno napiszę no chyba że chcecie sie do "prowiantu" dorzucić, to możemy zrobić dobrowolną "dopłatę-co łaska".

    ja powiem szczerze że miałam trochę inny plan, bo chciałam znaleźć sponsora i patronata który czuwałby nad całością, a gdyby się nie udało to zrobić skladkę na jedne produkty (myślałam konkretnie o firmie na której ja pracuje SILCARE) i policzyłam koszt orintacyjny na 6 osób że wyszłoby po 30 góra 40zł za osobę i jesli zostałoby produktów to żebyście sobie wzięły do domu, żeby nie było że zostanie dla mnie za darmoche czy coś. ale aga wymyśliła, żeby każdy przywiózł wwoj zele żeby pokazać na żywo na jakich dziewczyny pracują i żeby każda przetestowała "na sobie"

  6. #6
    Molestantka klawiatury Avatar dzoana
    Zarejestrowany
    Aug 2009
    Postów
    1 554

    Domyślnie Odp: świąteczno-karmawałowy koncert życzeń, czyli misz-masz dla każdego

    No myślę,że tak będzie najlepiej, bo może będą chciały przyjechać dziewczyny ze szkolenia forumkowego i raczej wolałyby tylko za podróż zapłacić.. I przewidujesz miejsce dla 6 osób tak ?

  7. #7
    Gość
    niezalogowany

    Domyślnie Odp: świąteczno-karmawałowy koncert życzeń, czyli misz-masz dla każdego

    Cytat Napisał dzoana9999 Zobacz post
    No myślę,że tak będzie najlepiej, bo może będą chciały przyjechać dziewczyny ze szkolenia forumkowego i raczej wolałyby tylko za podróż zapłacić.. I przewidujesz miejsce dla 6 osób tak ?
    Kod:
    Treść została ukryta, zaloguj się lub zarejestruj jeśli jeszcze nie masz konta aby zobaczyć treść

  8. #8
    Szkoleniowiec Avatar PAZURKOMANIA
    Zarejestrowany
    Sep 2009
    Skąd
    MYSŁOWICE
    Postów
    804

    Domyślnie Odp: świąteczno-karmawałowy koncert życzeń, czyli misz-masz dla każdego

    woszczurku mnie zaklepuj przyjade na 100%,kurcze jedno szkolenie przeoczyłam tego juz nie popuszcze...a tym bardziej ze nie mam daleko

  9. #9
    Gość
    niezalogowany

    Domyślnie Odp: [Warsztaty Domowe]świąteczno-karmawałowy koncert życzeń, czyli misz-masz dla każ

    muszę wam się przyznać dziewczęta i chłopcy, że nauczyłam się wreszcie u Anny robić Edwarda... więc jeśli pokaz Agi bedzie dla was mało to ja też mogę pokazać...

    ---------- Dodano o godzinie 09:38 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 09:35 ----------

    oprócz edge'a mogę wam jeszcze pokazać mój pantent na pipe, i szpico-edzia... nie wiem czy tak się robi bo nikt mi tego nie pokazqal,ale wpadłam na to sama

  10. #10
    Totalna maniaczka Avatar Nnisiaa
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Postów
    1 339

    Domyślnie Odp: [Warsztaty Domowe]świąteczno-karmawałowy koncert życzeń, czyli misz-masz dla każ

    super.... ja chetnie popatrze

  11. #11
    Nałogowiec Avatar insane
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Skąd
    Wrocław
    Postów
    384

    Domyślnie Odp: [Warsztaty Domowe]świąteczno-karmawałowy koncert życzeń, czyli misz-masz dla każ

    pantent na pipe i szpico-edzia\u brzmi zachęcająco

  12. #12
    Zabierzcie jej klawiaturę ;-) Avatar szpila59
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Bolesławiec
    Postów
    3 140

    Domyślnie Odp: [Warsztaty Domowe]świąteczno-karmawałowy koncert życzeń, czyli misz-masz dla każ

    Ja tak chętnie bym pojechała ale kurde Woszczur czemu Ty tak daleko mieszkasz


  13. #13
    Nałogowiec Avatar Paulistka
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    WARSZAWA/mce
    Postów
    320

    Domyślnie Odp: [Warsztaty Domowe]świąteczno-karmawałowy koncert życzeń, czyli misz-masz dla każ

    Halooo! Kobiety! Co z tym terminem? Bo ja się już doczekać nie mogę

  14. #14
    Gość
    niezalogowany

    Domyślnie Odp: [Warsztaty Domowe]świąteczno-karmawałowy koncert życzeń, czyli misz-masz dla każ

    dzieczyny

    możemy finishować... wreszcie zakończyłam myślenie nad warsztatami: podaję resztę szczegółów które był do tej pory wielka niewiadomą:

    program warsztatów:

    -bałwanki śnieżynki, czyli paznokcie śniegiem muśnięte
    -różne kształty w odsłonach karnawału
    -karnawałowe cieniowania, czyli dobieramy zdobienia do balowych sukni
    -nie taki diabeł straszny - frezarka dobra rzecz

    lista osób:

    mamy pełną listę 10 osób. zdecydowałam się wreszcie na termin

    termin : 28 listopad (sobota) zaczniemy o godz 9.00, myślę że nie bedzie to dla was aż tak wczesna pora

    obliczyłam koszty: 20zł na osobę.

    wpłata pieniązków będzie dowolna-jeśli ktoś chce to może wpłacić mi na konto, o które pytajcie na PW, jeśli nie to możecie podac te 20zł na miejscu u mnie,

    sprawa obowiązkowa: bardzo proszę, aby każda z was która figuruje na liscie o przesłanie mi na PW swojego imienia i nazwiska bo chciałabym zrobić dla was plakietki żeby nam się lepiej porozumiewało

    zabieracie ze sobą to co napisałam wczeniej, oprócz tego dobre humorki, chęci do pracy, i kto ma aparaty, żeby uwiecznić naszą ciężką pracę

    tak jak obiecałam, będą małe niespodzianki

  15. #15
    Nałogowiec Avatar Czarnulka1523
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Tczew/Gdańsk
    Postów
    300

    Domyślnie Odp: [Warsztaty Domowe]świąteczno-karmawałowy koncert życzeń, czyli misz-masz dla każ

    to miłej zabawy dziewczynki pochwalcie sie poźniej co tam wydziergałyście

  16. #16
    Szkoleniowiec Avatar Agnieszka Praska
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Częstochowa
    Postów
    2 834

    Domyślnie Odp: [Warsztaty Domowe]świąteczno-karmawałowy koncert życzeń, czyli misz-masz dla każ

    no ten termin mi superowsko pasuje bo to jedyny termin kiedy szkoly nie mam

    kase przelewamy czy mozna ze soba przywiezc

    Lash&Brow Instructor Agnieszka Praska
    Akademia Stylizacji Obsesja

    Centrum Szkoleniowe

  17. #17

    Domyślnie Odp: [Warsztaty Domowe]świąteczno-karmawałowy koncert życzeń, czyli misz-masz dla każ

    Cytat Napisał woszczur Zobacz post
    wpłata pieniązków będzie dowolna-jeśli ktoś chce to może wpłacić mi na konto, o które pytajcie na PW, jeśli nie to możecie podac te 20zł na miejscu u mnie,
    jw

  18. #18
    Totalna maniaczka Avatar Nnisiaa
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Postów
    1 339

    Domyślnie Odp: [Warsztaty Domowe]świąteczno-karmawałowy koncert życzeń, czyli misz-masz dla każ

    To ja mam pytanie do osob wybierajacych sie na warsztaty...czym....skąd...jak bedziecie jechac do Woszczurka? bo jakby kilka osob jechalo z tych samych okolic to moznaby razem jechac zawsze to razniej

  19. #19
    Gość
    niezalogowany

    Domyślnie Odp: [Warsztaty Domowe]świąteczno-karmawałowy koncert życzeń, czyli misz-masz dla każ

    do mnie można dojechać pociągiem ale tylko OSOBOWYM bo przyspieszone sie nie zatrzymaja bo to wiocha
    Ostatnio edytowane przez woszczur ; 21-10-2009 o 21:38

  20. #20
    Totalna maniaczka Avatar Nnisiaa
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Postów
    1 339

    Domyślnie Odp: [Warsztaty Domowe]świąteczno-karmawałowy koncert życzeń, czyli misz-masz dla każ

    no to mapka juz jest .... teraz tylko piszcie czym jedziecie..ja jade pociagiem wiec jak ktos chetny na wspolna podroz to pisac...

  21. #21
    Nałogowiec Avatar Paulistka
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    WARSZAWA/mce
    Postów
    320

    Domyślnie Odp: [Warsztaty Domowe]świąteczno-karmawałowy koncert życzeń, czyli misz-masz dla każ

    NnisiaaJa też pociągiem chyba że wyciągne mojego śpiocha z wyrka o 8 rano...

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Tags for this Thread

Zasady postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •