Strona 1 z 8 12345 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki 1 do 25 z 191

Temat: [Warsztaty Domowe]świąteczno-karmawałowy koncert życzeń, czyli misz-masz dla każdego

  1. #1
    Gość
    niezalogowany

    Domyślnie [Warsztaty Domowe]świąteczno-karmawałowy koncert życzeń, czyli misz-masz dla każdego

    Kod:
    Treść została ukryta, zaloguj się lub zarejestruj jeśli jeszcze nie masz konta aby zobaczyć treść


    DODANO 20.10.2009:

    termin warsztatów to 28 listopad sobota od godz 9.00


    program warsztatów:

    -bałwanki śnieżynki, czyli paznokcie sniegiem muśnięte
    -różne kształty w odsłonach karnawału
    -karnawałowe cieniowania, czyli dobieramy zdobienia do balowych sukni
    -nie taki diabeł straszny - frezarka dobra rzecz

    Mamy pełną listę 10 osób. obliczyłam koszty i wyszło 20zł na osobę. wpłata pieniązków będzie dowolna-jeśli ktoś chce to może wpłacić mi na konto, o które pytajcie na PW, jeśli nie to możecie podac te 20zł na miejscu u mnie,

    sprawa obowiązkowa: bardzo proszę, aby każda z was która figuruje na liscie o przesłanie mi na PW swojego imienia i nazwiska bo chciałabym zrobić dla was plakietki żeby nam się lepiej porozumiewało

    zabieracie ze sobą to co napisałam wcześniej, oprócz tego dobre humorki, chęci do pracy, i kto ma aparaty, żeby uwiecznić naszą ciężką pracę

    tak jak obiecałam, będą małe niespodzianki



    LISTA ZAMKNIĘTA:
    Kod:
    Treść została ukryta, zaloguj się lub zarejestruj jeśli jeszcze nie masz konta aby zobaczyć treść
    Ostatnio edytowane przez woszczur ; 29-09-2009 o 08:08

  2. #2
    SuperVIP Avatar ivonna70
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Łódź
    Postów
    2 749

    Domyślnie Odp: świąteczno-karmawałowy koncert życzeń, czyli misz-masz dla każdego

    Trochę bliżej środka Polski i byłabym na bank. Wiem, że mąż by mnie bez problemu puścił, ale z mojej strony, to już by było przeginanie. No chyba, że Ty obiecasz, że następnym razem zjawisz się u mnie

  3. #3
    Gość
    niezalogowany

    Domyślnie Odp: świąteczno-karmawałowy koncert życzeń, czyli misz-masz dla każdego

    Cytat Napisał ivonna70 Zobacz post
    Trochę bliżej środka Polski i byłabym na bank. Wiem, że mąż by mnie bez problemu puścił, ale z mojej strony, to już by było przeginanie. No chyba, że Ty obiecasz, że następnym razem zjawisz się u mnie
    o matulu do łodzi to dla mnie kawał drogi, no chyba że się wcześn iej rozwiodę to nikt nie będzie mi truł za uszami

  4. #4
    Molestantka klawiatury Avatar dzoana
    Zarejestrowany
    Aug 2009
    Postów
    1 554

    Domyślnie Odp: świąteczno-karmawałowy koncert życzeń, czyli misz-masz dla każdego

    A Woszczurku jaka cena? Ja w listopadzie chcę do Spodku w ten weekend jechać, także mam nadzieję,że nie wtedy to będzie

  5. #5
    Gość
    niezalogowany

    Domyślnie Odp: świąteczno-karmawałowy koncert życzeń, czyli misz-masz dla każdego

    Cytat Napisał dzoana9999 Zobacz post
    A Woszczurku jaka cena? Ja w listopadzie chcę do Spodku w ten weekend jechać, także mam nadzieję,że nie wtedy to będzie
    no właśnie chciałbyśmy z agą żeby było charytatywnie, ale na razie załatwiamy jeszcze kilka rzeczy... jak będą jakieś dodatkowe koszty to na pewno napiszę no chyba że chcecie sie do "prowiantu" dorzucić, to możemy zrobić dobrowolną "dopłatę-co łaska".

    ja powiem szczerze że miałam trochę inny plan, bo chciałam znaleźć sponsora i patronata który czuwałby nad całością, a gdyby się nie udało to zrobić skladkę na jedne produkty (myślałam konkretnie o firmie na której ja pracuje SILCARE) i policzyłam koszt orintacyjny na 6 osób że wyszłoby po 30 góra 40zł za osobę i jesli zostałoby produktów to żebyście sobie wzięły do domu, żeby nie było że zostanie dla mnie za darmoche czy coś. ale aga wymyśliła, żeby każdy przywiózł wwoj zele żeby pokazać na żywo na jakich dziewczyny pracują i żeby każda przetestowała "na sobie"

  6. #6
    Molestantka klawiatury Avatar dzoana
    Zarejestrowany
    Aug 2009
    Postów
    1 554

    Domyślnie Odp: świąteczno-karmawałowy koncert życzeń, czyli misz-masz dla każdego

    No myślę,że tak będzie najlepiej, bo może będą chciały przyjechać dziewczyny ze szkolenia forumkowego i raczej wolałyby tylko za podróż zapłacić.. I przewidujesz miejsce dla 6 osób tak ?

  7. #7
    Gość
    niezalogowany

    Domyślnie Odp: świąteczno-karmawałowy koncert życzeń, czyli misz-masz dla każdego

    Cytat Napisał dzoana9999 Zobacz post
    No myślę,że tak będzie najlepiej, bo może będą chciały przyjechać dziewczyny ze szkolenia forumkowego i raczej wolałyby tylko za podróż zapłacić.. I przewidujesz miejsce dla 6 osób tak ?
    Kod:
    Treść została ukryta, zaloguj się lub zarejestruj jeśli jeszcze nie masz konta aby zobaczyć treść

  8. #8
    Szkoleniowiec Avatar PAZURKOMANIA
    Zarejestrowany
    Sep 2009
    Skąd
    MYSŁOWICE
    Postów
    804

    Domyślnie Odp: świąteczno-karmawałowy koncert życzeń, czyli misz-masz dla każdego

    woszczurku mnie zaklepuj przyjade na 100%,kurcze jedno szkolenie przeoczyłam tego juz nie popuszcze...a tym bardziej ze nie mam daleko

  9. #9
    Gość
    niezalogowany

    Domyślnie Odp: świąteczno-karmawałowy koncert życzeń, czyli misz-masz dla każdego

    Cytat Napisał PAZURKOMANIA Zobacz post
    woszczurku mnie zaklepuj przyjade na 100%,kurcze jedno szkolenie przeoczyłam tego juz nie popuszcze...a tym bardziej ze nie mam daleko
    ok. tylko hmmm. to nie będzie szkolenie tylko warsztaciki takie domowe, ale owszem owszem każda wymieni sie doświadczeniem

  10. #10
    No to..wpadłam Avatar czarus
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Ustroń koło Cieszyna
    Postów
    159

    Domyślnie Odp: świąteczno-karmawałowy koncert życzeń, czyli misz-masz dla każdego

    szkoda że tak dale może być super a takie beż doświadczenia do nauczenia też przyjmujesz

    ---------- Dodano o godzinie 18:50 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 18:48 ----------

    u mnie brak doświadczenia błędów dużo robię choć ostatnio udało coś mi się sklecić na formie i jestem tak chcpi może nie super ale zawsze coś TYLKO TA ODLEGŁOŚC DO CIEBIE

  11. #11
    Gość
    niezalogowany

    Domyślnie Odp: świąteczno-karmawałowy koncert życzeń, czyli misz-masz dla każdego

    Cytat Napisał czarus Zobacz post
    szkoda że tak dale może być super a takie beż doświadczenia do nauczenia też przyjmujesz

    ---------- Dodano o godzinie 18:50 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 18:48 ----------

    u mnie brak doświadczenia błędów dużo robię choć ostatnio udało coś mi się sklecić na formie i jestem tak chcpi może nie super ale zawsze coś TYLKO TA ODLEGŁOŚC DO CIEBIE

    qqqqqqqqqqqqqqrcze dziewczyny
    te warsztaty nie są dla mnie tylko dla was pewnie że ci co maja problem to moga przyjechac, a właściwoe powinni... ja nie jestem expertem i stylistką, troche mogę pomóc podpowiedzeić,a le wsród nas (mam nadzieje) że będą stylistki i będą dzielić się swoją większą wiedzą

  12. #12
    Szkoleniowiec Avatar Agnieszka Praska
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Częstochowa
    Postów
    2 834

    Domyślnie Odp: świąteczno-karmawałowy koncert życzeń, czyli misz-masz dla każdego

    Cytat Napisał woszczur Zobacz post
    ale wsród nas (mam nadzieje) że będą stylistki i będą dzielić się swoją większą wiedzą
    beda przynajmniej ja bede
    ekspertem nie jestem ale jak co to sluze pomoca

    Lash&Brow Instructor Agnieszka Praska
    Akademia Stylizacji Obsesja

    Centrum Szkoleniowe

  13. #13
    Gość
    niezalogowany

    Domyślnie Odp: świąteczno-karmawałowy koncert życzeń, czyli misz-masz dla każdego

    Cytat Napisał agulusia Zobacz post
    beda przynajmniej ja bede
    ekspertem nie jestem ale jak co to sluze pomoca
    noooo... nareszcie wpólniczko sie pokazałas jak czegoś nie dpoisałam to daj znac

  14. #14
    Szkoleniowiec Avatar Agnieszka Praska
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Częstochowa
    Postów
    2 834

    Domyślnie Odp: świąteczno-karmawałowy koncert życzeń, czyli misz-masz dla każdego

    mam chwile to jestem

    ze swojej strony oferuje mini szkolenie z edwardow, kwiotkow i cieniowanek
    mysle ze kazda sie czegos nowego nauczy chocby podpatrujac prace innej

    Lash&Brow Instructor Agnieszka Praska
    Akademia Stylizacji Obsesja

    Centrum Szkoleniowe

  15. #15
    Szkoleniowiec Avatar PAZURKOMANIA
    Zarejestrowany
    Sep 2009
    Skąd
    MYSŁOWICE
    Postów
    804

    Domyślnie Odp: świąteczno-karmawałowy koncert życzeń, czyli misz-masz dla każdego

    warsztaciki,szkolonko dla mnie jest to zawsze okazja do poduczenia sie czegos nowego..wiec z miła checia przyjade..w sumie stylistka jestem ale do perfekcji daleka droga...ale co wiem to tez chetnie przekaze

  16. #16
    Gość
    niezalogowany

    Domyślnie Odp: świąteczno-karmawałowy koncert życzeń, czyli misz-masz dla każdego

    Cytat Napisał agulusia Zobacz post
    mam chwile to jestem

    ze swojej strony oferuje mini szkolenie z edwardow, kwiotkow i cieniowanek
    mysle ze kazda sie czegos nowego nauczy chocby podpatrujac prace innej
    ja na pewno pokaże panterose w kilku odsłonach, może jeszcze muszle no nie wiem jeszcze z Agą pomyślimy i dorzuce program warsztatów

  17. #17
    Molestantka klawiatury Avatar dzoana
    Zarejestrowany
    Aug 2009
    Postów
    1 554

    Domyślnie Odp: świąteczno-karmawałowy koncert życzeń, czyli misz-masz dla każdego

    A to będą takie warsztaciki forumkowe? Tak myślałam o dyplomikach,ale chyba żadnego szkoleniowca nie będzie co nie? Hmm.. To może same coś wykombinujecie(-emy)

  18. #18
    Molestantka klawiatury
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Postów
    2 665

    Domyślnie Odp: świąteczno-karmawałowy koncert życzeń, czyli misz-masz dla każdego

    Boziu,jak ja wam zazdroszcze.Ale moze jeszcze kiedys za 100 lat jak wroce to do ws sie dolacze a jak narazie to moge sobie pomazic,no chyba ze Czarnulka jak juz sie zakotwiczy to sobie zrobimy takie warsztacikiMilej zabawy i nauki wam zycze szczesciary

  19. #19
    Zabierzcie jej klawiaturę ;-) Avatar farbstift
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Katowice
    Postów
    4 143

    Domyślnie Odp: świąteczno-karmawałowy koncert życzeń, czyli misz-masz dla każdego

    ja zjawię się, jeśli będę miała wolne. A nie mam pojęcia jak będę pracować w listopadzie, bo muszę znaleźć nową pracę....
    https://www.facebook.com/kopalniatwojegostylu
    http://kopalniatwojegostylu.blogspot.com/



  20. #20
    VIP Avatar natalia268
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Warszawa
    Postów
    7 165

    Domyślnie Odp: świąteczno-karmawałowy koncert życzeń, czyli misz-masz dla każdego

    daleko

    ________________________________________


  21. #21
    Szkoleniowiec Avatar PAZURKOMANIA
    Zarejestrowany
    Sep 2009
    Skąd
    MYSŁOWICE
    Postów
    804

    Domyślnie Odp: świąteczno-karmawałowy koncert życzeń, czyli misz-masz dla każdego

    Cytat Napisał woszczur Zobacz post
    ja na pewno pokaże panterose w kilku odsłonach, może jeszcze muszle no nie wiem jeszcze z Agą pomyślimy i dorzuce program warsztatów
    panterka hmmm... supi jeszcze nie miałam okazji sie nauczyc

  22. #22

    Domyślnie Odp: świąteczno-karmawałowy koncert życzeń, czyli misz-masz dla każdego

    No dziewczyny co tak mało chętnych, woszczur i agulusia na pewno zapewnią moc pazurkowych atrakcji

  23. #23
    Gość
    niezalogowany

    Domyślnie Odp: świąteczno-karmawałowy koncert życzeń, czyli misz-masz dla każdego

    Cytat Napisał Kamis Zobacz post
    No dziewczyny co tak mało chętnych, woszczur i agulusia na pewno zapewnią moc pazurkowych atrakcji
    dzięki kamis za reklamę ale wydaje mi sie ze temat jest troche mylący... (warsztaty domowe ) chyba powinnybyć pierwszym slangiem jaki sie pojawia a potem dopiero świąteczno-karmawałowy koncert życzeń...

    chociaż na razie n ie mamy konkretnego terminu, wiec moze dlatego też nie każdy chce się pisać... następna sprawa to taka że podałysmy "do rezeracji" 2gi, 3ci lub 4 tydziń listopada więc czaaaaaaaaaaaasu jeszcze od groma

  24. #24
    No to..wpadłam Avatar deissy
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Skąd
    Dworszowice kościelne,okolice Pajęczna,Częstochowy
    Postów
    173

    Domyślnie Odp: [Warsztaty Domowe]świąteczno-karmawałowy koncert życzeń, czyli misz-masz dla każ

    A czy jak ja prawie zielona mogłabym się pojawić?Bo ja to bardziej do podglądania i użyczenia pazurków bym sie tam nadała.Ale jak coś oczywiście rzeczy jakie mam bym przytaszczyła.Jest tylko kłopot bo wszystkie weekendy w listopadzie mam szkołę i podobno tez w którymś egzaminy.Wiec na razie bym się wstępnie jak można zapisała,jakbym akurat nie miała egzaminów to jestem na bank

  25. #25
    Gość
    niezalogowany

    Domyślnie Odp: [Warsztaty Domowe]świąteczno-karmawałowy koncert życzeń, czyli misz-masz dla każ

    Cytat Napisał deissy Zobacz post
    A czy jak ja prawie zielona mogłabym się pojawić?Bo ja to bardziej do podglądania i użyczenia pazurków bym sie tam nadała.Ale jak coś oczywiście rzeczy jakie mam bym przytaszczyła.Jest tylko kłopot bo wszystkie weekendy w listopadzie mam szkołę i podobno tez w którymś egzaminy.Wiec na razie bym się wstępnie jak można zapisała,jakbym akurat nie miała egzaminów to jestem na bank
    już to pisałam... chciałam żeby to były warsztay dla WAS A NIE DLA MNIE
    mysle że tych z małym i duzym doświadczeniem bedzie na tyle aby pokazać wam to i owo... chciałaby wykorzystać mój talent pedagogiczny, żeby cos was poduczyć na tyle ile potrafie, a jak nie dam rady to bardziej doświadczona i bardziej przeszkolona bedzie agulusia więc jak nie dam rady to Ona pomoże...

    ---------- Dodano o godzinie 18:13 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 18:12 ----------

    aha deissy- wpisuję cie na liste

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Tags for this Thread

Zasady postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •