Pokaż wyniki 1 do 3 z 3

Temat: Zmiana kształtu paznokci

  1. #1
    Nałogowiec
    Zarejestrowany
    Apr 2017
    Postów
    545

    Domyślnie Zmiana kształtu paznokci

    Mam pytanie dotyczące zmiany kształtu paznokci, może to według Was dziwne ale niegdzie nie mogę znaleźć informacji na ten temat, nawet pytań (czyżbym tylko ja wpadła na coś takiego? :-D ) Ciekawa jestem, czy jest jakiś zabieg wydłużający płytkę paznokcia... nie mam okropnie krótkich paznokci ale też nie są idealne

  2. #2
    Nałogowiec
    Zarejestrowany
    Apr 2017
    Postów
    506

    Domyślnie Odp: Zmiana kształtu paznokci

    Nie sądzę, żeby kiedykolwiek zabieg wydłużania paznokci był możliwy z powodu budowy paznokcia. Tuż pod skórką okalającą paznokcia jest macirz z której wyrasta paznokieć. Jest bardzo czuła, a jej uszkodzenie może prowadzić do deformacji płytki oraz jej zaniku. Również bakterie, które mogą się pojawić w jej obrębie lub w ogóle w obrębie ran mogą doprowadzić do zniekształceń lub zaniku płytki paznokciowej. Nie sądzę, żeby kiedyś ktoś się chciał bawić w takie rzeczy, bo byłyby to precyzyjne, bardzo skomplikowane, niosące duże ryzyko powikłań zabiegi.


    Mogę Wam dziewczyny polecić regularny manicure, który też po dłuższym czasie jest w stanie wydłużyć płytkę, lub paznokcie żelowe lub akrylowe z zastosowaniem kamuflarza i wtedy można troszeczkę oszukać - paznokcieś wydaje się dłuższy zam w sobie, a nie przedłużony (rofl kwestia dobrania odpowiedniej metody i dybrania się do odpowiedniej manikiurzystki Można też samodzielnie pobawić się w przedłużanie paznokci, łatwo przedłużyć żelem flexy - zestawy do przedłużania paznokci nim można kupić sobie w sieci ( w darmarsklep obecnie sa dobre promocje https://darmarsklep.pl/zele/elisium-...led-rose-20g-2 ).
    Ostatnio edytowane przez ell ; 15-11-2019 o 09:12

  3. #3
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    Sep 2017
    Postów
    48

    Domyślnie Odp: Zmiana kształtu paznokci

    Najlepiej iśc do salonu, gdzie maja babeczki doświadczenie, bo one też doradzą co zrobić, zeby jeszcze bardziej nie zniszczyc płytki, a zacząć nad nią pracowac i ją odbudowywac. Maja mnóstwo takich metod przeciez. To kwestia tylko wybrania odpowiedniego salonu. U nas w Nowym Sączu wiekszosc kobitek chodzi tutaj na paznokcie https://www.naturamed.pl/stylizacja-paznokci/ sama przeszłam do nich po swoim weselu po tym jak mi moja była pseudo kosmetyczka zmasakrowała płytkę... no ale powoli powoli dziewczyny jakos odbudowały ją i nadały paznokciom odpowiedni kształt

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Podobne wątki

  1. Modelowanie kształtu brwi - rekonstrukcja i inne
    By pisiowa21 in forum Makijaż
    Odpowiedzi: 122
    Ostatni post / autor: 21-02-2020, 14:49
  2. Jak dobrać fryzurę do kształtu twarzy ? :)
    By Anusiaa:) in forum Włosy - Fryzury
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni post / autor: 24-06-2013, 16:47
  3. Dobór tipsa do kształtu paznokcia
    By kotkowa in forum Przedłużanie paznokci
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 20-03-2012, 13:33

Zasady postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •