Strona 12 z 26 PierwszyPierwszy ... 2891011121314151622 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki 276 do 300 z 630

Temat: Kursy, opinie, doświadczenia

  1. #276
    Wzorki Club Avatar goslava
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    mazowieckie
    Postów
    2 011

    Domyślnie Odp: Pomoc w wyborze kursu - woj. Kujawsko-Pomorskie

    ja polecam kurs u naszej Annamon79 w Szczecinie lub w Gdansku

  2. #277
    Nałogowiec Avatar Sildre
    Zarejestrowany
    Apr 2010
    Skąd
    Grudziądz
    Postów
    324

    Domyślnie Odp: Pomoc w wyborze kursu - woj. Kujawsko-Pomorskie

    Cytat Napisał goslava Zobacz post
    ja polecam kurs u naszej Annamon79 w Szczecinie lub w Gdansku
    Serdecznie dziękuję za odpowiedź (a Adminów przepraszam za umieszczenie wątku w osobnym temacie... dzikość wieczorna na nowym forum mi się włączyła Przepraszam. ).
    Zapoznałam się z ofertą i szczerze powiedziawszy już się zapaliłam, myślę tylko czy zbierać na complex czy po kolei żel, akryl... póki co i tak zbieram pieniążki. Ale dziękuję za pomoc i raczej na 90% wybiorę się na kurs do Gdańska.

  3. #278
    Wizażystka Avatar Trendy Style
    Zarejestrowany
    Mar 2010
    Skąd
    Warszawa
    Postów
    166

    Domyślnie Odp: Szkolenie przedłużanie rzes

    Witaj,

    Ośrodek Doskonalenia Zawodowego TRENDY STYLE w Warszawie jest organizatorem takich kursów w trybie indywidualnym (tylko Ty i instruktorka), więc jeśli chciałabyś się dowiedzieć szczegółów odnośnie terminów i ceny skontaktuj się mailowo: biuro@trendy-style.com.pl lub telefonicznie: 509432125.

  4. #279
    No to..wpadłam Avatar Ksenia BG
    Zarejestrowany
    Nov 2009
    Skąd
    Sosnowiec
    Postów
    101

    Domyślnie Odp: Szkolenie przedłużanie rzes

    Ja też jestem zainteresowana
    www.tipsyksenia.blogspot.com zapraszam do oglądania

  5. #280
    Totalna maniaczka Avatar Valia
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Warszawa
    Postów
    741

    Domyślnie Odp: Szkolenie przedłużanie rzes

    dla mnie baja, poszlabym na taki kurs, mogą państwo tu napisac cene i najblizsze wolne terminy?
    KAMIS AJ LOF JU

  6. #281
    VIP Avatar Emilia B.
    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Skąd
    okolice Warszawy
    Postów
    6 083

    Domyślnie Odp: Szkolenie przedłużanie rzes

    Wszystko do paznokci - Moja oferta szkoleń Byłam u nich na kursie z pazurków i byłam bardzo zadowolona, widziałam tez jak dziewczyny robiły kurs na rzęsiska i uważam że super



  7. #282
    No to..wpadłam ban
    Zarejestrowany
    Sep 2009
    Skąd
    Warszawa
    Postów
    219

    Domyślnie Odp: Szkolenie przedłużanie rzes

    wielkie dla was

  8. #283
    Wizażystka Avatar Trendy Style
    Zarejestrowany
    Mar 2010
    Skąd
    Warszawa
    Postów
    166

    Domyślnie Odp: Szkolenie przedłużanie rzes

    Nie ma sprawy

    Tak w telegraficznym skrócie: kurs indywidualny 800zł, kurs w grupie 4-osobowej (2 pary) 600zł. Uprawnienia ministerialne - kursantka po skończonym kursie otrzymuje 3 certyfikaty: ministerialny MEN oraz certyfikat ukończenia kursu w Ośrodku Doskonalenia Zawodowego TRENDY STYLE w języku polskim i angielskim.
    Jeśli się pani/e zdecyduje/ą to prosimy o kontakt, uzgodnimy termin.

  9. #284
    No to..wpadłam Avatar Ksenia BG
    Zarejestrowany
    Nov 2009
    Skąd
    Sosnowiec
    Postów
    101

    Domyślnie Odp: Szkolenie przedłużanie rzes

    To rewelacyjnie, najtańsza oferta jaką do tej pory spotkałam. W innych firmach patrzyłam to strasznie drogo mieli i w żadnej nie było po niżej 1000 zł. W takim razie ja jak najbardziej jestem chętna na zbiorowy, czy ktoś jeszcze wybrałby się ze mną?
    www.tipsyksenia.blogspot.com zapraszam do oglądania

  10. #285
    VIP Avatar Emilia B.
    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Skąd
    okolice Warszawy
    Postów
    6 083

    Domyślnie Odp: Szkolenie przedłużanie rzes

    ten link co ja podałam tam masz za 400 indywidualny... nie powiem który lepszy bo nie mam porównania...



  11. #286
    No to..wpadłam Avatar Ksenia BG
    Zarejestrowany
    Nov 2009
    Skąd
    Sosnowiec
    Postów
    101

    Domyślnie Odp: Szkolenie przedłużanie rzes

    Faktycznie jeszcze taniej, tylko ciekawe jakie mają certyfikaty bo to też jest ważne. Trendy Style pisze, że aż 3 co jest wielkim plusem. Zaraz napiszę do tej firmy co podałaś i zobaczę co proponują.
    www.tipsyksenia.blogspot.com zapraszam do oglądania

  12. #287
    VIP Avatar Emilia B.
    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Skąd
    okolice Warszawy
    Postów
    6 083

    Domyślnie Odp: Szkolenie przedłużanie rzes

    w galerii masz też dwie prace rzęs, albo wejdź na nk na profil Joli tam ma więcej fotek



  13. #288
    Molestantka klawiatury Avatar dzoana
    Zarejestrowany
    Aug 2009
    Postów
    1 554

    Domyślnie Odp: Szkolenie przedłużanie rzes

    myślę,że nie ilość certyfikatów się liczy, ale instruktor. Najważniejsze są zdjęcia, jak dany szkoleniowiec wykonuje zabieg, no i najlepiej ktoś kto już się w danej firmie szkolił, aby zdał relacje myślę, że wiecie same, że nieraz szkolenia za 'tysiące' są g*wno warte a może taki kurs za 400 jest akurat jednym z lepszych
    Oczywiście żeby nie było- ja nikogo do niczego nie namawiam, Trendy Style to może również bardzo dobra firma, dlatego po prostu najlepiej trzeba sprawdzić

  14. #289
    VIP Avatar Emilia B.
    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Skąd
    okolice Warszawy
    Postów
    6 083

    Domyślnie Odp: Szkolenie przedłużanie rzes

    widziałam jak tam szkolili i widziałam rzęsy....ale sama się nie szkoliłam ani tych rzęs nie nosiłam. Z pazurów byłam zadowolona Dziewczyna jest dobra w tym co robi i przede wszystkim to jej pasja



  15. #290
    Molestantka klawiatury Avatar dzoana
    Zarejestrowany
    Aug 2009
    Postów
    1 554

    Domyślnie Odp: Szkolenie przedłużanie rzes

    no ale jak mówisz,że miła atmosfera i polecasz samą firmę to jest juz plus no a 400 zł to chyba najtaniej... więc jeśli komuś bardzo zależy to sądzę, że warto

  16. #291
    VIP Avatar Emilia B.
    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Skąd
    okolice Warszawy
    Postów
    6 083

    Domyślnie Odp: Szkolenie przedłużanie rzes

    no ja byłam zachwycona. Atmosfera super- o wszystko można było zapytać, bez skrepowania, Jola zawsze uśmiechnięta kurs wspominam rewelacyjnie No i też starała się nauczyć jak najwięcej



  17. #292
    INM & RaNails Educator EF Avatar asia
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    ndm / warszawa
    Postów
    6 951

    Domyślnie Odp: Szkolenie przedłużanie rzes

    a produkty?

  18. #293
    Molestantka klawiatury Avatar gattina
    Zarejestrowany
    Dec 2009
    Skąd
    Warszawa
    Postów
    1 804

    Domyślnie Odp: Pomoc w wyborze kursu - woj. Kujawsko-Pomorskie

    Ja jutro idę wreszcie na kurs Trochę się boje, jakoś nieśmiała jestem i ciężko mi poznawać osoby, ale mam nadzieje, że wrócę cała, zdrowa i oczywiscie zadowolona
    'Czasami wkradam się jak złodziej w czyjeś życie.'

  19. #294
    Wizażystka Avatar Trendy Style
    Zarejestrowany
    Mar 2010
    Skąd
    Warszawa
    Postów
    166

    Domyślnie Odp: Szkolenie przedłużanie rzes

    Produkty, na których pracują nasi specjaliści to głównie Clarena oraz Novolashes. To produkty z najwyższej półki. Nie oszczędzamy na materiałach do ćwiczeń (nie ćwiczymy na chińszczyźnie) i nie wypuszczamy "bubli". To bardzo istotne, bo pamiętajcie że później będziecie miały do czynienia z klejem a także tak wrażliwym i niezastąpionym narządem jakim jest oko ludzkie!
    Po zakończonym kursie staramy się aby nasza kursantka poszła w świat z gotowym zapleczem materiałowym do pracy, ma więc ona możliwość nabycia kompletu startowego, który pozwoli jej natychmiast przystąpić do pracy

    Pozwolę sobie jeszcze, kochane dziewczyny wtrącić słówko odnośnie certyfikatów. Oczywiście, zgadzam się w 100%, że nie ilość jest najważniejsza. Jednakże zwróćcie proszę uwagę, że nie każda firma szkoleniowa ma prawo do posługiwania się drukami ministerialnymi. Na to trzeba zasłużyć, spełniać odpowiednie wymogi. Pragnę także zaznaczyć, że są to certyfikaty ukończenia KURSU - nie mylić z warsztatami czy pokazami.

    Buziam Was

    Wioletta
    Ostatnio edytowane przez Trendy Style ; 27-04-2010 o 08:28

  20. #295
    Szkoleniowiec Avatar AtelierStylizacji Carolla
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    częstochowa
    Postów
    391

    Domyślnie Odp: Szkolenie przedłużanie rzes

    ja zapraszam na warsztaty z rzes które pozwolą nabyc umiejetnosci prawidłowej aplikacji rzęs metodą ich semi- pernamentnego przedłużania i zagęszczania
    jest możliwość zrobienia takich warsztatów niemal w każdym miejscu- ostatnio były one w Krakowie wówczas koszt ulega zmianie o 50 zł - są to koszty dojazu, jednakze nalezy wówczas zaewnic miejsce- czyli np u kogos w salonie gdzie znajduje sie łózko kosmetyczne- to dla dziewczyn zaintersowanych które z róznych powodów nie moga dotrzeć na warsztaty

    koszt warsztatów to 450 zł, jest oczywiscie certyfikat uprawniajacy do wykonywania usługi, czesc teoretyczna i praktyczna, warunek musza sie zebrac 2 osoby- robicie sobie nawzajem toteż wychodzicie z warsztatów z pieknie przedłuzonymi rzęskami w cene warsztaów w czewie wliczone sa produkty szkoleniowe, certyfikat, jedzonko i zabieg


    jeśli ktoś jest zainteresowany serdecznie zapraszam

  21. #296
    Totalna maniaczka Avatar Valia
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Warszawa
    Postów
    741

    Domyślnie Odp: Szkolenie przedłużanie rzes

    Cytat Napisał Emilia B. Zobacz post
    widziałam jak tam szkolili i widziałam rzęsy....ale sama się nie szkoliłam ani tych rzęs nie nosiłam. Z pazurów byłam zadowolona Dziewczyna jest dobra w tym co robi i przede wszystkim to jej pasja
    JA WLASNIE KONCZYLAM KURS U JOLI: CYTUJE: KUR......WA KUR...WA... JOŁ JOŁ PRODUKTY CHINSZCZYZNA, CERTYFIKATY WYDRUKOWANE DRUKARKA PO 2 MIESIACACH, POKAZALA JAK SIE PRZYKLEJA JEDNA RZESE I SPIEPRZYLA BO JEJ DZIDZIUS PLAKAL JEJ MAMUSI. Słuchajcie.... ja mam malego brata, ktory zreszta jest najpiekniejszym dzieckiem na swiecie i wiem co to znaczy miec dziecko, ale to nic jej nie tlumaczy, bylam u Komorkowej na kursie i wiem co to jest.... chłam..... i tyle powiem, kochana podobalo ci sie tylko dla tego bo to jest "ziomalka" a nie instruktorka................ SERDECZNIE NIE POLECAM, i nawet Bitt miała by dużo do napisania w jej sprawie...........

    hmm... bardzo prosimy o drobną cenzurę.. i nie piszemy capsem dzięki //asia
    KAMIS AJ LOF JU

  22. #297
    Totalna maniaczka Avatar Nnisiaa
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Postów
    1 339

    Domyślnie Odp: Szkolenie przedłużanie rzes

    Ile osob tyle opinii....

    ja uważam że na kurs najlepiej wybrac sie do sprawdzonego salonu.....gdzie szkolilo sie wiele osob i mozna zasiegnac opinii na jego temat....nie tylko u jednej czy 2 osob a u wielu...... poza tym jakos nie jest kuszaca oferta kursu z bledami ortograficznymi....no sory ale to tez powinno cos soba reprezentowac.....czasem tez warsztaty szkoleniowe moga wniesc wiecej nauki(bo sa od A do Z zrobione jak nalezy) niz niejeden kurs.

    Także mam nadzieje dziewczyny ze uda sie Wam trafic do salonow z których wyjdziecie naprawde zadowolone z kursu pelne wiedzy bo umiejetnosci=wprawe wiadomo nabywa sie treningiem i ciezka praca.....

  23. #298
    Zabierzcie jej klawiaturę ;-) Avatar farbstift
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Katowice
    Postów
    4 143

    Domyślnie Odp: Kursy, opinie, doświadczenia

    ja myślę nad szkoleniem refundowanym przez UE, może się uda
    https://www.facebook.com/kopalniatwojegostylu
    http://kopalniatwojegostylu.blogspot.com/



  24. #299
    Szkoleniowiec Avatar bitt
    Zarejestrowany
    Nov 2009
    Skąd
    Chorzów/Sosnowiec
    Postów
    172

    Domyślnie Odp: Kursy, opinie, doświadczenia

    Iza dziękuje za polecenie Ty wiesz że ja czekam na ciebie

    Farbstift jeśli złożysz stosowny wniosek w PUP i urząd rozpatrzy go pozytywnie, to u nas możesz sie wyszkolić (również w pakietach)
    Szkolenia i dystrybucja Golden Nails


  25. #300
    Wizażystka Avatar Trendy Style
    Zarejestrowany
    Mar 2010
    Skąd
    Warszawa
    Postów
    166

    Domyślnie Odp: Szkolenie przedłużanie rzes

    Miłe panie, zgadzam się z przedmówczynią co do ostatniej części wypowiedzi. Tylko trening i ciężka praca sprawi, że po zakończonym kursie czy warsztatach będziecie mogły dojść do perfekcji. Życzymy Wam trafnego wyboru, jakikolwiek i gdziekolwiek on będzie.

    Co do osądów na temat błędów ortograficznych i wiązania tego z jakością kursu o randze estetyki kosmetycznej raczej byłabym ostrożna. Nie uczymy poprawnej polszczyzny ani zasad ortograficznych a błąd, zwłaszcza po godzinie 22-giej w bardzo intensywnym dniu może przydarzyć się każdemu. Pani nigdy? A może poprostu chciałaby pani zaproponować swoją ofertę? Bardzo proszę, miejsca jest dużo a decyzja należy do samych dziewczyn. Pozdrawiamy!

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Tags for this Thread

Zasady postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •