Strona 2 z 26 PierwszyPierwszy 12345612 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki 26 do 50 z 630

Temat: Kursy, opinie, doświadczenia

  1. #26

    Domyślnie Odp: Kursy, opinie, doświadczenia

    starta czasu na pewno nie, moje zdanie jest takie ze lepiej isc na kurs niz sie uczyc samemu , ale 3 dni - 2 metody? wydaje misie ze to malo czasu ja we wrzesniu 2008 konczylam kurs Yasmin w Pozaniu ze stylizacji zelowej, kolorowym akrylem, kolorowym zelem i Nail Art, za calosc placilam nie pamietam dobrze ale cos kolo 1200 zl i trwalo to 5 dni. Obecnie czekam na kolejny kurs w sierpniu dobieram sie do metody akrylowej, kurs bede robic w Poznaniu u Igi (Charisma Nail Innovation) 2 dni 700 zl. Z czystym sumieniem moge polecic oba miejsca

  2. #27
    Nałogowiec Avatar ania38
    Zarejestrowany
    May 2009
    Skąd
    Kielce
    Postów
    528

    Domyślnie Odp: Kursy, opinie, doświadczenia

    to ma być tylko żel i akryl na tipsach,o szablonach nic nie mówili a ja zapomniałam zapytać(,więc chyba nie będą uczyć.Mnie głównie zależy na akrylu,bo żel idzie mi całkiem dobrze!

  3. #28

    Domyślnie Odp: Kursy, opinie, doświadczenia

    nie no jezeli na formach nie masz to wystarczajaco czasu bedzie poswiecone na to. ale po co wydajesz kase na metode zelowa skoro juz umiesz? chyba ze nie masz certyfikatu

  4. #29
    Szkoleniowiec Avatar nieszkam78
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Dublin , Citywest
    Postów
    495

    Domyślnie Odp: Kursy, opinie, doświadczenia

    no to mnie podłamałyście..... ja zaczynam mój kurs 2-go sierpnia w Akademia Sztuki Piękności Krystyny Łenczyńskiej w Krakowie....
    5 dni po 8 godzin - żel, akryl, zdobienia.... 1300 zł.... i się zastanawiam dlaczego nie wybrałam szkolenia u Annamon naszej
    Wszystko jest w naszych rękach, więc nie mogą zostać pominięte.
    (G. Chanel)

  5. #30
    Szkoleniowiec Avatar Sweet-ka
    Zarejestrowany
    May 2009
    Skąd
    Warszawa
    Postów
    280

    Domyślnie Odp: Kursy, opinie, doświadczenia

    Z Krakowa polecam Darie z Charismy

  6. #31
    Szkoleniowiec Avatar Agnieszka Praska
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Częstochowa
    Postów
    2 834

    Domyślnie Odp: Kursy, opinie, doświadczenia

    z czystym sumieniem polecam Karoline z Atelier Stylizacji w Czestochowie

  7. #32
    INM & RaNails Educator EF Avatar asia
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    ndm / warszawa
    Postów
    6 951

    Domyślnie Odp: Kursy, opinie, doświadczenia

    ja robiłam w prestige na czardasza w warszawie. miałam akryl, żel, mani i pedi, bodajże 60 godzin ale jak ktoś chciał jeszcze pare razy przyjść to mógl. dziewczyn było różnie, od 2 do nawet 10! (zależy która kiedy przyszla). chodziła się 2 razy w tygodniu plus soboty 5godzin jeżeli ktoś chciał. w ogóle, było tak że jak nie masz czasu to przychodzisz kiedy indziej, byle do wyrobienia czasu.
    jeżeli chodzi o atmosfere to super, paznokcie robiło się na klientkach, które były świadome kto im robi i płaciły za to 30zł. najwięcej młodych (tipsy) plus starszych pań (miały skądś jakieś talony) -mani i pedi.
    instruktorka - julka - bardzo fajna, wiadomo, że jak było mniej osób to mogła więcej przekazać. plus wolała jak ktoś się angażuje, a nie "jest bo jest". wiem że dawała też szkolenia indywidualnie prywatnie.
    mogło być nieco więcej teorii, bo na praktyke zupełnie nie mogłam narzekać. tylko za mało czasu poświęcono na szablony (były wtedy, kiedy jakaś klientka chciała) więc nie czuję się w nich pewnie, niestety praktyka praktyka.. a wolę nie ryzykować na klientkach, raczej od czasu do czasu na koleżankach/ sobie.
    cena - albo za darmo z urzędu pracy -ale nie ze wszystkich, tylko z legionowa i paru innych, albo 590zł + 300zł akryl przestrzenny - były to kwiatki, ale tylko ze 2 wzory, motyle i kokardy 3D -8godzin czyli 1 dzień. (ale to ceny sprzed 2 lat, nie wiem jak teraz)

  8. #33
    No to..wpadłam Avatar sweetpazurki
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Skąd
    Leszno
    Postów
    190

    Domyślnie Odp: Kursy, opinie, doświadczenia

    ja płaciłam 400zł i to był żel, akryl, fiberglass i nic się nie nauczyłam bo wcześniej umiałam wszystko tylko certyfikacik potrzebowałam

  9. #34
    Instruktor Mistero Milano Avatar Anna Kosińska
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Cuijk Holandia
    Postów
    1 729

    Domyślnie Odp: Kursy, opinie, doświadczenia

    Dzieki Izunia...
    Ja zawsze jestem za...Na razie od poniedzialku Moj grafik jest pelny przez trzy tygpdnie,tydzien wolnego i wrzesien juz tez mam zawalony...
    a co dalej jeszcze nie wiem bo Mnie nie tam nie ma wiec nie wiem jakie niepodzianki,na pewno beda nastepne szkolenia dla Gluchoniemych dziewczyn,bo sie spisalam poprzednim razem i juz telefon byl na nastepne kursy...
    no ale robie to co Kocham robic a dla mnie to najwazniejsze a najwieksza satysfakcja dla mnie jest to jak widze dziewczyny ktore wychodza zadowolone i nauczone..u Nas plusem jest to ze jak skonczysz kurs masz dozywotnia pomoc i sie nie placi za to dodatkowo...

  10. #35
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Gorzów Wielkopolski
    Postów
    40

    Domyślnie Odp: Kursy, opinie, doświadczenia

    U mnie silcare U pani Beatki Śliwińskiej. Każdej stylistce z Gorzowa i okolic serdecznie ją polecam bo taki kursik to marzenie.

    Bardzo wiele sie nauczyłam, krzywa (lub jak to teraz sie nazywa łuk) opanowałam w trzy dni i nie mam żadnych z nia problemów. Pakiet miałam z trzech metod, 7 dni po tyle czasu ile jest mi potrzebne( czasami siedziałam od 10 do 18 a czasami od 10-14. Kurs był super zorganizowany. Stopniowo miałam wdrażane wszystkie zagadnienia, najpierw samym clearem (najpierw wszystko co jest związane z zelem potem z akrylem na końcu z fiberglassem) ćwiczenia z piłowaniem, budowa. Na nastepny dzień to samo tylko juz z frenchem, potem french z coverem, wtapianie ozdób problemowych (piórka, siatki, folie, buliony) na resinę(naprawdę super sposób, nie ma problemów ze sklejajacymi sie piórkami czy odstającą siateczką) malowanie farbkami i linerkmi (w zasadzie nie miałam tylko zdobień przestrzennych ale mam zamiar pójśc na doszkolenie z tej tematyki), dopełnienia. Egzaminu jako takiego nie miałam, ponieważ cały kurs był jednym wielkim egzaminem no i na końcu teścik abcd z którym nie miałam najmniejszego problemu bo Pani Beatka ma dar wlewania wiedzy do głowy bez zbednego kucia. Mało tego zdobyłam wiele rad od niej których nie spisano w żadnych z podręczników

    Nie traktujcie tego jak reklamę nie daję ani ceny tego kursu, ani broń boże tam nie pracuję. Zwyczajnie nadal jestem pod wrażeniem osoby która jest tam instruktorem.

  11. #36

    Domyślnie Odp: Kursy, opinie, doświadczenia

    Ja skończyłam kurs w Katowicach w firmie NBS jak dobrze pamiętam to na ul. Młyńskiej. Jestem nawet zadowolona. Kurs trwał 2 dni. Szkolenie przeprowadzała bardzo miła babka. Po kursie mogłam zakupić w ich hurtowni produkty po niższych cenach. Do teraz się w niej zaopatruje. Pozatym jak nie wiem do końca jak coś zrobić to mi tam pomagają Polecam z czystym sercem.

  12. #37
    Wczytuje się Avatar dancia
    Zarejestrowany
    Aug 2009
    Skąd
    Aberdeen
    Postów
    11

    Nai Co sądzidzie o szkoleniach w firmie LCN?

    Za miesiąc rozpocznę kurs podstawowy zakładania i stylizacji paznokci w Firmie LCN we Wrocławiu. Czy macie jakieś opinie, doswiadczenia związane z ta komaniją?

  13. #38
    Kosmetyczka Avatar natka_23
    Zarejestrowany
    May 2009
    Skąd
    Zielona Góra
    Postów
    999

    Domyślnie Odp: Kursy, opinie, doświadczenia

    cześć mam takie pytanko czy orientuje sie ktoś czy kurs w krakowie w firmie master jest dobry? Ktoś coś wie na ten temat? a zna ktoś lub był na szkoleniu w firmie JM COSMETICS w Poznaniu albo Zielonej Górze?

  14. #39
    Kosmetyczka Avatar natka_23
    Zarejestrowany
    May 2009
    Skąd
    Zielona Góra
    Postów
    999

    Domyślnie Kursy, opinie, doświadczenia

    Cześć dziewczyny Czy któraś robiła kurs w Master w Krakowie lub JM COSMETICS w Poznaniu lub Zielonej Górze?
    jak było? warte uwagi są te szkolenia?

  15. #40
    SuperVIP Avatar ivonna70
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Łódź
    Postów
    2 749

    Domyślnie Odp: Kursy, opinie, doświadczenia

    Proszę pytania dotyczące kursów i szkoleń w tym temacie i nie zakładać nowych tematów.

  16. #41
    Kosmetyczka Avatar natka_23
    Zarejestrowany
    May 2009
    Skąd
    Zielona Góra
    Postów
    999

    Exclamation szkolenie Master Professional

    Cześć dziewczyny Czy któraś była na szkoleniu Master Professional w Krakowie lub JM COSMETICS w Poznaniu lub Zielonej Górze?

  17. #42
    Gość
    niezalogowany

    Domyślnie Odp: szkolenie Master Professional

    proponuję wejsc tu:

    http://forum.wzorki.info/kursy-szkol...iadczenia.html
    a na przyszłośc korzystać z funkcji szukaj Załącznik 6043

  18. #43
    Szkoleniowiec Avatar nieszkam78
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Dublin , Citywest
    Postów
    495

    Domyślnie Odp: Kursy, opinie, doświadczenia

    No i po kursie
    Kochane było nas razem w sumie 10 kursantek, ale wszystkie ukończyłyśmy kurs zadowolone Minimum gadania - max praktyka i ćwiczenia. Nikt co prawda nie zostanie wykwalifikowanym Stylistą w 5 dni. To praktyka czyni mistrza. Ale Panie instruktorki są profesjonalistkami i pomogą, wytłumaczą, pokażą 10 razy jeśli jest potrzeba - ale ja osobiście i bez wachania polecam ASP

    ---------- Dodano o godzinie 23:44 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 23:41 ----------

    tutaj poczytacie więcej
    ASP kurs paznokci (tipsy, manicure, pedicure, stylizacja paznokci), zdobnictwo, kursy paznokci, zdobienie paznokci, zdobienie tipsów
    Wszystko jest w naszych rękach, więc nie mogą zostać pominięte.
    (G. Chanel)

  19. #44
    Nałogowiec Avatar jolanta
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Niemcy
    Postów
    387

    Domyślnie Odp: Kursy, opinie, doświadczenia

    Ja tez konczylam kurs ASP w Krakowie i moge powiedziec, ze jak robilam ten kurs to bylam zielona w tej dziedzinie i po skonczeniu kursu myslalam ze wszystkie rozumy pozjadalam na ten temat.(Normalnie PROFI-hihihihi-zenada). Teraz z biegiem czasu i praktyki widze ze zaduzo to ja tam za takie pieniadze sie nie nauczylam. Podstawy, ogolne pojecia i owszem panie instruktorki i owszem zawsze wyczerpujaca odpowiadaly na pytania. Ale to tylko teoria a potrzebniejsza jest praktyka na zywca a nie na sztucznej rece. Ale ogolnie to dosc milo wpominam tamten kurs. Choc tutaj od was sie tez juz czegos nauczylam czyli czlowiek sie uczy cale zycie a kurs to tylko wstep do calosci, bo kazda mysli ze jak kurs skonczyla to juz jest profesjonalista. A to jest bledne myslenie.

  20. #45
    Szkoleniowiec Avatar nieszkam78
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Dublin , Citywest
    Postów
    495

    Domyślnie Odp: Kursy, opinie, doświadczenia

    Cytat Napisał jolanta Zobacz post
    Ja tez konczylam kurs ASP w Krakowie i moge powiedziec, ze jak robilam ten kurs to bylam zielona w tej dziedzinie i po skonczeniu kursu myslalam ze wszystkie rozumy pozjadalam na ten temat.(Normalnie PROFI-hihihihi-zenada). Teraz z biegiem czasu i praktyki widze ze zaduzo to ja tam za takie pieniadze sie nie nauczylam. Podstawy, ogolne pojecia i owszem panie instruktorki i owszem zawsze wyczerpujaca odpowiadaly na pytania. Ale to tylko teoria a potrzebniejsza jest praktyka na zywca a nie na sztucznej rece. Ale ogolnie to dosc milo wpominam tamten kurs. Choc tutaj od was sie tez juz czegos nauczylam czyli czlowiek sie uczy cale zycie a kurs to tylko wstep do calosci, bo kazda mysli ze jak kurs skonczyla to juz jest profesjonalista. A to jest bledne myslenie.

    Nawet po 2 letniej szkole kosmetycznej nie zostaje się profesjonalistą....
    wszysy to wiemy - chodzi po prostu o opinię o kursie.... a nawet jak się praktykę ma sporą, a zdolności brakuje - to i z takiej stylistki nic dobrego nie wyrośnie
    no ale skoro po kursie myślałaś, że jesteś "PFOFI..." to chyba jednak coś ci ten kurs dał....
    Wszystko jest w naszych rękach, więc nie mogą zostać pominięte.
    (G. Chanel)

  21. #46
    INM & RaNails Educator EF Avatar asia
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    ndm / warszawa
    Postów
    6 951

    Domyślnie Odp: kto jest z warszawy?

    dopiero teraz ten temat odszukałam, od odolańskiej im dalej tym lepiej..... co prawda byłam tam w hurtowni a nie na szkoleniu, ale więcej moja noga tam nie postanie. na allegro są pod nails design, abc international i coś tam jeszcze z niemieckim, german cośtam nie wiem nie pamietam, tak czy inaczej też nie polecam. produkty są kiepskie, mają brud i chaos

  22. #47
    Wczytuje się Avatar anaja
    Zarejestrowany
    Aug 2009
    Postów
    17

    Domyślnie Odp: Kursy, opinie, doświadczenia

    Kurs Kraków New Nails moje opinie.
    Około 15 kursantek na jedną szkolącą
    wyglądało to tak: kursantki łączyły się w pary.
    75% ćwiczeń na sztucznych palcach i paznokciach przyklejonych na wykałaczce.
    Reszta ćwiczeń na drugiej kursantce z ktora dobrałaś się w parę czyli około 9 godzin odpadło bo siedziałaś i czekałaś aż inna kursantka zrobi Ci paznokcie i odwrotnie.
    Szkoląca większość czasu siedziała przy swoim komputerze, lub siedziała ze swoim kilku letnim synem ktory często przebywał na szkoleniu, często też biegał między stolikami kursantek zabierał ozdoby i się nimi bawił przy swoim stoliku (trochę to wygladało tak że trzeba by się prosić 6-7 letniego dziecka, aby dał Ci jakąś ozdobę którą aktualnie chcesz wykorzystać do zrobienia paznokci).
    Braki w przyborach jak na tak dużą ilość kursantek: pędzelkow, żeli, (np. białego do frencza), bardzo zużyte pilniczki, trzeba było przynosić swoje, przybory niezdesynfekowane, na cażkach widziałam zesuszone resztki starych skorek, pilniczki też nie widziały płynu do desynfekcji.
    Ponadtto podano mi błedne informacje, ktore maja duży wpływ na długość utrzymywania się tipsa.
    Więc tak wyglądał mój kurs.
    Nie wiem czy wygladaja tak wszystkie kursy lub większość, ale jeśli tak to szkolącym proponuje zastanowienie się nad profesją którą wykonują.

  23. #48
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Gorzów Wielkopolski
    Postów
    40

    Domyślnie Odp: Kursy, opinie, doświadczenia

    Masakra...

    Współczuję ci bardzo, aż mnie ciary przechodza jak pomyślę że i ja mogłam wydać pieniążki w błoto. A kurs wybierałam na chybił trafił...

  24. #49
    Wzorki Club Avatar goslava
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    mazowieckie
    Postów
    2 011

    Domyślnie Odp: Kursy, opinie, doświadczenia

    wlasciwie bardzo ciezko jest wybrac kurs jak sie nie ma zadnych opinii od innych...idzie sie wtedy w ciemno

  25. #50
    Gość
    niezalogowany

    Domyślnie Odp: Kursy, opinie, doświadczenia

    wiem wiem wiem

    miało nie być już tak jak dawniej i miałam was już nie rozśmieszać, ale nie mogłam sie powstrzymać

    wyobraźnia ludzka nie zna granic... jeszcze tydzień temu był taki kurs na instuktora za 100zł ale na razie popatrzcie na to:


    KURS STYLIZACJI PAZNOKCI, TRZY METODY + CERTYFIKAT (719682747) - Aukcje internetowe Allegro


    świat schodzi na psy

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Tags for this Thread

Zasady postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •