Strona 25 z 26 PierwszyPierwszy ... 15212223242526 OstatniOstatni
Pokaż wyniki 601 do 625 z 630

Temat: Kursy, opinie, doświadczenia

  1. #601
    Szkoleniowiec Avatar Agnieszka Praska
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Częstochowa
    Postów
    2 834

    Domyślnie Odp: Kursy, opinie, doświadczenia

    JaK z belchatowa to polecam age mazur z mistero milano jesli dobrze kojaze jest z belchatowa

    Lash&Brow Instructor Agnieszka Praska
    Akademia Stylizacji Obsesja

    Centrum Szkoleniowe

  2. #602
    Nałogowiec Avatar katiaa162
    Zarejestrowany
    Jul 2011
    Skąd
    Liverpool
    Postów
    524

    Domyślnie Odp: Kursy, opinie, doświadczenia

    AGNIESZKA KWIATKOWSKA KRAKOW NOBLE LASHES

  3. #603
    Nałogowiec ban
    Zarejestrowany
    Feb 2011
    Postów
    481

    Domyślnie Odp: Kursy, opinie, doświadczenia

    Hehe, a ja właśnie na szkolenia jeździłam z Czewy do Wawy ;-) Odległość nie ma znaczenia, znaczenie ma tylko to, co po tym wszystkim wyniesiesz ;-)

  4. #604
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    Feb 2011
    Postów
    99

    Domyślnie Odp: Kursy, opinie, doświadczenia

    Przerabiałyśmy to ;-) Chyba dla tej laski kilometry też nie mają znaczenia. Sama sobie obrała miejsce w którym chce się uczyć - wynika z tego że sprawdzone.
    Pozostaje jedynie życzyć powodzenia ;-)

  5. #605
    Nałogowiec ban
    Zarejestrowany
    Feb 2011
    Postów
    481

    Domyślnie Odp: Kursy, opinie, doświadczenia

    Dziewczyny, czy któraś z Was robi masaże po samych szkoleniach. Jak reagują klienci? Wracają, czy przychodzą tylko na jedną wizytę?

  6. #606
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    Feb 2011
    Postów
    99

    Domyślnie Odp: Kursy, opinie, doświadczenia

    Akurat w tej branży większość panien pracuje po kursach, ewentualni studiach zaocznych.
    Na dziennie to nie jest popularny kierunek, bo nie oszukujmy się - to nie jest zawód, który można wykonywać przez całe życie.
    Głównie można tak pracować będąc osobą młodą.

  7. #607
    Nałogowiec ban
    Zarejestrowany
    Feb 2011
    Postów
    481

    Domyślnie Odp: Kursy, opinie, doświadczenia

    No właśnie bardzo mnie to ciekawi, bo lista technik masażu na tych szkoleniach jest tak duża że szok. Ciężko powiedzieć czy da się to wszystko łatwo opanować. Tylko czy istnieje bardzo duża różnica pomiędzy poszczególnymi technikami?

  8. #608
    Totalna maniaczka Avatar dudejla
    Zarejestrowany
    Jun 2009
    Postów
    1 030

    Domyślnie Odp: Kursy, opinie, doświadczenia

    Witam, bardzo proszę o polecenie szkoleniowca ze Śląska a najlepiej Tychy, Katowice i okolice tych miejscowości


  9. #609
    VIP Avatar kiwaczek2
    Zarejestrowany
    Oct 2012
    Skąd
    Nieporęt k/Wwy
    Postów
    1 495

    Domyślnie Odp: Kursy, opinie, doświadczenia

    ale jakiego szkoleniowca? rzęsy, paznokcie czy co?
    Ostatnio edytowane przez kiwaczek2 ; 19-03-2014 o 12:25




  10. #610
    Totalna maniaczka Avatar dudejla
    Zarejestrowany
    Jun 2009
    Postów
    1 030

    Domyślnie Odp: Kursy, opinie, doświadczenia

    O widzisz Kiwaczku, najważniejsza informacje pominęłam szkolenie jak najbardziej pazurków - żelowe.


  11. #611
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    Aug 2012
    Postów
    54

    Domyślnie Odp: Kursy, opinie, doświadczenia

    Dziewczyny poleccie kogoś sprawdzonego na terenie podkarpacia do szkolenia ze zdobnictwa farbkami akrylowymi i akrylem....

  12. #612
    Nałogowiec ban
    Zarejestrowany
    Feb 2011
    Postów
    481

    Domyślnie Odp: Kursy, opinie, doświadczenia

    Jeśli masz możliwość dalszego wyjazdu to na pewno Beauty Lux w Wawce. Moje doświadczenia wyłącznie pozytywne. NIgdy nie robiłam szkoły kierunkowej, wyłącznie szkolenia, a jednak w branży sobie fajnie radzę - już na własnym biznesie.

  13. #613
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    Oct 2014
    Postów
    33

    Domyślnie Odp: Kursy, opinie, doświadczenia

    Witam! Staram sie o przyznanie dofinansowania z UP na szkolenie . Poniewaz potrzebuje i na rzesy (przynajmniej 1:1) i paznokcie (przynajmniej motoda zelowa, hybrydy , przydalby sie tez fiberglass i japonski) szukam jakiegos miejsca gdzie mozna oba szkolenia polaczyc . Zalezy mi zeby to byly jak najlepsze kursy . Jestem z okolic Bydgoszczy. Czy moglybyscie mi podpowiedziec gdzie warto isc? Z tego co mowila pani w UP musza to byc osrodki zgloszone do rejestru szkolnictwa.

  14. #614
    Redaktor Avatar Bożena P
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    okolice B-B
    Postów
    984

    Domyślnie Odp: Kursy, opinie, doświadczenia

    Osoby zainteresowane szkoleniami ze stylizacji paznokci, manicure i pedicure zapraszamy do mnie! Szkolenia prowadzę w miejscowościach: Oświęcim, Bielsko-Biała, Czaniec, Kęty. Istnieje również możliwość poprowadzenia szkolenia u Was w salonie Wszystkie szkolenia prowadzone są wg programu i na produktach SPN Nails professional

  15. #615
    Nałogowiec ban
    Zarejestrowany
    Feb 2011
    Postów
    481

    Domyślnie Odp: Kursy, opinie, doświadczenia

    Ja robiłam takie szkolenie przez Beauty Lux. A nie jest czasami tak, że najpierw musisz znaleźć kogoś kto Cię zatrudni?

  16. #616
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    Apr 2015
    Postów
    30

    Domyślnie Odp: Kursy, opinie, doświadczenia

    Szukam szkolenia z zakresu stylizacji paznokci metodą żelową w Katowicach i okolicach. Póki co znalazłam szkolenie w Nail & Beauty Center, indywidualne 2 dniowe w kwocie 600zł oraz w Okagami 4 dni za 500zł ale w grupie dwuosobowej... Czy któraś była na takich szkoleniach może?

  17. #617
    Rozkręcanko Avatar SylVal
    Zarejestrowany
    Oct 2015
    Skąd
    Holandia
    Postów
    30

    Domyślnie Odp: Kursy, opinie, doświadczenia

    szukam szkoleniowcow INDIGO rejon Jelenia Gora,ewentualnie Wroclaw

  18. #618
    Nałogowiec ban
    Zarejestrowany
    Feb 2011
    Postów
    481

    Domyślnie Odp: Kursy, opinie, doświadczenia

    Pytaj w Beauty lux, ale to Warszawa - jednak poziom bardzo wysokie, przynajmniej w stosunku do tych tematów, jakie dotychczas przerabialiśmy.

  19. #619
    Nałogowiec
    Zarejestrowany
    Apr 2017
    Postów
    546

    Domyślnie Odp: Kursy, opinie, doświadczenia

    Sama ostatnio zastanawiałam sie czy wybrac się na jakis kurs kosmetyczny czy do szkoły kosmetycznej....

  20. #620
    Nałogowiec Avatar jagnam
    Zarejestrowany
    Dec 2015
    Postów
    340

    Domyślnie Odp: Kursy, opinie, doświadczenia

    Jesli nie masz duzego doświadczenia oraz jeśli zalezy Ci na podstawowej i ogólnej wiedzy to zdecydowanie lepiej jest zapisać się do szkoły 2 letniej. Albo przynajmniej rocznej. Dowiessz się tam o wiele więcej informacji niż na kilkudniowym kursie, podczas którego liźniesz jedynie szczątkową wiedzę z pewnej waskiem dziedziny.... Poza tym przed klientem o wiele lepiej jest pochwalić się dyplomem konkretniej szkoły niż jedynie papierkiem poświadczającym ukończenie kursu. Dobry międzynarodowy dyplom dostaniesz po ukończeniu tej szkoły: https://atutszkola.pl/oferta/kursy-i...kosmetycznych/

  21. #621
    Rozkręcanko Avatar AudreyH
    Zarejestrowany
    Oct 2017
    Postów
    32

    Domyślnie Odp: Kursy, opinie, doświadczenia

    Według mnie zawsze warto inwestować w szkolenia, jeśli podchodzimy do stylizacji paznokci na poważnie. Więcej umiemy, wzrasta nasza pozycja na rynku. Tutaj akurat ścisła specjalizacja, tzn. z jednego rodzaju manicure, nie jest najlepszym rozwiązaniem Z takim założeniem wybierałam choćby szkolenie z tytanów Revi. Różne klientki mają różne potrzeby - moim zadaniem jako profesjonalistki jest dobranie najlepszych rozwiązań

  22. #622
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    May 2017
    Postów
    65

    Domyślnie Odp: Kursy, opinie, doświadczenia

    w zawodzie kosmetyczki inwestowanie w swoje wykształcenie to podstawa... tyle sie teraz namnożyło tych pseudo salonow ze trzeba byc konkurencyjnym. u mnie ostatnio coraz wiecej klientek pyta i zabiegi podologiczne, wiec zastanawiam sie nad poszerzeniem działalnosci i o takie uslugi. chcialabym przeszkolic caly team i myslalam o warsztatach grupowych z kerpro.pl - wyposazaja mi w sprzet caly salon wiec mam do nich zaufanie. co myslicie o poszerzeniu uslug kosmetycznych o podologiczne?

  23. #623
    Nałogowiec Avatar jagnam
    Zarejestrowany
    Dec 2015
    Postów
    340

    Domyślnie Odp: Kursy, opinie, doświadczenia

    Nie jestem przekonana co do kursow online. Brałam udział w kilku takich kursach, jednak jest to dobre jako uzupełnienie, a nie jako kurs bazowy. Wiele z nich dają dyplomy ukończenia, jednak nie chodzi tutaj jedynie o dyplom ale o rzeczywistą wiedzę.....

    Sama skończyłam zawodowy kurs kosmetyczny w Lukomades. https://lukomades.pl/zawodowy-kurs-kosmetyczny/ Polecam zorientować się czy obecnie maja jeszcze szkolenia z dofinansowanie z unii europejskiej. Dzięki temu można zyskać porządne wykształcenie bez konieczności inwestowania dużych pieniędzy.

    Poza tym szkolenia tam organizowane są w dwuosobowych grupach albo indywidualnie. Tak więc cała uwaga nauczyciela jest skoncentrowana konkretnie na Was...
    Ostatnio edytowane przez jagnam ; 28-03-2019 o 19:32

  24. #624
    No to..wpadłam ban
    Zarejestrowany
    Nov 2016
    Postów
    158

    Domyślnie Odp: Kursy, opinie, doświadczenia

    Co do kursów które ja bym wam polecała to tutaj https://cgwisdom.pl/kursy-wideo/revit.html macie kursy na grafikę komputerową i ja nauczyłam się z nich bardzo dużo. Mają je tanie więc tym bardziej warto spróbować, grafika to moja pasja i hobby.

  25. #625
    No to..wpadłam
    Zarejestrowany
    Sep 2017
    Postów
    179

    Domyślnie Odp: Kursy, opinie, doświadczenia

    Moim zdaniem dobrze mieć naprawdę pewny fach w ręku, na który cały czas jest zapotrzebowanie. Są to zazwyczaj mało kobiece zawody, ale niektóre panie się w nich odnajdują, przykładem może być kurs na dźwigi budowlane http://akademiarozwojubiznesu.pl/jak...igi-budowlane/ . U mojego męża w firmie kobiety obsługują suwnice na hali, także wszystko jest możliwe.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Tags for this Thread

Zasady postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •