Strona 1 z 26 1234511 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki 1 do 25 z 630

Temat: Kursy, opinie, doświadczenia

  1. #1

    Talking Kursy, opinie, doświadczenia

    poruszmy temat kursowgdzie je ukonczylysmy?jak brzebiegal?czego sie nauczylysmy?ile kosztowal?

  2. #2
    hehehehe Avatar Agusia_pa2
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Cieszyn/Helmstedt
    Postów
    1 421

    Domyślnie

    Ja skończyłam z ramienia EF w Rybniku w hurtowni "Cora"...Robiłam 3 w 1 czyli żel, akryl i zdobienia i kosztowało mnie to 1000 zł. Czy jestem zadwolona...hmmm no cóż..teraz jak na to patrze to wiecej się dowiedziałam z netu i wyćwiczyłam sama dochodząc do różnych rzeczy...a jeszcze do tego mam złe skojarzenia bo byłam w 3 miesiącu ciązy i nie chciejcie wiedzieć co się działo ze mną w autobusie hahaha bo dojeżdżałam ok 1,5 godziny w jedną stronę hahaha Pokaże wam fotke z akrylowego dnia, jak oni mnie mogli tak wypuścić do ludzi...szok same błędy ale według Pani wykładowcy było chyba ok...
    Nie patrz nigdy na twarz, czy piekna i mila. Patrz tylko na serce, bo w nim dobroć i sila



  3. #3
    No to..wpadłam ban
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    warszawa
    Postów
    147

    Nai

    wlasnie! tak robia! kase biora i maja to gdzies! ja chodzilam na szkolenia panstwowe,gdzie godzinami wkuwalam teorie i praktyke.Pozniej mialam egzamin panstwowy,jestem bardzo zadowolona,poznalam chorobu,budowe itd.Reszte musialam sie sama wyszkolic,wiadomo ze to lata pracy potrzeba

  4. #4
    No to..wpadłam Avatar ulala10
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Koło Opola
    Postów
    281

    Domyślnie

    Ja ukonczyłam kurs w Opolu na Krapkowickiej u P.Ani ogolnie nie byłozle wiele sie nauczyłam(porownujac poprzedni kurs)jezeli chodzi o zdobnictwo nailart to załuje ze na to poszłam nic ciekawego sie nie dowiedziałam poza malowaniem paznokci lakierem(kurs miałam 3 w 1,czyli zel akryl zdobnictwo+nilart)gdybym miała jeszcze raz wybierac zdobnictwo to wolałabym dołozyc i wziasc bardziej rozszezony.Ale ogolnie POLECAM

  5. #5
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Postów
    68

    Domyślnie

    Ja robilam kurs w LA FAMME w zakresie zelu, akrylu i fiberglass + normalne lakiery. Jestem srednio zadowolona. Popieram twierdzenie, ze kase trzaskaja na tym, a w gruncie rzeczy i tak trzeba sie douczac. W szkole mialam tez zajecia z tipsow i o wiele lepiej babeczka nam tlumaczyla i pokazywala, niz na tym poprzednim. Podobno w Łodzi robia dobre szkolenia w Nail Beuty czy cos w tym rodzaju.

  6. #6
    SuperVIP Avatar ivonna70
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Łódź
    Postów
    2 749

    Domyślnie

    Kurs robiłam w placówce, która nie wydaje certyfikatów, tylko dokument MEN-III. Było wkuwanie teorii (budowa paznokcia, choroby paznokci i sposoby zapobiegania, przygotowanie stanowiska pracy, dermatologia, zasady higieny, dezynfekcji i BHP, techniki przedłużania i modelowania paznokci, metoda żelowa, akrylowa, fiberglass, metody zdobnictwa paznokci oraz rekonstrukcja paznokci) Do tego zajęcia praktyczne i egzaminy. Najpierw praktyczne ( cztery modelki, na których musiałam zaliczyć dwa razy żel i dwa razy akryl), a porem z teorii. W sumie zajęcia trwały 90 godzin. Za kurs nie płaciłam, bo skorzystałam z dotacji unijnych w biurze pośrednictwa pracy.

  7. #7
    No to..wpadłam ban
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    warszawa
    Postów
    147

    Domyślnie

    wiec ytwoj kurs wygladal tak samo jak moj,ale juz chyba nie ma takich kursow hehe

  8. #8

    Angry kto jest z warszawy?

    czy ktos skonczyl kurs na ul.odolańskiej10?i co o tym mysli?

  9. #9
    No to..wpadłam ban
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    warszawa
    Postów
    147

    Thumbs down kurs

    moze opowiem o kursach przeprowadzanych na ul.odolanskiejprzychodzi kobieta,placi kupe kasy,zapisuje siepozniej przychodzi na wyznaczony termin,czytaja jej podstawy czyli manicure biologniczny i mechaniczny,czym sie rozni .Pozniej pokazuja jak przykleic tips i go opracowac,nastepnie jak naklada sie zel lub akryl,to wszystko na pojedynczych paznokciachrobi to 5h.Pozniej przychodzi ktos kto ma to ocenic i wystawic certyfikat,jest to np, osoba pracujaca w tej firmie,ktora ma pojecie o sprzedazy kosmetykow(tylko)patrzy jak dana kursantka to robi i czeka na efekt,po czym przekazuje swoje uwagi badz tez nie i wydaje certyfikatpozniej zaprasza po,odbior certyfikatu i wybor produktow ktore sa gratis do kazdego szkoleniatak wyglada kurs! czy ktos ma jakies pytania?

  10. #10
    Współzałożyciel forum Avatar mala
    Zarejestrowany
    Feb 2009
    Skąd
    niemcy
    Postów
    3 461

    Domyślnie

    ahahhahaha dobre
    ja konczylam kurs tu w de gdzie mieszkam.zaplacilam na polskie ok 3300 zl (plus minus zalezy jak euro stoi).jak konczylam wydawalo mi sie ze jestem madra i wiem wzsyskto.w praktyce okazalo sie ze nie wiem nic-to znaczy oczywiscie podstawy znalamal ale paznokcie wygladaly hmmmmmmmmmmm tak jak twoje Agusia po tym kursie co cie wypuscili.dpo tego powiem ze jak babce zadalam jakies pytanie to raz mi odpowiedziala ze juz o tym mowila i powinnamsluchac.ona nam pokazala jakrobic i se poszl a i nas zostawila.zagladala co jakis czas.
    najlepsze bylo jak siadla lsobie i mowi do mnie ze ze zlepiluje paznokcia ale nei razcyla wstac i mi pokazac.
    dlugo balbm sie isc na drugi kurs ale odwazylam sie.w lutym tego roku mialam doszkolenie z zelu i musze powiedziec ze babka mi dokladnie pokazala co i jak.powiedziala co zle robilam.czasemdrogo nie znaczy dobrze

  11. #11
    No to..wpadłam ban
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    warszawa
    Postów
    147

    Domyślnie

    Cytat Napisał mala Zobacz post
    ahahhahaha dobre
    ja konczylam kurs tu w de gdzie mieszkam.zaplacilam na polskie ok 3300 zl (plus minus zalezy jak euro stoi).jak konczylam wydawalo mi sie ze jestem madra i wiem wzsyskto.w praktyce okazalo sie ze nie wiem nic-to znaczy oczywiscie podstawy znalamal ale paznokcie wygladaly hmmmmmmmmmmm tak jak twoje Agusia po tym kursie co cie wypuscili.dpo tego powiem ze jak babce zadalam jakies pytanie to raz mi odpowiedziala ze juz o tym mowila i powinnamsluchac.ona nam pokazala jakrobic i se poszl a i nas zostawila.zagladala co jakis czas.
    najlepsze bylo jak siadla lsobie i mowi do mnie ze ze zlepiluje paznokcia ale nei razcyla wstac i mi pokazac.
    dlugo balbm sie isc na drugi kurs ale odwazylam sie.w lutym tego roku mialam doszkolenie z zelu i musze powiedziec ze babka mi dokladnie pokazala co i jak.powiedziala co zle robilam.czasemdrogo nie znaczy dobrze
    powiem ci ze wane jest jak trzymasz pilnik to jest wazne! wazne jest to ze nigdy ale to nigdy nie dociskamy pilnika!jesli chodzi o bokli to zawsze prosto!jesli chodzi o zniwelowanie lini laczacej tips i naturalna plytke to nigdy nie dociskamy! nie wiem jak wytlumaczycsa specjane plyny ktore pomagaja w pilowaniu tipsa

  12. #12

    Domyślnie

    ja kończyłam kurs z Christrio w Olsztynie ,nie mogę narzekac ,miałam tylko dla siebie prowadzącą kurs, widac że jej zależało żeby czegoś mnie nauczyła, w sumie to sama powiedziała że jak kogoś nie nauczy to nie wypuści bo później Ona się będzie wstydzic,zaje*** miała podejście do wszystiego.Mój kurs trwał 5 dni -żel na tipsie,żel na szablonie,zdobnictwo ,manicure,pedicure. Ale jak robiłm drugi kurs ze szkoły to była masakra ,było nas chyba z 15 i sobie wyobraźcie jak można dobrze nauczyc robic tyle dziewczyn na raz...Wyglądało to tak że pani pokazała jak się robi jednego tpsa i poszła na kawkę... W sumie ja z tym problemunie miałam bo już byłam po kursach ale te laski co robiły pierwszy raz kurs to masakra...

  13. #13
    Rozkręcanko Avatar agusiaani
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Postów
    79

    Domyślnie

    w Peggy Sage jestem zadowolona choc żałuje ze sporo kasy wydałam na ich produkty a wcale nie są super-ale człowiek uczy sie na blędach

  14. #14
    Wczytuje się
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Postów
    22

    Domyślnie

    skończyłam roczny kurs w studium zdrowia i urody za cały rok zapłaciłam 1600zł , uczyłam się tez od razu makijażu także wyszłam z 2 fachami stylistka paznokci i makijażystka na kursie było bardzo fajnie dużo się nauczyłam

  15. #15
    SuperVIP Avatar ivonna70
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Łódź
    Postów
    2 749

    Domyślnie

    Fajnie i niedrogo. A ile godzin zajęć było łącznie? I jak często w tygodniu?

  16. #16

    Domyślnie

    Gdzie taki kursik miałaś ? możesz podać jakiś namiar ?

  17. #17
    VIP Avatar natalia268
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Warszawa
    Postów
    7 165

    Domyślnie

    Same złe rzeczy o odolańskiej słyszałam

  18. #18
    Instruktor Mistero Milano Avatar Anna Kosińska
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Cuijk Holandia
    Postów
    1 729

    Domyślnie

    ja juz chyba pisalam o tej odolanskiej rowniez,chyba ale nie jetem pewnaa,masakra,masakra nigdy czegos takiego wczesniej nie widzialam ja wyszlam po dwoch godzinach stamtad,zrobilam afere po tym jak dziewczyna chciala abym zademonstrowala jej kwiaty akrylowe bo ona nie potrafi a powiem ze bylo to szkolenie z artystycznego zdobienia....chcialy pozniej mnie przekupic bo nie bylo im za wesolo..

  19. #19
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Postów
    68

    Domyślnie

    O Odolańskiej już takie historie krążą, ze lepiej nie miec z tymi ludzmi nic wspolnego.

  20. #20
    Wczytuje się
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    obrowo
    Postów
    13

    Domyślnie

    ja konczylam kurs w toruniu w gabinecie kosmetycznym w sumie to laska pokazala mi tylko podstway same a reszte tak jak kolezanka ucze sie z internetu i dowiaduje roznych rzeczy albo z forum tak jak tutaj

  21. #21

    Domyślnie

    Cytat Napisał dzidzia19841210 Zobacz post
    Ale jak robiłm drugi kurs ze szkoły to była masakra ,było nas chyba z 15 i sobie wyobraźcie jak można dobrze nauczyc robic tyle dziewczyn na raz...Wyglądało to tak że pani pokazała jak się robi jednego tpsa i poszła na kawkę... W sumie ja z tym problemunie miałam bo już byłam po kursach ale te laski co robiły pierwszy raz kurs to masakra...
    Takie szkolenia wogóle nie powinny mieć miejsca ...
    Widziałam jak to wygląda, porażka, szkoda tylko tych nieświadomych dziewczyn.
    Dwie osoby to "tłum" a co dobiero 15 osób

  22. #22
    Instruktor Mistero Milano Avatar Anna Kosińska
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Cuijk Holandia
    Postów
    1 729

    Domyślnie

    no dwie osoby nie przesadzajmy juz...,ja gora szkole 4 nie wiecej,najlepiej preferuje inwidualne kursy..jesli chodzi o takie wieksze grupy to porazka,nawet nie chce sie wypowiadac na ten temat bo cisnienie Mi sie odrazu podnosi a takich szkolen powstaje coraz wiecej,by nachapac sie wiecej kasy,niestety i to tyle...

  23. #23
    Szkoleniowiec Avatar Sweet-ka
    Zarejestrowany
    May 2009
    Skąd
    Warszawa
    Postów
    280

    Domyślnie

    Dziewczynki szczerze mowjąc to że na kursie się było to wiecie to tylko pierwsze kroki. Na kursie pokazuję sie odpowiednja technike, jest teoria itp. Ale wychodząc z kursu nikt nie bedzi,,mistrzem". Trzeba cwiczyć aby polepszać tą technikę i tyle. Teraz robjac pazurki dlugo po kursie, kiedy wyciwiczyłyście na swój sposób ręke wydaję się że pazurki są super, ale na to potrzeba bylo czasu by byl postęp. Więc na to też patrzeć trzeba, bo świerzo po kursiku ciężko jest robic super pazurki i czesto w doskonaleniach pomagają doszkolenia. Nasze techniki sie zmieniaja, wzbogacają, każdy ma swoj sposob pracy ktory mozemy poznac przez doszkalanie sie, chodzenie na warsztaty itp. Spokojnie, kazdy uczy sie cale zycie....

  24. #24
    Nałogowiec Avatar Czarnulka1523
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Tczew/Gdańsk
    Postów
    300

    Domyślnie

    ja miałam kurs w La Femme w Gdynie i jestem zadowolona choć szłam juz tam z jakims pojęciem ale i tak i tak dużo mi przekazali informacji...

  25. #25
    Nałogowiec Avatar ania38
    Zarejestrowany
    May 2009
    Skąd
    Kielce
    Postów
    528

    Domyślnie Odp: Kursy, opinie, doświadczenia

    Cześć!,po waszych wypowiedziach jestem troszkę poddenerwowana!,w piątek zaczynam kurs La Femme w Kielcach,,wybrałam dwie metody żel i akryl,im bliżej tym mam większego pietra,nie chcę się ośmieszyć.
    Moje szkolenie ma trwać 3 dni,a ile trwało wasze?,cenowo też nie mało,ale najbardziej boję się czy to nie strata czasu

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Tags for this Thread

Zasady postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •