Strona 15 z 26 PierwszyPierwszy ... 511121314151617181925 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki 351 do 375 z 630

Temat: Kursy, opinie, doświadczenia

  1. #351
    VIP Avatar natalia268
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Warszawa
    Postów
    7 165

    Domyślnie Odp: Kursy, opinie, doświadczenia

    Pisałam wczesniej o pewnym kursie, niestety a moze i stety haha zrezygnowałam i wybrałam się do Trendy Style .. Wspaniała, ciepła atmosfera, wszyscy chetni do pomocy, udzielania rad i widać że zależy pracownikom na wypuszczeniu kursanta z pod skrzydeł z wiedzą. Nie ma zadnego olewania, wszystko świetnie wytłumaczone, rozrysowane. Początkowo się strasznie stresowałam, bo nie wiedziałam co mnie czeka czy nie zostanę schłostana hahaha (oczywiscie zart), zostałam mile zaskoczona, chetnie wracałam i chetnie bede odwiedzać to miejsce. Atrakcyjne ceny i różne promocje.

    Magda Kowalska moim mistrzem (czyli forumkowa Myalla)
    i Ciocia Wiola

    Żyć nie umierać normalnie

    Przede mną jeszcze egzamin

    Z czystym sumieniem SERDECZNIE POLECAM
    Ostatnio edytowane przez natalia268 ; 16-07-2010 o 17:44

    ________________________________________


  2. #352
    Szkoleniowiec Avatar AtelierStylizacji Carolla
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    częstochowa
    Postów
    391

    Domyślnie Odp: Kursy, opinie, doświadczenia

    dziewczyny ok, nie wiem o co kaman ale...

    ja nie dyskredytuje konkurencji bo uważam że kto ma gdzieś iść na kurs to i tak pójdzie i moim zdaniem zbędne jest pisanie że konkurencja wam wchodzi w grę... można by tak było pisać jeśli przykładowo byłybyśmy z jednego miasta to ok.... ale kurde jesteśmy rozsiane po całej Polsce i prawda jest taka ze z podstaw na początku większość dziewczyn wybiera kursy najlepsze dla siebie w swoich okolicach
    wiec przepychanki słowne na ten temat ze swojej strony uważam za zamknięte bo już nie pierwszy raz jak się ktoś odezwie o szkoleniach indywidualnych te same osoby, grupy czy ośrodki przepraszam za okeslenie "jada" po sobie

    litości]
    wszystkie robimy to co lubimy najbardziej, każda z nas ma swój tok pracy, sposób nauczania, oraz zadowolonych kursantów

    a stwierdzenia ze ktoś wyrażając swoje poglądy od razu działa na niekorzyść konkurencji
    ludzie proszę, każdy ma swoje zdanie e tak samo kursant jak i szkoleniowiec


    z doswiadczenia wiem swojego i, kursantek, instruktorów i oób zaprzyjaznionych- ktore notabbene tez organizuja szkolenia grupowe- ze rezultaty na szkoleniach indywidualnych sa lepsze... ale to juz kazdy obiektywnie stwierdzic musi odbywajkjac takie czy inne szkolenie

    szkolenia psychologiczne- ok ja jestem po pedagogice i psychologii równiez wiec znam sie na tym badzo dobrze i potrafi e wykorzystac w praktyce

    mój komfort pracy przy szkoleniach indywidualnych- hm... ja staram sie stwarzać warunki komfortowe dla kursanta ponieważ kocham swoja prace i niezależnie czy szkolenę 1 czy 2 osoby, czy robie warsztaty dla 15, 20, czy pokazy dla 60 osób, ja się czyję komforrtowo ponieważ praca daje mi satysfakcje i robie to nie dlatego ze muszę tylko dla tego że chcę i lubie

    a co do problemów które sie moga pojawic w trakcie szkoleń indywidualnych a sa pominiete przykładowo i burza mózgów na szkoleniach grupowych

    ok ale wezmy pod uwage ze szkolenia indywidualne maja swoje ramy i kazdy instrukor ktory powaznie podchodzi do swojej pracy wszystko omawia, aa burza mózgów jest super sprawa na warsztatach i pokazach gdzie dziewczyny znaja juz podstawy i same moga wywnioskowac co jest nie tak i o co warto dopytac, poniewaz wiele sytuacji problemowych nie wychodzi od razu na szkoleniu tylko przy indywidualnej pracy z klientka


    tak więc kochana konkurencjio bez goraczek proszę, ponieważ nie dzialam na wasza niekorzyc, ponieważ sama współpracuje z osobammi z różnych firm, organizuje warsztaty przy współpracy nie tylko Perfect Beauty ale takżeinnych instruktorów innnych marek wiec nie robiłabym tego jesli chcialabym zdyskredytowac konkurencje.... bo przepraszam nie jest dla mnie konkurencja osoba która mieszka na drugim końciu Polski ani ja nie jestem konkurencja dla niej- każdy z nas ma swoje kursantki, klientów i widocznie wszyscy sa zadowolenie poniewaz nadal działamy na rynku

  3. #353
    Wizażystka Avatar Trendy Style
    Zarejestrowany
    Mar 2010
    Skąd
    Warszawa
    Postów
    166

    Domyślnie Odp: Kursy, opinie, doświadczenia

    Natalio, pięknie dziękujemy za tak miłą opinię. Życzymy Ci, abyś wytrwała w niej tak długo, jak tylko upiększanie pazurków będzie Twoim hobby, masz w nas sojuszniczki, wsparcie techniczne i dobre słowo

    Buziamy :-*
    "Bo łączy nas piękno"

    www.trendy-style.com.pl
    mail: szkolenia@trendy-style.com.pl
    tel/fax: 22 666-45-89

  4. #354
    Wczytuje się
    Zarejestrowany
    Jul 2010
    Postów
    27

    Domyślnie Odp: Kursy, opinie, doświadczenia

    hej dziewczyny znow robie zamieszanie i bardzo was za to przepraszam ale tylko chwile moge byc teraz na kompie i doslownie na 10 minut wejde wieczorem i potrzebowalabym wiedziec cos na temat kursu rzes metoda 1:1 w clarenie w poznaniu, albo ogolnie. co o nich sadzicie i jak wam sie podobalo? sa warte pojscia tam? moja szefowa mnie prosila abym sie dowiedziała. mam nadzieje ze pomozecie bo w jakis dzien napewno nie jeden temat przeczytam od poczatku do konca ale dzisiaj i wogole w tygodniu mam okropnie malo czasu.... do 16 w pracy a jak wracam do domu organizuje moje przyszloroczne wesele a to tez troche szukania jest a dzis nie mam czasu na nic:(:

  5. #355
    Szkoleniowiec Avatar AtelierStylizacji Carolla
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    częstochowa
    Postów
    391

    Domyślnie Odp: Kursy, opinie, doświadczenia

    o poznaniu nic dokładnie nie wiem , ale ogólnie rzecz biorac z opinnii dziewczyn clarena cieszy sie dobrym powodzeniem z tego typu szkoleń

  6. #356
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    Feb 2010
    Skąd
    okolice Gniezna
    Postów
    57

    Domyślnie Odp: Kursy, opinie, doświadczenia

    A co myslicie o kursach stylizacji paznokci organizowanych w poznaniu przez nailfabric Szkolenia stylizacji i pielęgnacji paznokci, kursy manicure i pedicure, przedłużanie i zagęszczanie rzęs - Nail Fabric Poznań proszę o opinie

  7. #357
    No to..wpadłam Avatar evevlina
    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Skąd
    Leszno
    Postów
    190

    Domyślnie Odp: Kursy, opinie, doświadczenia

    Zdaje się, że już ktoś z forum je polecał

  8. #358
    Rozkręcanko Avatar poolciaa
    Zarejestrowany
    Jul 2010
    Skąd
    okolice Gdyni
    Postów
    42

    Domyślnie Odp: Kursy, opinie, doświadczenia

    a wie ktoś jak jest ze szkoleniami u P. Emilii Kossakowskiej? bylam u niej wczoraj na darmowych warsztatach Mistero Milano i jestem pod wrazeniem profesjonalizmu dlatego zastanawialam sie czy sie nie skusic na zel i akryl

  9. #359
    Przedstawiciel Mistero Milano Avatar Alicja Chrzanowska
    Zarejestrowany
    Oct 2009
    Postów
    326

    Domyślnie Odp: Kursy, opinie, doświadczenia

    poolciaa powiem Ci, że nie znam osoby, która była na szkoleniach u P. Emilii i nie byłaby zadowolona jest naprawdę świetnym fachowcem, a do tego przekazuje wiedzę w niesamowicie przystępny sposób



  10. #360
    Rozkręcanko Avatar poolciaa
    Zarejestrowany
    Jul 2010
    Skąd
    okolice Gdyni
    Postów
    42

    Domyślnie Odp: Kursy, opinie, doświadczenia

    hehe mowisz tak, bo jestes kolezanka z branzy ale tak szczerze, to sama zauwazylam, ze Kobieta ma wiedze i wielki uklon w jej strone, bo kiedy mowila, wydawalo mi sie, ze nie ma pytania na ktore mi nie odpowie
    chyba sie skusze a nie wiesz jak to jest z cenami kursow? sprawdzalam na stronie i nie ma cen

  11. #361
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Jun 2010
    Postów
    5

    Domyślnie Odp: Kursy, opinie, doświadczenia

    Witam
    Mam zamiar wybrać się na kurs tylko mam dylemat gdzie. Może mi coś doradzicie? Znalazłam coś takiego. Moze któraś z Was była na jakimś z tych kursów i może cos o nim powiedziec?
    Quality Nails
    PRYWATNY ZESPÓŁ EDUKACYJNY EUROSCHOOL
    World Nails - Świat Paznokci - akryl - żel - szkolenia - kursy - tipsy - manicure - przedłużanie - zdobienie - ipn

  12. #362
    Totalna maniaczka Avatar madzialenkabuziaczek
    Zarejestrowany
    Apr 2010
    Skąd
    Dzierzgoń.../pomorskie
    Postów
    1 065

    Domyślnie Odp: Kursy, opinie, doświadczenia

    Cytat Napisał Martax69 Zobacz post
    Witam
    Mam zamiar wybrać się na kurs tylko mam dylemat gdzie. Może mi coś doradzicie? Znalazłam coś takiego. Moze któraś z Was była na jakimś z tych kursów i może cos o nim powiedziec?
    Quality Nails
    PRYWATNY ZESPÓŁ EDUKACYJNY EUROSCHOOL
    World Nails - Świat Paznokci - akryl - żel - szkolenia - kursy - tipsy - manicure - przedłużanie - zdobienie - ipn

    pierwszych 2 nie znam ale te World nails to trafiłam jak szukałam kursu dla siebie ale nie skorzystałam bo wybrałam Euro Fashion i nie żałuje poleciłabym Ci też La femme w Gdyni... i jak już to szukaj indywidualnie
    powodzenia

  13. #363
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Jun 2010
    Postów
    5

    Domyślnie Odp: Kursy, opinie, doświadczenia

    w World Nails jest idywidualne szkolenie,A Quality Nails nie wiem,ale do nich napiszę. O Euro Fashion słyszałam,ale nie chce jeździć aż do Pruszcza. Do samej Gdyni mam 1,5 godz jazdy.

  14. #364
    Totalna maniaczka Avatar madzialenkabuziaczek
    Zarejestrowany
    Apr 2010
    Skąd
    Dzierzgoń.../pomorskie
    Postów
    1 065

    Domyślnie Odp: Kursy, opinie, doświadczenia

    Kochana ja jeżdząc na kurs wstawałam o 4 rano a o 20.30 bylam w domu i tak przez 5 dni, jeździłam do Euro Fashion i nie żałuje że musiałam tak wstawać i gdybym miała wybierać kurs na żel jeszcze to napewno u nich, mimo że musiałabym wstawać
    Quality nails jest w Gdyni , nie znam tej firmy ale jak mialabym Ci polecić w Gdyni kurs to La femme

  15. #365
    Przedstawiciel Mistero Milano Avatar Alicja Chrzanowska
    Zarejestrowany
    Oct 2009
    Postów
    326

    Domyślnie Odp: Kursy, opinie, doświadczenia

    Cytat Napisał poolciaa Zobacz post
    hehe mowisz tak, bo jestes kolezanka z branzy ale tak szczerze, to sama zauwazylam, ze Kobieta ma wiedze i wielki uklon w jej strone, bo kiedy mowila, wydawalo mi sie, ze nie ma pytania na ktore mi nie odpowie
    chyba sie skusze a nie wiesz jak to jest z cenami kursow? sprawdzalam na stronie i nie ma cen
    zawsze staram się oddzielać sprawy służbowe od prywatnych a prawda jest taka, że to właśnie przez ogromną wiedzę P. Emilia zyskała moją sympatię i to ona jest sprawcą mojego paznokciowego uzależnienia

    Polecam jako forumowiczka, a nie współpracownik, bo nie mam żadnych korzyści z przeprowadzonych przez E. szkoleń



  16. #366
    Rozkręcanko Avatar poolciaa
    Zarejestrowany
    Jul 2010
    Skąd
    okolice Gdyni
    Postów
    42

    Domyślnie Odp: Kursy, opinie, doświadczenia

    Cytat Napisał Alicja Chrzanowska Zobacz post
    zawsze staram się oddzielać sprawy służbowe od prywatnych a prawda jest taka, że to właśnie przez ogromną wiedzę P. Emilia zyskała moją sympatię i to ona jest sprawcą mojego paznokciowego uzależnienia

    Polecam jako forumowiczka, a nie współpracownik, bo nie mam żadnych korzyści z przeprowadzonych przez E. szkoleń

    rozumiem zartowalam tylko ale co z tymi cenami ? wiesz cos? czy musze zadzwonic i sie zorientowac?

  17. #367
    Przedstawiciel Mistero Milano Avatar Alicja Chrzanowska
    Zarejestrowany
    Oct 2009
    Postów
    326

    Domyślnie Odp: Kursy, opinie, doświadczenia

    swego czasu ceny kursów były na stronie Europejskie Studium Stylizacji Emilii Kossakowskiej, ale widzę, że już nie ma , sprawdzę jutro i jak znajdę u siebie cennik to Ci podeśle. Podaj mi tylko maila na PW

    Pozdrawiam i miłego wieczorku



  18. #368
    No to..wpadłam Avatar evevlina
    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Skąd
    Leszno
    Postów
    190

    Domyślnie Odp: Kursy, opinie, doświadczenia

    Czy któraś z was wie coś więcej na temat szkoleń Nail Selection? Na stronie internetowej nie jest napisany ani program szkolenia ani informacja o liczbie osób w grupie podczas szkolenia. Pisałam do nich emaila juz jakiś czas temu ale nadal nie dostałam odpowiedzi

  19. #369
    INM & RaNails Educator EF Avatar asia
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    ndm / warszawa
    Postów
    6 951

    Domyślnie Odp: Kursy, opinie, doświadczenia

    a ja sie o peggy sage chcialam spytac, warto? chodzi mi o pedicure leczniczy

  20. #370
    Instruktor Mistero Milano Avatar Anna Kosińska
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Cuijk Holandia
    Postów
    1 729

    Domyślnie Odp: Kursy, opinie, doświadczenia

    Carolla za kazdym razem kiedy Ja wyrazam swoja opinie Ty sie goraczkujesz..

    Nie tylko Ja odebrałam tak Twoja wiadomośc i Ja Cie nie krytykuje.. ani twojego podejscia do pracy czy ludzi z ktorymi wspolpracujesz..

    Zycze Ci jeszcze wiecej dobrego bys z najlepszymi Mistrzami tej branzy pracowała..I nikt nie ma do Ciebie pretensji..nie wiem czy to Ja pisze nie jasno czy tak cięzko zrozumiec co chce przekazac..

    Moje zdanie na ten temat wyraziłam i wiecej juz nie mam zamiaru strzepic na ten temat jezyka,jestesmy po to tutaj by wymieniac sie doswiadczeniami uzyskanymi przez lata i pomagac tym ktorzy tej pomocy potrzebuja..i jak juz cos piszemy czy odpowiadamy na pytania dziewczyn badzmy obiektywne w swoich wypowiedziach bo sa to czasami dziewczyny ktore zaczynaja swoja przygode z pazurkami a jedna czasami odpowiedz na pewne pytania nie jest wystarczajaca i tu nalezy sie rozwinac i byc otwartym na pytania i sugestie z ich strony..


    Asiu jezeli chodzi o pedicure leczniczy polecam MONALISA klinkie urody w Poznaniu
    Pedicure poznań, pedicure leczniczy poznań, kosmetyki gehwol, pedikur poznań - Mona Lisa Klinika Urody na prawde warto. nauczona wyjdziesz perfekcyjnie odnosnie tego tematu i nie bedziesz sie bala cokolwiek zaczac sama.teoria i praktyka niesamowita.polecam

  21. #371
    Wizażystka Avatar Trendy Style
    Zarejestrowany
    Mar 2010
    Skąd
    Warszawa
    Postów
    166

    Domyślnie Odp: Kursy, opinie, doświadczenia

    Aniu, daj spokój. Ja już powiedziałam pass... Wiesz jak mówią: "Uderz w stół a... dzień bez reklamy dniem straconym" ;-)
    "Bo łączy nas piękno"

    www.trendy-style.com.pl
    mail: szkolenia@trendy-style.com.pl
    tel/fax: 22 666-45-89

  22. #372
    Nałogowiec Avatar Anika
    Zarejestrowany
    Sep 2009
    Skąd
    Europa
    Postów
    646

    Domyślnie Odp: Kursy, opinie, doświadczenia

    Annamon79 sprawdziłam tą stronkę i nie mogłam znaleść szkolenia pedicure leczniczego. Czy możesz napisać z kim siętam kontaktować odnośnie takiego szkolenia i ile ono kosztuje
    The world is mine

  23. #373
    INM & RaNails Educator EF Avatar asia
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    ndm / warszawa
    Postów
    6 951

    Domyślnie Odp: Kursy, opinie, doświadczenia

    ja też, napiszę do nich

    ---------- Dodano o godzinie 20:44 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 20:41 ----------

    mail poszedl jak odpiszą dam znac

    ---------- Dodano o godzinie 11:05 ---------- Poprzedni post był napisany Wczoraj o godzinie 20:44 ----------

    odpisała mi pani ze nie przeprowadzaja szkolen, i Podala namiary na szkolenia:
    [ Powszechny Program Profilaktyczny Zdrowe Nogi ]

  24. #374
    No to..wpadłam Avatar evevlina
    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Skąd
    Leszno
    Postów
    190

    Domyślnie Odp: Kursy, opinie, doświadczenia

    Dziewczyny, naprawdę żadna z was nic nie wie na temat "jakości" szkoleń organizowanych przez Nail Selection? Szczegółowy plan szkolenia juz mam (jakby któraś chciała to piszcie a prześlę) ale nie wiem nic na temat poziomu szkoleń, tego jaką wiedzę się wyniesie itd.

  25. #375
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Aug 2010
    Skąd
    głogów
    Postów
    6

    Domyślnie Zielona Góra, Legnica, Głogów, Leszno KURS gdzie?

    Zielona Góra, Legnica, Głogów, Leszno
    Witam dziewczyny. Zdecydowałam sie zrobić kurs przedłużania paznokci metodą żelową. Proszę, może któraś z was mogłaby mi polecić dobry kurs w tych miastach które podałam w tytule wątku? I w jakich cenach one są ? Dziękuje za pomoc pozdrawiam


    post przeniesiony tutaj,kilka wymienionych miast jest już w postach ogólnych proszę nie zakładać osobnych tematów dla tak rozległego terenu poszukiwać kursu./Emist
    Ostatnio edytowane przez Emist ; 04-08-2010 o 22:22

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Tags for this Thread

Zasady postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •