Strona 16 z 26 PierwszyPierwszy ... 6121314151617181920 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki 376 do 400 z 630

Temat: Kursy, opinie, doświadczenia

  1. #376
    Rozkręcanko Avatar Giordani
    Zarejestrowany
    Jun 2010
    Skąd
    uk
    Postów
    76

    Domyślnie Odp: Kursy, opinie, doświadczenia

    Cytat Napisał Alicja Chrzanowska Zobacz post
    poolciaa powiem Ci, że nie znam osoby, która była na szkoleniach u P. Emilii i nie byłaby zadowolona jest naprawdę świetnym fachowcem, a do tego przekazuje wiedzę w niesamowicie przystępny sposób
    U Emilii Kossakoskiej ja się szkoliłam! Szkolenie prowadzone było z Oksaną Salnikową. I powiem ze byłam bardzo zadowolona Pani Emilia bardzo miła i swietny fachowieczresztą Oksana również!

    Ostatnio mialam szkolenie z akrylu kolorowego i żelu na formie u Doroty Zawiszy w Katowicach i jestem bardzo, bardzo ale to bardzo zadowolona i zachwyconaPani Dorota przemiła osoba, bardzo wymagająca i na pawde swietny szkoleniowiec!siedzialam i cwiczylam, ćwiczyłam, ćwiczyłama o to chodzi zeby na szkoleniu jak najwiecej sie nauczyc.. POLECAM!
    Natomisat ze szkolenia z Eurofashion w Krakowie nie jestem zadowolona niestety........



    jeden wykrzyknik naprawdę wystarczy, w zupełności oddaje akcent zdania - proszę nie nadużywać.//Emist
    Ostatnio edytowane przez Emist ; 05-08-2010 o 11:52

    www.magiczne-pazurki-joanna.blog.onet.pl
    www.magicnails-asia.blogspot.com

  2. #377
    Wczytuje się
    Zarejestrowany
    Jul 2010
    Postów
    17

    Domyślnie Odp: Kursy, opinie, doświadczenia

    Polecam Panią Annę Szwarc-Cudo z Katowic Przemiła kobitka, posiadająca ogromną wiedzę i lata praktyki! Przekazuje dosłownie wszystko co sama wie i umie, w tak dostępny sposób, że nie ma siły żeby przy niej czegoś się nie nauczyć

  3. #378
    Wczytuje się
    Zarejestrowany
    Aug 2010
    Postów
    11

    Domyślnie Odp: Kursy, opinie, doświadczenia

    witam wszystkich

    mam zamiar przekwalifikować się na stylistkę paznokci i zaczynam od szkoleń

    czy ktoś miał doczynienia z diamond cosmetics w poznaniu na jugosławiańskiej?

    planuję wybrać kursy tej instytucji - proszę o porady dla początkującej stylistki!

    wszystkim życzliwym z góry dziękuję

  4. #379
    No to..wpadłam Avatar kasiek2501
    Zarejestrowany
    Oct 2009
    Skąd
    Warszawa
    Postów
    183

    Domyślnie Odp: Kursy, opinie, doświadczenia

    Ja moge polecic szkole w Warszawie SELECT Europejska Szkoła Stylizacji Selekt.
    Wielki plus to to, że uczysz się nie na sztucznych palcach tylko zywych klientkach (2 klientki są na dzień). Jest bardzo dużo praktyki, co dla mnei bylo bardzo ważne.

    Dziewczyny są bardzo profesjonalne i cierpliwe,
    jeśli widziały, ze komuś lepiej idzie pokazywały mu inne rzeczy, np. u mnie uczyłyśmy się dodatkowo zdobień 3D.

    Ja Wam serdecznie polecam i z serca i z kieszeni, bo teraz z tego co ostatnio widziałam kurs bardzo potaniał, kiedys kosztowal prawie 2tys. teraz niecałe 1,5tys, wiec warto

  5. #380
    Wzorki Club Avatar kobietazpazurem
    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Skąd
    TORUŃ
    Postów
    4 711

    Domyślnie Odp: Kursy, opinie, doświadczenia

    1,5 tys ale to jest pakiet szkoleń czy za jedną metodę ?

  6. #381
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Aug 2010
    Postów
    2

    Domyślnie Odp: Kursy, opinie, doświadczenia

    Cytat Napisał Chocolata Zobacz post
    Możecie polecić jakąś szkołę we Wrocławiu? Cennik, metody, ilość kursantek w grupie)?


    OMEGA we Wrocławiu jest w samym centrum przy Rynek-Ratusz 15/1 (wejście od przejścia garcarskiego)
    Możecie wejść na ich strone www.omega-edu.pl tel: 71 725-53-42
    Mają odział również w Krakowie i jeszcze w wielu innych miastach. Ja dowiadywałm sie o kurs tipsów we Wro. to rzeczywiście kosztuje tam 350 zł a dla ich uczniów nawet taniej o 100 zł.
    I trwa 20 godzin najczęsciej jest robiona metoda żelowa + zdobienie paznokci ale mają inne jak porcelanowa itp.
    Wszystkie kosmetyki zapewniają trzeba mieć tylko własny pędzelek do żęlu i osobę na której się poćwiczy robienie tych tipsów. A grupa jest tak ok. 10 do 15 osób .
    Ja tam się idę zapisać. Tylko że ten kurs jest organizowany raz na jakiś czas na weekend jak uzbierają grupe to robią i poźniej nastepna grupe zbierają. Także kilka razy w roku jest taki kurs.

    ---------- Dodano o godzinie 21:34 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 21:31 ----------

    Cytat Napisał Kamis Zobacz post
    poruszmy temat kursowgdzie je ukonczylysmy?jak brzebiegal?czego sie nauczylysmy?ile kosztowal?

    Polecam szkołe OMEGA www.omega-edu.pl bo ja tam robiłąm kosmetykę i mają ją za darmo, nauczanie zaoczne zjazdy tylko w sobote i niedziele, 2x w miesiącu.

  7. #382
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    Jul 2010
    Skąd
    Tomaszów Mazowiecki
    Postów
    35

    Domyślnie Odp: Kursy, opinie, doświadczenia

    aneciak jeżeli chodzi o Diamond cosmetics to ja byłam u nich na szkoleniach tylko że w łodzi i byłam zadowolona a jeżeli chodzi o Poznań to nie wiem jak tam jest instruktorka a więc się nie wypowiadam.

  8. #383
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    Feb 2010
    Skąd
    okolice Gniezna
    Postów
    57

    Domyślnie NailFabric Poznań

    Baaardzo polecam szkolenia w NailFabric.
    Ja odbyłam indywidualne szkolenie z przedłużania paznokci metodą żelowa - 3 dni
    Jestem MEGA zadowolona
    Instruktorka Marta jest bardzo miła i wprowadza świetną atmosferę podczas szkolenia

  9. #384
    Rozkręcanko Avatar Golebica
    Zarejestrowany
    Sep 2010
    Postów
    53

    Domyślnie Odp: Kursy, opinie, doświadczenia

    Witam
    Jestem samoukiem, ale chciałabym się nauczyć profesjonalnie robić paznokcie. W związku z tym poszukuję kursu w Warszawie i okolicach, gdzie byłoby w miarę tanio, dużo mogłabym się nauczyć, no i uzyskać dyplom, który dał by mi możliwość pracy w zawodzie.
    Aha! I czy taki dyplom daje mi możliwość otworzenia własnego salonu stylizacji paznokci? Czy trzeba mieć jakieś dodatkowe papierki?
    Znalazłam szkołę na Żurawiej w Warszawie, gdzie kurs 1 i 2 stopnia kosztuje 999 zł- czy to dużo? Są tańsze kursy? Czy któraś skończyła tam kurs? Macie zdanie na ten temat?
    Bardzo proszę o rady.

  10. #385
    VIP Avatar natalia268
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Warszawa
    Postów
    7 165

    Domyślnie Odp: Kursy, opinie, doświadczenia

    są tańsze

    hm tu masz pewną promocję : http://forum.wzorki.info/oferty/5133...lko-teraz.html

    ________________________________________


  11. #386
    Szkoleniowiec Avatar Myalla
    Zarejestrowany
    May 2010
    Postów
    55

    Domyślnie Odp: Kursy, opinie, doświadczenia

    Cytat Napisał natalia268 Zobacz post
    są tańsze

    hm tu masz pewną promocję : http://forum.wzorki.info/oferty/5133...lko-teraz.html

    Ja tylko dodam, że to oferta jednorazowa Warto więc skorzystać, tym bardziej, że za obie metody wychodzi 700zł

    Serdecznie zapraszamy


    Golebica - właśnie trwa u nas szkolenie paznokciowe (wt., czw, a potem znowu od poniedziałku), przyjdź do nas, obejrzyj pracownię, powiem Ci czego się nauczysz, pokażę programy
    (w godz. 10-16)


  12. #387
    Rozkręcanko Avatar bozena1
    Zarejestrowany
    Jul 2010
    Postów
    49

    Domyślnie Odp: Kursy, opinie, doświadczenia

    Golebica gdy otwierasz wlasny salon nikt od ciebie nie zada zadnego papierka w twoim interesie jast by dobrze robic pazurki bo inaczej nici z biznesu .

  13. #388
    Zabierzcie jej klawiaturę ;-) Avatar Elizabeth76
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Postów
    3 113

    Domyślnie Odp: Kursy, opinie, doświadczenia

    Cytat Napisał Giordani Zobacz post
    Kod:
    Treść została ukryta, zaloguj się lub zarejestruj jeśli jeszcze nie masz konta aby zobaczyć treść
    Nie byłam na szkoleniu Ale bylam na warsztatach prowadzonych przez p Emilię i oksanę i to mi wystarczy stwierdzic że P Emilia jest bardzo dobrym szkoleniowcem i potrafi bardzo dobrze przekazywac wiedzę


    A ja od siebie chciała bym wam polecić szkolenia w Ef ja jestem pod wrazeniem a powiem wam co mnie tak tam zachwyciło szkolą na różnych firmach kazdego dnia szkoli sie na innych produktach wiec możecie do siebie dopasować to co wam odpowiada ja tak własnie zrobilam i w koncu mam żele na których mi się super pracuje i nie zamienie na inne szkoleniowcy posiadaja duza wiedzę ciagle sami sa doszkalani polecam z Pruszcza P Asię i olę W. i oczywiśccie Beatkę P. dziewczyny pełna klasa i kultura co ja w takich osobach bardzo cenię

  14. #389
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Oct 2010
    Skąd
    GB
    Postów
    8

    Domyślnie Odp: Kursy, opinie, doświadczenia

    Witam,
    Jestem tu nowa i dopiero zaczynam przygodę z pazurkami, nie miałam w dłoniach jeszcze nawet pedzla w najblizszych dniach wybieram sie na szkolenie do Bukowna koło Olkusza. Odbędę tam szkolenie indywidualne pod okiem Pani Edyty Bartos. bedzie trwało 3 dni i obejmowalo nauke pracy z żelami, na formie na tipsie, prace z frezarka oraz manicure. Wiem, ze pracuja na kosmetykach Charbonne. Chciałam zapytać czy któraś z Was była tam na szkoleniu? Mam nadzieję, że dobrze wybrałam i duzo się nauczę, szkolenie nie jest tanie bo kosztuje 1800 zł.

  15. #390
    Szkoleniowiec Avatar AtelierStylizacji Carolla
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    częstochowa
    Postów
    391

    Domyślnie Odp: Kursy, opinie, doświadczenia

    napisz ddokładnie program szkolenia bo z tego co napisałas to wydaje mi sie bardzo wysoka cena

  16. #391
    Zabierzcie jej klawiaturę ;-) Avatar Elizabeth76
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Postów
    3 113

    Domyślnie Odp: Kursy, opinie, doświadczenia

    Cytat Napisał xena26 Zobacz post
    Witam,
    bedzie trwało 3 dni i obejmowalo nauke pracy z żelami, na formie na tipsie, prace z frezarka oraz manicure. Wiem, ze pracuja na kosmetykach Charbonne. Chciałam zapytać czy któraś z Was była tam na szkoleniu? Mam nadzieję, że dobrze wybrałam i duzo się nauczę, szkolenie nie jest tanie bo kosztuje 1800 zł.

    Cytat Napisał AtelierStylizacji Carolla Zobacz post
    napisz ddokładnie program szkolenia bo z tego co napisałas to wydaje mi sie bardzo wysoka cena
    zgodzę sie z Carollą cena dość duza jak za tyle dni co piszesz i i za to co obejmuje to szkolenie Za tyle to możesz miec cały pakiet szkolenia

  17. #392
    Szkoleniowiec Avatar Kamilia B.S.
    Zarejestrowany
    Aug 2010
    Skąd
    Kraków
    Postów
    59

    Domyślnie Odp: Kursy, opinie, doświadczenia

    xena26 1800zł, to dość dużo za 3 dniowe szkolenie moim zdaniem
    oby było warte tych pieniążków
    Instruktor i Dystrybutor GNC tel.: 603-843-209
    "Kami-Art studio" pełna stylizacja dłoni i paznokci
    Kraków CHT ul. krzywda 1/302

  18. #393
    Szkoleniowiec Avatar fashion.nails
    Zarejestrowany
    Jun 2010
    Skąd
    Warszawa
    Postów
    95

    Domyślnie Odp: Kursy, opinie, doświadczenia

    Żel na formie i tipsie - 1 dzień, manicure zapewne drugi, a trzeci dzień to frezarka, ale cena jest kosmicznie wysoka jak za kurs z jednej metody+frezarka<wow>
    Instruktor Golden Nails
    Stylistka Paznokci

  19. #394
    No to..wpadłam Avatar kasiek2501
    Zarejestrowany
    Oct 2009
    Skąd
    Warszawa
    Postów
    183

    Domyślnie Odp: Kursy, opinie, doświadczenia

    Cytat Napisał kobietazpazurem Zobacz post
    1,5 tys ale to jest pakiet szkoleń czy za jedną metodę ?
    hihihi bardzo przepraszam, ze dopiero teraz odpisuje ale oczywiscie nie zagladam tam gdzie trzeba. Cena za 65 h 1430zł w tym metoda żelowa akrylowa manicure frezareczka. kurs trwa albo 2 tygodnie albo weekendowo.

    daje namiary na szkole:
    Select - Europejska szkoła stylizacji :: wizaż, manicure, fryzjerstwo, stylizacja paznokci, SELECT.EDU.PL szkoła wizażu. Profesjonalne kursy wizażu, makijażu, kursy fryzjerskie i stylizacji paznokci

    Ja się teraz zastanawiam nad kursem rzes u nich

  20. #395
    Rozkręcanko Avatar poolciaa
    Zarejestrowany
    Jul 2010
    Skąd
    okolice Gdyni
    Postów
    42

    Domyślnie Odp: Kursy, opinie, doświadczenia

    Dziewczyny, jesli ktoras jest z trojmiasta i okolic, to polecam Euro Fashion w Pruszczu Gdanskim. Sama jakis czas temu pytalam o rady i teraz jestem juz prawie po - jutro mam ostatni dzien i jestem bardzo zadowolona. P. Asia Hęcka i Ola Wąs to osoby które ucza nie dlatego, ze robia paznokcie i sa instruktorkami, ale dlatego,ze kochaja to co robia. Jesli mialabym ponownie wybierac kurs to na pewno wrocilabym tam jeszcze raz. Polecam goraco!

  21. #396
    No to..wpadłam Avatar pazureczek89
    Zarejestrowany
    Nov 2010
    Skąd
    Kraków
    Postów
    114

    Domyślnie Odp: Kursy, opinie, doświadczenia

    Ja zrobiłam kurs w La Femme w Krakowie u Pani A.Matogi - byłam zadowolona ale powiem szczerze ,że wróciłam do domu i klapa nic nie pamiętałam... ale dostałam tam kartki które się przydały. Ostatnio dzwoniłam np do firmy Adriwell i zapytałam Panią na jakich żelach pracują i jaki dają certyfikat a Pani instruktorka powiedziała , że nie pamięta nazwy żeli ale '' AMERYKAńSKI '' dobry żel a certyfikat '' nasz'' dajemy...

    Chciałabym się wybrac na jakieś szkolenia doszkalające zdobienia ale nie wiem gdzie zwątpiłam...

  22. #397
    Nałogowiec Avatar Sildre
    Zarejestrowany
    Apr 2010
    Skąd
    Grudziądz
    Postów
    324

    Domyślnie Odp: Kursy, opinie, doświadczenia

    Ja bym poleciła Golden Nails wszelkie doszkolenia... ale mogę ocenić jedynie atmosferę, produkty i wiedzę jednej instruktorki - Karoliny Goik... i to z warsztatów. Ah no i w GN ceny są dość przystępne odnośnie doszkoleń.
    Ale i tak dla mnie po prostu produkty żelowe są fajne i dlatego wybrałabym tę jednostkę.
    " Podjęcie próby to pół sukcesu, a bycie dobrej myśli to 3/4 sukcesu..."





  23. #398
    No to..wpadłam Avatar pazureczek89
    Zarejestrowany
    Nov 2010
    Skąd
    Kraków
    Postów
    114

    Domyślnie Odp: Kursy, opinie, doświadczenia

    Dziewczyny Ja zrobiłam kurs przedłużania na tipsach już dwa lata temu . W jednym z salonów dziewczyna moim zdaniem dobrze doświadczona pokazywała mi jak sie robi formę i robiłam z nią parę dni . Pózniej w domu tez zrobiłąm sama. Chciałam iśc na kurs doszkalający z przedłużania na formie metodą żelową - to Pani powiedziała , że powinnam zrobic cały kurs. ;/ ale ja wiem jak to sie robi tylko chcialam zeby sprawdzila czy robię dobrze ;/ jak wyglada ten doszkalający , bo jeśli będe umiała super robic to po co mam isc na doszkalający? ;/

  24. #399
    Szkoleniowiec Avatar Myalla
    Zarejestrowany
    May 2010
    Postów
    55

    Domyślnie Odp: Kursy, opinie, doświadczenia

    Zasada jest taka, że doszkolenia są dla osób, które posiadają certyfikat ukończenia szkolenia podstawowego z danej metody, a mają jakieś techniczne problemy, bądź chciałyby uzupełnić posiadaną wiedzę, itp.
    Nie spotkałam się z tym, aby Instruktor dopuścił do samego doszkolenia osobę bez "tzw. papierka", bo to, że ktoś potrafi tworzyć pazurki, nie zawsze idzie w parze z posiadaną wiedzą teoretyczną, która też jest bardzo ważna przy pracy z klientkami

    Piszesz, że ukończyłaś kurs z pracy żelem na tipsie, więc jak najbardziej możesz skorzystać z doszkolenia, wskazując Instruktorce, że zależy Ci na formie.

    Instruktorka nie powinna wymagać ukończenia pełnego kursu u Niej, no chyba, że takie są zasady szkolenia w tej firmie. Choć osobiście nigdy się z tym nie spotkałam.

  25. #400
    No to..wpadłam Avatar pazureczek89
    Zarejestrowany
    Nov 2010
    Skąd
    Kraków
    Postów
    114

    Domyślnie Odp: Kursy, opinie, doświadczenia

    No właśnie tak chciałam zrobic ... dziękuję Ci bardzo

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Tags for this Thread

Zasady postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •