Strona 21 z 26 PierwszyPierwszy ... 11171819202122232425 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki 501 do 525 z 630

Temat: Kursy, opinie, doświadczenia

  1. #501
    No to..wpadłam
    Zarejestrowany
    May 2011
    Skąd
    Szamotuły
    Postów
    154

    Domyślnie Odp: Kursy, opinie, doświadczenia

    a czy któraś z was była na szkoleniu w Pile w spn magic u pani Magdy? ponieważ chcę tam iść na doszkolenie z żelu i na one stroke. zależałoby mi aby poznać wasze opinie

  2. #502
    No to..wpadłam Avatar kalaa
    Zarejestrowany
    Apr 2010
    Postów
    247

    Domyślnie Odp: Kursy, opinie, doświadczenia

    ja byłam na one stroke i jestem zadowolona Madzia jest bardzo sympatyczna i można się od niej dużo nauczyć jeśli chcesz to zajrzyj do mojego albumu "ćwiczenia" tam są moje strolki ktore malowalam juz w domu, krotko po kursie.

  3. #503
    Nałogowiec Avatar mania818
    Zarejestrowany
    Jan 2012
    Skąd
    ok Piły
    Postów
    343

    Domyślnie Odp: Kursy, opinie, doświadczenia

    ja również byłam u Magdy na warsztacikach z one stroke i z żelu i jestem bardzo zadowolona , wszystko dokładnie pokazane , począwszy od pędzelków i farbek , , omówiony każdy ruch ręki , później tylko ćwiczyć w domku trzeba żeby nabrać wprawy .

  4. #504
    No to..wpadłam
    Zarejestrowany
    May 2011
    Skąd
    Szamotuły
    Postów
    154

    Domyślnie Odp: Kursy, opinie, doświadczenia

    dzięki za opinie teraz napewno skorzystam. a może jakaś dziewczyna u byłaby chętna na szkolenie w magicu one stroke na jakąś sobotę. we dwie zawsze razniej możecie pisać na priv

  5. #505
    Nałogowiec Avatar tomaszka
    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Skąd
    LUBLIN
    Postów
    359

    Domyślnie Odp: Kursy, opinie, doświadczenia

    dziewczęta może znacie jakąś książkę o malowaniu kwiatów metodą one stroke farbami? Kiedyś widziałam taką na allegro ale nie pamiętam ani nazwy ani nic i za parę dni nie mogłam jej już znależć. I nie chodzi mi o książkę Donny tylko jakąś w języku polskim.
    Profesjonalne artykuły do stylizacji paznokci. Dystrybutor SUN FLOWER, EVERSHINE. Artykuły do przedłużania rzęs - NOBLE LASHES.
    LUBLIN UL. LUBARTOWSKA 47.
    DLA FORUMOWICZEK 2% RABATU. TEL. 515 292 993.
    F: http://www.facebook.com/pages/Styliz...83661101693490

  6. #506
    Kosmetyczka Avatar Askar
    Zarejestrowany
    Nov 2009
    Skąd
    Bydgoszcz
    Postów
    1 435

    Domyślnie Odp: Kursy, opinie, doświadczenia

    Tomaszka, poszedł priv. Mam nadzieję, że trochę pomogło
    Kalorie to małe stworki, które mieszkają w szafie i w nocy zwężają ci sukienki.

  7. #507
    Szkoleniowiec Avatar Candynails
    Zarejestrowany
    Dec 2010
    Skąd
    Gliwice
    Postów
    310

    Domyślnie Odp: Nauka One Stroke

    Cytat Napisał mar-kos Zobacz post
    Jeśli nie masz smykałki do malowania to kurs w chwili obecnej nic Ci nie da.
    Pokażą Ci co i jak jedynie i tyle, a potem zostaniesz z wiedzą której nie umiesz wykorzystać.

    Proponuję Ci w takim wypadku najpierw podszkolić warsztat plastyczny, mazanko na tipsach itp.
    Możesz również kupić książki o rysunku, malowaniu w celu podniesienia swoich umiejętności i wtedy na kurs.

    Osobiście wychodzę z założenia, że jeśli chcesz coś robić profesjonalnie musisz zrobić kurs, ale najpierw musisz się do tego przygotować.
    Żaden poradnik nie pomoże Ci tyle co drugi człowiek patrzący Ci na ręce.
    Zgadzam się, czytanie o jakiejś metodzie i oglądane filmików w internecie nie zastąpi szkolenia, zresztą informacje publikowane w internecie mogą wprowadzić nas w błąd, nie zawsze są właściwe, a strona techniczna jest niekiedy owiana tajemnicą.
    Myślę, że nikt nie powinien się zniechęcać do tworzenia sztuki na paznokciach tylko dlatego, że nigdy nie próbował malowania lub uważa, że nie ma talentu plastycznego. Ćwiczenie czyni mistrza, stale trenując można dojść do perfekcji, jednak trzeba zasięgnąć porad specjalisty. Szkoliłam dziewczyny które nigdy wcześniej nie miały okazji malować metodą one stroke, próbowały wcześniej w domu i bez rezultatu, na szkoleniu jednak stworzyły swoje pierwsze w życiu kwiaty
    Aleksandra Sowa nail tech educator Euro Fashion AP
    www.candy-nails.pl


  8. #508
    No to..wpadłam Avatar Blejsia
    Zarejestrowany
    Oct 2011
    Skąd
    Sztum
    Postów
    222

    Domyślnie Odp: Kursy, opinie, doświadczenia

    A ja musze powiedziec że bylam ostatnio na kilku kursach w EF I duuzo sie zminiło na plus cala ekipa"wymieniona" jest fajna mila i przyjemna atmosferka mozna duuzo sie nauczyc ja jestem mega zadowolona !

  9. #509
    Zabierzcie jej klawiaturę ;-) Avatar Evelyn.
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Nowa Sól/ Lubuskie
    Postów
    3 018

    Domyślnie Odp: Kursy, opinie, doświadczenia

    dziewczyny szukam dobrego kursu wizażu w okolicach lub w samej Zielonej Górze
    proszę mi mówić Evelyn... lub Ewelina jak komu wygodnie
    kiedyś królowa... ale postanowiłam abdykować
    http://www.youtube.com/watch?v=wPzsN0NQSAw
    kocham tą babkę
    http://stylowe-pazurki.blogspot.com/

  10. #510
    Wczytuje się
    Zarejestrowany
    Apr 2011
    Postów
    22

    Domyślnie Odp: Kursy, opinie, doświadczenia

    Hej,
    wprawdzie dopiero po nowym roku ale chciałabym wybrać się na kurs stylizacji paznokci, interesuje mnie metoda akrylowa I tak, mam dwa miejsca na oku, otóż:
    Pani Maria Korczak(Day SPA Innowacje w Słupsku) oraz P. Klaudię Wieczorek, filia Gdańsk/Bydgoszcz, ale na tym forum znalazłam informację, że szkoli też w Sierakowicach, gdzie byłoby mi dużo bliżej.
    Czy możecie coś napisać na temat szkolenia u którejś z tych Pań?

  11. #511
    Kosmetyczka Avatar Danutka
    Zarejestrowany
    Oct 2012
    Skąd
    Żagań
    Postów
    123

    Domyślnie Odp: Kursy, opinie, doświadczenia

    Cytat Napisał Sweet-ka Zobacz post
    Dziewczynki szczerze mowjąc to że na kursie się było to wiecie to tylko pierwsze kroki. Na kursie pokazuję sie odpowiednja technike, jest teoria itp. Ale wychodząc z kursu nikt nie bedzi,,mistrzem". Trzeba cwiczyć aby polepszać tą technikę i tyle. Teraz robjac pazurki dlugo po kursie, kiedy wyciwiczyłyście na swój sposób ręke wydaję się że pazurki są super, ale na to potrzeba bylo czasu by byl postęp. Więc na to też patrzeć trzeba, bo świerzo po kursiku ciężko jest robic super pazurki i czesto w doskonaleniach pomagają doszkolenia. Nasze techniki sie zmieniaja, wzbogacają, każdy ma swoj sposob pracy ktory mozemy poznac przez doszkalanie sie, chodzenie na warsztaty itp. Spokojnie, kazdy uczy sie cale zycie....
    Też mi się tak wydaje.I oprócz tego wydaje mi się bezczelnie hm,że kursantka to też klientka,bo w końcu płaci i powinno się ją traktować kulturalnie.A nie tak,że człowiek przychodzi na kurs a baba robi foha i łaskę,że odpowie na jakieś pytanie i jeszcze się niegrzecznie odzywa jak się czegoś nie umie.No przecież jakbym umiała to bym do niej nie szła tylko sama szkolenia prowadziła.Jeszcze mi nie minął szok po przedwczorajszym szkoleniu (nie napiszę gdzie bo nie chcę być chamska). Dla mnie liczy się nie tylko wiedza i umiejętności pani szkoleniowiec ale też jej kultura osobista.

  12. #512
    Wczytuje się Avatar agnes111
    Zarejestrowany
    Aug 2012
    Postów
    15

    Domyślnie Odp: Kursy, opinie, doświadczenia

    No ja też przeszłam przez jeden kurs , gdzie pracuje się na przestarzałych lakierach. Pani prowadząca szkolenie bardziej zajęta była wydzwanianiem do znajomych i czatowaniem w oddzielnym pomieszczeniu. Nie kontrolowała zbytnio pracy. Od czasu do czasu zdarzyło jej się przypomnieć o tym by zerknąc na nasze prace. A zadawanie za dużo pytań z naszej strony chyba ją zabijało. Jeśli ktoś robił dobry kurs na śląsku to prosze piszcie Dziewczyny.

  13. #513
    Kosmetyczka Avatar Danutka
    Zarejestrowany
    Oct 2012
    Skąd
    Żagań
    Postów
    123

    Domyślnie Odp: Kursy, opinie, doświadczenia

    Wczoraj byłam na kursie Golden Nails w Wrocławiu (ul Śliczna).Kurs był z żelu kolor i jestem bardzo zadowolona .Instruktorka bardzo kulturalna,uprzejma,cały czas się zajmuje kursantką,można było pogadać,wypytać się co i jak nie tylko odnośnie tego co w programie kursu bo wiadomo jak człowiek dopiero zaczyna i jakieś tam plany ma to chce się jak najwięcej dowiedzieć także o prowadzeniu gabinetu. Polecam serdecznie kursy w tym gabinecie bo naprawdę do niczego nie można było mieć zastrzeżeń i można się dużo nauczyć w przyjemnej atmosferze.Żele tej firmy też są bardzo fajne

  14. #514
    Szkoleniowiec Avatar Madziullka
    Zarejestrowany
    Jul 2012
    Skąd
    Puławy
    Postów
    198

    Domyślnie Odp: Kursy, opinie, doświadczenia

    Bardzo mi przykro, że macie niemiłe wspomnienia odnośnie instruktorek. Myśle jednak, że warto by było napisać gdzie nie wybierać się na szkolenie, bo chyba nam wszystkim zależy, żeby zdobyć umiejętności za które trzeba zapłacić, często nie małe pieniądze.

    Instruktor Eclair Nails
    III miejsce Polskie Mistrzostwa Nail Design Początkujący Beauty Forum 2011
    II miejsce Polskie Mistrzostwa Nail Design Beauty Forum 2012
    II miejsce Polskie Mistrzostwa Pink & White Salon Wiosna 2013
    www.madziulkanails.blog.onet.pl

  15. #515
    Nałogowiec Avatar Aniuta27
    Zarejestrowany
    Nov 2012
    Skąd
    Piaseczno
    Postów
    305

    Domyślnie Odp: Kursy, opinie, doświadczenia

    Ja szkolenia odbywałam w Piasecznie, w EliteNails. Za żel płaciłam 600zł 14h/2dni, Manicure 300zł 5h, Zdobienia Akryl 3d 350z 7hł.
    Atmosfera b.miła. Byłam sama z instruktorką, gdy coś robiłam nie tak, to natychmiast poprawiała i tłumaczyła bez stresów. Na szkolenie z manicure i żelu wzięłam koleżanki na których ćwiczyłam. Po zakończeniu kursów oczywiście mały wywiad i sprawdzenie informacji czy coś do głowy weszło, później dyplomy w języku Angielskim, rabat 10% na zakupy w sklepie. Ale co zachodzę to i tak dziewczyna mi coś z ceny spuści. Mówi żeby wysyłać do niej zdjęcia z pracami, a jak coś nie będzie szło, to zawsze można przyjść i wytłumaczy

    Po nowym roku mam zamiar zrobić jeszcze Pedicure, i chciałabym Hennę Rzęs, Brwi i regulację. Myślałam też o Malowaniu OneStroke, ale boje się że nie dam rady :/
    Ostatnio edytowane przez Aniuta27 ; 20-11-2012 o 15:54

  16. #516
    Szkoleniowiec Avatar Madziullka
    Zarejestrowany
    Jul 2012
    Skąd
    Puławy
    Postów
    198

    Domyślnie Odp: Kursy, opinie, doświadczenia

    I ak powinno wyglądać szkolenie

    Instruktor Eclair Nails
    III miejsce Polskie Mistrzostwa Nail Design Początkujący Beauty Forum 2011
    II miejsce Polskie Mistrzostwa Nail Design Beauty Forum 2012
    II miejsce Polskie Mistrzostwa Pink & White Salon Wiosna 2013
    www.madziulkanails.blog.onet.pl

  17. #517
    Nałogowiec Avatar Aniuta27
    Zarejestrowany
    Nov 2012
    Skąd
    Piaseczno
    Postów
    305

    Domyślnie Odp: Kursy, opinie, doświadczenia

    W sobotę jadę na Piękną do Warszawy na szkolenie z Regulacji Brwii- Henny na brwi i rzęsy do NEW NAILS. Napiszę jak było, z racji tej że w tym temacie trochę o nich pisze i to wszystko w samych superlatywach, dziewczyny pisały że wygląda to podejrzanie... sprawdzę to )
    Niestety nie mam gdzie takiego szkolenia odbyć u siebie w mieścinie, więc wybieram się tam.

  18. #518
    Szkoleniowiec Avatar Madziullka
    Zarejestrowany
    Jul 2012
    Skąd
    Puławy
    Postów
    198

    Domyślnie Odp: Kursy, opinie, doświadczenia

    Nie wiem czy w dobym dziale zadam to pytanie ale spróbuje Też jest ściśle związane z opinią na temat szkoleń
    Mianowicie: Czy na pierwszych szkoleniach ćwiczylyscie na modelce czy na sobie? ZAstanawia mnie ta opcja, ponieważ ostatnio w gazecie paznokciowej przeczytałam, że niedopuszczalne jest szkolenie na sztucznej łapce i na samym sobie?! Co Wy o tym myslicie

    Instruktor Eclair Nails
    III miejsce Polskie Mistrzostwa Nail Design Początkujący Beauty Forum 2011
    II miejsce Polskie Mistrzostwa Nail Design Beauty Forum 2012
    II miejsce Polskie Mistrzostwa Pink & White Salon Wiosna 2013
    www.madziulkanails.blog.onet.pl

  19. #519
    Nałogowiec Avatar karchola
    Zarejestrowany
    Jan 2012
    Skąd
    Wrocław
    Postów
    406

    Domyślnie Odp: Kursy, opinie, doświadczenia

    Ja na modelkach. Ale z racji tego, że wiadomo - sobie coś wykonać jest dużo ciężej i jeżeli sobie wykona się stylizacje to komuś też - nie dyskryminuję szkoleń na sobie. Sztuczną rekę to chyba tylko nailtrainera bym zaakceptowała. Wiadomo jak np. z tymi plastikowymi się pracuje

  20. #520
    Szkoleniowiec Avatar Agnieszka Praska
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Częstochowa
    Postów
    2 834

    Domyślnie Odp: Kursy, opinie, doświadczenia

    no na sztucznej lapce to sobie nie wyobrazam, ale na sobie czemu nie
    ja sie tak kiedys uczylam na kursie i uwazam ze sie nauczylam
    a kursantki jak chca modelke to maja, jak nie to ucza sie na sobie

    Lash&Brow Instructor Agnieszka Praska
    Akademia Stylizacji Obsesja

    Centrum Szkoleniowe

  21. #521
    No to..wpadłam Avatar milane
    Zarejestrowany
    Sep 2011
    Skąd
    Warszawa
    Postów
    188

    Domyślnie Odp: Kursy, opinie, doświadczenia

    Ja kurs ukonczyłam 8 lat temu w w szkole select w Warszawie..niestety nie byłam zadowolona z tego względu,że niestety instruktorki nie zwracały nam uwagi nam na szczegóły n.p primer tylko na naturalka, tego nie mówiły i potem mialam niespodzianki,że tips pękł czy cos w tym stylu..kurs ukonczyłam z oceną b.doba ale wiem, ze nie dałabym sobie nawet tróji...dostałam certyfikat który w zasadzie nie potwierdzał moich umiejejętności widziałam, ze robie to żle,pazury nagminnie odpadały...postanowiłam,ze pujdę na kurs indywidualny do doswiadczonej manikiurzystki juz bez żadnych certyfikatów,dopiero ona nauczyła mnie wszystkiego prawidłowo,eliminowała każdy błąd,pilnowała każdy mój ruch...ale z czasem nie musiała juz nic poprawiac...mam nadzieję,że teraz kursy wyglądaj inaczej niz 8 lat temu

  22. #522
    Szkoleniowiec Avatar Madziullka
    Zarejestrowany
    Jul 2012
    Skąd
    Puławy
    Postów
    198

    Domyślnie Odp: Kursy, opinie, doświadczenia

    Ja tak sobie myśle, że na sobie najlepiej ćwiczyć, jezeli sie nie ma doswiadczenia i przede wszystkim wyczucia, bo modelce można nie lade krzywde zrobić na początku, nie prawdasz?!

    Instruktor Eclair Nails
    III miejsce Polskie Mistrzostwa Nail Design Początkujący Beauty Forum 2011
    II miejsce Polskie Mistrzostwa Nail Design Beauty Forum 2012
    II miejsce Polskie Mistrzostwa Pink & White Salon Wiosna 2013
    www.madziulkanails.blog.onet.pl

  23. #523
    Molestantka klawiatury Avatar asiek
    Zarejestrowany
    Nov 2009
    Postów
    2 170

    Domyślnie Odp: Kursy, opinie, doświadczenia

    No tak, są dziewczyny, które myślą, że jak pójdą na kurs to od razu wiedzą wszystko i wszystko potrafią a trzeba ćwiczyć i pochłaniać wiedzę

  24. #524
    Nałogowiec Avatar Aniuta27
    Zarejestrowany
    Nov 2012
    Skąd
    Piaseczno
    Postów
    305

    Domyślnie Odp: Kursy, opinie, doświadczenia

    Ja na pierwszy kurs wybrałam przedłużanie met żelową. I powiem wam że ćwiczyliśmy na MNIE
    Jedną łapkę czyli prawą robiła mi instruktorka, a ja powtarzałam wszystko na lewej samodzielnie. Robiłam paznokcie na tipsie clear, na frenczowej białej końcówce, z coverem, na szablonie.. także każdy paznokieć być inną metodą i materiałami wykonany. Myślę że sporo wyniosłam z tamtych zajęć.

    Choć nie ukrywam że wciąż mam problem z ładnym wypiłowaniem paznokcia :/

    Bardzo bym chciała nauczyć się robić paznokcie o różnych kształtach, pipe,edge, combo.. ciekawe czy gdzieś jest jakieś takie szkolenie czy warsztaty stworzone pod tym kontem? tak żeby ogarnąć wszystko na 1/2dni a nie oddzielnie combo, oddzielnie edge itp

    Normalnie pożyczkę bym wzięła żeby tylko się przeszkolić

  25. #525
    Szkoleniowiec Avatar soffii25
    Zarejestrowany
    Nov 2009
    Skąd
    Bydgoszcz
    Postów
    1 052

    Domyślnie Odp: Kursy, opinie, doświadczenia

    Moje kursantki też czasem ćwiczą na sobie jeżeli nie mają modelki, chociaż zawsze namawiam żeby przynajmniej na jeden dzień ktoś z nimi przyszedł. Wiadomo, że inaczej jest robić paznokcie komus, a inaczej sobie. Poza tym ile można sobie ściagać i zakładać pazurki w ciągu 3 dni przez 8h ?
    Aniutka my mamy w programie szkolenie Nowatorskie kształty - edge, pipe, szpic
    Szkolenia i Dystrybucja marki Astonishing Nails

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Tags for this Thread

Zasady postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •