Strona 22 z 26 PierwszyPierwszy ... 12181920212223242526 OstatniOstatni
Pokaż wyniki 526 do 550 z 630

Temat: Kursy, opinie, doświadczenia

  1. #526
    Szkoleniowiec Avatar Izi
    Zarejestrowany
    Jul 2012
    Skąd
    mazowieckie
    Postów
    594

    Domyślnie Odp: Kursy, opinie, doświadczenia

    Cytat Napisał Aniuta27 Zobacz post
    W sobotę jadę na Piękną do Warszawy na szkolenie z Regulacji Brwii- Henny na brwi i rzęsy do NEW NAILS. Napiszę jak było, z racji tej że w tym temacie trochę o nich pisze i to wszystko w samych superlatywach, dziewczyny pisały że wygląda to podejrzanie... sprawdzę to )
    Aniuta i jak to szkolonko?

  2. #527
    Nałogowiec Avatar Aniuta27
    Zarejestrowany
    Nov 2012
    Skąd
    Piaseczno
    Postów
    305

    Domyślnie Odp: Kursy, opinie, doświadczenia

    Cytat Napisał soffii25 Zobacz post
    Moje kursantki też czasem ćwiczą na sobie jeżeli nie mają modelki, chociaż zawsze namawiam żeby przynajmniej na jeden dzień ktoś z nimi przyszedł. Wiadomo, że inaczej jest robić paznokcie komus, a inaczej sobie. Poza tym ile można sobie ściagać i zakładać pazurki w ciągu 3 dni przez 8h ?
    Aniutka my mamy w programie szkolenie Nowatorskie kształty - edge, pipe, szpic


    Super z tym szkoleniem, tylko ja nie bardzo mogę się ruszyć z domu, najdalej do Warszawy mogłabym dojechać, no i teraz krucho z kasą, ale będę zbierać Mam małe dziecko i nie bardzo mam z kim zostawić :/

    A co do ćwiczenia na sobie na kursach, to... Nie napisałam że na egzaminie sprawdzającym praktykę, to musiałam przyprowadzić kogoś także nic sobie nie musiałam zdejmować i zakładać od nowa. Takie małe sprostowanie z mojej strony

    ---------- Dodano o godzinie 14:09 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 13:54 ----------

    Cytat Napisał Izi Zobacz post
    Aniuta i jak to szkolonko?

    Jak dla mnie super, byłam sama z instruktorką, dziewczyna co prawda młodsza ode mnie ale bardzo miła i sympatyczna.
    Na początku praktyka, omówienie wszystkiego dokładnie.. produktów, narzędzi, przeciwwskazań,dla kogo jaki kolor itp później ja musiałam pokazać i powiedzieć co do czego i po co Raz chyba ćwiczyłam malowanie łuku na sztucznej głowie, a później przez +/- 5h ciągle ktoś przychodził na hennę i regulację, obskoczyłam chyba ponad 10 babek jak nie więcej, wiem że nie było czasu siedzieć plecy mi strasznie dokuczały. Niestety nie miałam okazji poćwiczyć regulacji woskiem, i nie wiem jak to robić :/
    Ale samo szkolenie miło wspominam, i chętnie wrócę tam na inne szkolenia gdy będzie ku temu okazja

  3. #528
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Dec 2012
    Postów
    2

    Domyślnie Szkolenie na własnych pazurkach

    Witam!
    Chciałam się dowiedzieć co sądzicie o szkoleniach z przedłużania paznokci na własnych dłoniach? nie wydaje mi się to dobrym pomysłem, bo nie wyobrażam sobie ćwiczyć np. formy jedną ręką.. Jestem z krakowa, zachwalano tu sobie m.i. jedno szkolenie, zadzwoniłam tam i tu taka informacja - że szkolenie na własnej ręce .. no i jestem w kropce. chyba muszę szukać dalej? co myślicie ?

    Przed założeniem nowego tematu dokładnie poszukaj czy nie istenieje taki sam lub podobny.
    Wyszukiwarka w górnym prawym rogu. //Natalia
    Ostatnio edytowane przez natalia268 ; 05-01-2013 o 23:43

  4. #529
    No to..wpadłam Avatar milane
    Zarejestrowany
    Sep 2011
    Skąd
    Warszawa
    Postów
    188

    Domyślnie Odp: Szkolenie na własnych pazurkach

    Mi się wydaje,ze uczenie sie na własnych pazurkach to nie jest zły pomysł,poniewaz widzisz pozniej czy pazurki sie zapowietrzaja,czy sie nie łamią,z drugiej strony przydałaby sie tez modelka, bo inaczej jest jednak patrzec na swój pazurek niz na modelki,z reszta każdy pazurek jest inny i inaczej trzeba do niego podejsc

  5. #530
    Szkoleniowiec Avatar Nysza
    Zarejestrowany
    Oct 2010
    Skąd
    Katowice/Kraków/Zabrze
    Postów
    1 037

    Domyślnie Odp: Kursy, opinie, doświadczenia

    osobie z doświadczeniem ciężko jest podłożyć poprawnie formę samej sobie
    a co dopiero kursantce, która dopiero się uczy !
    na sobie to może ćwiczyć w domu malowanie frencha
    aplikację masy, czy poprawnej budowy ....
    kursantka powinna uczyć się na modelce

    www.nailscompany.pl

    Zapraszam na mój profil na FB https://www.facebook.com/evahll

  6. #531
    Nałogowiec Avatar fryzzz
    Zarejestrowany
    May 2012
    Skąd
    Czeladź
    Postów
    565

    Domyślnie Odp: Kursy, opinie, doświadczenia

    Mi także wydaje sie ze powinno uczyc się na kimś, ja sama nauczyłam się wszystkiego na sobie i sobie potrafilam wszystko zrobic a komus nic :/
    dopiero po kursie na ktorym cwiczylam na kims nauczylam sie jak chocby trzymac dlon

  7. #532
    Wizażystka Avatar agnieszka-nails
    Zarejestrowany
    Mar 2013
    Skąd
    Warszawa
    Postów
    390

    Domyślnie Odp: Kursy, opinie, doświadczenia

    hej dziewczyny, a co myślicie o szkoleniach przez firmę NEW NAILS?

  8. #533
    VIP Avatar kiwaczek2
    Zarejestrowany
    Oct 2012
    Skąd
    Nieporęt k/Wwy
    Postów
    1 495

    Domyślnie Odp: Kursy, opinie, doświadczenia

    ja byłam na zawodowym kursie u nich. generalnie oceniam na OK.

    godzin dużo ale za dużo tematów do tylu godzin. za mały nacisk był na podstawy, za duży na zdobienia. za szybko kazali robić na modelkach i na dodatek pojawiały się modelki które miały ogryzki. Ja wiem że dobrze na takiej tez, to potem człowiek nie bedzie w szoku, ale żeby tak na 1szy raz od razu. Jak ja już kończylam to i z modelkami byly problemy, nie bylo chętnych.
    Intruktorki wg mnie dobre, mimo tłumu ludzi było ok. Na każdą przypadało ok 4-5 osób.
    Brakowało mi właśnie cwiczeń na swojej rece , bo na paluchu to przeciez nie to samo.
    I niektore tematy bez sensu typu russian style. Najpierw trzeba opanowac podstawy a potem kurde russian i szpice.




  9. #534
    INM & RaNails Educator EF Avatar asia
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    ndm / warszawa
    Postów
    6 951

    Domyślnie Odp: Kursy, opinie, doświadczenia

    moim zdaniem szpice i inne awangardowe ksztalty lepiej zrobic osobno, nie sztuka jest zawalic kursantke tematami, a wazne aby dobrze nauczyc dana osobe podstaw (o ile to kurs podstawowy ofc)

  10. #535
    Szkoleniowiec Avatar Izi
    Zarejestrowany
    Jul 2012
    Skąd
    mazowieckie
    Postów
    594

    Domyślnie Odp: Kursy, opinie, doświadczenia

    Ja też robiłam kursy w New Nails ale jeszcze jak byli na Grzybowskiej. Ogólnie również mogę dać ocenę pozytywną aczkolwiek jak narazie nie zajmuję się stylizacją paznokci profesjonalnie i jeszcze wielu rzeczy nie wiem. Instruktorki nie były przydzielone do osób, codziennie praktycznie ktoś się zmieniał i to było fajne. Bo różne podejścia, różne spojrzenie. Moża było się uczyć na kilka sposobów. Może faktycznie trochę nauka w pigule i za mało czasu na konkretną technikę. Dziewczyny bardzo sympatyczne i pomocne, odpowiadają na wszystkie nawet głupie pytania.

    Mi zabrakło wiedzy na temat uzupełnień, ściągnięć, odnowy itp. Jak ściągnąć hybrydę nauczyłam się przypadkowo bo przydzielono mi modelkę która miała poprzednią stylizację na łapkach. W trakcie kursu mnóstwo wiedzy i pewnie bym nie wpadła na to żeby zapytać.

    Egzamin też OK. Nie na zasadzie płacisz - masz. Trochę wkuwania jest

  11. #536
    Nałogowiec Avatar reniusia1002
    Zarejestrowany
    May 2013
    Skąd
    GORZÓW;UK
    Postów
    320

    Domyślnie Odp: Kursy, opinie, doświadczenia

    Dziewczyny nie wiem czy zadam w dobrym watku to pytanie ale co sadzicie o tym bardzo prosze o opiniebo zalezy mi na Waszych opiniach czy wyglada to ciekawie czy nie?za 140 zl kurs na pismie Certyfikat i materialy do tego co Wy na to.Załącznik 69806

  12. #537
    Nałogowiec Avatar fryzzz
    Zarejestrowany
    May 2012
    Skąd
    Czeladź
    Postów
    565

    Domyślnie Odp: Kursy, opinie, doświadczenia

    Tylko materiały? Żadnych ćwiczeń praktycznych pod okiem instruktora? Moim zdaniem to za mało żeby się nauczyć chyba że ktoś jest samoukiem i chce tylko zdobyc certyfikat

  13. #538
    Szkoleniowiec Avatar liz1988
    Zarejestrowany
    Feb 2010
    Skąd
    Jaworzno (śląsk)
    Postów
    138

    Domyślnie Odp: Kursy, opinie, doświadczenia

    niestety jest bardzo dużo takich ofert w internecie, ale niestety ładny certyfikat i kilka ulotek czy naweet płytka z instruktażem nic nam nie dadzą. najważniejsze by ktoś przekazał nam wiedzę, pokazał krok po kroku jak wykonywać stylizację i pod swoim okiem sprawdzał naszą prace. tylko tak nauczymy się fachu
    szkoleniowiec

  14. #539
    Nałogowiec Avatar reniusia1002
    Zarejestrowany
    May 2013
    Skąd
    GORZÓW;UK
    Postów
    320

    Domyślnie Odp: Kursy, opinie, doświadczenia

    mi chyba zalezy tylko na Certyfikacie bo jestem samoukiem i rzeczywiscie pazurki robie dosc dlugo natomiast wg mnie Macie racje ze dobry Instruktor przekaze tk duzo waznych rzeczy ze plyta nie jest w stanie tego "sama zroic"ja np zawsze mialam problem z ladnym ksztaltem pazurka ale kiedy zanim jeszcze sie zalogowalam n tym forum to wlasnie dzieki temu forum dowiedzialam sie jak dokladnie go opilowywac ize to jaky jest najwazniejsza rzecz ale to wszystko droga dedukcji.a plata tego nie zastapi.i ja np lubiezadawac pytania a plyta mi na nic nie odpowie.fakt cea ze ten ''kurs"tylko 140 ale wg mnie nie jest tego warta ta aukcja zainteresowaniem!

  15. #540
    Wczytuje się Avatar emma89
    Zarejestrowany
    Jun 2013
    Skąd
    szczecin
    Postów
    19

    Domyślnie Czy robic drugi kurs?

    Hej Dziewczyny 2 lata temu zrobilam kurs stylizacji paznokci metoda zelowowa. Wiem jak przedluzyc paznokcie jednak w ogole mi to nie wychodzi... Paznokcie wychodza mi brzydkie,zapowietrzaja sie,zel odchodzi od plytki,mam problem z nalozeniem zelu(budowanie krzywej C,french),czesto zdarza mi sie spilowac zbyt duzo plytki co konczy sie podraznieniem ;/ . Kurs mialam inwidualny jednak instruktorka nie poswiecala mi zbyt duzo uwagi... Np. przy przedluzaniu paznokci pokazala mi na jednym paznokciu jak mam przykleic tipsa,opracowac go,nalozyc zel itd i kazala mi tak zrobic z kazdym paznokciem, tak tez robilam jednak instruktorka nie stala kolo mnie i nie patrzyla czy robie dobrze czy zle,co powinnam zmienic... w tym czasie robila paznokcie znajomej. Wiem co mam robic krok po kroku bo dostalam ksero z rozpiska.Od roku nie robie paznokci bo obecnie jestem za granica ale pod koniec lipca planuje wrocic do Polski i chcialabym zajac sie stylizacja paznokci na powaznie. Chce robic fajne ladne paznokietki dlatego zastanawiam sie nad zrobieniem drugiego kursu tyle ze teraz chcialaym zrobic kurs u Agnieszki Frutkowskiej Paznokcie Szczecin - Stylizacja paznokci, szkolenia żel, akryl, kurs przedłużania , tipsy, Przedłużanie rzes, rzesy Szczecin . Jak myslicie dziewczyny powinnam zrobic drugi kurs czy bedzie to strata kasy?Bo juz sama nie wiem czy nie wychodzi mi przedluzanie paznokci z powodu lipnego kursu czy z powodu braku talentu? Dzieki za pomoc
    P.S Dodaje kilka moich prac

    http://pliki.wzorki.info/images/oeDu9.jpg
    http://pliki.wzorki.info/images/91USX.jpg
    http://pliki.wzorki.info/images/8fcCb.jpg
    http://pliki.wzorki.info/images/06y7p.jpg

  16. #541
    VIP Avatar kiwaczek2
    Zarejestrowany
    Oct 2012
    Skąd
    Nieporęt k/Wwy
    Postów
    1 495

    Domyślnie Odp: Czy robic drugi kurs?

    no moim zdaniem tu nie ma nad czym się zastanawiać. jesli chcesz się tym zajmować na powaznie. a gdzie to już inna sprawa. znaleźć kogoś porządnego. moze wystarczy doszkolenie...a nie sam kurs od podstaw.
    lub cwiczyć samemu, szukać porad na forum. w zaleznosci ile masz czasu wolnego, kasy itd.
    wszystko zależy od tego jak sie w tym czujesz, ale z opisu wynika że się nie czujesz




  17. #542
    Nałogowiec Avatar reniusia1002
    Zarejestrowany
    May 2013
    Skąd
    GORZÓW;UK
    Postów
    320

    Domyślnie Odp: Czy robic drugi kurs?

    emma89
    te prace Twoje nie sa zle.fakt jeszcze duzo cwiczen przed Toba ale wg mnie jest w Tobie duzy potencjal tylko uwiez w siebie.i wg mnie wystarczy Ci dobre doszkolenie a nie nowy kurs.pozdrawiam.i zycze sukcesow bo napewno beda.

  18. #543
    Nałogowiec ban
    Zarejestrowany
    Feb 2011
    Postów
    481

    Domyślnie Odp: Kursy, opinie, doświadczenia

    Cytat Napisał Izi Zobacz post
    Ja też robiłam kursy w New Nails ale jeszcze jak byli na Grzybowskiej. Ogólnie również mogę dać ocenę pozytywną aczkolwiek jak narazie nie zajmuję się stylizacją paznokci profesjonalnie i jeszcze wielu rzeczy nie wiem. Instruktorki nie były przydzielone do osób, codziennie praktycznie ktoś się zmieniał i to było fajne. Bo różne podejścia, różne spojrzenie. Moża było się uczyć na kilka sposobów. Może faktycznie trochę nauka w pigule i za mało czasu na konkretną technikę. Dziewczyny bardzo sympatyczne i pomocne, odpowiadają na wszystkie nawet głupie pytania.

    Mi zabrakło wiedzy na temat uzupełnień, ściągnięć, odnowy itp. Jak ściągnąć hybrydę nauczyłam się przypadkowo bo przydzielono mi modelkę która miała poprzednią stylizację na łapkach. W trakcie kursu mnóstwo wiedzy i pewnie bym nie wpadła na to żeby zapytać.

    Egzamin też OK. Nie na zasadzie płacisz - masz. Trochę wkuwania jest
    Ja również u nich się uczyłam. To fakt - nauki cała masa, łatwo nie było, ale tak naprawdę to u nich nauczyłam się większości rzeczy., Wiadomo - później masa treningu, ale pracuję w branży, bez siedzenia na studiach czy studium.

  19. #544
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    Feb 2011
    Postów
    99

    Domyślnie Odp: Kursy, opinie, doświadczenia

    Jeśli zawód poznajesz przez szkolenia to ciężko się spodziewać, że nauki nie będzie mnóstwo.
    Weź pod uwagę fakt, że inni poświęcali na to samo nawet kilka lat. Wiadomo, że teorii więcej, ale tak było.

  20. #545
    Nałogowiec ban
    Zarejestrowany
    Feb 2011
    Postów
    481

    Domyślnie Odp: Kursy, opinie, doświadczenia

    No niby tak, ale jaka część tych kilku lat to są bzdury, które nigdy nie okazują się być przydatne?

  21. #546
    Nałogowiec Avatar mucha
    Zarejestrowany
    Jul 2011
    Skąd
    Irlandia
    Postów
    574

    Domyślnie Odp: Kursy, opinie, doświadczenia

    emma89 nie znam się na kursach pazurkowych, ale powiem Ci jedną najważniejszą rzecz. Dobrze, że "zauważasz" że coś jest nie tak.
    podam dla przykładu pewne zdjęcie


    To zdjęcie z Facebook, nie wkleiłam linku, bo nie pamiętam czy można, ale pierwszy komentarz jaki sie pojawił to " What the difference "

    Widziałam różne cuda i skoro Stylistka nie potrafi znaleźć różnicy między tymi paznokciami, powinna dać sobie spokój i nie krzywdzić ludzi. Spotkałam na swojej drodze i takie "stylistki" które twierdzą, że robią prawidłowo. Nie wiedzą o co chodzi jak coś się im powie. Ja jestem ciężka klientka, to raz, ale w sumie skoro płacę to wymagam chociaż prawidłowej budowy tych paznokci.

    Podstawy masz, myślę, że porządne indywidualne doszkolenie Ci pomoże. Jeżeli masz iść na jakieś tanie lepiej poczekaj zbierz więcej pieniędzy bądź znajdź ją na forum tutaj. Ja tak doszkoliłam się do przedłużania rzęs. Widziałam prace mojej Instruktorki, widziałam ocenę jej prac i nie żałuję. a wcześniej patrzyłam i płakałam nad swoimi naciapanymi urobkami. Jak one tworzą taką defiladę równiutkich rzęs Kursantki płacą duże pieniądze dlatego też nie ma się co dziwić, że każdy hamuje się z podpowiedziami. Nie załamuj się tylko dobre doszkolenie i pilnik w dłoń


    Dzisiaj zapisałam się na kurs przedłużania paznokci metoda żelową Crystal Nails . Kurs trwa 4 dni i 5 dzień egzamin.
    Aaaale to dopiero we wrześniu
    Oj ciekawa jestem. Znam dwie dziewczyny po ichnim kursie i są najlepsze w swoich regionach. Wiem że trzeba mieć smykałkę... wiem

  22. #547
    Molestantka klawiatury Avatar asiekfr
    Zarejestrowany
    May 2010
    Skąd
    Made in Poland;) / teraz Paris
    Postów
    1 636

    Domyślnie Odp: Kursy, opinie, doświadczenia

    emma ja rowniez mysle ,ze doszkolenie ci wystarczy.
    musisz sama sporo pracowac ,testowac ,robic i jeszcze raz robic pazurki.jest rowniez forum i NAPRAWDE znajdziesz tutaj mase przydatnych informacji .... za darmo ...wystarczy tylko poszukac
    zycze powodzenia!

  23. #548
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    Feb 2011
    Postów
    99

    Domyślnie Odp: Kursy, opinie, doświadczenia

    To inna sprawa i nie mnie to oceniać. Zresztą ja po opiniach koleżanek, które zaczynały 2 lata wcześniej studia, przed terminem kiedy ja miałam zaczynać, zrezygnowałam.
    Po prostu doszłam do wniosku, że będę się uczyła tego, co niezbędne do pracy zawodowej, bez głupot, które nigdy nie będą przydatne.

  24. #549
    Nałogowiec ban
    Zarejestrowany
    Feb 2011
    Postów
    481

    Domyślnie Odp: Kursy, opinie, doświadczenia

    Nie ma co oceniać decyzji, ale jeśli masz etat to dobrze zarobiłaś. Problemem studiów jest zbyt duża ilość teorii i brak fachowców, którzy powinni tam uczyć. Dopóki to się nie zmieni, ludzie po studiach nie będę mieli perspektyw.

  25. #550
    Rozkręcanko Avatar choco-lashes
    Zarejestrowany
    Oct 2012
    Skąd
    Gdynia
    Postów
    50

    Domyślnie Odp: Kursy, opinie, doświadczenia

    mogłybyście mi dziewczyny polecić dobry kurs/szkolenie na terenie trojmiasta? pozdrawiam

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Tags for this Thread

Zasady postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •