Strona 23 z 26 PierwszyPierwszy ... 131920212223242526 OstatniOstatni
Pokaż wyniki 551 do 575 z 630

Temat: Kursy, opinie, doświadczenia

  1. #551
    Nałogowiec Avatar mania818
    Zarejestrowany
    Jan 2012
    Skąd
    ok Piły
    Postów
    343

    Domyślnie Odp: Kursy, opinie, doświadczenia

    Pilnie poszukuję osób które zapisane były na szkolenie z Natalią Lariną organizowane w Złotowie przez Alę Warmke , szkolenie miało odbyć się 15 czerwca potem przesunięte na 15 lipca aż w końcu całkiem odwołane . Czy są osoby takie jak jak które wpłaciły zaliczki do Ali i teraz nie mogą ich odzyskać ? żadne prośby i groźby nie pomagają . Ostrzegam przed nieuczciwym szkoleniowcem / partnerem PB .

  2. #552
    Nałogowiec Avatar reniusia1002
    Zarejestrowany
    May 2013
    Skąd
    GORZÓW;UK
    Postów
    320

    Domyślnie Odp: Kursy, opinie, doświadczenia

    jaka kwote wplacilas,jezeli powyzej 250 zl to zglos sprawe na policje .na dodatek do prokuratury mozna bez wzgledu na kwote na podstawie wyludzenia oraz nie dotrzymania warunkow umowy.pieniadze musza Ci zwrocic.na dodatek jest jeszcze 3 opcja sprawe zglos do UOIKu jest to Urzad Ochrony konsumenta.do wszystkich instytucji mozesz takie same pismo zlozyc.w prokuraturze musisz dopisac Art. z KK,natomiast do UOIKu naciskajac na oszustwo.wspolczuje i nie poddawaj sie walcz oszustow trzeba tepic.na dodateknapisalabym na Twoim miejscu odpowiednie pismo do firmy w ktorej ta kobieta jest szkoleniowcem.

  3. #553
    Nałogowiec Avatar mania818
    Zarejestrowany
    Jan 2012
    Skąd
    ok Piły
    Postów
    343

    Domyślnie Odp: Kursy, opinie, doświadczenia

    w moim przypadku jest to 400 zł więc sprawy tak nie zostawię i już 2 miesiąc walczę o kasę , niestety nie mam namiarów na pozostałe dziewczyny które były zapisane na szkolenie a jestem ciekawa czy komuś udało się odzyskać pieniądze .

  4. #554
    Nałogowiec Avatar reniusia1002
    Zarejestrowany
    May 2013
    Skąd
    GORZÓW;UK
    Postów
    320

    Domyślnie Odp: Kursy, opinie, doświadczenia

    to jak najbardziej nie ma naco czekac tylko idz na posterunek policji i zglos wyludzenie oraz oszustwo tylko nie daj sie zwiesc tekstom policjantow ze to i owo maja przyjac zgloszenie i tyle,oprocz tego Uoik tez jak najbardziej.i nie czekalabym wogole.pozdrawiam.

  5. #555
    Szkoleniowiec Avatar AtelierStylizacji Carolla
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    częstochowa
    Postów
    391

    Domyślnie Odp: Szkolenie na własnych pazurkach

    Cytat Napisał milane Zobacz post
    Mi się wydaje,ze uczenie sie na własnych pazurkach to nie jest zły pomysł,poniewaz widzisz pozniej czy pazurki sie zapowietrzaja,czy sie nie łamią,z drugiej strony przydałaby sie tez modelka, bo inaczej jest jednak patrzec na swój pazurek niz na modelki,z reszta każdy pazurek jest inny i inaczej trzeba do niego podejsc

    jestem dokładnie tego samego zdania

    z modlkami jest ten problem niestetyze cieko je znależć nawet w gronie najblizszym, zwłazcza w przypadku szkolen ustalanych indywidualnie- wiadomo ciagły brak czasu

    bywa tez tak ze niektóre modelki sa pozniej konkurncja poniewaz " były na kursie, widziały i słyszały wszystko wiec teraz tez moga robic same"

    ja szkolę już dobrych kika lat i osobiscie jak był wybór czy z modelką czy bez 99% kursantek chciało się uczyc na własnych dłoniach.

  6. #556
    Rozkręcanko Avatar namezaneta
    Zarejestrowany
    Jul 2013
    Postów
    50

    Domyślnie Odp: Kursy, opinie, doświadczenia

    Hej dziewczyny chcialam sie wybrac na kurs stylizacji paznokci (zaowodwy 120h) w firmie new nails w warszawie. pytanie mam jedno wytlumaczy mi ktos porzadnie jak wygladaj te testy teoretyczne i praktyczne ? bo pieniedza sa nie male i zastanawiam sie czy warto .

  7. #557
    Szkoleniowiec Avatar Izi
    Zarejestrowany
    Jul 2012
    Skąd
    mazowieckie
    Postów
    594

    Domyślnie Odp: Kursy, opinie, doświadczenia

    Zaneta ja nie do końca pamiętam zresztą od tamtego czasu mogło się pozmieniać. No ale miałam test (ilości pytań nie pamiętam ale sporo) Zestawów było kilka. Pytania były zarówno testowe jak i opisowe (np. krok po kroku wykonanie manicure biologicznego, co to jest paznokieć, opisać jego budowę, pytania o choroby itp.itd) Większość odpowiedzi znajdowała się w skrypcie, który dostaniesz ale część też była z tego co w ciągu całego kursu opowiadały instruktorki. Egzamin teoretyczny na modelce to dowolne wykonanie stylizacji. Wiem że należało wykorzystać kilka technik. Ja zrobiłam przedłużenie combo na szablonie ze zdobieniem akrylowym i wystarczyło. Oceniana jest budowa, wykonanie, czystość miejsca pracy, przestrzeganie zasad higieny itp. Na całość było 5h więc luz.

  8. #558
    Rozkręcanko Avatar namezaneta
    Zarejestrowany
    Jul 2013
    Postów
    50

    Domyślnie Odp: Kursy, opinie, doświadczenia

    super bardzo Ci dziekuje !

  9. #559
    Wczytuje się
    Zarejestrowany
    May 2013
    Postów
    19

    Domyślnie Odp: Kursy, opinie, doświadczenia

    Dziewczyny potrzebuje kogoś bardzo dobrego z Trójmiasta do doszkolenia z przedłużania rzęs metodą 1:1. Już mi dziewczyny kogoś polecały ale postanowiłam jeszcze tutaj dla pewności zapytać. Zancie kogoś godnego polecenia?

  10. #560
    Nałogowiec Avatar iosa
    Zarejestrowany
    Mar 2013
    Skąd
    Krzeszowice
    Postów
    337

    Domyślnie Odp: Kursy, opinie, doświadczenia

    pani rzęso - jak się doszkalać to tylko u najlepszych dlatego w trójmieście to dziką kurę z Evolashes polecam - wyszkoliła tu z połowę dziewczyn

  11. #561
    Wczytuje się
    Zarejestrowany
    May 2013
    Postów
    19

    Domyślnie Odp: Kursy, opinie, doświadczenia

    Też tak uważam Iosa i dlatego pytam Was W takim razie skontaktuje się z kurą. Dziękuje bardzo za podpowiedź

  12. #562
    Wczytuje się
    Zarejestrowany
    May 2013
    Postów
    19

    Domyślnie Odp: Kursy, opinie, doświadczenia

    To znowu ja z tym doszkoleniem :-/ Dzika kura jest unieruchomiona na co najmniej 2 tygodnie. Czy któraś z Was zna instruktorkę Grażynę Klebę z Nobli z Gdyni? Czy może którąś z Was szkoliła? Pomocy bo mi się tu pali!

  13. #563
    Nałogowiec ban
    Zarejestrowany
    Feb 2011
    Postów
    481

    Domyślnie Odp: Kursy, opinie, doświadczenia

    Cytat Napisał namezaneta Zobacz post
    Hej dziewczyny chcialam sie wybrac na kurs stylizacji paznokci (zaowodwy 120h) w firmie new nails w warszawie. pytanie mam jedno wytlumaczy mi ktos porzadnie jak wygladaj te testy teoretyczne i praktyczne ? bo pieniedza sa nie male i zastanawiam sie czy warto .
    Jeśli nie idziesz na szkolenie po to, żeby posiedzieć, to bez problemów z egzamiem sobie poradzisz.
    A rozumiem, że idziesz tak jak ja, po to, żeby nauczyć się zawodu, co nie?
    Spokojnie - dasz radę.

  14. #564
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    Feb 2011
    Postów
    99

    Domyślnie Odp: Kursy, opinie, doświadczenia

    Moje dwie koleżanki poszły tak na szkolenie zawodowe - głównie siedziały, nie do końca słuchały, nie ćwiczyły w domu i... w zasadzie powinny na niego iść ponownie.
    Bo nie ma szans, żeby ktokolwiek im dał pracę - mają za sobą po kilkanaście rozmów.

  15. #565
    Nałogowiec ban
    Zarejestrowany
    Feb 2011
    Postów
    481

    Domyślnie Odp: Kursy, opinie, doświadczenia

    A co takim poradzisz? Dalej panuje przekonanie, że liczy się papier i nic więcej. Później ludzie mają problem, że nikt im nie chce dać etatu i na szkoły wyzywają. Cała Polska? ;-)

  16. #566
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    Feb 2011
    Postów
    99

    Domyślnie Odp: Kursy, opinie, doświadczenia

    Nic nie poradzę, po prostu żal ludzi, a szczególnie tych, którzy nie kompletnie nie nadając się na studia, idą na nie.
    Ale to już jest leczenie ambicji rodziców - bo jak to możliwe, żeby moje dziecko nie miało wyższego ;-)

  17. #567
    Nałogowiec ban
    Zarejestrowany
    Feb 2011
    Postów
    481

    Domyślnie Odp: Kursy, opinie, doświadczenia

    No sporo w tym racji - trudno to zrozumieć, bo rodzice powinni mieć całkiem inne priorytety. W ciągu kilku lat popularność studiów mocno zmaleje. Ja sama wiem na własnym przykładzie, że można zarabiać dobre pieniądze bez studiowania. Trzeba tylko dobrze wykorzystać ten okres, na którym siedziałoby się na studiach.

  18. #568
    Rozkręcanko ban
    Zarejestrowany
    Oct 2013
    Postów
    34

    Domyślnie Odp: Kursy, opinie, doświadczenia

    jest problem bo jest popyt i podaż na papierek mgr. Wszyscy chcą mieć papierek, a pracodawcy mają wybór. Zrobili modę na studiowanie więc wszyscy studiują. To jest bez sensu bo rzeczywiście 50% studentów nie nadaje się na studia. Skutkuje to tym, że powstają takie kierunki jak ZARZĄDZANIE PAŃSTWEM. Co to jest w ogóle? Przysposobienie do zawodu prezydenta?

  19. #569
    Nałogowiec ban
    Zarejestrowany
    Feb 2011
    Postów
    481

    Domyślnie Odp: Kursy, opinie, doświadczenia

    100% poparcia. Ja moim zdaniem jestem odpowiednią osobą na studia, bo zawsze byłam zaangażowana i dążyłam do celu. Ale m.in. dlatego wolałam nie podzielać scenariusza przerabianego przez moje koleżanki. One po kosmetologii siedzą na bezrobociu, a ja od lat pracuję w salonie, po samych szkoleniach.

  20. #570
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    Feb 2011
    Postów
    99

    Domyślnie Odp: Kursy, opinie, doświadczenia

    To jeszcze kwestia tego, co kto robi na tych studiach. Bo inny ma efekt osoba "chodząca" na studia, a inny ta szukająca praktyki, zleceń i doświadczenia.
    W tym drugim przypadku ze studiów wychodzi się jako fachowiec i pracę ma się od zaraz, bo takich ludzi szukają.

  21. #571
    Nałogowiec ban
    Zarejestrowany
    Feb 2011
    Postów
    481

    Domyślnie Odp: Kursy, opinie, doświadczenia

    Też mam polewkę z ludzi słysząc kiedy mówią, że jeśli coś tam to skończą to praca gwarantowana...
    Kilka dni temu koleżanka, która nie ma skończonej matury, wygrała w rywalizacji o pracę w sklepie komputerowym z informatykami. I taka wartość naszych studiów.

  22. #572
    Rozkręcanko ban
    Zarejestrowany
    Oct 2013
    Postów
    34

    Domyślnie Odp: Kursy, opinie, doświadczenia

    Spotkałam się już nie raz z taką sytuacją, że pytam się o pracę i dostaję pytanie "a co umiesz?" a nie "a co skończyłaś?". Nikogo nie obchodzi co kto skończył tylko co umie. Kuzyn informatyk studiuje już 10 lat informatykę na 3 roku bo ma tyle pracy że nie ma czasu Po prostu dużo umie.

  23. #573
    Nałogowiec ban
    Zarejestrowany
    Feb 2011
    Postów
    481

    Domyślnie Odp: Kursy, opinie, doświadczenia

    Mam wrażenie, że dla pracodawców oczywistym stało się posiadanie papierków przez kandydatów, więc sprawdzają tylko umiejętności. Poza tym - każdy pracodawca wie, ile jest warty papier, tyle co nic. Liczy się wyłącznie to co potrafimy.

  24. #574
    VIP Avatar kiwaczek2
    Zarejestrowany
    Oct 2012
    Skąd
    Nieporęt k/Wwy
    Postów
    1 495

    Domyślnie Odp: Kursy, opinie, doświadczenia

    kończymy temat studiów, bo można tak w nieskończoność a odbiegamy od właściwego wątku




  25. #575
    Nałogowiec ban
    Zarejestrowany
    Feb 2011
    Postów
    481

    Domyślnie Odp: Kursy, opinie, doświadczenia

    Dziewczyny - macie w swoich salonach masaże? Jak zainteresowanie? Jest dla kogo działać? Chcemy to wprowadzić u nas, ale na zasadzie przeszkolenia kogoś z kadry, bez zatrudnienia kolejnej osoby. Można na tym zarobić pieniądze?

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Tags for this Thread

Zasady postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •