Strona 5 z 26 PierwszyPierwszy 12345678915 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki 101 do 125 z 630

Temat: Kursy, opinie, doświadczenia

  1. #101
    Totalna maniaczka Avatar pinusia6
    Zarejestrowany
    Sep 2009
    Skąd
    Okolice Szczecina
    Postów
    782

    Post Odp: Kursy, opinie, doświadczenia

    Cytat Napisał woszczur Zobacz post
    wejdz sobie w galerie naszej ani (annamon79)

    Forum Paznokcie Wzorki.Info

    Forum Paznokcie Wzorki.Info


    i sama się przekonaj
    wg mnie warto
    Super wiedzieć Kurcze tak długo szukałam i chyba w końcu znalazłam

    Dziękuję

  2. #102
    Totalna maniaczka Avatar Valia
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Warszawa
    Postów
    741

    Domyślnie Odp: Kursy, opinie, doświadczenia

    A możecie mi polecić jakiś naprawde fajny kurs instruktorski w Warszawie? Myślałam o Joli Komorek(fresh nails) i art housie (new nails) no ale sama nie wiem, a chciałabym iść najpóźniej od 1 lutego...
    KAMIS AJ LOF JU

  3. #103
    Gość
    niezalogowany

    Domyślnie Odp: Kursy, opinie, doświadczenia

    ja też szukam odpowiedniego dla siebie kursu i jakos sie zdecydowac nie mogę... ja sobie rozbiłam taka liste kryteriów wg których będe elimonować te słabsze

    • oglądam galerie (na jakim "poziomie" są paznokcie które wykonuje pani prowadząca kurs)
    • sprawdzam czy jest to kurs indywidualny (1:1 góra 2:1)
    • sprawdzam program kursu
    • czy są materiały do nauki
    • sprawdzam ceny i porównuję, jeśli jest cena zbyt niska to cos mi nie pasuje
    • ile dni trwa
    • jakie sa certyfikaty (czy "zwykłe" czy międzynarodowe)
    • (jeszcze tak dodam) czy certyfikaty dostaje każdy zaraz po egzaminie, czy zdarza się że ktoś oblewa, bo jeśli kurant nie zdaje egzaminu (chocby 1/300) to oznacza, że szkoleniowiec nie wypuści go póki się kursant nie nauczy.... a to dla mnie ważne

    no... to chyba takie podstawowe...
    Ostatnio edytowane przez woszczur ; 30-09-2009 o 09:11

  4. #104
    Rozkręcanko Avatar dor@
    Zarejestrowany
    Sep 2009
    Postów
    71

    Domyślnie Odp: Kursy, opinie, doświadczenia

    witam
    Jako ze paznokcie robie juz od jakiegos czasu postanowilam zrobic sobie kurs. Znalazlam jeden w dzierzoniowie. Byl to kurs 2w1 bo chcialam rowniez zrobic kurs przedluzania rzes. Zaplacilam za niego 1500zl a bylo to w tym roku w maju. Strasznie zawiodlam sie na tym kursie poniewaz wygladalo to mniejwiecej tak:
    Byl to zwykly salon w ktorym robi sie takie zabiegi i oprocz tego jakies przyrzady do cwiczen i do odchudzania. Pani byla zwykla pracownica niby szkoleniowcem. powiedzialam pani ze juz robie paznokcie, ale chcialam sie podszkolic i popytac bo jest wiele rzeczy ktorych nie umiem i chcialabym sie nauczyc. miedzy innymi nigdy nie robilam akrylu i chcialam zeby mi pani pokazala jak to sie robi, a jak nie sam akryl to zeby mi pokazala jak robic kwiatki, na to pani mi odpowiedziala ze nie lubi robic akrylem bo on smierdzi, wiec zabralysmy sie za robienie paznokci zelowych. Oczywiscie pani dala mi ksiazeczke w ktorej sa opisane metody i choroby i powiedziala ze moge o tym poczytac w domu. Zapytala mnie czy mam kogos komu bede robila paznokcie a ja oczywiscie nie mialam bo nikt mi nic o tym nie powiedzial. Zadzwonila po swoja mame, ale ze mama chciala tylko french wiec zrobilam go na formie.Pani w miedzy czasie chodzila obslugiwac klientki ktore przychodzily na cwiczenia. Caly kurs trwal 6 godzin z ktorego nic kompletnie nie wynioslam tylko dyplom ktory wydrukowala na miejscu. Poprostu katastrofa. Jak poszlam i malo wiedzialam tak wyszlam z taka sama wiedza. Na drugi dzien bylo szkolenie przedluzania rzes i wygladalo podobnie z tym ze rzesy przyklejalam pierwszy raz, ale to juz inna historia.
    Duzo rzeczy ucze sie teraz na tym forum i jest to o wiele lepsze szkolenie niz to za ktore zaplacilam

  5. #105
    Szkoleniowiec Avatar paznokietek1000
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Bogdaniec
    Postów
    2 529

    Domyślnie Odp: Kursy, opinie, doświadczenia

    no to szczerze współczuje, ale ja przechodziłam to samo i wiem co to znaczy, sama się wszystkiego nauczyła wtedy jeszcze nie było takich fajnych for internetowych żeby było gdzie poczytać

  6. #106
    Kosmetyczka Avatar natka_23
    Zarejestrowany
    May 2009
    Skąd
    Zielona Góra
    Postów
    999

    Domyślnie Odp: Kursy, opinie, doświadczenia

    ja też współczuje... mój pierwszy kurs był podobny bylo nas 10 także guzik z niego wyniosłam a o dopełnianiu nawet nie wspomne bo nie było gdyz miał sie odbyc po 2tyg ale panie stwierdziły ze nie przyjada:/

  7. #107
    Szkoleniowiec Avatar paznokietek1000
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Bogdaniec
    Postów
    2 529

    Domyślnie Odp: Kursy, opinie, doświadczenia

    ja też na kursie dopełnienia nie miałam tylko teoretycznie, więc masakra, ach skoda gadać

  8. #108
    No to..wpadłam Avatar goonis
    Zarejestrowany
    Aug 2009
    Skąd
    Poznań
    Postów
    209

    Domyślnie Odp: Kursy, opinie, doświadczenia

    Witam, mam pytanko, czy mógłby ktoś polecić mi jakiś dobry kurs w Poznaniu? Z góry dziękuję

  9. #109
    Szkoleniowiec Avatar Agnieszka Praska
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Częstochowa
    Postów
    2 834

    Domyślnie Odp: Kursy, opinie, doświadczenia

    moze ja zabiore jeszcze glos pisze to na podstawie moich doswiadczen w poszukiewniu kursu w czestochowskich realiach
    otoz w czestochowie cena zawsze idzie z jakoscia i nie pisze tu o szkolach typu zak czy jakies inne policealne ktore robia masowe szkolenia po 20-30 osob a o firmach szkoleniowych
    szukalam szkolenia 6miesiecy mialam wybrac sie do "super renomowanego salonu i centrum szkoleniowego" kto mieszka w czewie wie o kim pisze pod nazwa indywidualne szkolena kryja sa masowki po kilka osob i pani instruktor biegajaca co 15 minut na papieroska i zamiast pomoc wytlumaczyc to chodzi i sie cieszy nie wiadomo z czego po cZym zaraz wychodzi i zostawia kursantki
    drugi salon makabra nie dosc ze na jakims rozlewanym dziadostwie robia to szkolenie wyglada tak ze pani instruktor robi a 6 kursantek siedzi i patrzy full pakiet 1000zl kosztuje i wg nich sa to szkolenia indywidualne i takich przykladow moge przytoczyc jeszcze kilka
    w zyciu nie uwieze ze kurs indywidualny 1:1 za 300zl bedzie super, rozumiem jak bedzie 10:1 za 300zl to ok
    choc nie twierdze ze nie mozna sie naciac na kurs za 2000zl i bedzie badziewny

    Lash&Brow Instructor Agnieszka Praska
    Akademia Stylizacji Obsesja

    Centrum Szkoleniowe

  10. #110
    Rozkręcanko Avatar ciotka69
    Zarejestrowany
    Sep 2009
    Skąd
    Tromsø
    Postów
    37

    Domyślnie Odp: Kursy, opinie, doświadczenia

    ja robiłam kurs w ef w pruszczu gdanskim(metoda akrylowa) było nas tam sporo ok 5 osob na instruktora. gdybym nie robiła pazurków wcześniej to by mi było ciezko. kurs kosztował 600 i trwał 3 dni .

  11. #111
    Rozkręcanko Avatar ksenka
    Zarejestrowany
    Sep 2009
    Postów
    47

    Domyślnie Odp: Kursy, opinie, doświadczenia

    Dziewczyny ja robie tak w domku pazurki tylko i teraz poszlam na studium kosmetyczne i tam podobno ma byc jakis kurs i ktos ma do skzoly przyjechac i szkolic kosztuje to 500 zl ale zapisalo sie juz wiele dziewczyn i jak widze ze tak mowicie ze jak tyle osob jest to jest glupio wiec ja sie chyba jednak tam nie zapisze wolalabym gdzies poza miastem zrobic sobie kurs tylko ze jestem z okolic Stalowej Woli i do szczecina czy poznania strasznie mam daleko pasowaloby mi troche blizej czy myslicie i moze znacie jakies dobre kursy tak z okolic Rzeszowa, Lublina moze Krakowa albo Kielc prosze o odpowiedz bo nie chce trafic jak niektorzy stracic tyle kasy na marne a jeszcze na zadnym kursie nie bylam wiec sie nieznam:/

  12. #112
    INM & RaNails Educator EF Avatar asia
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    ndm / warszawa
    Postów
    6 951

    Domyślnie Odp: Kursy, opinie, doświadczenia

    ja mogę powiedzieć że u mnie w mieście cena nigdy nie idzie z jakością, najczęściej drogie jest coś co próbuje się wylansować (innego słowa nie da się niestety użyć) i zdzierają z ludzi kasę.

    ja uczestniczyłam w kursie wieloosobowym i było od 2 do 8 osób, zależy ile mo9gło danego dnia przyjść. był 3 razy w tyg 8x8x6 godzin a modelki były w 90% przypadkach, rzadko robiło się na sobie. rozumiem że to się nie ma do 1x1, ale instruktorka tłumaczyła, dla każdego miała czas, pokazywała na modelce itp. myślę że moje szkolenie pozostawia do życzenia, aczkolwiek atmosfera super, jeżeli chcesz się nauczyć to się nauczysz, zawsze można było prosić do ,siebie instruktorkę i ona tłumacząc tobie prosiła o uwagę inne dziewczyny. kosztowało 590zł za 60 godzin, ale nie puszczali jeżeli chciałaś się douczyć nadprogramowo. moim zdaniem za tą cenę - dobre szkolenie. było to prestige na czardasza

    teraz po 2 latach chcę jakieś doszkolonka, ale jeszcze się nie zdecydowałam, bo najbardziej podoba mi się oferta spoza wawy. marzy mi się 1:1 aby instruktorka pokazała mi moje złe nawyki, ale jak wiadomo zależy to tylko od funduszy

    Valia, dobra jest p.ania która pracowała w quartcie, ale nie mam do niej kontaktu. jak coś znajdę czy usłyszę że dobre napiszę. a to szkolenie o którym pisałam powyżej jest też z up

    Annamon dzięki za rozsądek uwielbiam twoje podejście do rzeczy

  13. #113
    Molestantka klawiatury
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Postów
    2 665

    Domyślnie Odp: Kursy, opinie, doświadczenia

    Amen!

  14. #114
    Rozkręcanko Avatar ksenka
    Zarejestrowany
    Sep 2009
    Postów
    47

    Domyślnie Odp: Kursy, opinie, doświadczenia

    No nareszcie hehe bo juz nie moglam tego czytac;p a odpisze mi ktos czy w tych okolicach co pisalam jest jakis kurs wart polecenia?

  15. #115

    Domyślnie Odp: Kursy, opinie, doświadczenia

    poszukaj tematu "kraków kurs" z tych innych miast niestety nie wiem

  16. #116
    Gość
    niezalogowany

    Domyślnie Odp: Kursy, opinie, doświadczenia

    wiecie co zajrzałam na blog jednej z naszych instruktorek i bardzo spodobała mi sie opcja przy "zestawach szkolen": ""weryfkacja umiejętności"-dla pracujących w zawodzie chcących zdobyc certyfikat + zestaw kosmetyków danej metody przedłużania/4h" i nawet tanio... chetni bym skorzystała no ale niestey... za daleko ale taka opcję też będę brała pod uwage przy wyborze kursu...

    niestety nie napisze kto ma taką opcję w swoich szkoleniach, bo może sobie ta osoba nie zyczyć... ale jesli będzie chciała to mysle że sama napisze:"to ja to ja to o mnie chodzi"

  17. #117
    SuperVIP Avatar ivonna70
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Łódź
    Postów
    2 749

    Domyślnie Odp: Kursy, opinie, doświadczenia

    To faktycznie jest bardzo dobra opcja

  18. #118
    Nałogowiec Avatar Etna
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Białystok
    Postów
    614

    Domyślnie Odp: Kursy, opinie, doświadczenia

    u mnie w Białysmstoku jest tez taka podobna opcja. Jeżeli kupi się kurs za 700 zł starter gatis, i to porzadny starter. Kopytko matalowe nawet jest

  19. #119
    Gość
    niezalogowany

    Domyślnie Odp: Kursy, opinie, doświadczenia

    Cytat Napisał Etna Zobacz post
    u mnie w Białysmstoku jest tez taka podobna opcja. Jeżeli kupi się kurs za 700 zł starter gatis, i to porzadny starter. Kopytko matalowe nawet jest

    tak tak, ale mnie nie chodziło o dodatkowy starter tylko opcję " ""weryfkacja umiejętności"-dla pracujących w zawodzie chcących zdobyc certyfikat "

  20. #120
    Szkoleniowiec Avatar paznokietek1000
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Bogdaniec
    Postów
    2 529

    Domyślnie Odp: Kursy, opinie, doświadczenia

    ale każda dobra instruktorka, czy firma juz teraz powinna mieć taki modół kursu w swojej ofercie





  21. #121
    Wczytuje się Avatar x33Nisia
    Zarejestrowany
    Sep 2009
    Skąd
    Poznan
    Postów
    15

    Domyślnie Odp: Kursy, opinie, doświadczenia

    Witam. Mam na imie Ania i jakis czas temu skonczylam kurs UV zel w Diamonds Nails w Poznaniu. Najlepiej pracowalo mi sie na zelu Mega Violet gesty... super sie poziomuje . Pani ktora udzielala mi kurs jest podobno 10 w ogolnym europejskim rankingu stylistek paznokci. Ale tego sprawdzac nie sprawdzalam Ogolnie polecam bardzo ta firmę Płaciłam 400 zl za jeden kurs.

  22. #122
    No to..wpadłam Avatar Ava
    Zarejestrowany
    Oct 2009
    Skąd
    Marki
    Postów
    109

    Domyślnie Odp: Kursy, opinie, doświadczenia

    Cytat Napisał Agusia_pa2 Zobacz post
    Ja skończyłam z ramienia EF w Rybniku w hurtowni "Cora"...Robiłam 3 w 1 czyli żel, akryl i zdobienia i kosztowało mnie to 1000 zł. Czy jestem zadwolona...hmmm no cóż..teraz jak na to patrze to wiecej się dowiedziałam z netu i wyćwiczyłam sama dochodząc do różnych rzeczy... (... )szok same błędy ale według Pani wykładowcy było chyba ok...

    dokładnie ja miałam tak samo tylko ze kurs robiłam w salonie Proffesionails. Większość dowiedziałam się z internetu bo dziewczyny jak nas uczyły to ciągle gdzieś wychodziły i mówily, że jesteśmy super grupa bardzo zdolna ;D

    swoich paznokci z kursu chyba wolę nie pokazywać były trochę gorsze jak twoje ;p oczywiście instruktorka powiedziała, że są ok xD

  23. #123
    Szkoleniowiec Avatar Sweet-ka
    Zarejestrowany
    May 2009
    Skąd
    Warszawa
    Postów
    280

    Domyślnie Odp: Kursy, opinie, doświadczenia

    Bardzo czesto tak jest , i to jest przykre. Ale trzeba tez wiedziec ze swoje umiejetnosci wyrabiamy z czasem a na kursie nie zawsze te paznokcie wygladaja tak jak bysmy chcialy( przeciez to sa nasze poczatki).

    Wazne jest abysmy kurs wybieraly nie tylko ze wzgledu na cene za sam kurs ale istona sparwe odgrywaja produkty. Dobrze jest nauczyc sie na produktach ktorych zamierzamy pracowac, aby mialy przystepna dla nas cene, no i byly dobrej jakosci. Inaczej troszeczke jest jesli mamy juz doswiadczenie jakies z innymi poduktami ale i tu nie zawsze praca jest taka jak bysmy oczekwialy bo jendka rozniece miedzy produktamy bywaja. Jedna ulatwja prace inne utrudnia a wszystko to tez przez przyzwyczajenie

    Życze udanych kursow

  24. #124
    INM & RaNails Educator EF Avatar asia
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    ndm / warszawa
    Postów
    6 951

    Domyślnie Odp: Kursy, opinie, doświadczenia

    no tak ale zapisując się na kurs często nie wiesz na czym chcesz pracować, to raczej z czasem (i kupowaniem nowych firm ) przychodzi wiele firm robi warsztaty na temat ich produktów

  25. #125
    Szkoleniowiec Avatar Sweet-ka
    Zarejestrowany
    May 2009
    Skąd
    Warszawa
    Postów
    280

    Domyślnie Odp: Kursy, opinie, doświadczenia

    Dokadnie robi warsztaty dlatego to tez fajna sprawa, ale sa tez probki, mozna sie zapoznac z oferta ( jaki wybor produktow maja co wydaje mi sie tez wazne by oferta byla ciekawa a i sie powiekszala z czasem otwierajac do potrzeb klienta). A dlatego sa tez fora ktore ulatwiaja nam wybory (mozemy zapoznac sie opinnia innych, spostrzeżeniami itp). Wiadomo ze lepiej sprawdzic osobiscie ale doswiadczenia innych czasem moga pomoc

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Tags for this Thread

Zasady postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •