Strona 6 z 26 PierwszyPierwszy ... 234567891016 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki 126 do 150 z 630

Temat: Kursy, opinie, doświadczenia

  1. #126
    INM & RaNails Educator EF Avatar asia
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    ndm / warszawa
    Postów
    6 951

    Domyślnie Odp: Kursy, opinie, doświadczenia

    oj tak i to bardzo

  2. #127
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Oct 2009
    Postów
    4

    Domyślnie Odp: Kursy, opinie, doświadczenia

    Cytat Napisał asia Zobacz post
    ja mogę powiedzieć że u mnie w mieście cena nigdy nie idzie z jakością, najczęściej drogie jest coś co próbuje się wylansować (innego słowa nie da się niestety użyć) i zdzierają z ludzi kasę.

    ja uczestniczyłam w kursie wieloosobowym i było od 2 do 8 osób, zależy ile mo9gło danego dnia przyjść. był 3 razy w tyg 8x8x6 godzin a modelki były w 90% przypadkach, rzadko robiło się na sobie. rozumiem że to się nie ma do 1x1, ale instruktorka tłumaczyła, dla każdego miała czas, pokazywała na modelce itp. myślę że moje szkolenie pozostawia do życzenia, aczkolwiek atmosfera super, jeżeli chcesz się nauczyć to się nauczysz, zawsze można było prosić do ,siebie instruktorkę i ona tłumacząc tobie prosiła o uwagę inne dziewczyny. kosztowało 590zł za 60 godzin, ale nie puszczali jeżeli chciałaś się douczyć nadprogramowo. moim zdaniem za tą cenę - dobre szkolenie. było to prestige na czardasza

    teraz po 2 latach chcę jakieś doszkolonka, ale jeszcze się nie zdecydowałam, bo najbardziej podoba mi się oferta spoza wawy. marzy mi się 1:1 aby instruktorka pokazała mi moje złe nawyki, ale jak wiadomo zależy to tylko od funduszy

    Valia, dobra jest p.ania która pracowała w quartcie, ale nie mam do niej kontaktu. jak coś znajdę czy usłyszę że dobre napiszę. a to szkolenie o którym pisałam powyżej jest też z up

    Annamon dzięki za rozsądek uwielbiam twoje podejście do rzeczy
    Witam,

    Ja ukończyłam kurs w Warszawie w Akademii Stylizacji i Pielęgnacji QUART około 2 lat temu. Rzeczywiście szkoleniowcem wtedy była Ania, która była bardzo dobra. NIe dawno pozwolilam sobie na doszkolenie zawodowe ale już w programie ABC-NAILSTORE dwudniowe. I możecie wierzyć lub nie ale tam szkolenia jakie się odbywaja to tylko w grupach max 4 osoby. Następcą Ani jest Paulinka która jest poprostu SUPER. Indywidualne podejscie do każdego problemu, wyjasniła mi wszystkie pytania i dała nawet swój numer telefonu, na wszelki wypadek.

    Pierwszą szkoła w jakiej byłam był select na ul. Grójeckiej i w stosunku do ASIP QUART lub ABC-NAILSTORE-WARSZAWA to niebo a Ziemia. NIestety nie są tani ale jestem przekonanan że dobrze wydałam kase. W tej chwili są u nich dwie mozliwości szkolenia jedna w programie ASiP QUART oraz ABC-NAILSTORE na produktach abc.
    O cenach produktów pisałam na innym wątku, są baaaaardzo drogie ale bardzo wydajne. Aha i unich macie zarówno Certyfikat EU oraz MENIII.

    Obiecuje że wrzuce jakies pazury żebyście oceniły.

    Papa

  3. #128
    No to..wpadłam Avatar Ava
    Zarejestrowany
    Oct 2009
    Skąd
    Marki
    Postów
    109

    Domyślnie Odp: Kursy, opinie, doświadczenia

    a wiecie gdzie w warszawie moze byc tez na slasku ale tylko w piatki sa jakies kursy doszkalajace jakies warsztaty niedrogo (z kasa cienko) chetnie bym sie na takie wybrala

  4. #129
    Szkoleniowiec Avatar Sweet-ka
    Zarejestrowany
    May 2009
    Skąd
    Warszawa
    Postów
    280

    Domyślnie Odp: Kursy, opinie, doświadczenia

    Ava kursy doszkolające my tez mamy. jedna metoda to 350zl...

  5. #130
    Gość
    niezalogowany

    Domyślnie Odp: Kursy, opinie, doświadczenia

    na razie kasy brak, a własciwie same długi do spałacania, ale jak z nich wyjde to sie tu Kurs Stylizacji Paznokci Wrocław wybiorę choćby za sto lat

  6. #131
    Totalna maniaczka
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Skąd
    Gniezno
    Postów
    1 187

    Domyślnie Odp: Kursy, opinie, doświadczenia

    Cytat Napisał woszczur Zobacz post
    na razie kasy brak, a własciwie same długi do spałacania, ale jak z nich wyjde to sie tu Kurs Stylizacji Paznokci Wrocław wybiorę choćby za sto lat
    no, ja tez bym sie na taki kurs wybrała albo do naszej Annamon
    no i tez brak kasy
    ale ja poczekam

  7. #132
    Nałogowiec Avatar syiwka
    Zarejestrowany
    Aug 2009
    Skąd
    Anglia
    Postów
    424

    Domyślnie Odp: Kursy, opinie, doświadczenia

    Hej dziewczyny ja sie wybieram na kurs prowadzony w rumi kolo gdanska przez firme spn , pracuje na tych akrylach i sa swietne ale nie wiem co do kursow moze ktoras robila kurs z ta firma? Wzielam sobie pakiet;Metoda akrylowa+akryl kolorowy+nail art za 1100 4 dni tu jest stronka i opis co pakiety zawieraja Beautica - Szkolenia ( mam nadzieje ze moge to tu wkleic) bede wdzieczna za rade

  8. #133
    Nałogowiec Avatar Zgredo
    Zarejestrowany
    Sep 2009
    Skąd
    Gdańsk
    Postów
    386

    Domyślnie Odp: Kursy, opinie, doświadczenia

    Ja zdecydowałam się na szkolenie, które trwać miało 3 tygodnie (15 dni roboczych). Obawiałam się kursów trwających 2-3 dni, bo cóż może się dowiedzieć o stylizacji na takim kursie dziewczyna z zerową wiedzą początkową? Moim zdaniem nawet, jeśli informacje będą przekazane jasno, to:
    1) jest ich dużo - łatwo może coś umknąć
    2) jest mało czasu na ćwiczenie - a co za tym idzie - ćwiczy się w domu, bez instruktora korygującego błędy.
    Cena była sensowna - 1200 zł, choć dojeżdżałam ok 1,5 godziny (do Pruszcza Gdańskiego).
    Do kursu właśnie tam poza długim czasem trwania (w stosunku do innych propozycji) przekonały mnie jeszcze 2 rzeczy, po pierwsze robiłam sobie pazurki u dziewczyny, która była po szkoleniu właśnie w tym ośrodku i pracowała na ich produktach. Moje obgryzione paznokietki wyglądały super i super się trzymały. Druga sprawa, to zaświadczenie MEN, choć to raczej taki plusik dodatkowy, nie przesądził by zapewne o wyborze gdybym nie miała jakiegoś wstępnego zaufania do organizatora kursu.
    Instruktorki miałam dwie - były z nami naprzemiennie. Generalnie jestem z kursu zadowolona, zdarzało się jednej z instruktorek wymykać często stosunkowo z zajęć (), ale jej krytyczne uwagi bardzo pomagały, druga natomiast więcej nas chwaliła, co jest miłe, ale mało konstruktywne , dużo - naprawdę dużo jednak nam pokazywała zwłaszcza, że kurs był długi i miałyśmy wiele czasu dłubanie.
    Generalnie jestem zadowolona z kursu, choć umiejętności swoich po poczytaniu waszych opinii oceniać bym się nie poważyła - zobaczymy za kila miesięcy
    P.S. Kurs zrobiłam w ECK.
    "Wysoko mnie ceni - mówisz? Wiem, zażądałby więcej niż 30 srebrników"

  9. #134
    Debiutantka Avatar Tigerka89
    Zarejestrowany
    Oct 2009
    Postów
    9

    Question Jak myślicie?

    hej dziewczyny, znalazłam niedawno taki kurs KURS TIPSY,CERTYFIKAT+ ZESTAW. (805472051) - Aukcje internetowe Allegro co o nim sądzicie? taa cena <wow> i jeszcze zestaw startowy to juz podwojne <wow> moze ktoras z Was juz byla na takim szkoleniu? jestem z Dolnegośląska i gdyby ten kurs byl dosc dobry to bym sie tam wybrala, bo cena zniewalajaca, ale z drugiej strony taka podchwytliwa piszcie prosze swoje opinie

  10. #135
    Współzałożyciel forum Avatar mala
    Zarejestrowany
    Feb 2009
    Skąd
    niemcy
    Postów
    3 461

    Domyślnie Odp: Jak myślicie?

    ni niestety ta strona sie nie laduje

  11. #136
    Debiutantka Avatar Tigerka89
    Zarejestrowany
    Oct 2009
    Postów
    9

    Domyślnie Odp: Jak myślicie?

    hmm, niewiem czemu <mysli> mi normalnie sie wlacza

  12. #137
    Szkoleniowiec Avatar Agnieszka Praska
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Częstochowa
    Postów
    2 834

    Domyślnie Odp: Jak myślicie?

    patrzac na foty frencha na tej aukcji to omijalabym taki kurs
    normalnie masakra jakas

    Lash&Brow Instructor Agnieszka Praska
    Akademia Stylizacji Obsesja

    Centrum Szkoleniowe

  13. #138
    Rozkręcanko Avatar juti2424
    Zarejestrowany
    Sep 2009
    Skąd
    Bytom
    Postów
    41

    Domyślnie Odp: Jak myślicie?

    te pierwsze paznokcie to jakaś porażka daj sobie spokój czasem warto dopłacić i iść na porządny kurs

  14. #139
    Debiutantka Avatar Tigerka89
    Zarejestrowany
    Oct 2009
    Postów
    9

    Domyślnie Odp: Jak myślicie?

    no ten french to niezbyt, prawda, ale moze to zdjecie pazurka jaki zrobila kursantka chociaz to tez nie zadowala :/ ale cena i ten zestaw startowy i tak korci z drugiej strony wydac kase i byc nie zadowolonym bo nic z kursu nie wyniesiesz a zestaw do D***... chyba sie jednak nie połasze..., wogole to przed chwila znalazlam ze jeszcze oferuja takie cos: kurs makijazu, przedluzanie paznokci i przedluzanie rzes za 1500zl. : KURS WIZAŻU,TIPSÓW I PRZEDŁUŻANIA RZĘS &bull; Global Service M&A &bull; Forum-Szkolenia &bull; Wszystko o szkoleniach, wypowiedzi trenerów, opinie
    ale kurcze nie moge znalezc zadnych opini na temat ich kursow

  15. #140
    Instruktor Mistero Milano Avatar Anna Kosińska
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Cuijk Holandia
    Postów
    1 729

    Domyślnie Odp: Jak myślicie?

    cos strasznego..jak mozna cos takiego w ogole dac w necie..na prawde lepiej dolozyc i porzadnie podejsc do tego wymarzonego kursu a nie lapac sie byle jakiej okazji czy promocji..ta druga opcja tez dla Mnie nie wyglada za ciekawie..brak profesjonalizmu powiemkrotko wiec nauczyc sie tam na pewno tez nie nauczysz..

  16. #141
    Debiutantka Avatar Tigerka89
    Zarejestrowany
    Oct 2009
    Postów
    9

    Domyślnie Odp: Jak myślicie?

    dziekuje Wam bardzo, powiem szczerze ze ta cena mnie tak przykuła... ale macie racje odloze wiecej pieniazkow i skorzystam z kursu po ktorym bede w pelni usatysfakcjonowana dziekuje jeszcze raz i pozdrawiam a tak przy okazji poleciłybyście jakis kurs z Wałbrzycha lub okolic?

  17. #142
    Nałogowiec Avatar unita
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Skąd
    Brunsbüttel/czasami Poznań
    Postów
    676

    Domyślnie Odp: Jak myślicie?

    z Walbrzycha masz w miare niedaleko do Wroclawia, wiec idz do naszej Nuki, napewno wiele sie nauczysz

  18. #143
    INM & RaNails Educator EF Avatar asia
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    ndm / warszawa
    Postów
    6 951

    Domyślnie Odp: Jak myślicie?

    za tą cenę możesz dołożyć i zrobić szkolenie, którego na pewno nie będziesz żałować (jak unita napisała, np. u nuki)

    szkoda kasy

  19. #144
    Nfu.Oh Educator Team Avatar nuki
    Zarejestrowany
    Oct 2009
    Skąd
    Wrocław
    Postów
    88

    Domyślnie Odp: Jak myślicie?

    Nie wiem jak konkretnie w EU College w Świdnicy, ale z reguły w tego typu placówkach o tyle ciekawe jest, że kursy przedłużania paznokci, fryzjerstwa, wizażu i masażu prowadzą te same osoby.

  20. #145
    INM & RaNails Educator EF Avatar asia
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    ndm / warszawa
    Postów
    6 951

    Domyślnie Odp: Jak myślicie?

    nuki pewnie jeszcze kosmetyki?


    a tak na poważnie, zanim kupisz kurs, zobacz prace tej osoby, to ci da pełen pogląd

  21. #146
    buzi :* Avatar DymciA
    Zarejestrowany
    Feb 2009
    Postów
    921

    Domyślnie Odp: Jak myślicie?

    ja tez bym sie JUZ nei polakomila...
    zrobilam kurs - PSEUDO kurs... i widzialam na czym polega kurs za male pieniadze.
    bledu nigdy nie powtorze
    niewiedza pomaga popełniać błędy w zyciu

  22. #147
    Debiutantka Avatar Tigerka89
    Zarejestrowany
    Oct 2009
    Postów
    9

    Domyślnie Odp: Jak myślicie?

    hehe, dziekuje dziewczyny czas zaczac odkladac wiecej pieniazkow jestescie kochane, uwielbiam to forum

  23. #148
    Nfu.Oh Educator Team Avatar nuki
    Zarejestrowany
    Oct 2009
    Skąd
    Wrocław
    Postów
    88

    Domyślnie Odp: Jak myślicie?

    Swoją drogą rozsądnym rozwiązaniem jest zrobienie najpierw kursu z jednej metody. Kiedy inwestycja się zwróci można pomyśleć o kolejnym

  24. #149
    Debiutantka Avatar Tigerka89
    Zarejestrowany
    Oct 2009
    Postów
    9

    Domyślnie Odp: Jak myślicie?

    oo swietny pomysl Nuki no i z jednej metody chyba jest bardziej szczegolowo, czy jestem w bledzie?

  25. #150
    Molestantka klawiatury Avatar dzoana
    Zarejestrowany
    Aug 2009
    Postów
    1 554

    Domyślnie Odp: Jak myślicie?

    nie nie jesteś w błędzie, zdecydowanie więcej się dowiesz i przy okazji więcej praktyki z danej metody odbędziesz i będziesz się czuła zdecydowanie pewniej

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Tags for this Thread

Zasady postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •