Pokaż wyniki 1 do 25 z 49

Temat: Moda dla przyszłych mam :)

Hybrid View

Previous Post Previous Post   Next Post Next Post
  1. #1
    Nałogowiec Avatar Evelina.J
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Wojewodztwo kuj-pom
    Postów
    561

    Domyślnie Moda dla przyszłych mam :)

    Dziewczyny gdzie kupic fajne, modne ciuszki dla kobiet w ciązy? Jestem w 6 miesiacu ciazy i stad ten temacik kobieta w ciąży też musi świetnie wygladac Wklejajcie linki oraz fotki ciuszków. Mam nadzieje ze znajdzie sie wśród nas kilka zainteresowanych tym temacikiem

  2. #2
    Nałogowiec Avatar ania
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Mysłowice
    Postów
    306

    Domyślnie Odp: Moda dla przyszłych mam :)

    Ja mam początek 6 miesiąca i nie mieszczę się w żadne spodnie, a o bluzeczkach nie wspomnę jak dźwigają się do góry... Musiałam zrobić porządne zakupy aby w końcu wyglądać jak człowiek
    Mnie koleżanka poleciła taką stronę :
    Odzież ciążowa, ubrania ciążowe, sukienki ciążowe - bluzki - bluzki
    sama z niej korzystała jak była w ciąży, ja jednak boje się kupować ubrania ciążowe przez internet i wolę się wybrać do sklepu...

  3. #3
    No to..wpadłam Avatar majkarodzik
    Zarejestrowany
    Jun 2009
    Skąd
    Lubin
    Postów
    270

    Domyślnie Odp: Moda dla przyszłych mam :)

    Ciuszkow moze sie kilka znajdzie modnych, tylko dlaczego sa tak cholernie drogie? Ja wlasnie za miesiac wybieram sie na wesele i szukalam jakies kreacji, juz niestety nie udaje mi sie wcisnac w dawne rzeczy. Ale to jest jakas masakra, trzeba jeszcze raz tyle wydac co za normalne ciuszki. Uwazam, ze tymbardziej dla kobiet w ciazy powinny byc tansze rzeczy. Przeciez to tylko na pare miesiecy. Mam nadzieje, ze dzieki Wam jednak cos znajde
    "Gdyby życie było rajem, można by było obejść się bez lęku i bólu".

  4. #4
    Nałogowiec Avatar ania
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Mysłowice
    Postów
    306

    Domyślnie Odp: Moda dla przyszłych mam :)

    też miałam ten problem idąc na wesele do koleżanki... ale poszłam na taki zwykły targ i kupiłam...aczkolwiek musiałam tylko ramiączka skrócić... ze względu na brzuszek tańce wywijałam w zwolnionym tempie

  5. #5
    Nałogowiec Avatar Evelina.J
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Wojewodztwo kuj-pom
    Postów
    561

    Domyślnie Odp: Moda dla przyszłych mam :)

    Cytat Napisał ania Zobacz post
    też miałam ten problem idąc na wesele do koleżanki... ale poszłam na taki zwykły targ i kupiłam...aczkolwiek musiałam tylko ramiączka skrócić... ze względu na brzuszek tańce wywijałam w zwolnionym tempie
    Jak chodzilam w ciazy z synkiem to tez trafilo nam sie wesele. I tez kupilam sukienke (fajna) na targu. I bylam w koncowce 7 miesiaca z dosc duzym juz brzuchem. A jak sie wybawilam hehe. Myslalam ze bedzie nudno. A tym czasem to my bylismy parą nr 1 na sali hehe. ALe fajnie bylo. Rano nie moglam wstac tak mnie nogi bolaly.

  6. #6
    No to..wpadłam Avatar majkarodzik
    Zarejestrowany
    Jun 2009
    Skąd
    Lubin
    Postów
    270

    Domyślnie Odp: Moda dla przyszłych mam :)

    Tak tak ja oczywiscie tez choc nie wiem jak to wszystko zniose Poki co nie znosze zbyt dobrze ciazy, ale wierze w to, ze malenstwo mi wszystko wynagrodzi. Tak wogole to bardzo sie cesze, ze jest nas wiecej "ciezaroweczek". Wiedzialam tylko o Rudi
    "Gdyby życie było rajem, można by było obejść się bez lęku i bólu".

  7. #7
    Nałogowiec Avatar ania
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Mysłowice
    Postów
    306

    Domyślnie Odp: Moda dla przyszłych mam :)

    ja też się cieszę, że jest nas więcej...
    a troszkę zmieniając temat... trzymają Wam tipsy w ciąży
    Mnie żel odpada po 2-3dniach niestety...

  8. #8
    Nałogowiec Avatar Evelina.J
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Wojewodztwo kuj-pom
    Postów
    561

    Domyślnie Odp: Moda dla przyszłych mam :)

    Cytat Napisał ania Zobacz post
    Ja mam początek 6 miesiąca i nie mieszczę się w żadne spodnie, a o bluzeczkach nie wspomnę jak dźwigają się do góry... Musiałam zrobić porządne zakupy aby w końcu wyglądać jak człowiek
    Mnie koleżanka poleciła taką stronę :
    Odzież ciążowa, ubrania ciążowe, sukienki ciążowe - bluzki - bluzki
    sama z niej korzystała jak była w ciąży, ja jednak boje się kupować ubrania ciążowe przez internet i wolę się wybrać do sklepu...
    Kochana ciuszki ok ale ceny ja dla mnie na 3-4 miesiace ktore nam zostaly zbyt wysokie. Ja kupilam sobie spodnie w sklepie H&M. Swietne rurki. Bardzo fajnie leza, przylegaja do ciala, podkreślaja tyleczek hehe i bardzow ygodne dla brzuszka. Maja wszyty pas z ciagnacego materialu. Nie byly drogie bo ok 100zl ale naprawde rewelacja. Teraz odwazylam sie i kupilam na allegro SPODNIE CIĄŻOWE JEANS S *wysyłka gratis* (729963585) - Aukcje internetowe Allegro Takie do chodzenia kolo domu za 49zl i musze powiedziec ze tez sa super. H&M lepsze ale te z allegro tez sa bardzo fajne. Nie musimy chodzic w spodniach zwisajacych na tylku zeby nam brzuszka nie cisnęły. Bardzo czesto widze jak dziewczyny w ciazy chodza w "workach".

  9. #9
    Wczytuje się
    Zarejestrowany
    Dec 2015
    Postów
    16

    Domyślnie Odp: Moda dla przyszłych mam :)

    A tradycyjne sieciówki?

  10. #10
    Wczytuje się Avatar venus
    Zarejestrowany
    Aug 2013
    Postów
    25

    Domyślnie Odp: Moda dla przyszłych mam :)

    Ja na zakupy w sieci decysuję się tylko i wyłącznie jeżeli dany produkt jest bardzo dobrze opisany. Nie od dziś wiadomo, że co sklep to co innego. Mieszanie rozmiarami: tutaj EU, tu PL, a tam jeszcze jakiś inny. Jeżeli są dokładnie opisane w tabelach rozmiarów (w większości sklepów tak jest), to nie mam obaw że dobiorę coś co nie będzie pasowało. Chociaż znacznie częściej wybieram standardowe wypady z koleżankami na shopping

  11. #11
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Dec 2015
    Postów
    2

    Domyślnie Odp: Moda dla przyszłych mam :)

    znalazłam fajną bieliznę: Bielizna dla mam - Świat Kobiet Ana
    sama tam kupuję

  12. #12
    Wczytuje się
    Zarejestrowany
    Dec 2015
    Postów
    11

    Domyślnie Odp: Moda dla przyszłych mam :)

    Cytat Napisał venus Zobacz post
    Ja na zakupy w sieci decysuję się tylko i wyłącznie jeżeli dany produkt jest bardzo dobrze opisany. Nie od dziś wiadomo, że co sklep to co innego. Mieszanie rozmiarami: tutaj EU, tu PL, a tam jeszcze jakiś inny. Jeżeli są dokładnie opisane w tabelach rozmiarów (w większości sklepów tak jest), to nie mam obaw że dobiorę coś co nie będzie pasowało. Chociaż znacznie częściej wybieram standardowe wypady z koleżankami na shopping
    Mam tak samo. Z tymi rozmiarami to co sklep to inne.

  13. #13
    Wczytuje się
    Zarejestrowany
    Oct 2017
    Postów
    29

    Domyślnie Odp: Moda dla przyszłych mam :)

    ja glownie na szmatkach kupuje

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Tags for this Thread

Zasady postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •