Pokaż wyniki 1 do 5 z 5

Temat: Narożniki do pokoju

  1. #1
    Nałogowiec
    Zarejestrowany
    Apr 2017
    Postów
    507

    Domyślnie Narożniki do pokoju

    Urządzam pokój i pytanie takie czy polecacie swoje narożniki? Lub wiecie ,gdzie można kupić wygodny A zarazem nie za miliony narożnik? Szczerze to boje się zamawiać przez Internet.. .

  2. #2
    Nałogowiec
    Zarejestrowany
    Apr 2017
    Postów
    546

    Domyślnie Odp: Narożniki do pokoju

    Cytat Napisał ell Zobacz post
    Urządzam pokój i pytanie takie czy polecacie swoje narożniki? Lub wiecie ,gdzie można kupić wygodny A zarazem nie za miliony narożnik? Szczerze to boje się zamawiać przez Internet.. .
    Sama mialam ten sam problem, bałam sie zamawiania mebla przez internet ale stacjonarnie nie widziałam żadnego narożnika który by mi pasował.... Niby mebli w sklepach wiele ale nicczego konkretnego. Dopytałam sie w lokalnym studio w zakresie robienia mebli na wymiar bo wiem ze niektóre firmy robią na wymiar meble wypoczynkowe. I cena trochę mnie przeraziła tak więc postanowiłam przekonać się do sklepów online.

    Zerknij sobie na kanapy rogowe w sklepie Meble Arkadius.

    Zamówiłam tam dla siebie taka:
    Ostatnio edytowane przez cass ; 22-12-2019 o 14:24

  3. #3
    Nałogowiec
    Zarejestrowany
    Apr 2017
    Postów
    310

    Domyślnie Odp: Narożniki do pokoju

    Też myślałam nad narożnikiem do pokoju, tutaj https://www.gama-sklep.com.pl/catego...le-pokojowe-87 znalazłam już komplet mebli, wybrałam nowoczesne, stylowe, mają dobrą ofertę jak też potrzebujecie do swoich pokojów mebli czy dodatków. A narożnika nadal szukam.

  4. #4
    No to..wpadłam ban
    Zarejestrowany
    Nov 2016
    Postów
    158

    Domyślnie Odp: Narożniki do pokoju

    Co do narożnika w pokoju to ja swój zamawiałem internetowo tutaj https://onemarket.pl/ w tym sklepie. Wybór mają duży więc dla siebie na pewno znajdziecie coś co się spodoba. Ceny są atrakcyjne, obsługa w razie potrzeby jest pomocna.

  5. #5
    Nałogowiec
    Zarejestrowany
    Jul 2016
    Postów
    679

    Domyślnie Odp: Narożniki do pokoju

    Mi w oko wpadły narożniki ze strony: https://www.homebook.pl/produkty/narozniki Znajdziecie tam naprawdę całkiem spory wybór mebli z tej kategorii. Dobry narożnik powinien być wygodny, solidnie wykonany no i odpowiednio wpasowujący się w wystrój danego wnętrza. Mi udało się znaleźć naprawdę fajny mebel w przystępnej cenie. Dlatego też pomyślałam, że podrzucę Wam wyżej wspomnianą stronkę

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Podobne wątki

  1. Firanki do pokoju
    By jagnam in forum Ploteczki
    Odpowiedzi: 7
    Ostatni post / autor: 14-01-2019, 13:50
  2. Jakiej firmy narożnik do pokoju dziennego
    By cass in forum Ploteczki
    Odpowiedzi: 12
    Ostatni post / autor: 08-12-2018, 17:09

Zasady postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •