Strona 1 z 5 12345 OstatniOstatni
Pokaż wyniki 1 do 25 z 253

Temat: Różne sposoby nakładania brokatu

Hybrid View

Previous Post Previous Post   Next Post Next Post
  1. #1
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Postów
    68

    Smile Różne sposoby nakładania brokatu

    Chciałabym żebyście napisały w jaki spsob nakłaacie brokat na paznokciec w przypadku metody żelowej. Ja spotkałam się z moczeniem posmarowanego żelem paznokcia w brokacie (minusem jest to, że brokat sie osypuje wszędzie) oraz z moczeniem pedzelka z zelem na koncowce w brokacie (odpowiada mi najbardziej). Poza tym widzialam jak kolezanki lacza zel z brokatem na oddzielnym podstawku lub posypuja mokry paznokiec.
    A jakie sa Wasze sposoby?

    kolor czerwony zarezerwowany dla adminów,proszę czytać regulamin//Emist
    Ostatnio edytowane przez Emist ; 15-05-2010 o 22:13

  2. #2
    No to..wpadłam ban
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    warszawa
    Postów
    147

    Domyślnie

    ja najczesciej posypuje

  3. #3
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Postów
    4

    Domyślnie

    Cytat Napisał kingaaa Zobacz post
    Chciałabym żebyście napisały w jaki spsob nakłaacie brokat na paznokciec w przypadku metody żelowej. Ja spotkałam się z moczeniem posmarowanego żelem paznokcia w brokacie (minusem jest to, że brokat sie osypuje wszędzie) oraz z moczeniem pedzelka z zelem na koncowce w brokacie (odpowiada mi najbardziej). Poza tym widzialam jak kolezanki lacza zel z brokatem na oddzielnym podstawku lub posypuja mokry paznokiec.
    A jakie sa Wasze sposoby?
    moim zdanien najlepiej nakładac - mokry pędzelek do brokatu i na pazurek , nic sie nie sypie i nakładasz ile chcesz , chociasz jak ma byc tylko popruszony to posypuje delikatnie nabierając suchym pedzelkiem.
    Ostatnio edytowane przez Emist ; 15-05-2010 o 22:14

  4. #4
    Debiutantka Avatar Sandra992
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Rybnik
    Postów
    6

    Domyślnie

    Ja wkładam paznokieć do pojemniczka z brokatem, nic mi się nie wysypuje tylko trosze brokatu zostaje na placu.
    Co do metody związanej z nakładaniem brokatu przez pędzelek to mi się to nie podoba ze względu na marnowanie pędzelka

  5. #5
    No to..wpadłam ban
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    warszawa
    Postów
    147

    Domyślnie

    wiesz taki sposob to mozna wykorzystac w domu nie w salonie,to tak samo jak bys poslinila wykalaczke i nakladala ozdoby

  6. #6
    buzi :* Avatar DymciA
    Zarejestrowany
    Feb 2009
    Postów
    921

    Domyślnie

    a ja palcem nakladam

    maluje zlem na pazurku co i jak cche meic w brokacie ( np skos) i palcem nakladam brokat + dociskam troszku i do lampy

  7. #7
    VIP Avatar Artlia
    Zarejestrowany
    Feb 2009
    Skąd
    Świdnica
    Postów
    336

    Domyślnie

    ja wsadzam pazurka do pojemniczka z brokatem

  8. #8
    Nie spamuj bo strzelam :) Avatar aga
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    okolice Lublina
    Postów
    4 177

    Domyślnie

    Cytat Napisał Artlia Zobacz post
    ja wsadzam pazurka do pojemniczka z brokatem
    ja nakładałam pacynką do tej pory ale chyba muszę wypróbować Twój sposób
    ale jak chce się zrobić cieniowanie np na dole najciemniejsza warstwa, wyżej jaśniejsza i najjaśniejsza na samej górze to chyba już ten sposób nie wchodzi w grę?

  9. #9
    Kosmetyczka Avatar barbara_kawka
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Nakło Śląskie
    Postów
    2 160

    Domyślnie

    Cytat Napisał Sandra992 Zobacz post
    Ja wkładam paznokieć do pojemniczka z brokatem, nic mi się nie wysypuje tylko trosze brokatu zostaje na placu.
    Co do metody związanej z nakładaniem brokatu przez pędzelek to mi się to nie podoba ze względu na marnowanie pędzelka
    a w jaki sposób pedzelek ci się marnuje bo nie rozumiem

  10. #10
    Wczytuje się Avatar Halszka
    Zarejestrowany
    Oct 2009
    Skąd
    Bielsko-Biała
    Postów
    17

    Domyślnie Odp: Różne sposoby nakładania brokatu

    Cytat Napisał Sandra992 Zobacz post
    Ja wkładam paznokieć do pojemniczka z brokatem, nic mi się nie wysypuje tylko trosze brokatu zostaje na placu.
    Co do metody związanej z nakładaniem brokatu przez pędzelek to mi się to nie podoba ze względu na marnowanie pędzelka
    Dokładnie robię to samo...delikatnie opuszkiem palca dociskam brokat...lampa i kolejna niewielka kropka żelu i tutaj inny kolor brokatu ( jednak zawsze myję pędzle nawet po nałożeniu pierwszej warstwy zelu, nie zostawia to smug w przypadku nakładania kolejnych warstw

  11. #11
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Postów
    68

    Domyślnie

    Jesli chcesz pocieniowac paznokcia maczajac go w brokacie, to musisz zaczac od srodkowe czesci paznokcia. Smarujesz pedzelkiem cinki pasek i moczych w brokacie. Strzepujesz nadmiar brokatu. Nastepny pasek zelu i znow w kolejnym kolorze brokato maczasz, ale trzeba uwazac, zeby nie zanuzyc juz tego paseczka ktory wszcesniej zrobilas. I powtarzasz tak te czynnosci, az dotrzesz to samego konca paznokcia. łatwiej byloby mi to pokazac Maczajac pedzelek najpierw w zelu a ptem w brokacie, tez mozna wykonac bardzo ladne cieniowanie, no i ani Ty ani kienta nie estescie cale w brokacie

  12. #12
    Nałogowiec Avatar jolanta
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Niemcy
    Postów
    387

    Domyślnie

    Maczanie palca w pojemniku z brokatem nie wyglada profesjonalnie (tak mozna robic w domu ale nie w salonie). Ja namaczam osobny pedzelek w jakimkolwiek plynie a potem w brokacie i dotykam paznokcia posmarowanego zelem. Po lampie przemywam cleanerem i tylko brokat pokrywam zelem i wtedy sie az tak nie rozmazuje.

  13. #13
    No to..wpadłam Avatar czarus
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Ustroń koło Cieszyna
    Postów
    159

    Domyślnie

    ja jak większośc dziewczyn maluję tą cześć żelem na której chcę mieć brokat i do słoiczka potem do lampy utwardzi się to miejśce gdzie jest żel a resztę potem obczyszczam pędzelkiem

  14. #14
    No to..wpadłam Avatar hera16
    Zarejestrowany
    Feb 2012
    Skąd
    Brzeziny
    Postów
    165

    Domyślnie Odp: Różne sposoby nakładania brokatu

    Cytat Napisał czarus Zobacz post
    ja jak większośc dziewczyn maluję tą cześć żelem na której chcę mieć brokat i do słoiczka potem do lampy utwardzi się to miejśce gdzie jest żel a resztę potem obczyszczam pędzelkiem
    ja robię dokładnie tak samo.chyba że chcę zrobić brokatowy wzór to trochę żelu odkładam i dosypuję brokatu a potem tym maluję.
    co do robienia np.frenchu z brokatu to wlasnie brokat jest u mnie pierwszą warstwą.tak mnie uczyli na szkoleniu z lcn ale nie wiem do końca czy tak powinnam to robić

  15. #15
    Nałogowiec Avatar reniusia1002
    Zarejestrowany
    May 2013
    Skąd
    GORZÓW;UK
    Postów
    320

    Domyślnie Odp: Różne sposoby nakładania brokatu

    ale ze najpierw brokat zamiast szkieletu itd. pierwsza warstwa to brokat?a potem jak chcesz go spilowac to jedziesz do paznokcia lub tipsa ja tak nie robie i inaczej mnie uczono.ostatnie warstwy to brokat.zeby jak klientak chce zmienić kolor tylko te warstwy spilowywac i potem wyrownac matowic i na nowo tak mnie uczono nie inaczej.

  16. #16
    Współzałożyciel forum Avatar mala
    Zarejestrowany
    Feb 2009
    Skąd
    niemcy
    Postów
    3 461

    Domyślnie

    french brokatowy robie tak ze mieszam zel z brokatem w pudeleczku
    jesli nakladam brokat na calosc lub cieniuje to smaruje pazura zelem innym pedzelkiem nabieram broat i klade go na pazura

  17. #17

    Domyślnie

    Cytat Napisał mala Zobacz post
    french brokatowy robie tak ze mieszam zel z brokatem w pudeleczku
    jesli nakladam brokat na calosc lub cieniuje to smaruje pazura zelem innym pedzelkiem nabieram broat i klade go na pazura



    ja robię to samo tzn. mieszam sobie brokacik z żelem na oddzielnym pudełeczku i nakładam jak mi się podoba ,albo raczej jak się podoba klientce

  18. #18
    Gość
    niezalogowany

    Domyślnie

    Cytat Napisał dzidzia19841210 Zobacz post
    ja robię to samo tzn. mieszam sobie brokacik z żelem na oddzielnym pudełeczku i nakładam jak mi się podoba ,albo raczej jak się podoba klientce

    ja tez tak mieszam. jest wtedy najlepiej i nawet zauważyłam, że (może mi mi się wydaje, ale...), mniej żelu sie wtedy zużywa...

    ---------- Dodano o godzinie 22:02 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 21:59 ----------

    Cytat Napisał ania23831 Zobacz post
    A ja mam takie pytanie:jak robie frencha i chce z brokatu tylko zrobić cienki pasek na linii uśmiechu i potem jak nakładam kolejna warstwe żelu to ta cholera mi sie rozmazuje na całą białą końcówke.Co zrobić? doradźcie mi coś....
    Cytat Napisał iwa1223 Zobacz post
    ania23831 żeby zrobić cienki paseczek brokatowy to mieszałam brokat z odrobinką żelu i pędzelkiem nakładałam i do lampy a potem już bez problemów dalej...
    tak tak. już właśnie o ty pisałam... jak już zmieszasz brokat z żelem i utwardzisz to [otem nie ma prawa Ci się nic rozmazać

    ---------- Dodano o godzinie 22:04 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 22:02 ----------

    Cytat Napisał annamon79 Zobacz post
    wazna rzecza jest to abyscie niie mieszaly zeli przed robiona stylizacja unikniecie pecherzykow i zapowietrzen, najlepiej to zrobic z pol godz.wczesniej patyczkiem z drzewa pomaranczowego...
    ja mieszam przy klientce (bo jak przychodzi to jeszcze przezciez nie wiem co by chciała mieć na pazurkach) i zaraz nakładam... nie robią mi się ani pęcherze ani nic... może dlatego, że mieszam je pędzelkiem a nie patyczkiem no nie wiem...

  19. #19
    Rozkręcanko Avatar Elirena
    Zarejestrowany
    May 2009
    Skąd
    Wrocław
    Postów
    47

    Domyślnie

    ja mieszam żel z brokatem i dopiero wtedy na mazurek, jest to o tyle fajne ze mam pewność ze po utwardzeniu brokat nigdzie wywędruje wcześniej miałam tak ze jak na brokat nakładałam następna warstwę żelu to mi się jakies nie zalane resztki do pędzelka przyklejały i roznosiłam na caly pazurek

    z mieszaniem fajne jest tez to ze można czystym pędzelkiem taki żel dowolne formować

  20. #20
    Nałogowiec Avatar iwonadc78
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Soest
    Postów
    366

    Domyślnie

    ja rownierz jak wiekszosc dziewczyn nakladam pedzelkiem i zawsze wyjdzie idealnie

  21. #21
    Wzorki Club Avatar Chanti25
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Sulechów
    Postów
    1 849

    Domyślnie

    Ja nakładam brokat pędzelkiem na posmarowanego żelem tipsa. Mogę sobie wtedy cieniować, nadawać wzoru różne kształty. Następnie wkładam do lampy. Nie gniewajcie się dziewczyny, ale powinniśmy wszystkie dążyć do tego żeby klientki miały usługi najwyższej jakości ( nie chodzi mi tu o cenę) bez względu na to czy sa to usługi w salonie czy w domu. Ja osobiście nie chciałabym miec obsypanych palców w brokacie Lubię jak moja praca jest czysta
    SZCZĘŚLIWA

  22. #22
    No to..wpadłam Avatar ulala10
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Koło Opola
    Postów
    281

    Domyślnie

    Ja nakładam tez pedzelkiem na mokry żel.Przykład zatopiony brokatowy french

  23. #23
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Postów
    58

    Domyślnie

    Cytat Napisał Chanti25 Zobacz post
    Ja nakładam brokat pędzelkiem na posmarowanego żelem tipsa. Mogę sobie wtedy cieniować, nadawać wzoru różne kształty. Następnie wkładam do lampy. Nie gniewajcie się dziewczyny, ale powinniśmy wszystkie dążyć do tego żeby klientki miały usługi najwyższej jakości ( nie chodzi mi tu o cenę) bez względu na to czy sa to usługi w salonie czy w domu. Ja osobiście nie chciałabym miec obsypanych palców w brokacie Lubię jak moja praca jest czysta
    I ja tak uwazam. Kiedys dawno temu jak dopiero zaczynalam z pazurkami i nie bardzo wiedzialam jak nakladac ten brokat, to tez tak robilam, ale klientki nie byly zadowolone...

  24. #24
    Wczytuje się Avatar trina
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Siemianice
    Postów
    15

    Domyślnie

    ja nakladam brokat pedzelkiem-wachlarzykiem.jest on maly i bardzo wygodny w uzyciu.potem poprawiam delikatnie linie usmiechu i gotowe

  25. #25
    No to..wpadłam Avatar ewelinka:*
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Postów
    286

    Domyślnie Odp: Różne sposoby nakładania brokatu

    Cytat Napisał trina Zobacz post
    ja nakladam brokat pedzelkiem-wachlarzykiem.jest on maly i bardzo wygodny w uzyciu.potem poprawiam delikatnie linie usmiechu i gotowe

    robię tak samo - najlepsza metoda super się sprawdza przy nakładaniu pyłku na french!

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Podobne wątki

  1. Domowe sposoby na...
    By bera0 in forum Pielęgnacja twarzy i ciała
    Odpowiedzi: 103
    Ostatni post / autor: 09-11-2017, 22:57

Tags for this Thread

Zasady postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •