Strona 1 z 11 12345 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki 1 do 25 z 253

Temat: Różne sposoby nakładania brokatu

  1. #1
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Postów
    68

    Smile Różne sposoby nakładania brokatu

    Chciałabym żebyście napisały w jaki spsob nakłaacie brokat na paznokciec w przypadku metody żelowej. Ja spotkałam się z moczeniem posmarowanego żelem paznokcia w brokacie (minusem jest to, że brokat sie osypuje wszędzie) oraz z moczeniem pedzelka z zelem na koncowce w brokacie (odpowiada mi najbardziej). Poza tym widzialam jak kolezanki lacza zel z brokatem na oddzielnym podstawku lub posypuja mokry paznokiec.
    A jakie sa Wasze sposoby?

    kolor czerwony zarezerwowany dla adminów,proszę czytać regulamin//Emist
    Ostatnio edytowane przez Emist ; 15-05-2010 o 23:13

  2. #2
    No to..wpadłam ban
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    warszawa
    Postów
    147

    Domyślnie

    ja najczesciej posypuje

  3. #3
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Postów
    4

    Domyślnie

    Cytat Napisał kingaaa Zobacz post
    Chciałabym żebyście napisały w jaki spsob nakłaacie brokat na paznokciec w przypadku metody żelowej. Ja spotkałam się z moczeniem posmarowanego żelem paznokcia w brokacie (minusem jest to, że brokat sie osypuje wszędzie) oraz z moczeniem pedzelka z zelem na koncowce w brokacie (odpowiada mi najbardziej). Poza tym widzialam jak kolezanki lacza zel z brokatem na oddzielnym podstawku lub posypuja mokry paznokiec.
    A jakie sa Wasze sposoby?
    moim zdanien najlepiej nakładac - mokry pędzelek do brokatu i na pazurek , nic sie nie sypie i nakładasz ile chcesz , chociasz jak ma byc tylko popruszony to posypuje delikatnie nabierając suchym pedzelkiem.
    Ostatnio edytowane przez Emist ; 15-05-2010 o 23:14

  4. #4
    Debiutantka Avatar Sandra992
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Rybnik
    Postów
    6

    Domyślnie

    Ja wkładam paznokieć do pojemniczka z brokatem, nic mi się nie wysypuje tylko trosze brokatu zostaje na placu.
    Co do metody związanej z nakładaniem brokatu przez pędzelek to mi się to nie podoba ze względu na marnowanie pędzelka

  5. #5
    No to..wpadłam ban
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    warszawa
    Postów
    147

    Domyślnie

    wiesz taki sposob to mozna wykorzystac w domu nie w salonie,to tak samo jak bys poslinila wykalaczke i nakladala ozdoby

  6. #6
    buzi :* Avatar DymciA
    Zarejestrowany
    Feb 2009
    Postów
    921

    Domyślnie

    a ja palcem nakladam

    maluje zlem na pazurku co i jak cche meic w brokacie ( np skos) i palcem nakladam brokat + dociskam troszku i do lampy

  7. #7
    VIP Avatar Artlia
    Zarejestrowany
    Feb 2009
    Skąd
    Świdnica
    Postów
    336

    Domyślnie

    ja wsadzam pazurka do pojemniczka z brokatem

  8. #8
    Nie spamuj bo strzelam :) Avatar aga
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    okolice Lublina
    Postów
    4 177

    Domyślnie

    Cytat Napisał Artlia Zobacz post
    ja wsadzam pazurka do pojemniczka z brokatem
    ja nakładałam pacynką do tej pory ale chyba muszę wypróbować Twój sposób
    ale jak chce się zrobić cieniowanie np na dole najciemniejsza warstwa, wyżej jaśniejsza i najjaśniejsza na samej górze to chyba już ten sposób nie wchodzi w grę?

  9. #9
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Postów
    68

    Domyślnie

    Jesli chcesz pocieniowac paznokcia maczajac go w brokacie, to musisz zaczac od srodkowe czesci paznokcia. Smarujesz pedzelkiem cinki pasek i moczych w brokacie. Strzepujesz nadmiar brokatu. Nastepny pasek zelu i znow w kolejnym kolorze brokato maczasz, ale trzeba uwazac, zeby nie zanuzyc juz tego paseczka ktory wszcesniej zrobilas. I powtarzasz tak te czynnosci, az dotrzesz to samego konca paznokcia. łatwiej byloby mi to pokazac Maczajac pedzelek najpierw w zelu a ptem w brokacie, tez mozna wykonac bardzo ladne cieniowanie, no i ani Ty ani kienta nie estescie cale w brokacie

  10. #10
    Nałogowiec Avatar jolanta
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Niemcy
    Postów
    387

    Domyślnie

    Maczanie palca w pojemniku z brokatem nie wyglada profesjonalnie (tak mozna robic w domu ale nie w salonie). Ja namaczam osobny pedzelek w jakimkolwiek plynie a potem w brokacie i dotykam paznokcia posmarowanego zelem. Po lampie przemywam cleanerem i tylko brokat pokrywam zelem i wtedy sie az tak nie rozmazuje.

  11. #11
    No to..wpadłam Avatar czarus
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Ustroń koło Cieszyna
    Postów
    159

    Domyślnie

    ja jak większośc dziewczyn maluję tą cześć żelem na której chcę mieć brokat i do słoiczka potem do lampy utwardzi się to miejśce gdzie jest żel a resztę potem obczyszczam pędzelkiem

  12. #12
    Współzałożyciel forum Avatar mala
    Zarejestrowany
    Feb 2009
    Skąd
    niemcy
    Postów
    3 461

    Domyślnie

    french brokatowy robie tak ze mieszam zel z brokatem w pudeleczku
    jesli nakladam brokat na calosc lub cieniuje to smaruje pazura zelem innym pedzelkiem nabieram broat i klade go na pazura

  13. #13

    Domyślnie

    Cytat Napisał mala Zobacz post
    french brokatowy robie tak ze mieszam zel z brokatem w pudeleczku
    jesli nakladam brokat na calosc lub cieniuje to smaruje pazura zelem innym pedzelkiem nabieram broat i klade go na pazura



    ja robię to samo tzn. mieszam sobie brokacik z żelem na oddzielnym pudełeczku i nakładam jak mi się podoba ,albo raczej jak się podoba klientce

  14. #14
    Wzorki Club Avatar Chanti25
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Sulechów
    Postów
    1 849

    Domyślnie

    Ja nakładam brokat pędzelkiem na posmarowanego żelem tipsa. Mogę sobie wtedy cieniować, nadawać wzoru różne kształty. Następnie wkładam do lampy. Nie gniewajcie się dziewczyny, ale powinniśmy wszystkie dążyć do tego żeby klientki miały usługi najwyższej jakości ( nie chodzi mi tu o cenę) bez względu na to czy sa to usługi w salonie czy w domu. Ja osobiście nie chciałabym miec obsypanych palców w brokacie Lubię jak moja praca jest czysta
    SZCZĘŚLIWA

  15. #15
    Wczytuje się Avatar trina
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Siemianice
    Postów
    15

    Domyślnie

    ja nakladam brokat pedzelkiem-wachlarzykiem.jest on maly i bardzo wygodny w uzyciu.potem poprawiam delikatnie linie usmiechu i gotowe

  16. #16
    Wczytuje się Avatar kala0704
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Postów
    24

    Domyślnie

    Ja nakładam osobnym pędzelkiem, uważam że w ten sposób mogę uzyskać najwięcej efektów, sama kontroluję ilość brokatu, linię jego położenia, cieniowania itp.

  17. #17
    Rozkręcanko Avatar agusiaani
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Postów
    79

    Domyślnie

    ja nakładam róznie,raz moczę w brokacie a raz nakładam pędzelkiem

  18. #18
    No to..wpadłam Avatar ulala10
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Koło Opola
    Postów
    281

    Domyślnie

    Ja nakładam tez pedzelkiem na mokry żel.Przykład zatopiony brokatowy french

  19. #19
    No to..wpadłam Avatar Ewelinaaa
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Postów
    154

    Domyślnie

    Ja również nakładam brokat pędzelkiem na żel i do lampy.

  20. #20
    Kosmetolog Avatar martakolo
    Zarejestrowany
    Feb 2009
    Skąd
    Gorzów Wielkopolski
    Postów
    156

    Domyślnie

    Też maczam pazurka w pojemniczku z brokatem, koleżanki podpowiedziały mi o takiej metodzie bo wcześniej jak nakładałam to miałam jakieś przeswity, a czy to mało profesjonalne?uważam, że każdy ma swoje sposoby na prace i tak naprawdę to co stylistka, to będzie różna opinia, ktos może pisać, że maczanie jest mało profesjonalne a inna osoba napisze, że nakładanie pędzelkiem jest nie na miejscu i tak możemy gdybać

  21. #21
    INM & RaNails Educator EF Avatar asia
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    ndm / warszawa
    Postów
    6 951

    Domyślnie

    ja także najczęściej nakładam mokrym pędzelkiem, albo robię mieszaninę na talerzyku (najwięcej brokatów mam w fiolkach, wiec maczanie z góry odpada) czasami "zsypuje" z fiolki wprost na żel, aby uzyskać bardzo wyrazisty efekt

  22. #22
    Kosmetyczka Avatar barbara_kawka
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Nakło Śląskie
    Postów
    2 160

    Domyślnie

    Cytat Napisał Sandra992 Zobacz post
    Ja wkładam paznokieć do pojemniczka z brokatem, nic mi się nie wysypuje tylko trosze brokatu zostaje na placu.
    Co do metody związanej z nakładaniem brokatu przez pędzelek to mi się to nie podoba ze względu na marnowanie pędzelka
    a w jaki sposób pedzelek ci się marnuje bo nie rozumiem

  23. #23
    Nałogowiec Avatar elinka
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Wadowice
    Postów
    660

    Domyślnie

    ja nakładam różnie ale najczęściej pędzelkiem bo jak posypuje to zdarza się się że przypadkiem może się rozsypać

  24. #24
    No to..wpadłam Avatar Anna Otkińska
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Mrągowo
    Postów
    244

    Domyślnie

    jak cieniowanko to tylko pedzelkiem nawet taki zwykłym do plaktówek, ja frencz brokatowy to mieszam zel z brokatem na gesta papke i wtedy formuje z tej masy frencza
    pozatym po każdej pracy czyscimy pędzelki więc nie ma jak sie on zmarnowac
    Zapraszam na mojego bloga

  25. #25
    Instruktor Mistero Milano Avatar Anna Kosińska
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Cuijk Holandia
    Postów
    1 729

    Domyślnie

    ja od poczatku rydelkiem sie nauczylam ta druga strona co wyglada jak lodka,szybko i estetycznie,rowniez pedzelkiem normalnym i pedzelkiem specjalnie przeznaczonym do brokatu,jet pare roznych wielkosci na rynku juz sa do nabycia w kazdej juz hurtowni..

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Podobne wątki

  1. Domowe sposoby na...
    By bera0 in forum Pielęgnacja twarzy i ciała
    Odpowiedzi: 103
    Ostatni post / autor: 09-11-2017, 23:57

Tags for this Thread

Zasady postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •