Strona 10 z 11 PierwszyPierwszy ... 67891011 OstatniOstatni
Pokaż wyniki 226 do 250 z 253

Temat: Różne sposoby nakładania brokatu

  1. #226
    No to..wpadłam Avatar Blejsia
    Zarejestrowany
    Oct 2011
    Skąd
    Sztum
    Postów
    222

    Domyślnie Odp: Różne sposoby nakładania brokatu

    Weźcie dziewczyny bo urosne Ostatnio jestem lekko podłamana tzn wydaje mi sie ze nic mi nie wychodzi i wsyzstko wyglada okropnie.A u innych widizlam sliczne pazury tzn te kolory takie zywe neon to byl neon zaraz poszukam czegos w sieci i wrzuce
    Zrobilam foty ale sa zlej jakosci;/ mam pytanko pierwsze to na tych kolorowych widac coverek i tu moja zagadka jak to zrobila;/Polozyla ciniutko przezroczysty na calosc coverek i na niego zas przezroczysty i brokat i budowanie? A te zilone to jak;/tak ladnie rowniutko

    prosze dodac zrodlo fotek / Nanami
    Ostatnio edytowane przez nanami7 ; 09-04-2013 o 20:59

  2. #227
    Szkoleniowiec Avatar Candynails
    Zarejestrowany
    Dec 2010
    Skąd
    Gliwice
    Postów
    310

    Domyślnie Odp: Różne sposoby nakładania brokatu

    W pierwszym przypadku został nałożony najpierw cieniutko cover, nie trzeba nakładać dużo bo brokaty zasłaniają większą część płytki, nawet bez covera mogłoby się obejść, chyba że klientka ma wyjątkowo nieładną płytkę z przebarwieniami lub przepiłowaną. Po utwardzeniu na cover nałożyła clear i na niego naniosła brokaty, następnie utwardziła. Później zaczęła budować paznokcie clearem, opracowała i nabłyszczyła.

    W drugim przypadku mogły być dwie opcje:
    - nałożyła cover którym od razu nadała wszystkie krzywe, najwięcej w punkcie stresu itd... utwardziła. Jeżeli nie powstały duże nierówności nie trzeba opracowywać, tylko można od razu przemalować clearem i nałożyć brokaty. Brokat należy nałożyć na samą końcówkę i czystym pędzelkiem wytrzeć nierówności tak by powstał uśmiech.
    - cover nałożyła tak samo, ale opracowała najpierw i później french namalowała zielonym żelem, zanim go utwardziła posypała brokatem pod kolor - tren sposób wydaje mi się lepszy, zresztą już wcześniej go opisywałam.
    Aleksandra Sowa nail tech educator Euro Fashion AP
    www.candy-nails.pl


  3. #228
    Wczytuje się Avatar agnes111
    Zarejestrowany
    Aug 2012
    Postów
    15

    Domyślnie Odp: Różne sposoby nakładania brokatu

    super pomysł z tym mieszaniem brokatu z żelem, ja nakładam pędzelkiem lub posypuję wachlarzykiem pędzelkiem. Ale pora spróbować coś nowego Dzięki

  4. #229
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Dec 2012
    Postów
    6

    Domyślnie Odp: Różne sposoby nakładania brokatu

    Nie rozumiem, jak wkładacie palce klientki do słoiczka z brokatem Wyginacie im ręce? Palce? Toz to okropne!

    Oczywiscie nakładam brokat pędzelkiem - mam specjalne do tego celu.

  5. #230
    VIP Avatar nanami7
    Zarejestrowany
    Sep 2009
    Skąd
    Poznań
    Postów
    5 170

    Domyślnie Odp: Różne sposoby nakładania brokatu

    Olanda, nie trzeba wyginac klientce palcy by wlozyla je do sloiczka z brokatem wprawdzie ten sposob jak dla mnie nie jest dobry, ale jak widac niektore z nas tak robia i najwazniejsze ze sa zadowolone z efektu.
    Tez nakladam pedzelkiem albo mieszam z zelem
    Jest między nami gra,
    którą gra się w parach...



    www.paznokcie-poznan.blogspot.com

  6. #231
    No to..wpadłam Avatar olciazd18
    Zarejestrowany
    May 2011
    Postów
    136

    Domyślnie Odp: Różne sposoby nakładania brokatu

    ja zawsze mieszam z żelem

  7. #232
    Szkoleniowiec Avatar soffii25
    Zarejestrowany
    Nov 2009
    Skąd
    Bydgoszcz
    Postów
    1 052

    Domyślnie Odp: Różne sposoby nakładania brokatu

    ja nakładam w zależności od tego jaki efekt chcę uzyskać jeżeli brokat ma pokryć cały wolny brzeg to najszybciej i najdokładniej wychodzi jak zamoczę paznokieć w słoiczku z brokatem, a jak ma się tylko mienić to mieszam z żelem
    Szkolenia i Dystrybucja marki Astonishing Nails

  8. #233
    Wczytuje się Avatar annstyle
    Zarejestrowany
    Apr 2013
    Skąd
    Wałbrzych
    Postów
    25

    Domyślnie Odp: Brokaciki

    hej! jakiego żelu używać aby nie " ściągał" brokatu? Bo mam gęsty żel i strasznie trudno mi go uformować na brokacie, gdyż wszystko sie odkleja od tipsa.
    żel musi być jakiś ciekły, czy jak? bo zajmuje mi to dużo czasu a jak są inne sposoby to z chęcią się nimi po kieruje

  9. #234
    Wizażystka Avatar agnieszka-nails
    Zarejestrowany
    Mar 2013
    Skąd
    Warszawa
    Postów
    390

    Domyślnie Odp: Brokaciki

    Utwardzam żel w lampie następnie maczam pędzelek/sondę w żelu budującym i wkładam go do brokatu a następnie nanoszę na paznokieć i rozprowadzam w zamierzonym kształcie. Wolę żel budujący ponieważ wiem, że nie ścieknie mi do pojemniczka z brokatem. Pracuję na żelach IBD.

  10. #235
    Wczytuje się Avatar annstyle
    Zarejestrowany
    Apr 2013
    Skąd
    Wałbrzych
    Postów
    25

    Domyślnie Odp: Brokaciki

    Najbardziej denerwujące jest to że jak zmieszam brokat z żelem i następnie po utwardzeniu chce wyrównać płytke to mi sie brokat zdziera i np zamiast żółtego czy czerwonego koloru jest srebny, gdyż zrywa go pilnik.

  11. #236
    VIP Avatar kiwaczek2
    Zarejestrowany
    Oct 2012
    Skąd
    Nieporęt k/Wwy
    Postów
    1 495

    Domyślnie Odp: Brokaciki

    bo na to musisz jeszcze dać warstwę żelu inaczej będzie odsstawał i się scierał przy piłowaniu.
    ja czasem najpierw kładę żel w pożądanym miejscu lub kształcie a potem posypuje i nadmiar otrzepuję, formuje...




  12. #237
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    Oct 2013
    Postów
    49

    Domyślnie Odp: Różne sposoby nakładania brokatu

    Hej dziewczyny, na forum jestem nowa, chcę zacząc robic paznokcie, glownie zel na formie..Ale mam takie pytanie co do nakladania brokatu na kolorowy żel, po nalozeniu pierwszej warstwy zelu , jak juz powstanie paznokiec nakladam kolor, i na ten kolor sypie brokat, utwardzam i co dalej, czy nalezy to gruba warstwa przykryc zelem czy moze wczesniej zmatowic , wyrownac nierownosci powstale z brokatu i potem na to zel ? jak radzicie?

  13. #238
    No to..wpadłam
    Zarejestrowany
    Aug 2009
    Skąd
    Konin
    Postów
    261

    Domyślnie Odp: Różne sposoby nakładania brokatu

    wszystko zależy od tego jaki efekt chcesz uzyskać, na kolorowy żel możesz od razu sypać brokat, albo możesz go utwardzić, nałożyć cienką warstwę żelu clear i na nią brokat, utwardzasz, warstwa budująca itd...

  14. #239
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    Oct 2013
    Postów
    49

    Domyślnie Odp: Różne sposoby nakładania brokatu

    chce uzyskać przede wszystkim efekt mieniacych sie paznokci,czyli nie piluje nic,nakladam żel kolorowy i daje brokat utwardzam i na to clear? Bo nie bylam pewna tego czy warstwę brokatu trzeba lekko opilowac po wyciągnięciu z lampy aby pozbyc sie nierownosci

  15. #240
    No to..wpadłam
    Zarejestrowany
    Aug 2009
    Skąd
    Konin
    Postów
    261

    Domyślnie Odp: Różne sposoby nakładania brokatu

    brokatu nie piłujesz, bo nic Ci z niego nie zostanie tak samo nie przemywaj go cleanerem, bo straci kolor, od razu na niego kładź żel clear, nie będzie widać nierówności po utwardzeniu

  16. #241
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    Oct 2013
    Postów
    49

    Domyślnie Odp: Różne sposoby nakładania brokatu

    dZiekuje bardzo,o tto mi wlasnie chodziło

  17. #242
    Wczytuje się
    Zarejestrowany
    Oct 2013
    Postów
    21

    Domyślnie Odp: Różne sposoby nakładania brokatu

    Cytat Napisał trina Zobacz post
    ja nakladam brokat pedzelkiem-wachlarzykiem.jest on maly i bardzo wygodny w uzyciu.potem poprawiam delikatnie linie usmiechu i gotowe
    A jak nakładasz tym wachlarzykiem/miotełką? Ja go mam ale nie mam pomysłu jak go używać

    ---------- Dodano o godzinie 09:10 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 08:45 ----------

    Cytat Napisał paznokietek1000 Zobacz post
    każdy ma swój opatentowany i sprawdzony sposób. i ja nie będe inna normalnie nakładam brokacik pędzelkiem który mam tylko do brokatów przeznaczony, a gdy robię frenchosa, to jasne mieszam z żelem ale nie zawsze, t zależy tez od zdobienia które wykonuje.
    Nie wiem jak sie zabrać za nakładanie tym pędzelniem do brokatu Zwykłym potrafie, ale tym specjalnei do tego przeznacoznym nie. Zwyklym cięzko sie cieniuje, zeby nie było wyranych lini odznaczeń, a zeby jedynie było płynne przejscie miedzy kolorami. Ten pędzelek wachlarzyk pewnie idealnie nadaje sie do cieniowania, ale nie wiem jak sie za to zabrac maczac go w czyms? obsypywać nim? ciagnac od dołu do gory czy od gory do dołu nim?

    Proszę o poradę (

    ---------- Dodano o godzinie 09:16 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 09:10 ----------

    Cytat Napisał aga Zobacz post
    ja początkowo też maczałam w pudełeczku ale teraz nauczyłam się używać do tego miotełki i jest mi łatwiej, bardziej estetycznie i można nałożyć odpowiednią grubość w zależności od potrzeby
    Dziewczyny jak Wy używacie tej miotelki? Przeciez ona jest szersza niz płytka paznokcia, brokat sie jej nie trzyma (chyba ze ja tez zmaczacie?) Nie mam pomysłu na ten pedzelek ((

  18. #243
    Nałogowiec Avatar marylin
    Zarejestrowany
    Feb 2013
    Skąd
    Wicie-Jarosławiec
    Postów
    328

    Domyślnie Odp: Różne sposoby nakładania brokatu

    Kod:
    Treść została ukryta, zaloguj się lub zarejestruj jeśli jeszcze nie masz konta aby zobaczyć treść
    Od połowy filmu jest pokazane nakładanie miotełką,może się przyda


  19. #244
    Wczytuje się
    Zarejestrowany
    Oct 2013
    Postów
    21

    Domyślnie Odp: Różne sposoby nakładania brokatu

    Bede musiala potrenowac... na sucho strasznie obsypuje mi się ten brokat i paluchy są pobrudzone... a na mokro też nie tak jakbym chciała.... poza tym chciałam pocieniowac kolory - ale ot moze jeden naloże normalnie a na wierzch tym pędzelkiem pocieniuje i wtedy wyjdzie mi tak jak chce

    Dzieki za tego linka, szykałam wczesniej na YT ale nic nie umiałam znaleźć

  20. #245
    No to..wpadłam
    Zarejestrowany
    Aug 2009
    Skąd
    Konin
    Postów
    261

    Domyślnie Odp: Różne sposoby nakładania brokatu

    tutaj mam pocieniowane dwa kolorki


    od góry jasny, na wolnym brzegu ciemniejszy i ja robię to tak, że nakładam cienką warstwę cleara na paznokcie, nabieram trochę brokatu jasnego na kopytko do odsuwania skórek i z góry lekko obsypuję, później tak samo robię z ciemnym kolorkiem nachodząc lekko na ten jasny

  21. #246
    Nałogowiec Avatar marylin
    Zarejestrowany
    Feb 2013
    Skąd
    Wicie-Jarosławiec
    Postów
    328

    Domyślnie Odp: Różne sposoby nakładania brokatu

    Kod:
    Treść została ukryta, zaloguj się lub zarejestruj jeśli jeszcze nie masz konta aby zobaczyć treść
    Ostatnio edytowane przez marylin ; 31-10-2013 o 09:19


  22. #247
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    Oct 2013
    Postów
    49

    Domyślnie Odp: Różne sposoby nakładania brokatu

    Dziewczyny czy brokat powinien byc nalozony zaraz po zelu przed utwardzeniem i razem z nalozonym juz brokatem wsadzamy paznokiec do lampy czy po uwardzeniu na warstwe dyspresyjna nakladamy brokat ?

  23. #248
    Naczelny Grafik Forumowy Avatar rudzia1985
    Zarejestrowany
    Aug 2009
    Skąd
    Niemcy
    Postów
    5 853

    Domyślnie Odp: Różne sposoby nakładania brokatu

    Nakladasz zel na pazurek, brokat i do lampy
    Agnieszka

  24. #249
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    Oct 2013
    Postów
    49

    Domyślnie Odp: Różne sposoby nakładania brokatu

    a na ten brokat ktory juz utwardze daje nablyszczacz? bo przeciez ten paznokiec jest chropowwaty;/ to blokiem mam delikatnie wyrownac i na to nablyszczacz?

  25. #250
    VIP Avatar nanami7
    Zarejestrowany
    Sep 2009
    Skąd
    Poznań
    Postów
    5 170

    Domyślnie Odp: Różne sposoby nakładania brokatu

    kladziesz na to cienka warstwe zelu, matowisz bloczkiem by zetrzec nierownosci i na to nablyszczacz
    Jest między nami gra,
    którą gra się w parach...



    www.paznokcie-poznan.blogspot.com

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Podobne wątki

  1. Domowe sposoby na...
    By bera0 in forum Pielęgnacja twarzy i ciała
    Odpowiedzi: 103
    Ostatni post / autor: 09-11-2017, 22:57

Tags for this Thread

Zasady postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •