Strona 2 z 11 PierwszyPierwszy 123456 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki 26 do 50 z 253

Temat: Różne sposoby nakładania brokatu

  1. #26
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Postów
    58

    Domyślnie

    Cytat Napisał Chanti25 Zobacz post
    Ja nakładam brokat pędzelkiem na posmarowanego żelem tipsa. Mogę sobie wtedy cieniować, nadawać wzoru różne kształty. Następnie wkładam do lampy. Nie gniewajcie się dziewczyny, ale powinniśmy wszystkie dążyć do tego żeby klientki miały usługi najwyższej jakości ( nie chodzi mi tu o cenę) bez względu na to czy sa to usługi w salonie czy w domu. Ja osobiście nie chciałabym miec obsypanych palców w brokacie Lubię jak moja praca jest czysta
    I ja tak uwazam. Kiedys dawno temu jak dopiero zaczynalam z pazurkami i nie bardzo wiedzialam jak nakladac ten brokat, to tez tak robilam, ale klientki nie byly zadowolone...

  2. #27
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Nottingham
    Postów
    31

    Domyślnie

    Jesli nakladam cala koncowke tj. kolorowy french z brokatu uzywam drewnianego patyczka jesli robie cieniowanie sypie brokat delikatnie z fiolki jesli chce np wypelnic brokatem platek kwiatka nakladam pedzelkiem wiec metody sa rozne zalezy jak komu wygodnie robie juz paznokcie bardzo dlugo wiec nie rozsypuje brokatu jak to bywalo na poczatku

  3. #28
    VIP Avatar natalia268
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Warszawa
    Postów
    7 165

    Domyślnie

    hmmm nie wiem jak w przypadku metody żelowej ale ja np. czasem na swoje paznokcie nakładam brokat takm patyczkiem z gąbeczka do nakładania cieni do powiek

  4. #29
    Totalna maniaczka Avatar daruniunia
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Włoszakowice (koło Leszna)
    Postów
    818

    Domyślnie

    a jak mieszacie żel z brokatem to jak go mieszacie? nie wejdzie tam powietrze podczas mieszania?
    "Milczenie jest krzykiem uradowanych motyli"

  5. #30
    Współzałożyciel forum Avatar mala
    Zarejestrowany
    Feb 2009
    Skąd
    niemcy
    Postów
    3 461

    Domyślnie

    ja daje do podeleczka troche brokatu i potem troche zelu i po prostu patyczkiem po zadnie mieszam

  6. #31

    Domyślnie

    Cytat Napisał mala Zobacz post
    ja daje do podeleczka troche brokatu i potem troche zelu i po prostu patyczkiem po zadnie mieszam

    ja robię to samo
    Iz

    Wymyśliła sobie, że kiedyś będzie tak cholernie szczęśliwa.... I będzie

  7. #32
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Postów
    5

    Domyślnie

    ja jeżeli chcę zrobic ładnego frencha z brokatu to rysuję linię uśmiechu klejem na paznokciu oraz całą końcówkę i maczam w słoiczku z brokatem potem nakładam na to żel i jest elegancko brokat nie rozsupuje się wszędzie, uśmiech jest ładny.

  8. #33
    Zabierzcie jej klawiaturę ;-) Avatar szpila59
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Bolesławiec
    Postów
    3 140

    Domyślnie

    ja robię tak samo jak mala

  9. #34
    Szkoleniowiec Avatar paznokietek1000
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Bogdaniec
    Postów
    2 529

    Domyślnie

    każdy ma swój opatentowany i sprawdzony sposób. i ja nie będe inna normalnie nakładam brokacik pędzelkiem który mam tylko do brokatów przeznaczony, a gdy robię frenchosa, to jasne mieszam z żelem ale nie zawsze, t zależy tez od zdobienia które wykonuje.

  10. #35
    Molestantka klawiatury
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Postów
    2 665

    Domyślnie

    Ja brokat nalkadam pedelkiem lub mieszam na palecie i odczekuje chwilke zeby nie bylo powietrza.

  11. #36
    Rozkręcanko Avatar ania23831
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Postów
    31

    Question Rozmazujący sie brokat

    A ja mam takie pytanie:jak robie frencha i chce z brokatu tylko zrobić cienki pasek na linii uśmiechu i potem jak nakładam kolejna warstwe żelu to ta cholera mi sie rozmazuje na całą białą końcówke.Co zrobić? doradźcie mi coś....

  12. #37
    Weteran Avatar madzialena
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Jastrzębie Zdrój
    Postów
    1 220

    Domyślnie

    ja zawsze sondą sobie poprawiam to co gdzieś tam mi sie rozmaże patyczkiem też możesz

  13. #38
    Nałogowiec Avatar iwa1223
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Postów
    582

    Domyślnie

    ania23831 żeby zrobić cienki paseczek brokatowy to mieszałam brokat z odrobinką żelu i pędzelkiem nakładałam i do lampy a potem już bez problemów dalej...
    z forum można się wiele nauczyć

  14. #39
    Współzałożyciel forum Avatar mala
    Zarejestrowany
    Feb 2009
    Skąd
    niemcy
    Postów
    3 461

    Domyślnie

    Cytat Napisał ania23831 Zobacz post
    A ja mam takie pytanie:jak robie frencha i chce z brokatu tylko zrobić cienki pasek na linii uśmiechu i potem jak nakładam kolejna warstwe żelu to ta cholera mi sie rozmazuje na całą białą końcówke.Co zrobić? doradźcie mi coś....
    ja albo mieszam wtedy troche zeliku z brokatem i robie ta kreseczke patyczkiem albo maczam patyczek w zelu i potem w brokacie
    odkladam to z patyczka na papierek i nabieram troche i maluje linie

  15. #40
    Instruktor Mistero Milano Avatar Anna Kosińska
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Cuijk Holandia
    Postów
    1 729

    Domyślnie

    wazna rzecza jest to abyscie niie mieszaly zeli przed robiona stylizacja unikniecie pecherzykow i zapowietrzen, najlepiej to zrobic z pol godz.wczesniej patyczkiem z drzewa pomaranczowego...

  16. #41
    Gość
    niezalogowany

    Domyślnie

    Cytat Napisał dzidzia19841210 Zobacz post
    ja robię to samo tzn. mieszam sobie brokacik z żelem na oddzielnym pudełeczku i nakładam jak mi się podoba ,albo raczej jak się podoba klientce

    ja tez tak mieszam. jest wtedy najlepiej i nawet zauważyłam, że (może mi mi się wydaje, ale...), mniej żelu sie wtedy zużywa...

    ---------- Dodano o godzinie 22:02 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 21:59 ----------

    Cytat Napisał ania23831 Zobacz post
    A ja mam takie pytanie:jak robie frencha i chce z brokatu tylko zrobić cienki pasek na linii uśmiechu i potem jak nakładam kolejna warstwe żelu to ta cholera mi sie rozmazuje na całą białą końcówke.Co zrobić? doradźcie mi coś....
    Cytat Napisał iwa1223 Zobacz post
    ania23831 żeby zrobić cienki paseczek brokatowy to mieszałam brokat z odrobinką żelu i pędzelkiem nakładałam i do lampy a potem już bez problemów dalej...
    tak tak. już właśnie o ty pisałam... jak już zmieszasz brokat z żelem i utwardzisz to [otem nie ma prawa Ci się nic rozmazać

    ---------- Dodano o godzinie 22:04 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 22:02 ----------

    Cytat Napisał annamon79 Zobacz post
    wazna rzecza jest to abyscie niie mieszaly zeli przed robiona stylizacja unikniecie pecherzykow i zapowietrzen, najlepiej to zrobic z pol godz.wczesniej patyczkiem z drzewa pomaranczowego...
    ja mieszam przy klientce (bo jak przychodzi to jeszcze przezciez nie wiem co by chciała mieć na pazurkach) i zaraz nakładam... nie robią mi się ani pęcherze ani nic... może dlatego, że mieszam je pędzelkiem a nie patyczkiem no nie wiem...

  17. #42
    Rozkręcanko Avatar Elirena
    Zarejestrowany
    May 2009
    Skąd
    Wrocław
    Postów
    47

    Domyślnie

    ja mieszam żel z brokatem i dopiero wtedy na mazurek, jest to o tyle fajne ze mam pewność ze po utwardzeniu brokat nigdzie wywędruje wcześniej miałam tak ze jak na brokat nakładałam następna warstwę żelu to mi się jakies nie zalane resztki do pędzelka przyklejały i roznosiłam na caly pazurek

    z mieszaniem fajne jest tez to ze można czystym pędzelkiem taki żel dowolne formować

  18. #43
    Nałogowiec Avatar iwonadc78
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Soest
    Postów
    366

    Domyślnie

    ja rownierz jak wiekszosc dziewczyn nakladam pedzelkiem i zawsze wyjdzie idealnie

  19. #44
    Kosmetolog Avatar martakolo
    Zarejestrowany
    Feb 2009
    Skąd
    Gorzów Wielkopolski
    Postów
    156

    Domyślnie

    Kurcze a jak ja nakładałam pędzelkiem, to miałam prześwity i później zaczęłam maczać pazurka w brokacie ale fakt jest to ,, brudna robota" bo później trzeba sporo czyscić
    Moze jak nakładałam pędzelkiem to za mało było żelu na tipsie, ze były prześwity

  20. #45
    Szkoleniowiec Avatar paznokietek1000
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Bogdaniec
    Postów
    2 529

    Domyślnie

    jeśli pędzelkiem nie wychodzi to zawsze można sobie wymieszać brokat z żelem, najlepiej z gęstym i wtedy na pewno wyjdzie super

  21. #46
    Totalna maniaczka Avatar moniczka690
    Zarejestrowany
    May 2009
    Skąd
    Preston UK
    Postów
    837

    Domyślnie

    co powiecie na temat gotowych żeli z brokatem kupiłam takie na ebayu 12 kolorów w takich małych słoiczkach użyłam na razie jednego jako kamuflaż bo tak owego jeszcze nie posiadam ale trzeba naprawdę dużo nałożyć żeby było cosik widać

  22. #47
    Zabierzcie jej klawiaturę ;-) Avatar szpila59
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Bolesławiec
    Postów
    3 140

    Domyślnie

    na temat gotowych żelików z brokatem raczej się nie wypowiem bo zadnego jeszcze nie kupiłam, ale jednak wolę zeliki "własnej roboty" bo mogę decydować o ilości brokatu i kolrou

    Ja jak np. cięniuję broacik na pazurku to nakłądam cieniutka warstwę przezroczystego żelu na końcówkę paznokcia nakłądam brokat i cieniutkim pędzelkiem ciagnę takimi liniam do wąłu przy paznokci (oczywiście nie do skórek ) i wszystko mi się ładnie cieniuje

  23. #48
    Totalna maniaczka Avatar moniczka690
    Zarejestrowany
    May 2009
    Skąd
    Preston UK
    Postów
    837

    Domyślnie

    ja na razie nie posiadam żadnych prawie ozdób tylko te żale i parę naklejek z którymi też mam problem bo jak przyklejam na 2 warstwę żeli to i tak kawałek zawsze z której strony odchodzi i stoi nie moge dokleić do końca żeby tak ładnie lezały

  24. #49
    Totalna maniaczka Avatar daruniunia
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Włoszakowice (koło Leszna)
    Postów
    818

    Domyślnie

    To wtedy chyba terzeba większą warstwę żelu nałożyć na wierzch. A ja wszelkie ozdoby naklejam na pierwszą warstwę
    "Milczenie jest krzykiem uradowanych motyli"

  25. #50
    Nałogowiec Avatar afterglow
    Zarejestrowany
    Jun 2009
    Skąd
    Holandia
    Postów
    409

    Domyślnie

    jak bawiłam siew zdobienie swoich paznokci to używałam pedzelka. Myśle, że etraz tez będe sie nim posługiwać

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Podobne wątki

  1. Domowe sposoby na...
    By bera0 in forum Pielęgnacja twarzy i ciała
    Odpowiedzi: 103
    Ostatni post / autor: 09-11-2017, 23:57

Tags for this Thread

Zasady postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •