Strona 4 z 11 PierwszyPierwszy 12345678 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki 76 do 100 z 253

Temat: Różne sposoby nakładania brokatu

  1. #76
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Aug 2009
    Postów
    2

    Domyślnie Odp: Różne sposoby nakładania brokatu

    a jak mam nałożyć brokat na akryle - czy mam brokat mieszać z akrylem ? napiszcie coś więcej o brokacie na akrylu

  2. #77
    Debiutantka Avatar majka403
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Postów
    6

    Domyślnie Odp: Różne sposoby nakładania brokatu

    Cytat Napisał Ewelinaaa Zobacz post
    Ja również nakładam brokat pędzelkiem na żel i do lampy.
    To wszystko bardzo ciekawe, tylko co mam zrobić kiedy brokat po wyjęciu z lampy wciąż jest mokry ( nawet po dwukrotnym suszeniu) i podczas przemywania clinerem wszystko ściera się. Zaznaczam, że używam tych samych żeli do różnych ozdób i nic takiego się nie dzieje. Czy może to być wina lampy( np. stare, słabe żatówki)?
    Helpppppp!

  3. #78
    Nałogowiec Avatar elinka
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Wadowice
    Postów
    660

    Domyślnie Odp: Różne sposoby nakładania brokatu

    po nałożeniu brokatu i wysuszeniu go w lampie należy go pokryć 1 czy też 2 cienkimi warstwami (oczywiście wysuszyć) tylko podczas nakładania żelu należy uważać by brakat nie rozpruszył sie po paznokciu gdyż jak nakładamy pierwszą warstwe żelu na wysuszony brokat to na wieszu pozostają drobinki nie zamoczone i utwardzone w żelu i mogą one rozproszyc sie po paznokciu . Przynajmniej to jest mój sposób

  4. #79
    Debiutantka Avatar majka403
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Postów
    6

    Domyślnie Odp: Różne sposoby nakładania brokatu

    Cytat Napisał elinka Zobacz post
    po nałożeniu brokatu i wysuszeniu go w lampie należy go pokryć 1 czy też 2 cienkimi warstwami (oczywiście wysuszyć) tylko podczas nakładania żelu należy uważać by brakat nie rozpruszył sie po paznokciu gdyż jak nakładamy pierwszą warstwe żelu na wysuszony brokat to na wieszu pozostają drobinki nie zamoczone i utwardzone w żelu i mogą one rozproszyc sie po paznokciu . Przynajmniej to jest mój sposób
    Dzięki, ale o to chodzi że po wyjęciu z lampy żel jest MOKRY i wszystko sciera się podczas pokrywania następną warstwą żelu. Nie wiem czy to wina brokatu, lampy, czy może żelu.

  5. #80
    Molestantka klawiatury
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Postów
    2 665

    Domyślnie Odp: Różne sposoby nakładania brokatu

    Niewiem czy mam racje czy nie ale mialam podobny przypadek tylko ze z ozdobami.Mam zel gesty i rzadki.Uzylam tego drugiego i w niego zatapialam ozdoby po utwardzeniu 2min pozniej 4min dalej sie wszystko ruszalo(nie pamietam czy tez w niego wtapialam brokat)ale jak uzywam tego gestego wszystko idealnie sie przykleja.Pozatym ostatnio dostalam rade zeby mieszac brokat z zelem poniewaz wtedy sie nie bedzie roznosil w miejsca gdzie go niechcemy

  6. #81
    Debiutantka Avatar majka403
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Postów
    6

    Domyślnie Odp: Różne sposoby nakładania brokatu

    Cytat Napisał Jade Zobacz post
    Niewiem czy mam racje czy nie ale mialam podobny przypadek tylko ze z ozdobami.Mam zel gesty i rzadki.Uzylam tego drugiego i w niego zatapialam ozdoby po utwardzeniu 2min pozniej 4min dalej sie wszystko ruszalo(nie pamietam czy tez w niego wtapialam brokat)ale jak uzywam tego gestego wszystko idealnie sie przykleja.Pozatym ostatnio dostalam rade zeby mieszac brokat z zelem poniewaz wtedy sie nie bedzie roznosil w miejsca gdzie go niechcemy
    Dzięki za odpowiedź. Wczorajsze moje pazurki muszę spiłować bo wyszły strasznie. Też będę teraz próbować mieszać brokat z żelem, mam nadzieję że teraz będę zadowolona z efektu.

  7. #82
    INM & RaNails Educator EF Avatar asia
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    ndm / warszawa
    Postów
    6 951

    Domyślnie Odp: Różne sposoby nakładania brokatu

    Cytat Napisał aniap83 Zobacz post
    a jak mam nałożyć brokat na akryle - czy mam brokat mieszać z akrylem ? napiszcie coś więcej o brokacie na akrylu
    mozesz mieszać w osobnym pojemniczku
    albo robić kulkę z akrylu i maczać ją w brokacie
    albo zakładać akryl a osobno brokat

    to moje sposoby

  8. #83
    hehehehe Avatar Agusia_pa2
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Cieszyn/Helmstedt
    Postów
    1 421

    Domyślnie Odp: Różne sposoby nakładania brokatu

    No wszystko fajnie kobitki ale pliss nie piszcie ze żel sie suszy bo mi sie ciśnienie podnosi hehehe Żel się utwardza w lampie! Ja też miałam problem na początku z wędrującym brokatem ale od pewnego czasu nie mam, w sumie chyba to kwastia wprawy też ale możliwe że na początku dawałam za mało żelu... innym sposobem na frencha moze być nałozenie żelu tylko w tym miejscu gdizie ma być brokatowy french i tylko tam sie utwardzi a potem juz dalej na caly pazurek... I przy pokrywaniu brokatu żelem (juz buduje pazurek i tworze od razu C) nie dotykam pędzelkiem pazurka tylko operuje samym żelem..wiecie o co mi chodzi Bo to pędzelek nam potem roznosi brokat To musi być jedna klucha i rozprowadzenie raz a nie mazianie 10 razy w te i wewte Ja tak poprostu robie

    Uuu ale sie ropzisałam



    ---------- Dodano o godzinie 12:24 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 12:23 ----------

    Cytat Napisał asia Zobacz post
    mozesz mieszać w osobnym pojemniczku
    albo robić kulkę z akrylu i maczać ją w brokacie
    albo zakładać akryl a osobno brokat

    to moje sposoby
    Opcją mogą być juz akrylki brokatowe
    Nie patrz nigdy na twarz, czy piekna i mila. Patrz tylko na serce, bo w nim dobroć i sila



  9. #84
    Nałogowiec Avatar elinka
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Wadowice
    Postów
    660

    Domyślnie Odp: Różne sposoby nakładania brokatu

    Agusia sprubuje twojej rady przy następnym frenchu brokatowym

  10. #85
    No to..wpadłam Avatar kalaga4
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Skąd
    Cork
    Postów
    286

    Domyślnie Odp: Różne sposoby nakładania brokatu

    super pomysł z mieszaniem żelu z brokatem! muszę wypróbować. do tej pory nakładałam na żel suchym pędzelkiem ale brokat był wszędzie. muszę to przetestować

  11. #86
    Debiutantka Avatar sylwiam
    Zarejestrowany
    Aug 2009
    Skąd
    uk
    Postów
    1

    Domyślnie Odp: Różne sposoby nakładania brokatu

    hejka! ja rowniez nakladam brokat pedzelkiem .... do kazdego koloru brokatu mam osobny sloiczek z gelem dzieki czemu moge maczac pedzelek w gelu i nastepnie w brokacie jaki chce zaaplikowac na wczesniej nalozony czysty gel ... nic sie wowczas nie rozsypuje itd ... pozdrawiam i polecam

  12. #87
    Wizażystka
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Postów
    520

    Domyślnie Odp: Różne sposoby nakładania brokatu

    na nakładam brokat pędzelkiem na żel..
    próbowałam kiedyś mieszać ale zawsze zrobiła mi się taka gęsta papka i nie szło nic z nią zrobić..
    niewiem jakie maja być proporcje..

  13. #88
    VIP Avatar natalia268
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Warszawa
    Postów
    7 165

    Domyślnie Odp: Różne sposoby nakładania brokatu

    Cytat Napisał Daria Zobacz post
    na nakładam brokat pędzelkiem na żel..
    próbowałam kiedyś mieszać ale zawsze zrobiła mi się taka gęsta papka i nie szło nic z nią zrobić..
    niewiem jakie maja być proporcje..
    tak własnie mi tez.. jedna wielka okrągła kupka..

    jak dawałam wiecej brokatu to w ogóle sie nie chciało 'przykleić'
    a jak wiecej żelu to były straszne przeswity i nie ładnie to wygladało..

    i teraz jak robie to wysypuje sobie brokat na kartke, żel nakładam na wyznaczone miejsce na paznokciu, palec odwracam i to co na kartce to sobie 'odbijam'... ewentualnie pomagam sobie patyczkiem

    ________________________________________


  14. #89
    Rozkręcanko Avatar mysza31
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    RZESZÓW
    Postów
    83

    Domyślnie Odp: Różne sposoby nakładania brokatu

    Hej ja nakładam na mokry zel za pomoca wykałaczki lub sondy

  15. #90
    Nałogowiec Avatar elinka
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Wadowice
    Postów
    660

    Domyślnie Odp: Różne sposoby nakładania brokatu

    ja i tak zawsze mam pełno wszędzie broaktu zawsze cos rozsypie

  16. #91
    Gość
    niezalogowany

    Domyślnie Odp: Różne sposoby nakładania brokatu

    ja ostatnio wyprbowałam nakladać wachlarzem i treaz robi mi się tak nalepiej

  17. #92
    Wolny strzelec <3 Avatar plushak
    Zarejestrowany
    May 2009
    Skąd
    Bielsko-Biała
    Postów
    3 505

    Domyślnie Odp: Różne sposoby nakładania brokatu

    Ja na szczęście mieszam akryl z brokatem i nie mam większych problemów tylko trzeba też proporcje dobrać









  18. #93
    Rozkręcanko Avatar nicia
    Zarejestrowany
    Aug 2009
    Postów
    49

    Domyślnie Odp: Różne sposoby nakładania brokatu

    a jak mniej wiecej twoje proporcje wygladaja ?

  19. #94

    Domyślnie Odp: Różne sposoby nakładania brokatu

    ja do tej pory frencha robilam kladac bialy zel palec do brokatu, brokat zawsze kadlam na bialy zel nie przezroczysty bo na bialym kolory brokatu wychodzily mi intensywniejsze, w tym przypadku pomieszanie brokatu z zelem bialym nei wchodzi w gre, za to jak chcialam nalozyc brokat pedzelkiem juz nie na biala koncowke to zawsze wiecej brokatu mi zostawalo na pedzelku niz na paznokciu jak chcialam zrobic brokat tylko na lini usmiechu to przemywalam bonder cleanerem (czego chyba nie powinno sie robic) i malowalam najpierw linie usmiechu, wsadzalam palec do brokatu, otzrepywalam i utwardzalam, brokat zostawal tylko na tej linii, potem zelowalam koncowke i tez do sloika z brokatem i mialam ladnie gesto brokatu, ale wkurza mnie rozsypywanie.... wiec hmm sprobuje waszych sposobow, chociaz ten moj jest ok jak dla mnie

  20. #95
    Debiutantka Avatar Agness25
    Zarejestrowany
    Aug 2009
    Skąd
    Swarzędz
    Postów
    4

    Domyślnie Odp: Różne sposoby nakładania brokatu

    Ja brokat nakładam na mokry żel pędzelkiem

  21. #96
    Nałogowiec Avatar elinka
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Wadowice
    Postów
    660

    Domyślnie Odp: Różne sposoby nakładania brokatu

    jak mieszamy brokat z żelem to nie mamy tego problemu że po utwardzeniu nałożonego brokatu z żelem przy nakładaniu następnej warstwy coś sie rozmyje po pazurku gdy nakładamy brokat na pazurek i utwardzamy i dajemy żel na brokacik to tżeba to robic uważnie żeby brokacik który nie przylepił sie do żelu nie rozproszył sie po całej płytce

  22. #97
    Nałogowiec Avatar iwaka70
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Skąd
    Bydgoszcz
    Postów
    313

    Domyślnie Odp: Różne sposoby nakładania brokatu

    A ja nakładam brokacik małym skrawkiem gąbki, jakoś tak mi najwygodniej zwłaszcza że paznokietki narazie robię tylko sobie i mojej "psiapsiółce". Myślę że kiedyś opanuję pedzelek, ale narazie nie za bardzo mi to wychodzi

  23. #98
    No to..wpadłam Avatar Ewelinaaa
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Postów
    154

    Domyślnie Odp: Różne sposoby nakładania brokatu

    Pędzelkiem bardzo łatwo się robi, i moim zdaniem precyzyjniej bo mało kiedy brokat wychodzi tam gdzie nie chcemy zeby sie znalazł. Ja dodatkowo np jak robie brokat tylko na lini frencza, mocze pędzelek trochę w clinerze poprawiając sobie nim linie uśmiechu, lub usuwam jakies niedociagnięcia i do lampy. Po utwardzeniu daje cienka warswe żelu na brokat i do lampy i nic mi sie nie osypuje na raeszte pazurka. Kiedys próbowałam mieszac brokat z zelem, ale zrobiła mi sie z tego taka zbita kulka z której nic sie zrobić nie dało. a z pędzelkiem jest oszczedniej bo brokatu sie nie marnuje i żelu oczywiście również.

  24. #99
    Debiutantka Avatar milka-k
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Postów
    9

    Smile Odp: Różne sposoby nakładania brokatu

    Ja nakładam brokat na dwa sposoby. Jeśli chcę mieć konkretny kształt np skos to nakładam na pazurka cienką warstwę żeli i czystym suchym pędzelkiem nakładam brokat. Natomiast jeśli chcę tylko opruszyć pazurka to posypuję go brokatem nałożonym na łopatkę do odsuwania skórek

  25. #100
    Wizażystka
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Postów
    520

    Domyślnie Odp: Różne sposoby nakładania brokatu

    Cytat Napisał Ewelinaaa Zobacz post
    Pędzelkiem bardzo łatwo się robi, i moim zdaniem precyzyjniej bo mało kiedy brokat wychodzi tam gdzie nie chcemy zeby sie znalazł. Ja dodatkowo np jak robie brokat tylko na lini frencza, mocze pędzelek trochę w clinerze poprawiając sobie nim linie uśmiechu, lub usuwam jakies niedociagnięcia i do lampy. Po utwardzeniu daje cienka warswe żelu na brokat i do lampy i nic mi sie nie osypuje na raeszte pazurka. Kiedys próbowałam mieszac brokat z zelem, ale zrobiła mi sie z tego taka zbita kulka z której nic sie zrobić nie dało. a z pędzelkiem jest oszczedniej bo brokatu sie nie marnuje i żelu oczywiście również.
    ja mam tak samo z tym brokatem... nie umiem dobrać proporcji...

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Podobne wątki

  1. Domowe sposoby na...
    By bera0 in forum Pielęgnacja twarzy i ciała
    Odpowiedzi: 103
    Ostatni post / autor: 09-11-2017, 22:57

Tags for this Thread

Zasady postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •