Moi Mili, skoro to forum o paznokciach to i ja stwierdziłam, że wyrażę tutaj swoją opinię i podzielę się doświadczeniem. Jakiś rok temu zaczęłam samodzielnie wykonywać sobie manicure hybrydowy. Od tamtego czasu przetestowałam produkty od kilku marek i ciągle wracałam do tej jednej. Teraz zamawiam już tylko od nich, a mowa tutaj o marce Semilac. Ich produkty zamawiam zazwyczaj ze strony: https://www.ezebra.pl/pl/producers/s...431002673.html To drogeria internetowa Ezebra. Lubię składać u nich zamówienia, bo zawsze przy okazji wrzucam do koszyka kosmetyki, których używam na co dzień Dzięki temu nie musze odwiedzać już drogerii stacjonarnych i przepłacać Generalnie bardzo lubię tą drogerię i zawsze polecam ją swoim znajomym. Wracając do manicure hybrydowego to powiem Wam całkowicie szczerze, że jeśli dopiero rozpoczynacie swoją przygodę polecam od razu stawiać na sprawdzoną markę i pracować na dobrej jakości produktach. Jestem przekonana, że Semilac spełni Wasze oczekiwania tak jak sprostał moim