Pokaż wyniki 1 do 2 z 2

Temat: Dziecko a wirus rsv

  1. #1
    Nałogowiec
    Zarejestrowany
    Apr 2017
    Postów
    506

    Domyślnie Dziecko a wirus rsv

    Aktualnie dziecko koleżanki jest w szpitalu z zakażeniem wirusem rsv i jego stan jest poważny. Bardzo się boje bo miało kontakt z moim dzieckiem. Co mam robić? Czy jest na to szczepionka?

  2. #2
    Nałogowiec
    Zarejestrowany
    Apr 2017
    Postów
    545

    Domyślnie Odp: Dziecko a wirus rsv

    Cytat Napisał ell Zobacz post
    Aktualnie dziecko koleżanki jest w szpitalu z zakażeniem wirusem rsv i jego stan jest poważny. Bardzo się boje bo miało kontakt z moim dzieckiem. Co mam robić? Czy jest na to szczepionka?
    Z tego co wiem od wielu lat próbuje się wynaleźć szczepionkę ale wciąż nie jest ona znana. MOże kiedyś wynajdą ale na razie jej nie ma. Zakazenie tym wirusem ma lekki przebieg choroby u osób dorosłych, znacznie powazniejszy u dzieci. Należy na pewno dbać o higienę.
    Przed przygotowywaniem posiłków i przy bezpośrednim kontakcie z najmłodszymi należy pamiętać o umyciu rąk. Uczyć tego dzieci już od najmłodszych lat jak i samodzielnie pokazywać im przykład, że mycie rąk jest bardzo ważne. Należy zwrócić także uwagę na nasze dzieci, gdyż często dotykają lub wkładają do buzi zabawki, z którymi kontakt miały kontakt z niekoniecznie czystymi dłońmi, czy na które kaszlały, kichały innne maluchy. Nawet małe dziecko powinno wiedziec jakie są zasady.

    Na stronie jest to dokładniej opisane https://lupiko.pl/wirus-rsv

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Podobne wątki

  1. Zasiłek na dziecko z Niemiec
    By eryka98 in forum Offtopic
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 10-03-2020, 17:31
  2. Wirus HPV - jak uniknąć zagrożeń
    By Daria33 in forum Zdrowie
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 07-05-2017, 15:38
  3. Małe dziecko a okulista
    By martakolo in forum Zdrowie
    Odpowiedzi: 7
    Ostatni post / autor: 13-06-2009, 11:06

Zasady postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •