Strona 90 z 91 PierwszyPierwszy ... 4080868788899091 OstatniOstatni
Pokaż wyniki 2 226 do 2 250 z 2253

Temat: Paznokcie do oceny {budowa, technika, krzywe paznokcia}

  1. #2226
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Jan 2015
    Postów
    4

    Domyślnie Odp: Paznokcie do oceny {budowa, technika, krzywe paznokcia}

    Dziękuję za radę dopiero zaczynam odkrywać swoją doskonałość w modelowaniu paznokci przedłużonych więc byle do przodu

  2. #2227
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Nov 2014
    Postów
    1

    Domyślnie Odp: Paznokcie do oceny {budowa, technika, krzywe paznokcia}

    Czesc dziewczyny bardzo Was prosze o ocene mojego pazurka zel zapowietrzyl sie poniewaz robilam to tylko na probe i nie nakladalam bondera zeby po wszystkim szybko pozbyc sie masy
    Ostatnio edytowane przez verraumen ; 07-01-2015 o 19:25

  3. #2228
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Jan 2015
    Postów
    2

    Domyślnie Odp: Paznokcie do oceny {budowa, technika, krzywe paznokcia}

    Bardzo proszę o opinię
    Ostatnio edytowane przez p@ulinqsi@ ; 22-01-2015 o 21:16

  4. #2229
    Rozkręcanko Avatar chocopolish
    Zarejestrowany
    Apr 2015
    Postów
    69

    Domyślnie Odp: Paznokcie do oceny {budowa, technika, krzywe paznokcia}

    Hej dziewczyny! kupiłam akryle silcare, żeby przed zapisem na kurs sprawdzić, czy jestem w stanie z nimi pracować
    Naciapałam się, niezłe chmurki mi powychodziły, ale po opiłowaniu i wypolerowaniu nie wygląda to tragicznie.
    Bardzo proszę o ocenę i konstruktywną krytykę.

    Na kurs idę pod koniec maja ale chciałabym sobie jeszcze w domu popróbować i w związku z tym mam do was pytanie - przy nakładaniu białych kulek (było ich z 4) zauważyłam, że lekko różnią się kolorem - niektóre miejsca są lekko żółtawe, inne bardziej białe. Po wypolerowaniu te smużki są widoczne.
    1) Czy może to być spowodowane tym, że czasem kulka była gęstsza a czasem rzadsza? czy to raczej nie ma wpływu?
    2) Druga opcja jaka przyszła mi do głowy to kawa w liquidzie. Wyczytałam tu na forum, że dodajecie do liquidu kilka ziarenek kawy i że to nie psuje właściwości akrylu, ale czy ta kawa mogła zabarwić liquid na tyle, aby powstały smugi?
    Ćwiczę w niewielkim pokoju w akademiku i ten zapach jest naprawdę uciążliwy, więc jeśli kawa odpada, to czym jeszcze go można osłabić?

    Poza tym na coverze u góry po wypolerowaniu pojawiła się taka jaśniejsza kreska, wygląda jak pęknięcie, ale jest trochę głębiej, czy to może być źle uklepana kuleczka?
    Albo czy kładzenie covera za pomocą kilku warstw (dość koślawych, bo to 1. raz) mogło mieć wpływ na to "pęknięcie"?
    Wybaczcie tą ilość pytań
    Załącznik 78832
    Załącznik 78833
    Załącznik 78834
    Załącznik 78835

  5. #2230
    Administrator Avatar samaron
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Zgierz
    Postów
    4 314

    Domyślnie Odp: Paznokcie do oceny {budowa, technika, krzywe paznokcia}

    tak, każda kulka będzie miała różne proporcje proszku do liquidu - czyli za każdym razem inny skład, z czasem nauczysz się powtarzalności. Końcówkę frencz robimy wyłącznie z jednej kulki, podobnie z coverem - przedłużamy łoże jedną większą kulką, ewentualnie można wyrównać / cieniować nieco przy skórkach drugą kulką, na kursie zdecydowanie powinni pokazać o co chodzi potem tylko ćwiczyć.


  6. #2231
    Rozkręcanko Avatar chocopolish
    Zarejestrowany
    Apr 2015
    Postów
    69

    Domyślnie Odp: Paznokcie do oceny {budowa, technika, krzywe paznokcia}

    Dzięki samaron własnie wczoraj obejrzałam kilka filmików i na nich wszyscy kładli cover i biel jedną kulką, ale na razie jestem na tyle wolna, że nie zdążam jednej przyklepać i wygładzić bo zasycha i właśnie chmurki się robią, mimo że mam wolnoschnący liquid będę ćwiczyć, dziękuję za wskazówki

  7. #2232
    Administrator Avatar samaron
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Zgierz
    Postów
    4 314

    Domyślnie Odp: Paznokcie do oceny {budowa, technika, krzywe paznokcia}

    Spróbuj pozmieniać proporcje liquidu do proszku, narysuj sobie kółeczka za kartce,
    namocz bardzo pędzel i nabieraj coraz inne kulki i sprawdzaj czy mieszczą się w kółeczku, czy rozlewają czy zasychają niedotknąwszy granic kółka.
    Jeśli nie uklepujesz kulki, być może jest zbyt sucha, ale nie może być też zbyt mokra, bo wtedy spłynie wszystko.


  8. #2233
    Rozkręcanko Avatar chocopolish
    Zarejestrowany
    Apr 2015
    Postów
    69

    Domyślnie Odp: Paznokcie do oceny {budowa, technika, krzywe paznokcia}

    Świetny pomysł z tymi kółeczkami, dziękuję!

  9. #2234
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    May 2015
    Skąd
    kołobrzeg
    Postów
    4

    Domyślnie Odp: Paznokcie do oceny {budowa, technika, krzywe paznokcia}

    Więc też się odważe paznokciami można powiedzieć żę zajmuje się od marca ,I co sądzicie będą ze mnie ludzie hehe

  10. #2235
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Aug 2015
    Postów
    1

    Domyślnie Odp: Paznokcie do oceny {budowa, technika, krzywe paznokcia}

    Proszę o ocenę, mój pierwszy żelowy pazurek Przepraszam za jakość ale niestety aparat z telefonu ze mną nie współpracuje ostatnio

  11. #2236
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Sep 2015
    Postów
    8

    Domyślnie Odp: Paznokcie do oceny {budowa, technika, krzywe paznokcia}

    A czemu ten paznokietek ma taki "szpic" krótki? Dziwnie to trochę wygląda Tak jakbyś go wygryzła w połowie, jak jakiś paznokieć wampira... fuj! Albo jakby się psuł Lepiej chyba postawić na trochę dłuższe żelki. Poza tym wydaje mi się trochę krzywy, ale ciężko ocenić na takich zdjeciach.

  12. #2237
    Wczytuje się
    Zarejestrowany
    Oct 2014
    Postów
    11

    Domyślnie Odp: Paznokcie do oceny {budowa, technika, krzywe paznokcia}

    Cześć dziewczyny, ja również prosiłabym o ocenę paznokci, co poprawić, co jest nie tak ? Czy paznokcie nie są zbyt grube ? Buduję je nieco grubiej aby się nie łamały, faktycznie są wytrzymałe, nie ma mowy o uszkodzeniach, ale mimo wszystko czy nie popełniam błędu ? Za wszystkie rady z góry dziękuję !




  13. #2238
    Nałogowiec Avatar syrena16
    Zarejestrowany
    Mar 2010
    Postów
    584

    Domyślnie Odp: Paznokcie do oceny {budowa, technika, krzywe paznokcia}

    Według mnie popracuj nad linią stresu... powinna być na 2/3 dł paznokcia ... detale czyli wykończenie pracy przy wale paznokciowym... Grubość paznokcia ja dostosowuje do preferencji klientki i asekuracyjnie w odniesieniu do rodzaju pracy jaką klientka wykonuje. Oczywiście przed wykończeniem porównujesz każdy palec obu dłoni od wału do wolnego brzegu aby były równe. Pozdr.
    "Wczoraj- to historia
    Jutro - to tajemnica
    Dziś to dar od losu....."

  14. #2239
    Debiutantka Avatar martini
    Zarejestrowany
    Oct 2012
    Skąd
    Kępno
    Postów
    2

    Domyślnie Odp: Paznokcie do oceny {budowa, technika, krzywe paznokcia}

    dziewczyny bardzo proszę o opinię na temat paznokci, dodam że robiłam sobie, dopiero się uczę i to moje trzecie podejście do przedłużania bardzo proszę o opinię

  15. #2240
    Wczytuje się
    Zarejestrowany
    Aug 2013
    Postów
    14

    Domyślnie Odp: Paznokcie do oceny {budowa, technika, krzywe paznokcia}

    ja sie przymierzam do zelowych i bardzo bym chciala aby trzecie mi wyszly tak przyzwoite

  16. #2241
    Wczytuje się
    Zarejestrowany
    Aug 2013
    Postów
    14

    Domyślnie Odp: Paznokcie do oceny {budowa, technika, krzywe paznokcia}

    zrobilam jednego, bo balam sie ze cala dlon mi zajmie wieki
    czy tez myslicie, ze jest ok? moglabym dopchnac blizej skorek i na to zwroce uwage nastepnym razem, ale krzywa c chyba ladna i nie za grubo wyszlo?

    to moje pierwsze przedluzanie, pierwszy french na tak dlugim paznokciu i pierwszy raz robilam go hybryda






    edit: nie jest tak grubo jak wyszlo na zdjeciu :co?:
    Ostatnio edytowane przez kikikuku ; 02-03-2016 o 17:07

  17. #2242
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Mar 2016
    Postów
    6

    Domyślnie Odp: Paznokcie do oceny {budowa, technika, krzywe paznokcia}

    Niektóre z tych paznokci są takie piękne! Mam nadzieję, że kiedyś osiągnę Wasz poziom - na razie zdecydowanie brakuje mi precyzji.

  18. #2243
    Debiutantka Avatar ola.szw
    Zarejestrowany
    Mar 2016
    Postów
    1

    Domyślnie Paznokcie do oceny {budowa, technika, krzywe paznokcia}

    [IMG]http://uploads.tapatalk-cdn.com/
    20160326/3d1d71713327405d5a02251dc127625c.jpg[/IMG]
    .



    Cześć dziewczyny, od tygodnia próbuję sama robić sobie paznokcie przedłużane żelem na formie. Na razie nie robię nikomu, bo nie mam żadnego kursu ukończonego i nie chcę nikomu zrobić krzywdy.

    Czym możecie proszę ocenić nad czym muszę jeszcze popracować?



    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  19. #2244

    Domyślnie Odp: Paznokcie do oceny {budowa, technika, krzywe paznokcia}

    Ale macie talent dziewczyny, ja próbuję od miesiąca, mam nadzieję, że w końcu coś mi z tego wyjdzie. ;d

  20. #2245
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Apr 2016
    Skąd
    Okonek
    Postów
    2

    Domyślnie Odp: Paznokcie do oceny {budowa, technika, krzywe paznokcia}

    No to i ja poproszę o opinię Proszę o wyrozumiałość, paznokcie próbuję robić na sobie od 2 miesięcy. Te akurat są przedłużane na tipsie.

  21. #2246
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Apr 2016
    Postów
    1

    Domyślnie Odp: Paznokcie do oceny {budowa, technika, krzywe paznokcia}

    Cytat Napisał maja2013 Zobacz post
    Więc też się odważe paznokciami można powiedzieć żę zajmuje się od marca ,I co sądzicie będą ze mnie ludzie hehe
    O, kurczę w tych czwartych się zakochałam(szczególnie cętki). Są przepiękne.

  22. #2247
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Jun 2016
    Postów
    6

    Domyślnie Odp: Paznokcie do oceny {budowa, technika, krzywe paznokcia}

    Te krogulcze paznokcie w ogóle mi się nie podobają, jak dla mnie narzędzie zbrodni, nadają się do mordowania . Ale co kto lubi.

  23. #2248
    Nałogowiec Avatar reniusia1002
    Zarejestrowany
    May 2013
    Skąd
    GORZÓW;UK
    Postów
    320

    Domyślnie Odp: Paznokcie do oceny {budowa, technika, krzywe paznokcia}

    kształt paznokci kwestia gustu i wyboru klientki.rowniez i mody w danym czasie.
    dziewczyny prace super oby tak dalej.gratuluje tych rozowych sa bardzo malutkie niedociagniecia ale dosłownie ciut ciut w praniu wam wyjdzie co jest nie tak dosłownie.poki co gratuluje bo skoro macie takie początki to już sobie wyobrażam dalsze prace.powodzenia.

  24. #2249
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Oct 2016
    Skąd
    Warszawa
    Postów
    4

    Domyślnie Odp: Paznokcie do oceny {budowa, technika, krzywe paznokcia}

    Dziewczyny, nie obraźcie się, ale przejrzałam chyba cały wątek i... większość tych paznokci jest straszna. I to nie dlatego, że dopiero się uczycie, bo wiadomo że praca nad techniką, wyuczenie się takiej stylizacji trochę trwa i nie jest to takie proste. Bardziej chodzi mi o kicz i tandetę. Sporo prezentowanych przez was prac to według mnie małe bezguścia, których za żadne skarby świata nie odważyłabym się nosić na dłoniach. Narzucane kwiatki, ozdóbki, świecące, błyszczące, wielkie łopaty, grube, wypukłe... Przecież to jest koszmar, nie umiem uwierzyć w to, że tak wielu z was coś takiego się podoba. Mnie się wydawało, że w stylizacji paznokci prócz oryginalności liczy się także wyczucie smaku i gust, ale niektóre z tych "dzieł" przypomina mi styl z kategorii "faszyn from raszyn". Nie chcę was dziewczyny w żaden sposób urazić, szanuję waszą pracę, wasz wkład w nią, spędziłyście mnóstwo czasu nad tymi pazurkami, ja to rozumiem i doceniam... No ale dla mnie sporo z nich jest kompletnie nie do przyjęcia. To po prostu takie małe potworki. Czy w swojej opinii jestem jedyna? Mam nadzieję, że nie będziecie żywić do mnie urazy

  25. #2250
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Sep 2016
    Postów
    8

    Domyślnie Odp: Paznokcie do oceny {budowa, technika, krzywe paznokcia}

    oo ja to tylko maluję lakierami hybrydowymi, nic nie przedłużam takie o http://pliki.wzorki.info/images/thumbs/EintR.jpg ale robię je tylko sobie, więc innych nie kaleczę
    Ostatnio edytowane przez alisiek ; 22-11-2016 o 13:24

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Podobne wątki

  1. Dieta na zdrowe paznokcie
    By dzidzia in forum Paznokcie naturalne
    Odpowiedzi: 66
    Ostatni post / autor: 12-09-2023, 21:46
  2. Modne paznokcie latem :)
    By dzidzia in forum Paznokcie naturalne
    Odpowiedzi: 22
    Ostatni post / autor: 18-11-2012, 19:00
  3. Video Instrukcje - Paznokcie akrylowe
    By Kamis in forum Metoda akrylowa
    Odpowiedzi: 29
    Ostatni post / autor: 17-03-2012, 12:05

Tags for this Thread

Zasady postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •