Strona 6 z 8 PierwszyPierwszy ... 2345678 OstatniOstatni
Pokaż wyniki 126 do 150 z 181

Temat: Zadbaj o stopy

  1. #126
    Szkoleniowiec Avatar Agnieszka Praska
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Częstochowa
    Postów
    2 834

    Domyślnie Odp: Zadbaj o stopy

    na klientkach odradzam nie da sie tego dobrze zdezynfekowac

    Lash&Brow Instructor Agnieszka Praska
    Akademia Stylizacji Obsesja

    Centrum Szkoleniowe

  2. #127
    Kosmetyczka Avatar barbara_kawka
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Nakło Śląskie
    Postów
    2 160

    Domyślnie Odp: Zadbaj o stopy

    zuzaneczka , podaj prosze źródło zdjecia

    a co do tego nabytku ... agulusiu nie wiem ale gdzies widzialam takie worki jednorazowe do tego typu urzadzen jak mi sie przypomni to wstawie

  3. #128
    Kosmetyczka
    Zarejestrowany
    Dec 2010
    Skąd
    mazowieckie/Kozienice
    Postów
    2 578

    Domyślnie Odp: Zadbaj o stopy

    wydaje mi sie ze jak wlozysz worek do tego to juzn ie bedzie spelniao swojej funkcji...

  4. #129
    Kosmetyczka Avatar barbara_kawka
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Nakło Śląskie
    Postów
    2 160

    Domyślnie Odp: Zadbaj o stopy

    stopy przycisna wraz z woda worek i pecherzyki powietrza napewno sa wyczuwalne ... no i jezdzic stopami po rolce tez mozna ...

  5. #130
    Szkoleniowiec Avatar Agnieszka Praska
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Częstochowa
    Postów
    2 834

    Domyślnie Odp: Zadbaj o stopy

    basiu tez tak myslalam, testowalam z workami, pecherzyki wcale nie sa wyczuwalne
    masazer teraz sluzy mi w domu pozatym po usunieciu worka i tak trzeba wymyc i zdezynfekowac za duzo paprania

    Lash&Brow Instructor Agnieszka Praska
    Akademia Stylizacji Obsesja

    Centrum Szkoleniowe

  6. #131
    Totalna maniaczka Avatar Zuuzaneczka
    Zarejestrowany
    Feb 2010
    Skąd
    Warszawa
    Postów
    1 055

    Domyślnie Odp: Zadbaj o stopy

    A to w czym Wy moczycie stopy klientkom? Ja gdzie nie byłam na pedi, to zawsze był masażer + woreczek w środku nie widziałam innego urządzenia (?)

  7. #132
    VIP Avatar Emilia B.
    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Skąd
    okolice Warszawy
    Postów
    6 083

    Domyślnie Odp: Zadbaj o stopy

    ja mocze w prostokątnej gładkiej misce wyłożonej workiem jednorazowym jak zwrócicie uwagę to te "specjalistyczne" gładkie miski kosztują po 100 zł a ja kupiłam identyczna (tylko różową) za całe 8 zł i jest rewelacyjna - nóżki się mieszczą, poręczna, wygodna, lekka i łatwa w utrzymaniu czystości a te masażery potrafiły mi dziurawić worek i było kupę roboty z czyszczeniem, były ciężkie i nieporęczne. Więc polecam przejść się do sklepu z akcesoriami agd i poszukać miski

    a jak chcecie elegancje-francje to kupcie duże szklane naczynie - już cięższe i mniej wygodne ale też łatwe w utrzymaniu czystości



  8. #133
    Szkoleniowiec Avatar Agnieszka Praska
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Częstochowa
    Postów
    2 834

    Domyślnie Odp: Zadbaj o stopy

    ja mam kwadratowa miske kupiona w jakims markecie ma atesty wybite z boku wiec sanepid z glowy do tego worki jednorazowe
    moje klientki nie mocza nozek tylko szybciutko sa obmyte przed zabiegiem, nie mocze dlatego ze pracuje glownie frezarka i mocznikiem
    wszytstkie dziewczyny ktore robia pediksa frezarka zbedne wam sa masazery bo przy takim pedicure nog sie nie moczy

    Lash&Brow Instructor Agnieszka Praska
    Akademia Stylizacji Obsesja

    Centrum Szkoleniowe

  9. #134
    Totalna maniaczka Avatar sztynka
    Zarejestrowany
    Sep 2010
    Postów
    1 319

    Domyślnie Odp: Zadbaj o stopy

    Niestety dziewczyny muszę wam rację przyznać Mam w pracy takowy masażer i worki, ale niestety te worki się przebijają i do d*** taki interes. Musze dezynfekować maszynę jeszcze raz, więc to nieekonomiczne. Jak byłam w Lublinie w Tesco kiedyś to widziałam boską miskę za niecałe 8 zł, ale byłam skuterem i nie mogłam kupić, a teraz żałuję, że tak zrobiłam. Jak będę to kupię koniecznie. Niestety mi Sanepid nie podbił pediksa, bo stwierdzili, że za mało miejsca jest. Ale i tak go robię , tylko, że stałym klientkom, znajomym. Nie ogłaszam się z tym, ze to robię i nie mam tego w ofercie. Jak będzie mnie stac, za jakis 1000 zł to zakupię fotel z wyposażeniem od razu + brodzik i podnóżek. Teraz kupiłyśmy sobie fotel i podnóżek, ale jest za niski. Dziwne , bo powinni mieć odpowiedni wymiar. Ale jak do dam najwyżej jak się da, to i tak pięt nie widzę. A pediksa zamierzam od teraz robić frezarką, bo już raz spróbowałam.
    Gdzieś już pytałam, zapytam jeszcze raz. Jak długo frezujecie jedną stópkę, ile minut?
    Jestem SZTYNKA (zdrobnienie od imienia Justynka)
    nie SZATYNKA bo ja jestem blondynka
    Moje hobby i pasja http://stylizacjaiwizaz.blogspot.com/

  10. #135
    Totalna maniaczka Avatar Zuuzaneczka
    Zarejestrowany
    Feb 2010
    Skąd
    Warszawa
    Postów
    1 055

    Domyślnie Odp: Zadbaj o stopy

    Myślę że tak długo aż będzie gładka i pozbędziemy się zrogowaceń oraz dopóki klientka nie czuje dyskomfortu mojej mamie robiłam frezarką i zeszło mi chyba z 30 min na dwie nogi a stopy były jak pupcia niemowlaka Ale mnie babka w gabinecie podologicznym robiła pedicure 3h i efekt był prawie zerowy, nie mówiąc o tym że myślałam że nogi mi wypali

  11. #136
    VIP Avatar Emilia B.
    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Skąd
    okolice Warszawy
    Postów
    6 083

    Domyślnie Odp: Zadbaj o stopy

    ja też robię frezarkowy i "mocze" minutkę, dwie w celach obmycia właśnie a co do ilości czasu zależy jakie stópki Pedicure powinien trwać 1-1,5 h w skrajnych przypadkach dłużej.



  12. #137
    VIP Avatar nanami7
    Zarejestrowany
    Sep 2009
    Skąd
    Poznań
    Postów
    5 170

    Domyślnie Odp: Zadbaj o stopy

    Chciałam Wam powiedzieć, co to było "to cuś" na mojej stopie.
    Mianowicie pani dermatolog powiedziała bez zastanowienia, że są to brodawki zapalne mozaikowe. Czyli coś a'la kurzajki, tak jak mówiła większość z Was.
    Albo usuną mi to ciekłym azotem, a jeśli nie to muszę jakiś preparat stosować.
    Jest między nami gra,
    którą gra się w parach...



    www.paznokcie-poznan.blogspot.com

  13. #138
    Molestantka klawiatury Avatar Tosiaczek
    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Skąd
    Bielsko-Biała
    Postów
    1 513

    Domyślnie Odp: Zadbaj o stopy

    A tu nóżki fryzjerki ode mnie z salonu, pedicure frezarkowy. Wyprowadzamy je z nieszczęsnej Omegi... 45 minutek .. Bo stopy jak kamienie, więcej się nie dało bo odczuwała miejscowy ból...

    http://bellissima-joanna-werbska.blogspot.com/

    "Możesz wychylić do dna nawet litra, a jednak,
    Nie odnajdziesz uczuć w dużych cyckach bez serca..."

  14. #139
    Molestantka klawiatury Avatar DiamondShine
    Zarejestrowany
    Aug 2011
    Skąd
    Rzeszów
    Postów
    1 837

    Domyślnie Odp: pedicure frezarka krok po kroku

    wiosna idzie trzeba stopami się zająć ... musze coś zrobić z swoimi strasznie twarde mam i szorstkie. Przyznam się, że zaniedbałam w zimie bo w skarpetkach cały czas więc nie kremowałam ich ani nic. Myślicie, że tarką zetre ten szorski naskórek dać jakiś krem zmiękczający? mam z avonu potem parafine na stopy i to wystarczy czy coś proponujecie jeszcze? bo mam ochote żeby żelowe pazurki sobie zrobić u stóp

  15. #140
    Totalna maniaczka Avatar sztynka
    Zarejestrowany
    Sep 2010
    Postów
    1 319

    Domyślnie Odp: pedicure frezarka krok po kroku

    Diamond zależy czy masz tylko szorstką, czy i zgrubiałą skórę.
    Może mnie dziewczyny ubiją teraz , ale ja bez omegi nie ruszam. Mam taką zrogowaciałą skórę, że samą tarką musiałabym co drugi dzień ścierać. Natomiast jeśli u Ciebie nie jest tak strasznie, to może wymocz stópki 5 minut w mydełku i zabierz się za skórki, zetrzyj tarką naskórek, potem peeling i możesz nałożyć maskę na stopy i na to woreczki foliowe i bawełniane skarpety. Poleż z tym z godzinkę, zdejmij i nadmiar wetrzyj.
    Ja polecam z tych drogeryjnych jeśli lubisz z Bielendy maskę parafinową na noc, do rąk i stóp, jest na prawdę świetna, koszt ok 9 zł, wystarczy ci na kilkanaście aplikacji.
    Jestem SZTYNKA (zdrobnienie od imienia Justynka)
    nie SZATYNKA bo ja jestem blondynka
    Moje hobby i pasja http://stylizacjaiwizaz.blogspot.com/

  16. #141
    No to..wpadłam Avatar gosia666
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Skąd
    Świebodzin
    Postów
    179

    Domyślnie Odp: Zadbaj o stopy

    Ja rowniez szczerze polecam te kosmetyki z bielendy do stop szczegolnie maske parafinowa

  17. #142
    Nałogowiec Avatar Evelina.J
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Wojewodztwo kuj-pom
    Postów
    561

    Domyślnie Ratujcie!!!

    Dziewczyny mam od kilku lat ogromny problem! Kupiłam sobie od 5 lat temu zaje sandały gladiatorki i pojechalismy na calodniową wycieczka gdzie caly dzien na nogach spędzony...

    Zrobił mi sie jakby odcisk u stóp przy okolicy kostek. Na obu stopach. Odcisk dlugo schodzil az do zaplanowanej imprezy i ze byl jeszcze bardzo widoczny ja niemądra potraktowałam je oba tarką do stóp i teraz do dziś mam za to nauczkę: plamę, zrogowaciałą plame! Jak sie tego pozbyc. Prosze pomozcie bo w czerwcu na wesele idziemy Jak sie tego pozbyc calkowicie. Nie zniejszyc widocznosc czyli maseczki itp. Jak sie tego pozbyc zupelnie. Moze jakies kwasy czy cos

  18. #143
    VIP Avatar nanami7
    Zarejestrowany
    Sep 2009
    Skąd
    Poznań
    Postów
    5 170

    Domyślnie Odp: Ratujcie!!!

    Evelinko a daj fotki, pewnie będzie łatwiej zidentyfikować co to jest
    Jest między nami gra,
    którą gra się w parach...



    www.paznokcie-poznan.blogspot.com

  19. #144
    Nałogowiec Avatar Evelina.J
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Wojewodztwo kuj-pom
    Postów
    561

    Domyślnie Odp: Ratujcie!!!

    Na dniach zrobie focie. Moze mi pomozecie

  20. #145
    Szkoleniowiec
    Zarejestrowany
    Apr 2012
    Skąd
    Warszawa
    Postów
    22

    Domyślnie Odp: Zadbaj o stopy

    www.beauty-me.pl - Astonishing Warszawa

  21. #146
    Naczelny Grafik Forumowy Avatar rudzia1985
    Zarejestrowany
    Aug 2009
    Skąd
    Niemcy
    Postów
    5 853

    Domyślnie Odp: Zadbaj o stopy

    No niezle !

    Ja mam problem z rogowaciala skora na pietach, normalnie horror. Uzywalam juz wszystkiego od tarek, przez kremy, balsamy i peelengi do stop na piety. Nawet ze swojej firmy wzielam z naturalnych skladnikow ale guzik...Pomoze cos na jeden dzien a na drugi po pracy lub po calym dniu w domu mam to samo
    Eh, znowu cale lato w "pelnych" letnich butach lub adidasach...
    Agnieszka

  22. #147
    Szkoleniowiec
    Zarejestrowany
    Apr 2012
    Skąd
    Warszawa
    Postów
    22

    Domyślnie Odp: Zadbaj o stopy

    hmmm...a jakie kremy masz?
    Jak dbasz i jak pozbywasz się zrogowaciałej skóry?
    www.beauty-me.pl - Astonishing Warszawa

  23. #148
    Naczelny Grafik Forumowy Avatar rudzia1985
    Zarejestrowany
    Aug 2009
    Skąd
    Niemcy
    Postów
    5 853

    Domyślnie Odp: Zadbaj o stopy

    Napisalam wyzej co uzywam, mysle ze firmy tarek czy peelingow nie sa wazne.
    A dbam > tarka lub peeling na sucho, myje stopy i odrazu na wilgotna skore nakladam kremy lub balsamy, zalezy co pod reka i tak codziennie...

    Problemem moze byc moje chodzenie dzienne w adidasacha w domu bez kapci albo rodzinne
    Agnieszka

  24. #149
    Totalna maniaczka Avatar pinusia6
    Zarejestrowany
    Sep 2009
    Skąd
    Okolice Szczecina
    Postów
    782

    Domyślnie Odp: Zadbaj o stopy

    Dziewczyny a ja mam pytanko
    Jaką byście poleciły tareczke do stóp Dziewczyna do mnie pisze ze chce do mnie przyjsc na paznokcie u rak u stóp i wygładzić piętki parafinkę i rzeski i tak sie zastanawiam jaką tareczkę kupić oczywiście to juz będzie dla niej dlatego też nie chce jakiejś drogiej kupować. Nie wykonuję pediciure frezarka bo mam JD500 więc jest za słaba

    Poradźcie coś proszę

  25. #150
    Totalna maniaczka Avatar Zuuzaneczka
    Zarejestrowany
    Feb 2010
    Skąd
    Warszawa
    Postów
    1 055

    Domyślnie Odp: Zadbaj o stopy

    Ja mam tarkę z Peggy Sage, bardzo dobrze mi się nią pracuje, to taka trochę grubsza tarka, do wykończenia, taką drobnoziarnistą mam...z rossmana za 3zł, jak mi się kolor nudzi to wyrzucam i wymieniam

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Tags for this Thread

Zasady postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •