Strona 8 z 8 PierwszyPierwszy ... 45678
Pokaż wyniki 176 do 181 z 181

Temat: Zadbaj o stopy

  1. #176
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    Mar 2017
    Postów
    43

    Domyślnie Odp: Zadbaj o stopy

    Polecam naturalne kosmetyki dla stóp, np. styx balsam ziemniaczany do pielęgnacji stóp i odświeżający. Jest to BIO kosmetyk, więc samo zdrowie, efekty super. Można go kupić w necie, choćcby w tym sklepie: KOSMETYKI - sklep internetowy ekoAleja
    Polecam

  2. #177
    No to..wpadłam Avatar Glue
    Zarejestrowany
    Aug 2012
    Postów
    103

    Domyślnie Odp: Zadbaj o stopy

    A tych nie widziałam, są gdzieś w drogeriach? Wpadły mi ostatnio w rossku w ręce skarpety zmiękczające bielendy, chyba sobie je przetestuje, opis na opakowaniu obiecuje cuda, przydałoby się o nie teraz jakoś zadbać

  3. #178
    Nałogowiec ban
    Zarejestrowany
    Feb 2011
    Postów
    481

    Domyślnie Odp: Zadbaj o stopy

    Działa kąpiel wierzbowa do stóp HB - pomaga, robi różnicę, stopy zaczynają fajnie wyglądać, stają się zdrowsze i ładniejsze. Oczywiście dla uzyskania czegoś takiego trzeba dbać o systematyczność, ale wszystko jest do zrobienia podstawowymi metodami.

  4. #179
    Wczytuje się
    Zarejestrowany
    Nov 2017
    Postów
    14

    Domyślnie Odp: Zadbaj o stopy

    Moim zdaniem stopy to jest część ciała, której najczęściej kobiety się wstydzą. Przynajmniej tak wynika z mojego doświadczenia. A spowodowane jest to tym, że wcale nie tak łatwo o nie zadbać. Jak już doprowadzi się do momentu gdzie pięty będą popękane to jeszcze trudniej wrócić do ich normalnego stanu. Na http://www.ezebra.pl/Sprawdzony-spos...501238675.html jest kilka porad jak to zrobić w domu, ale ja polecam pójść z tym problemem do podologa

  5. #180
    Rozkręcanko Avatar Maggy
    Zarejestrowany
    Oct 2017
    Skąd
    Łódź
    Postów
    31

    Domyślnie Odp: Zadbaj o stopy

    Dziewczyny a czy może któraś z was korzystała z takiego pilnika https://www.al.to/p/360860-pilnik-do...-mp4010f0.html ? I mogłaby powiedzieć coś na jego temat? Chodzi mi konkretnie o ten model Tak, wiem, że co do pilników są rożne opinie ale na mnie nic nie działa i jestem już zdesperowana

  6. #181
    No to..wpadłam
    Zarejestrowany
    Dec 2017
    Postów
    123

    Domyślnie Odp: Zadbaj o stopy

    Ja regularnie robię różne zabiegi na stopy, na przykład takie skarpetki kupuje - COMFORT skarpety EKSFOLIUJĄCE Złuszczający zabieg do stóp - Bielenda no i oczywiście poza tym trzeba stosować odpowiednie kremy i nawilżać stopy. Zwłaszcza latem żeby ładnie w sandałkach wyglądały

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Tags for this Thread

Zasady postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •