Strona 4 z 5 PierwszyPierwszy 12345 OstatniOstatni
Pokaż wyniki 76 do 100 z 110

Temat: oczyszczanie cery

  1. #76
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    May 2016
    Skąd
    Leszno
    Postów
    44

    Domyślnie Odp: oczyszczanie cery

    Ja niecierpie maseczek :/ lepi sie to to :/ u mnie wystarcza plyn micelarny, uzywam z bieledny expert czystej skory, ktory myje jak mydlo, odsiweza jak tonik i nawilza oraz pielegnuje jak mleczko a wszystko to naprawde w groszowych cenach

  2. #77
    Debiutantka Avatar Meredith
    Zarejestrowany
    Jun 2016
    Postów
    6

    Domyślnie Odp: oczyszczanie cery

    Ja w domu robię sobie peelingi i maseczki. ale przede wszystkim skuteczne musi być oczyszczanie. Zawsze gdy usuwam makijaż używam żelu miceralnego stimulance z oeparola. Jest bardzo wydajny, nie spływa z twarzy, przez co fajnie radzi sobie z makijazem. Skóra jest czyściutka i od razu można nałozyć kremik.

  3. #78
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    Jul 2016
    Postów
    40

    Domyślnie Odp: oczyszczanie cery

    Polecam też stosować naturalne środki. Ja bardzo sobie chwalę olejek herbaciany. Za buteleczkę płacę 9-10 zł, a starcza mi spokojnie na miesiąc albo i dłużej. Kilka kropel wymieszać z kremem - efekt zobaczycie już po kilku użyciach.

  4. #79
    Wczytuje się ban
    Zarejestrowany
    Aug 2016
    Postów
    16

    Domyślnie Odp: oczyszczanie cery

    Ja codziennie oczyszczam twarz szczoteczką do twarzy i łagodnym żelem do mycia twarzy. Raz w tygodniu zrobię jakiś peeling i mam ładną, czystą cerę.

  5. #80
    Rozkręcanko ban
    Zarejestrowany
    Jun 2016
    Postów
    53

    Domyślnie Odp: oczyszczanie cery

    Hej. Słyszałam, że ciekawe zabiegi oferuje klinika: Klinika Le Spa. Spory pakiet zabiegów, każda osoba znajdzie coś dla siebie, a kosmetyczka doradzi i wybierze najlepszą formę leczenia Uważam, że od czasu do czasu warto inwestować w siebie i swoją urodę

  6. #81
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    Apr 2016
    Postów
    52

    Domyślnie Odp: oczyszczanie cery

    Według mnie nic nie oczyszcza tak dobrze skóry, jak peelingi chemiczne. Oczywiście wykonywane w jakiś profesjonalnym gabinecie kosmetycznym albo klinice urody. Teraz są warianty np. migdałowe, salicylowe, mlekowe. W zależności od Twojego indywidualnego problemu. Jeśli jesteś z Krakowa lub okolic to podrzucam Ci namiar na dobrych specjalistów z Holistic Clinic - Holistic Clinic Kraków: Holistyczna Klinika Medycyny Estetycznej
    W ich pakiecie znajdziesz dużo zabiegów na różne problematyczne partie skóry. Na pewno doradzą też Ci, co by było najlepsze do dogłębnego oczyszczenia Twojej twarzy, bo wiadomo - każdy przypadek jest inny.

  7. #82
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    Feb 2016
    Postów
    36

    Domyślnie Odp: oczyszczanie cery

    w porze jesienno-zimowej lubie stosować serum z witaminą C, teraz do pielęgnacji mam serie insta perfect także mogę polecić. Myśle ze odwiedzenie kosmetyczki raz na 2-3 miesiace także jest wskazane

  8. #83
    Wczytuje się Avatar linka78
    Zarejestrowany
    Oct 2016
    Postów
    9

    Domyślnie Odp: oczyszczanie cery

    Ja robiłam sobie kilka razy taki peeling kawowy. No i ze swojego doświadczenia moge powiedzieć z czystym sumieniem, że zadziałało i co jakiś czas robię sobie właśnie taki zabieg No ale oczywiście to kwestia indywidualna bo każda cera jest inna. Nie dla każdej kobitki to niestety będzie pasować. Musicie to przetestować sami

  9. #84
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Sep 2016
    Postów
    8

    Domyślnie Odp: oczyszczanie cery

    hej, lekarz to wiadomo w pierwszej kolejności, ale trzeba też pamiętać o domowej pielęgnacji skóry, małymi kroczkami wszystko powinno się unormować. Podsyłam Wam artykuł na ten temat Prawidłowa Pielęgnacja Twarzy ? Jak Ją Przeprowadzić? | Odchudzanie Bez Kitów tu są opisane pierwsze kroki w pielęgnacji twarzy mam nadzieję , że się przyda

  10. #85
    Wczytuje się Avatar ukaska3
    Zarejestrowany
    Oct 2016
    Postów
    8

    Domyślnie Odp: oczyszczanie cery

    Mi się wydaje, że od razu najlepiej się udać do lekarza. Można sobie próbować domowymi sposobami i robić z siebie królika doświadczalnego tylko po co? Od razu lepiej wybrać się do lekarza a on już zlokalizuje problem i powie nam jak najlepiej będzie oczyścić skórę i czy w ogóle jest nam to potrzebne. Czasem takie oczyszczanie w ogóle nie ma sensu

  11. #86
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Nov 2016
    Postów
    1

    Domyślnie Odp: oczyszczanie cery

    Peeling kawowy jest świetny ale ja znam jego zastosowanie na...cellulit, nie na twarz!

    a co do twarzy, też chciałabym ją troszkę oczyścić i nie wiem który peeling wybrać dla mnie wszystkie są za słabe...

  12. #87
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    Feb 2016
    Postów
    41

    Domyślnie Odp: oczyszczanie cery

    Ja używam peelingu kawowego ale raczej do ciała, mam wrażliwą i naczynkową cerę, więc taki peeling mógłby być zbyt mocny dla mnie... Do oczyszczania cery stosuję raczej peelingów i maseczek drogeryjnych, ostatnio polubiłam peeling z serii Insta perfect z bielendy, matt & clear. Mam też ich płyn micelarny, dobrze oczyszczają, pomagają pozbyć się niedoskonałości i zapobiegają blyszczeniu skóry

  13. #88
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    Feb 2016
    Postów
    63

    Domyślnie Odp: oczyszczanie cery

    Mam też ich płyn micelarny, dobrze oczyszczają, pomagają pozbyć się niedoskonałości i zapobiegają blyszczeniu skóry[/QUOTE]

    Ja mam z Bielendy różany płyn micelarny, który używam do demakijażu. Nie wysusza, ani nie podrażnia cery, dosyć dobrze radzi sobie z tuszem do rzęs i cieniami, no i ładnie pachnie różami. Może dokupię jeszcze z tej serii różany olejek do mycia twarzy.

  14. #89
    Debiutantka Avatar Meredith
    Zarejestrowany
    Jun 2016
    Postów
    6

    Domyślnie Odp: oczyszczanie cery

    Ja wcześniej próbowałam różnych mleczek do zmywania makijażu, ale zawsze czułam, że ta skóra nie jest do konca czysta i jeszcze musiałam myć twarz wodą i przemywac tonikiem przed nałozeniem kremu. Ale po uzyciu tego żelu miceralnego stimulance czuję, że moja buzia jest naprawdę czysta i świeża i nie muszę jej dodatkowo myć wodą przed nałożeniem kremu. Oszczędza to duzo czasu a buzia jest naprawdę ukojona i delikatna.

  15. #90
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    May 2016
    Skąd
    Leszno
    Postów
    44

    Domyślnie Odp: oczyszczanie cery

    Ja mam cere tlusta i okropnie sie blyszczaca i w dodatku ze sklonnoscia do tradziku Pomocny dla wygladu mojej cery jest peeling insta perfekt i mysle jeszcze nad kupieniem plynu micelarnego tej samej serii, bo sa matujace. Teraz na instagramie jest organizowany konkurs, mozna zostac twarza tej serii, wygrac aparaty fotograficzne lub zestawy kosmetykow Wystarczy wejsc na strone Bielenda #InstaPerfect Matt & Clear i postepowac zgodnie ze wskazowkami

  16. #91
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    Feb 2016
    Postów
    41

    Domyślnie Odp: oczyszczanie cery

    Jeżeli chodzi o oczyszczanie cery, usuwanie makijażu itd, to ja bardzo lubię czerwony płyn micelarny biodermy, nic nie szczypie w oczy i dobrze usuwa makijaż. Oprócz tego lubię olejek różany do mycia twarzy Rose care z bielendy. Może z powodzeniem zastąpić płyn micelarny albo być stosowany na koniec jako dodatek

  17. #92
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    Oct 2016
    Postów
    46

    Domyślnie Odp: oczyszczanie cery

    W oczyszczaniu twarzy nie można zapominać o odpowiednim peelingowaniu Złuszczanie naskórka - jak poprawnie wykonać peeling twarzy? dzięki regularnemu złuszczania naskórka codzienne oczyszczanie i pielęgnacja jest o wiele łatwiejsza i przyjemniejsza. Skóra też wygląda dużo lepiej, jest gładsza i mniej narażona na powstawanie niedoskonałości.

  18. #93
    Wczytuje się
    Zarejestrowany
    Feb 2016
    Skąd
    Poznań
    Postów
    28

    Domyślnie Odp: oczyszczanie cery

    Przy oczyszczaniu cery suchej i wrazliwej trzeba bardzo uwazac, dlatego ja wybralam dermatologiczna emulsje do mycia. dr medica emolienty-bielendy. Dzieki tej emulsji cere mam swieza, promienna, zadnych podraznien, szorstkosc zredukowana, cera super nawilzona.

  19. #94
    Nałogowiec
    Zarejestrowany
    Apr 2017
    Postów
    546

    Domyślnie Odp: oczyszczanie cery

    Dziewczyny jest wiele metod oczyszczania aczkolwiek proponowałabym zastanowić się nad oczyszczaniem manualnym. Oczyszczanie takie jest jedynie powierzchowne oraz może doprowadzić do pogorszenia cery.

    O wiele lepsze są moim zdaniem:
    mikrodermabrazja
    kwasy
    ewentualnie delikatny peeling kawitacyjny


    No i dobrze wybierzcie gabinet do którego chcecie się wybrać. Powinno byc to profesjonalne miejsce, w którym znają się na takich zabiegach.
    Oczyszczanie twarzy u kosmetyczki ? przegląd metod
    Ostatnio edytowane przez cass ; 09-03-2018 o 13:59

  20. #95
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    Aug 2017
    Postów
    45

    Domyślnie Odp: oczyszczanie cery

    A szczoteczka soniczna? Wiele pozytywnych opinii jest na jej temat.

  21. #96
    Wczytuje się Avatar bakusiek
    Zarejestrowany
    Mar 2017
    Skąd
    Warszawa
    Postów
    21

    Domyślnie Odp: oczyszczanie cery

    Ja też uważam, że te manualne zabiegi są dobre na cerę. Bo działają dogłębnie i pomagają się rozprawić z problemem od środka. Ja cały czas mam problem z różnymi wykwitami skórnymi, więc stosuję peeling kawitacyjny. Bez niego to sobie już życia nie wyobrażam. Ale nie chodzę do salonu, tylko kupiłam w https://importmania.pl/ urządzenie do peelingu, którym mogę działać sama, w domu, To duża oszczędność czasu i pieniędzy. Efekty identyczne jak w salonie, mam porównanie bo kilka takowych wizyt kiedyś odbyłam

  22. #97
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Apr 2018
    Postów
    6

    Domyślnie Odp: oczyszczanie cery

    Mam fajny dermokosmetyk do oczyszczania twarzy. Jest on uniwersalny- dla kobiet i dla mężczyzn (mojemu chłopakowi lekarz na trądzik polecił emulsję micelarną cetaphil EM do mycia). ja również spróbowałam- korzystamy oboje i jesteśmy zadowoleni oboje. Bardzo dokładnie oczyszcza (mnie służy również do demakijażu).
    Ostatnio edytowane przez Justyna20 ; 24-04-2018 o 14:58

  23. #98
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    Sep 2017
    Postów
    48

    Domyślnie Odp: oczyszczanie cery

    Świetne na oczyszczenie sa peelingi. Regularnie polecam robic nawet domowymi sposobami, a raz na jakis czas zrobic porządnie. Peelingi w tej chwili ciesza sie duza popularnoscia a w okresie po zimowym to juz w ogole jest szal na oczyszczanie. Na drkepa.com maja ciekawy ten anti-aging który działa bardzo gleboko i poprawia ogolna kondycje cery i podkresla jej naturalnosc

  24. #99
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    Oct 2016
    Postów
    44

    Domyślnie Odp: oczyszczanie cery

    Ja z kolei słyszałam, że oczyszczanie trzeba robić nie tylko od zewnątrz, ale przede wszystkim od wewnątrz organizmu. Myślę, że jest w tym dużo prawdy, bo sama niedawno trafiłam na ciekawy artykuł o tym jak jesteśmy z każdej strony zalewani toksynami i zanieczyszczeniami. Z takim nadmiarem organizm sam sobie nie poradzi i musimy mu w tym pomóc. Oczyszczanie organizmu powinno być naszym stałym punktem wyjścia, by zadbać o zdrowie, samopoczucie, a także zdrowy wygląd. Produkty na bazie naturalnych składników nadają się do tego idealnie. Zobaczcie sobie na stronę https://fivren.com/, ile można zyskać korzystając z produktów Fivren. O zdrowie trzeba dbać.

  25. #100
    Nałogowiec Avatar jagnam
    Zarejestrowany
    Dec 2015
    Postów
    340

    Domyślnie Odp: oczyszczanie cery

    Nie wiem czy wybrałabym sie na manualne oczyszczanie twarzy u kosmetyczki. Po pierwsze takie oczyszczanie roznosi bakterie po całej skórze. Po drugie stan skóry się pogarsza (szczególnie jeśli ma skłonności do trądziku.....)

    Poleca za to
    kupienie sobie pianki albo olejku do oczyszczania twarzy
    delikatne olejki oczyszczające
    oraz stosowanie antyalergicznych kosmetyków ( na przykład iwostina) https://www.cefarm24.pl/iwostin.html
    Ostatnio edytowane przez jagnam ; 02-05-2018 o 12:34

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Podobne wątki

  1. Trądzik... problem wielu nastolatków.
    By daruniunia in forum Pielęgnacja twarzy i ciała
    Odpowiedzi: 112
    Ostatni post / autor: 15-02-2023, 02:46
  2. Rodzaje skory
    By Jade in forum Pielęgnacja twarzy i ciała
    Odpowiedzi: 27
    Ostatni post / autor: 06-05-2017, 12:56
  3. Oczyszczanie twarzy z użyciem wapozonu
    By Pati88 in forum Zabiegi kosmetyczne
    Odpowiedzi: 39
    Ostatni post / autor: 08-03-2017, 13:30

Tags for this Thread

Zasady postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •