Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki 26 do 39 z 39

Temat: ABC w Polsce

  1. #26
    Zabierzcie jej klawiaturę ;-) Avatar farbstift
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Katowice
    Postów
    4 143

    Domyślnie Odp: ABC W Polsce.............

    ale jest też katalog w pdf na stronce
    https://www.facebook.com/kopalniatwojegostylu
    http://kopalniatwojegostylu.blogspot.com/



  2. #27
    Nałogowiec Avatar unita
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Skąd
    Brunsbüttel/czasami Poznań
    Postów
    676

    Domyślnie Odp: ABC W Polsce.............

    w Niemczech daja za darmo o dorzucaja pilnik do wyprobowania

  3. #28
    Wczytuje się Avatar Ania_G
    Zarejestrowany
    Feb 2010
    Skąd
    Katowice
    Postów
    11

    Domyślnie Odp: ABC W Polsce.............

    Cytat Napisał chocolata Zobacz post
    Szkoda ze nie dodaja go do zakupów .. wlasnie niedawno zamawialam sporo rzeczy. 15 zl to trochę duzo :-/
    A w którym sklepie składałaś zamówienie? W sklepie Beautify - sklep bardzo często dołączamy katalog bezpłatnie, zwłaszcza przy większych zamówieniach.
    Cena katalogu jest ceną rzeczywistą jaką my płacimy za katalog (nie ma na nim żadnej marży, tylko faktyczny koszt druku)..Też uważam, że to niemało, ale pragniemy aby nasi klienci mieli wszystko to, co najlepsze
    Anna Gembala-Papież
    Mistrzyni Polski Nail Design 2008, 2009 i 2010
    II Vicemistrzyni Europy 2009 i Międzynarodowa 2009

    http://beautify.pl

  4. #29
    Nałogowiec Avatar Zgredo
    Zarejestrowany
    Sep 2009
    Skąd
    Gdańsk
    Postów
    386

    Domyślnie Odp: ABC W Polsce.............

    Po pokazie ja osobiście odnoszę wrażenie, że żel sam buduje paznokcia Szkoda, że cena jest za wysoka, abym sobie mogła pozwolić na taką... oszczędność, jestem jednak zainteresowana tymi produktami i jak pojawi się okazja (finansowa) na pewno zechcę spróbować pracy na abc. Do tej pory byłam względnie zadowolona z moich produktów, te, których próbowałam miały zbliżoną jakość, ale teraz mam wrażenie, że próbuję wydłubać drzazgę łopatą Nie jestem przekonana do konsystencji budujących, wolę, gdy żel mi się nieco rozlewa po płytce i buduje tak krzywizny, mam gęstego cleara i strasznie mnie denerwuje podczas pracy. Może czym innym jest gęstość gęstego za kilkadziesiąt zł i czym innym od abc (mój nie stoi w miejscu, tylko ciężko się rozprowadza),ale niestety chwilowo są ważniejsze wydatki: chleb i studia.
    "Wysoko mnie ceni - mówisz? Wiem, zażądałby więcej niż 30 srebrników"

  5. #30
    Zabierzcie jej klawiaturę ;-) Avatar farbstift
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Katowice
    Postów
    4 143

    Domyślnie Odp: ABC W Polsce.............

    ja czekam na pokaz w Katowicach
    https://www.facebook.com/kopalniatwojegostylu
    http://kopalniatwojegostylu.blogspot.com/



  6. #31
    Gość
    niezalogowany

    Domyślnie Odp: ABC W Polsce.............

    Cytat Napisał citroenka Zobacz post
    Dziewczyny, nie mogę się z Wami zgodzić ponieważ: (,,,)
    noooo powiem szczerze że nie miałam zbyt dobrych przeczuć jeśli chodzi o ta firme ale sie pomyliłam... mój błąd... pisałam co słyszałam, ale... nie wiem jak z żelami i akrylami bo na nich nie pracowałam ale skoro piszecie że ok to wam wierze. dlaczego bo p[o konkursie nad którym patronatem (czy fundatorem i organizatorem ju nie pamiętam -wybaczcie) było włąsnie abc do dyplomiku dostałam pilnik prosty 180/180

    jestem w ciężkim szoku zrobiłam na nim ok 14-15 stepów (i nie takie tam krótkie frenche tylko długie konkursówki, bo przeznacyłam go dla siebie, bo byłam najpewniejsza że nie strace klientki i pilnik wyląduje w koszu po 1nym razie ) i nadal żyje i ma sie dobrze nawet bardzo dobrze wygląda w tej chwili jak taki za 2,50zł po spiłowaniu 7 pazurów- w sensie niecała jedna klientka naprawde cena spora bo ok10-11zł za sztukę ale... u hu hu... no mnie wystarczył na tyle ile piszę i wytzryma jeszcze raz tyle..

    polecam

  7. #32
    Nałogowiec Avatar Zgredo
    Zarejestrowany
    Sep 2009
    Skąd
    Gdańsk
    Postów
    386

    Domyślnie Odp: ABC W Polsce.............

    Na pilniki też się skusiłam, kupiłam moony za 8 zł sztuka, wystarczy, że przeżyją 4 sety, no 6 i okażą się tańsze w rezultacie niż te które mam (przy drugich paznokciach klientki trafia mnie szlag i wymieniam, czyli w sumie jednorazówki). Zachwalano je na pokazie, że są delikatne dla dłoni (dzięki talkowi) oraz... nie zagrzewają się podczas piłowania (są pokryte miedzią). Pod tym kątem na pewno je przetestuje - właśnie będę sobie zakładać i nie omieszkam skłaniać ich do zagotowania masy . Acha, podobno są tak trwałe, że można je myć w zmywarce tego jednak próbować nie będę - przesłanie było takie, że można je dezynfekować na mokro, ale dla siebie nie będę ich w niczym kąpać.

    Na pewno dam znać, czy mi się jednak udało zrobić sobie krzywdę, jestem ciekawa ile prawdy w tych udoskonaleniach - póki co jestem zadowolona, że w ogóle udało mi się dorwać taki kształt pilnika, pokochałam go na kursie a do tej pory zadowalałam się bananami, które lubię zdecydowanie mniej.

    Jedno, co mi w nich przeszkadza na razie to to, że nie mają różnej gradacji na jednym pilniku, lubię mieć np.: 100/180 w jednym a firma ma niestety tylko jednoziarniste (100/100, 150/150, 180/180).
    "Wysoko mnie ceni - mówisz? Wiem, zażądałby więcej niż 30 srebrników"

  8. #33
    Wczytuje się Avatar Ania_G
    Zarejestrowany
    Feb 2010
    Skąd
    Katowice
    Postów
    11

    Domyślnie Odp: ABC W Polsce.............

    Mam przyjemność poinformować, że dnia 8 maja 2010 o godz.10:00 odbędzie bezpłatny pokaz produktowy w naszej siedzibie abc nailstore katowice na ul. Cyranek 4/1.
    Pokaz będzie dotoczył głównie linii żelowej Perfection i Impuls.
    Osoby zainteresowane pokazem prosimy o zapisanie się na listę:
    - telefonicznie (32) 74 66 000 lub (0) 512 290 015
    - lub mailowo info@abc-nailstore-katowice.pl
    i podanie swoich danych: imię, nazwisko, adres i telefon kontaktowy.


    --
    *********************************
    Anna Gembala-Papież
    Mistrzyni Polski Nail Design 2008, 2009 i 2010
    II Vicemistrzyni Europy 2009 i Międzynarodowa 2009

    http://beautify.pl

  9. #34
    Nałogowiec Avatar Zgredo
    Zarejestrowany
    Sep 2009
    Skąd
    Gdańsk
    Postów
    386

    Domyślnie Odp: ABC W Polsce.............

    Przetestowałam pilniki. Troszkę to trwało, ale w wyniku masochistycznego eksperymentu stwierdzam, co następuje:

    - można rozgrzać nimi masę i to bez specjalnego wysiłku, nie bardzo mam porównanie do rozgrzewania masy innymi pilnikami, bo nie miałam w zwyczaju szorować w jednym miejscu wytwarzają jednak ciepło szybko (minus)

    - mają warstwę ścierającą dużo delikatniejszą w dotyku i wyglądzie niż inne pilniki tej samej gradacji

    - są mocne. Ścierałam akryl, jakbym bawiła się żelem - i to mięciutkim. (plus)

    Zobaczymy, ile wytrzymają, na razie jeden set za pilnikiem 180/180
    "Wysoko mnie ceni - mówisz? Wiem, zażądałby więcej niż 30 srebrników"

  10. #35
    Wczytuje się Avatar Ania_G
    Zarejestrowany
    Feb 2010
    Skąd
    Katowice
    Postów
    11

    Domyślnie Odp: ABC W Polsce.............

    Pilnik jest pokryty cynkiem i talkiem, co ZMNIEJSZA wytwarzanie ciepła, a nie redukuje je do zera
    Bardzo się cieszę, że pilniczek się podoba..
    Anna Gembala-Papież
    Mistrzyni Polski Nail Design 2008, 2009 i 2010
    II Vicemistrzyni Europy 2009 i Międzynarodowa 2009

    http://beautify.pl

  11. #36

    Domyślnie Odp: ABC W Polsce.............

    ja dostalam na pokazie pilnik moon light 180/180 i performer 100/180 i minelo prawie dwa miesiace i pilnik jeszcze jest w swietnej kondycji.Zrobilam okolo 5 klientek plus 3 sety sobie i jeszcze dodatkowo teraz nim przygotowuje kazda plytke,czyli no po prostu nie do zdarciaperformer nadal jak nowy i po kazdej klietce wsio jest myte i dezynfekowane,jak dla mnie najlepsze pilniki,naprawde!nappewno kiedys kupie,bo warto

  12. #37
    Nałogowiec Avatar Zgredo
    Zarejestrowany
    Sep 2009
    Skąd
    Gdańsk
    Postów
    386

    Domyślnie Odp: ABC W Polsce.............

    Samo wytwarzanie ciepła w ogóle mi nie przeszkadza choćby dlatego, że piłując tak, jak mnie uczono unikam tego jakimkolwiek pilnikiem bym nie piłowała, choć przyznam, że zaskoczyło mnie, iż wystarczyło tylko kilka ruchów, aby poczuć ciepło - po prezentacji wyszłam z przekonaniem, że będę musiała mocno się namachać zanim uda mi się skrzywdzić.

    Znalazłam fotki, jakie zrobiłam, niestety mam problem z akumulatorkami i zrobiłam tylko trzy w dodatku słabe Zachwyciło mnie jednak akrylowe zdobienie - widoczne na pierwszym zdjęciu - taka firaneczka... super.
    "Wysoko mnie ceni - mówisz? Wiem, zażądałby więcej niż 30 srebrników"

  13. #38
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    Nov 2009
    Skąd
    Będzin/NS
    Postów
    32

    Domyślnie Odp: ABC W Polsce.............

    niestety ceny sa przerazajace tych produktow ale na prawde warto sama sie nad nimi zastanawiam.. chociaz musze przyznac ze praca tymi produktami to istna przyjemnosc

  14. #39
    Molestantka klawiatury Avatar asiek
    Zarejestrowany
    Nov 2009
    Postów
    2 170

    Domyślnie Odp: ABC W Polsce.............

    Byłam dzisiaj na pokazie i kobita robiła na mnie french produkty perfekcyjne żele kolorowe mają świetne. Cena wpost proporcjonalna do jakości warto dać tyle kasy i starcza na długo. Fajnie mi zrobiła ten paznokieć żelami z serii Impuls, bo najpierw dała kamuflażyk, później zbudowała, wypiłowała, cienka warstwa białego żelu i gloss ale co do tego białego żelu to mam trochę prześwit i przy uzupełnieniu jest fajnie bo wystarczy spiłować gloss i biały żel no chyba ze ktos chce brokaty to inną metodą robi.
    Jednak dla kogoś kto robi w domku, i nie ma za dużo klientek, nie opłacają się ;p

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Podobne wątki

  1. Po przerwie- Valentina Denisenko w Polsce
    By carolin in forum Paznokcie_pl
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 02-01-2012, 11:42
  2. Uwaga! Po raz pierwszy w Polsce Dzień Stylisty Paznokci!
    By marzena.k in forum Akademia Paznokcia
    Odpowiedzi: 52
    Ostatni post / autor: 13-10-2011, 22:26
  3. Lista sklepów z artykułami do stylizacji paznokci w Polsce
    By aga in forum Ogólnie o paznokciach
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 09-04-2010, 22:40

Tags for this Thread

Zasady postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •