Pokaż wyniki 1 do 2 z 2

Temat: Podziękowania dla gości

  1. #1
    Nałogowiec
    Zarejestrowany
    Apr 2017
    Postów
    507

    Domyślnie Podziękowania dla gości

    Hejka. Jakie macie pomysły na podziękowania dla gosci na weselu? Co obecnie się daje?

  2. #2
    Nałogowiec
    Zarejestrowany
    Apr 2017
    Postów
    546

    Domyślnie Odp: Podziękowania dla gości

    Cytat Napisał ell Zobacz post
    Hejka. Jakie macie pomysły na podziękowania dla gosci na weselu? Co obecnie się daje?
    Opcji jest bardzo wiele Byłam ostatnio na kilku weselach i były tam podziękowania dla gości. Na jednym weselu młodzi dawali magnesy ze swoimi zdjeciami, na drugim natomiast małe kaktusy. Z kaktusów byłam bardziej zadowolona z uwagi na to, ze przydadzą się a z magnesami wiele osób nie bedzie wiedziało co robić ( nie każdy ma lodówkę a nawet jeśli maja to nie kazdy lubi sobie ją obwieszać jakimiś pierdołami, ja na przyklad nie lubię).

    Polecam kupić sobie personalizowane krówki. Na takich papierkach moze być napisana data wesela oraz ewentualine zdjęcia młodych. Krówki kupuje się na kilogramy tak wiec cena takiego upominku nie bedzie droga, a goście na pewno docenia prezent https://z-milosci.pl/krowki-slubne-1...nie-3d-wzor-3/

    Zerknij sobie do sklepu Z miłości. W sklepie znajdziesz wiele takich podarunków.
    Ostatnio edytowane przez cass ; 13-07-2020 o 12:34

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Podobne wątki

  1. Podziękowania i Reputacja - ZASADA DZIAŁANIA
    By Kamis in forum UWAGI o Forum
    Odpowiedzi: 43
    Ostatni post / autor: 15-05-2011, 23:14

Zasady postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •