Pokaż wyniki 1 do 25 z 44

Temat: cera naczynkowa- jaki krem i inne kosmetyki

Hybrid View

Previous Post Previous Post   Next Post Next Post
  1. #1
    No to..wpadłam Avatar majkarodzik
    Zarejestrowany
    Jun 2009
    Skąd
    Lubin
    Postów
    270

    Domyślnie Popękane naczynka

    Potrzebuje skuteczny kosmetyk, lek na popekane naczynka na nogach. Czy jest cos lub ktos, aby pomogl mi sie tego pozbyc?
    "Gdyby życie było rajem, można by było obejść się bez lęku i bólu".

  2. #2
    INM & RaNails Educator EF Avatar asia
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    ndm / warszawa
    Postów
    6 951

    Domyślnie Odp: Popękane naczynka

    a ja mam podobne pytanie, zdaje się że od pracy zaczynają mi pękać naczynka, przy kostkach i trochę( na szczęście póki co bardzo mało) na łydkach.
    czy któraś z was wie co poradzić aby zapobiec dalszemu pękaniu? krem chłodzący nie działa, czytałam gdzieś że trzeba przyjmować preparaty z wyciągiem z kasztana ale nie wiem czy to prawda...

  3. #3
    Totalna maniaczka Avatar hersa
    Zarejestrowany
    Aug 2009
    Postów
    1 026

    Domyślnie cera naczynkowa- jaki krem i inne kosmetyki

    Powiedzcie dziewczyny jeśli macie jakieś sprawdzone kremy, maseczki lub dobrze kryjące podkłady do cery naczynkowej. Ostatnio przez cały czas tak mnie pieką policzki jakbym twarzą w ognisku leżała, rumieńce mam od zawsze, a teraz naczynka już zaczynają pękać.

    Próboałam Iwostin do cery naczynkowej ale miałam po nim suchą, ściągniętą skórę, a w sumie to dość drogi był i nieskuteczny.
    Jak macie coś sprawdzonego to piszcie będę wdzięczna za rady

  4. #4
    Totalna maniaczka Avatar sylwia-p_86
    Zarejestrowany
    May 2009
    Skąd
    Bydgoszcz
    Postów
    718

    Domyślnie Odp: cera naczynkowa- jaki krem i inne kosmetyki

    Bardzo polecam kremy firmy BANDI do cery naczynkowej,ale można je kupić wyłącznie w gabinetach kosmetycznych ponieważ to seria profesjonalna i osobom 'z zewnątrz' nie sprzedają. Kremik daje bardzo dobre efekty.

    Krem półtusty do cery naczynkowej z serii VENEO zmniejsza zaczerwienienie skóry i jest polecany szczegółnie dla osób o cerze wrażliwej. Posiada właściwości kojace i łagodzace. zawiera flawoidy,które wzmacniaja ścianki naczyń krwionośnych i uleastycznia.

    Moja koleżanka go uzywa i juz po poaru dniach była zaskoczona efektami więc ja polecam

  5. #5
    INM & RaNails Educator EF Avatar asia
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    ndm / warszawa
    Postów
    6 951

    Domyślnie Odp: cera naczynkowa- jaki krem i inne kosmetyki

    szwagierka używa tylko pharmaceris do naczynkowej

  6. #6

    Domyślnie Odp: cera naczynkowa- jaki krem i inne kosmetyki

    Przy skórze naczyniowej należy unikać solarium, sauny, masek rozgrzewających, peelingi ziarniste zastąpić peelingiem enzymatycznym.
    Naczynka łatwo ulegają poszerzaniu pod wpływem różnych czynników zewnętrznych np. emocji, alkoholu, gorącego pokarmu i napojów, ostrych przypraw, również przy wysiłku fizycznym. Jak zaczynają pękać naczynka to warto wybrać się na zabiegi "uszczelniające" fajne efekty są po serii zabiegów głowią ciepło-zimno
    Głowica ciepło-zimno posiada system chłodzenia, który łagodzi podrażnienia i zaczerwienienia
    na skórze. Istnieje również opcja rozgrzewania, która stosowana jest przed
    zabiegiem w celu rozszeżenia naczyń krwionośnych i szybkiego wchłonięcia substancji odżywczych.
    Gimnastyka naczyń krwionośnych skóry zapobiega pękaniu naczyń krwionośnych i uszczelnia ściany naczyń.

    Jak pisała koleżanka wyżej kosmetyki BANDI sprawdzają się wyśmienicie. Jest cała seria BANDI do cery, nazywa się Linia VENO CARE została opracowana z myślą o pielęgnacji trudnej cery naczyniowej, ze skłonnością do rumienia i trądziku różowatego.
    Cała linia to łącznie siedem kosmetyków
    * PŁYN MICELARNY - do demakijażu twarzy, oczu i ust
    * MLECZKO REDUKUJĄCE ZACZERWIENIENIA
    * TONIK -''-
    * MASECZKA -''-
    * SERUM -''-
    * KREM -''-
    * KREM WYRÓWNUJĄCY KOLORYT

    I oczywiście zawsze przed wyjściem z domku kremik ochronny UV

  7. #7
    INM & RaNails Educator EF Avatar asia
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    ndm / warszawa
    Postów
    6 951

    Domyślnie Odp: cera naczynkowa- jaki krem i inne kosmetyki

    a możesz napisać czego używać na pękające naczynka na ciele? (łydki i ramiona) mam od dermatologa wit pp oraz kupione w aptece tabletki z kasztanem, także krem na nogi chłodzący z kasztanem i nic nie pomaga (na solarium nie chodzę, nie wiem od czego to)

  8. #8
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Mar 2013
    Postów
    1

    Domyślnie Odp: cera naczynkowa- jaki krem i inne kosmetyki

    Jeśli chodzi o pielęgnacje cery naczynkowej to polecam kosmetyki ziołowe z Hildegard Braukmann. Najlepszy jest krem kameliowy i szałwiowy. Likwidują rumien ale również wzmacniają kruche naczynka. Ja kupiłam kremiki przez internet i jestem bardzo zadowolona.

  9. #9
    No to..wpadłam Avatar Kasia991
    Zarejestrowany
    Jan 2013
    Skąd
    Kraków
    Postów
    161

    Domyślnie Odp: cera naczynkowa- jaki krem i inne kosmetyki

    Podkład do naczynek na twarzy polecam Revlon -świetnie kryje i chroni zimową porą.
    Na ciele, początkowo proponuję zastosować jakieś tabletki typu venescin i żele z kasztanowcem, miłorzębem, to może załagodzić problem i zahamowac powstawanie nowych naczynek, ale na dłuższą metę to tylko laser niestety .... Jeszcze podobno witamina K dobrze działa, dawniej podobno była w jakichś kropelkach ale została wycofana - nie przetestowalam tego jeszcze wiec poki co nie polecam, mnie z kolei poleciła to nauczycielka z kosmetycznej
    Ostatnio edytowane przez Kasia991 ; 25-03-2013 o 00:22

  10. #10
    VIP Avatar kiwaczek2
    Zarejestrowany
    Oct 2012
    Skąd
    Nieporęt k/Wwy
    Postów
    1 495

    Domyślnie Odp: cera naczynkowa- jaki krem i inne kosmetyki

    a ja polecam Lush - Vanishing Cream, tylko skubaniec filtra nie ma.




  11. #11
    Szkoleniowiec Avatar mini89
    Zarejestrowany
    Oct 2009
    Skąd
    Bydgoszcz
    Postów
    458

    Domyślnie Odp: cera naczynkowa- jaki krem i inne kosmetyki

    Do cery nacznkowej szukajcie kremów z arniką górską, która wzmacnia ściany naczyń włosowatych, obkurcza naczynia krwionośne, koi i łagodzi, zmniejsza zaczerwienienie

  12. #12
    Rozkręcanko Avatar karnityna
    Zarejestrowany
    Jan 2013
    Postów
    31

    Domyślnie Odp: cera naczynkowa- jaki krem i inne kosmetyki

    Kremy niestety nie usuną naczynek, mogą jedynie odrobinę zmniejszyć zaczerwienienie i je uszczelnić. Zlikwiduje je tylko laser, no ale to już są jednak spore koszty i nie każdego na to stać. Sama próbowałam już niemal wszystkiego, przeczesałam internet w poszukiwaniu informacji, poszerzałam wiedzę o artykuły na serwisach medycznych, ale pozostaje mi jedynie dobrze kryjący podkład, na razie nie widzę dla siebie lepszego rozwiązania.

  13. #13

    Domyślnie Odp: cera naczynkowa- jaki krem i inne kosmetyki

    Moja mama też zmaga się z tym problemem, ale znalazłam któregoś razu ten krem i sprezentowałam jej na dzień matki. Widziałam efekty i są całkiem niezłe.

  14. #14
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Apr 2015
    Postów
    1

    Domyślnie Odp: cera naczynkowa- jaki krem i inne kosmetyki

    ja od siebie dorzucam ten La Roche-Posay Rosaliac UV LEGERE Wzmacniający redukujący zaczerwienienie preparat nawilżający SPF 15 sprawdza się szczególnie wiosną i latem, więc na teraz jak znalazł

  15. #15
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Jun 2015
    Postów
    1

    Domyślnie Odp: cera naczynkowa- jaki krem i inne kosmetyki

    Ja z kosmetyczki nie wyjmuję tego ratującego mi sytuację preparaciku Rosaliac uv Riche redukujący zaczerwienienia skóry La Roche SZCZERZE POLECAM

  16. #16
    Nałogowiec
    Zarejestrowany
    Sep 2015
    Postów
    323

    Domyślnie Odp: cera naczynkowa- jaki krem i inne kosmetyki

    Koniecznie spróbuj kurację do zmęczonych nóg z mama care efektima. Działa bez pudła.

  17. #17
    Nałogowiec
    Zarejestrowany
    Sep 2015
    Postów
    323

    Domyślnie Odp: cera naczynkowa- jaki krem i inne kosmetyki

    Floslek ma świetne kremy do cery naczynkowej, polecam.

  18. #18
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    Mar 2017
    Postów
    43

    Domyślnie Odp: cera naczynkowa- jaki krem i inne kosmetyki

    Mi bardzo służą kosmetyki tej marki - https://www.floslek.pl/10,katalog_ph...ii-arnica.html. Odkryłam je dość niedawno, ale teraz cały czas je stosuje. Przez skórę naczyniową mam dość ograniczony wybór kosmetyków, ale te naprawdę mi służa.

  19. #19
    Wczytuje się
    Zarejestrowany
    Dec 2014
    Postów
    24

    Domyślnie Odp: cera naczynkowa- jaki krem i inne kosmetyki

    Polecam serum z Argireliną Arjaline 20 Serum z 20 Argirelin w Czystym Kwasie Hialuronowym Zmarszczki Lifting , świetnie działa na zmarszczki i bardzo dobrze sie wchłania. Po miesiącu stosowania zmarszczki mimiczne znacznie sie zmniejszyly. Jest bardzo wydajny wiec wart swojej ceny. Ja na pewno kupie następny!

  20. #20
    Wczytuje się
    Zarejestrowany
    Sep 2016
    Postów
    10

    Domyślnie Odp: cera naczynkowa- jaki krem i inne kosmetyki

    Wielu z nas boryka się z problemami zdrowotnymi, jak również sposobów na zdrowe, lepsze życie. W celu zdobycia naprawdę rzetelnych informacji, polecam odwiedzić stronę: Schorowani | Artykuły medyczne. Naprawdę warto!

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Podobne wątki

  1. Pielęgnacja dłoni i paznokci
    By seqoya in forum Paznokcie naturalne
    Odpowiedzi: 93
    Ostatni post / autor: 14-12-2022, 18:11
  2. Solarium i samoopalacz co wybierać?jak stosować?rodzaje
    By westa in forum Pielęgnacja twarzy i ciała
    Odpowiedzi: 260
    Ostatni post / autor: 05-03-2018, 17:37

Tags for this Thread

Zasady postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •