Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki 1 do 25 z 44

Temat: cera naczynkowa- jaki krem i inne kosmetyki

  1. #1
    No to..wpadłam Avatar majkarodzik
    Zarejestrowany
    Jun 2009
    Skąd
    Lubin
    Postów
    270

    Domyślnie Popękane naczynka

    Potrzebuje skuteczny kosmetyk, lek na popekane naczynka na nogach. Czy jest cos lub ktos, aby pomogl mi sie tego pozbyc?
    "Gdyby życie było rajem, można by było obejść się bez lęku i bólu".

  2. #2
    INM & RaNails Educator EF Avatar asia
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    ndm / warszawa
    Postów
    6 951

    Domyślnie Odp: Popękane naczynka

    a ja mam podobne pytanie, zdaje się że od pracy zaczynają mi pękać naczynka, przy kostkach i trochę( na szczęście póki co bardzo mało) na łydkach.
    czy któraś z was wie co poradzić aby zapobiec dalszemu pękaniu? krem chłodzący nie działa, czytałam gdzieś że trzeba przyjmować preparaty z wyciągiem z kasztana ale nie wiem czy to prawda...

  3. #3
    Totalna maniaczka Avatar hersa
    Zarejestrowany
    Aug 2009
    Postów
    1 026

    Domyślnie cera naczynkowa- jaki krem i inne kosmetyki

    Powiedzcie dziewczyny jeśli macie jakieś sprawdzone kremy, maseczki lub dobrze kryjące podkłady do cery naczynkowej. Ostatnio przez cały czas tak mnie pieką policzki jakbym twarzą w ognisku leżała, rumieńce mam od zawsze, a teraz naczynka już zaczynają pękać.

    Próboałam Iwostin do cery naczynkowej ale miałam po nim suchą, ściągniętą skórę, a w sumie to dość drogi był i nieskuteczny.
    Jak macie coś sprawdzonego to piszcie będę wdzięczna za rady

  4. #4
    Totalna maniaczka Avatar sylwia-p_86
    Zarejestrowany
    May 2009
    Skąd
    Bydgoszcz
    Postów
    718

    Domyślnie Odp: cera naczynkowa- jaki krem i inne kosmetyki

    Bardzo polecam kremy firmy BANDI do cery naczynkowej,ale można je kupić wyłącznie w gabinetach kosmetycznych ponieważ to seria profesjonalna i osobom 'z zewnątrz' nie sprzedają. Kremik daje bardzo dobre efekty.

    Krem półtusty do cery naczynkowej z serii VENEO zmniejsza zaczerwienienie skóry i jest polecany szczegółnie dla osób o cerze wrażliwej. Posiada właściwości kojace i łagodzace. zawiera flawoidy,które wzmacniaja ścianki naczyń krwionośnych i uleastycznia.

    Moja koleżanka go uzywa i juz po poaru dniach była zaskoczona efektami więc ja polecam

  5. #5
    INM & RaNails Educator EF Avatar asia
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    ndm / warszawa
    Postów
    6 951

    Domyślnie Odp: cera naczynkowa- jaki krem i inne kosmetyki

    szwagierka używa tylko pharmaceris do naczynkowej

  6. #6

    Domyślnie Odp: cera naczynkowa- jaki krem i inne kosmetyki

    Przy skórze naczyniowej należy unikać solarium, sauny, masek rozgrzewających, peelingi ziarniste zastąpić peelingiem enzymatycznym.
    Naczynka łatwo ulegają poszerzaniu pod wpływem różnych czynników zewnętrznych np. emocji, alkoholu, gorącego pokarmu i napojów, ostrych przypraw, również przy wysiłku fizycznym. Jak zaczynają pękać naczynka to warto wybrać się na zabiegi "uszczelniające" fajne efekty są po serii zabiegów głowią ciepło-zimno
    Głowica ciepło-zimno posiada system chłodzenia, który łagodzi podrażnienia i zaczerwienienia
    na skórze. Istnieje również opcja rozgrzewania, która stosowana jest przed
    zabiegiem w celu rozszeżenia naczyń krwionośnych i szybkiego wchłonięcia substancji odżywczych.
    Gimnastyka naczyń krwionośnych skóry zapobiega pękaniu naczyń krwionośnych i uszczelnia ściany naczyń.

    Jak pisała koleżanka wyżej kosmetyki BANDI sprawdzają się wyśmienicie. Jest cała seria BANDI do cery, nazywa się Linia VENO CARE została opracowana z myślą o pielęgnacji trudnej cery naczyniowej, ze skłonnością do rumienia i trądziku różowatego.
    Cała linia to łącznie siedem kosmetyków
    * PŁYN MICELARNY - do demakijażu twarzy, oczu i ust
    * MLECZKO REDUKUJĄCE ZACZERWIENIENIA
    * TONIK -''-
    * MASECZKA -''-
    * SERUM -''-
    * KREM -''-
    * KREM WYRÓWNUJĄCY KOLORYT

    I oczywiście zawsze przed wyjściem z domku kremik ochronny UV

  7. #7
    INM & RaNails Educator EF Avatar asia
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    ndm / warszawa
    Postów
    6 951

    Domyślnie Odp: cera naczynkowa- jaki krem i inne kosmetyki

    a możesz napisać czego używać na pękające naczynka na ciele? (łydki i ramiona) mam od dermatologa wit pp oraz kupione w aptece tabletki z kasztanem, także krem na nogi chłodzący z kasztanem i nic nie pomaga (na solarium nie chodzę, nie wiem od czego to)

  8. #8

    Domyślnie Odp: cera naczynkowa- jaki krem i inne kosmetyki

    Najczęściej odpowiedzialne jest za to nieprawidłowe funkcjonowanie układu krążenia. Są osoby które po prostu mają wrodzoną nadwrażliwość naczyń krwionośnych. Również negatywny wpływ na powstawanie pajączków mogą mieć nieodpowiednio dobrane kosmetyki, które mogą zawierać substancje dodatkowo podrażniające skórę. Zasada, to stosowanie kosmetyków wzmacniających i uszczelniających naczynka + UV zabezpieczający skórę przed czynnikami zewnętrznymi (wiatrem, mrozem, słońcem)
    I nie stosować peelingów ziarnistych co dodatkowo podrażnia skórę.

  9. #9
    INM & RaNails Educator EF Avatar asia
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    ndm / warszawa
    Postów
    6 951

    Domyślnie Odp: cera naczynkowa- jaki krem i inne kosmetyki

    raczej kosmetyki stosuję ok, za to jak byłam na pobieraniu krwi to mi powiedziała pielęgniarka że mam bardzo wąskie żyły (musiała mi się wbić w drugą rękę i w ogóle miała problemy). myślisz że takie domowe natryski ciepło -zimno na nogi by pomogły?

  10. #10
    Totalna maniaczka Avatar hersa
    Zarejestrowany
    Aug 2009
    Postów
    1 026

    Domyślnie Odp: cera naczynkowa- jaki krem i inne kosmetyki

    mi też nie mogą krwi pobrać zawsze jak szłam na badania to p o16-18 razy kłuły i w efekcie wyglądałam jak narkoman z siniakami na rękach, a w szpitalu jak wenflon (jak to się pisze) wbijali to prawie zemdlałam a baba jeszcze do mnie "jak teraz się nie wkłuję to wbije Ci to w szyję albo w głowę! Miałam wtedy 15 lat i byłam pyskata, jak ją zwyzywałam to już nie przyszła

    Na solarium nie chodzę, na słońcę nie wychodzę (jak wyszłam w tym roku na 20min to płatami skórę ściągałam) uwielbiam ostre przyprawy, w zasadzie jak jem gdziekolwiek indziej niż w domu to wydaje mi się wszystko mdłe, mama i dziadek poprostu lubią pikantniejsze i z tego nie zrezygnuje.

    Krem zawsze z filtrem, ale teraz potrzebuję czegoś porządnego bo naprawdę poliki palą żywym ogniem. Może jakaś maseczka z glinki? Słyszałam ze są dobre, ale nie wiem jaka to glinka ma być, nie znam się na tym zupełnie. Próbowała któraś?

  11. #11

    Domyślnie Odp: cera naczynkowa- jaki krem i inne kosmetyki

    Cytat Napisał hersa Zobacz post
    Może jakaś maseczka z glinki? Słyszałam ze są dobre, ale nie wiem jaka to glinka ma być, nie znam się na tym zupełnie. Próbowała któraś?

    Glinka biała (kaloin) nadaje się do każdego rodzaju cery
    Glinka zielona - cera trądzikowa
    Glinka czerwona - trądzik różowaty, na rozszerzone naczynka
    Glinka żółta i fioletowa - do ciała

  12. #12

    Domyślnie Odp: cera naczynkowa- jaki krem i inne kosmetyki

    Dla cery naczynkowej podobno z glinek najlepsza jest różowa, ale biała też dobra dla wrażliwców. Ja najbardziej lubię białą, bo świetnie koi, a przy tym oczyszcza. Z Argiletz są takie w proszku, ale ja poluję na glinkę w paście, a ona jest trudniej dostępna. Zielona glinka to raczej nie do naczynkowej, ona dokładnie oczyszcza, sama jej używam bo mam cerę mieszaną, ale tu właśnie bardziej o ten efekt oczyszczenia chodzi. Z glinkami trzeba pilnować, żeby nie zaschły na skórze, bo w ten sposób można ją wysuszyć.

    Z kremów właśnie kupiłam Flos-lek nawilżający do naczynkowej, pierwsze wrażenie średnie, mógłby mocniej nawilżać, ale ma miłą konsystencję i fajnie się rozprowadza. Chyba poszukam czegoś profesjonalnego, użwałam Viviean Sensitive Cream i był dobry, mleczko i tonik z tej serii też fajne, ale ten krem jest leciutki, a teraz szukam czegoś na zimę...

    Przy cerze naczynkowej koniecznie należy pamiętać o delikatnym oczyszczaniu. Jak byłam młodsza to traktowałam twarz peelingami ziarnistymi, pewnie stąd teraz u mnie część tych pajęczynek. Teraz używam tylko enzymatycznych peelingów - aktualnie Lirene dla cery wrażliwej, ale przyznaję, że jest trochę za delikatny. Rozważam zakup czegoś innego.
    www.mojsalon.pl - blog o biznesie kosmetycznym
    www.eversun.com.pl - nasza strona firmowa

  13. #13
    Nałogowiec Avatar czarnyaniol121
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Kępno, kiedyś Zduńska Wola
    Postów
    511

    Domyślnie Odp: cera naczynkowa- jaki krem i inne kosmetyki

    ja mam tak że zawsze mam czerwone policzki i nos niezaleznie czy jest mi cieplo czy zimno... co byscie na to poradziły?

  14. #14
    Zabierzcie jej klawiaturę ;-) Avatar farbstift
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Katowice
    Postów
    4 143

    Domyślnie Odp: cera naczynkowa- jaki krem i inne kosmetyki

    Może AA by zadziałały Kosmetyki AA: AA Cera Naczynkowa 20+, 30+
    Ja mam cerę bardzo suchą i wrażliwą i AA działa u mnie super. A naczynka mi na nogach pękają:/ ale tak mam od dzieciństwa już...
    https://www.facebook.com/kopalniatwojegostylu
    http://kopalniatwojegostylu.blogspot.com/



  15. #15
    nie draznić lwa ;) Avatar tusia
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Skąd
    daleki wschód
    Postów
    3 822

    Domyślnie Odp: cera naczynkowa- jaki krem i inne kosmetyki

    ja wybieram się do dermatologa na zamykanie naczynek same kremy niewiele mi pomagają

  16. #16
    No to..wpadłam Avatar nutella
    Zarejestrowany
    Feb 2010
    Postów
    238

    Domyślnie Odp: cera naczynkowa- jaki krem i inne kosmetyki

    Polecam krem VITELLA ICTAMO , bardzo dobry na problemy skorne. koszt od 17 do 22 zl.

  17. #17
    No to..wpadłam
    Zarejestrowany
    Apr 2010
    Skąd
    Szczecin
    Postów
    208

    Domyślnie Odp: cera naczynkowa- jaki krem i inne kosmetyki

    Ja używam kremy z ziai z serii aptecznej - Są ok bez zapachowe, miałam z iwostin ale bez rewelacji i miałam z pharmaceris ale skóra mnie piekła po nich i ciągle rozgrzana była. A na kosmetyki AA mam uczulenie

  18. #18
    No to..wpadłam Avatar nutella
    Zarejestrowany
    Feb 2010
    Postów
    238

    Domyślnie Odp: cera naczynkowa- jaki krem i inne kosmetyki

    Eksnail moze wypróbuj Vitella Ictamo jest to naprawde super krem polecam

  19. #19
    Zabierzcie jej klawiaturę ;-) Avatar Evelyn.
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Nowa Sól/ Lubuskie
    Postów
    3 018

    Domyślnie Odp: cera naczynkowa- jaki krem i inne kosmetyki

    a żeby całkowcie zakryć to pod makijaż ArtDeco ma dobry kamuflaż+fix (działa nawet na plamy bielacze, więc na naczynka tymbardziej)
    proszę mi mówić Evelyn... lub Ewelina jak komu wygodnie
    kiedyś królowa... ale postanowiłam abdykować
    http://www.youtube.com/watch?v=wPzsN0NQSAw
    kocham tą babkę
    http://stylowe-pazurki.blogspot.com/

  20. #20
    Debiutantka Avatar bojarka
    Zarejestrowany
    Jul 2011
    Postów
    6

    Domyślnie Odp: cera naczynkowa- jaki krem i inne kosmetyki

    mam pytanie - znacie moze ten krem http://aktywni.pl/aktualnosci/colostrum-eliksir-mlodosci/ jesli ktos uzywal to prosze o opinie

    Dzięki

  21. #21
    Nałogowiec Avatar butterfly 1
    Zarejestrowany
    May 2011
    Postów
    407

    Domyślnie Odp: cera naczynkowa- jaki krem i inne kosmetyki

    Miała może któraś z Was usuwane naczyńka laserowo ? Zastanawiam się nad takim zabiegiem

  22. #22
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Mar 2013
    Postów
    1

    Domyślnie Odp: cera naczynkowa- jaki krem i inne kosmetyki

    Jeśli chodzi o pielęgnacje cery naczynkowej to polecam kosmetyki ziołowe z Hildegard Braukmann. Najlepszy jest krem kameliowy i szałwiowy. Likwidują rumien ale również wzmacniają kruche naczynka. Ja kupiłam kremiki przez internet i jestem bardzo zadowolona.

  23. #23
    No to..wpadłam Avatar Kasia991
    Zarejestrowany
    Jan 2013
    Skąd
    Kraków
    Postów
    161

    Domyślnie Odp: cera naczynkowa- jaki krem i inne kosmetyki

    Podkład do naczynek na twarzy polecam Revlon -świetnie kryje i chroni zimową porą.
    Na ciele, początkowo proponuję zastosować jakieś tabletki typu venescin i żele z kasztanowcem, miłorzębem, to może załagodzić problem i zahamowac powstawanie nowych naczynek, ale na dłuższą metę to tylko laser niestety .... Jeszcze podobno witamina K dobrze działa, dawniej podobno była w jakichś kropelkach ale została wycofana - nie przetestowalam tego jeszcze wiec poki co nie polecam, mnie z kolei poleciła to nauczycielka z kosmetycznej
    Ostatnio edytowane przez Kasia991 ; 25-03-2013 o 01:22

  24. #24
    VIP Avatar kiwaczek2
    Zarejestrowany
    Oct 2012
    Skąd
    Nieporęt k/Wwy
    Postów
    1 495

    Domyślnie Odp: cera naczynkowa- jaki krem i inne kosmetyki

    a ja polecam Lush - Vanishing Cream, tylko skubaniec filtra nie ma.




  25. #25
    Szkoleniowiec Avatar mini89
    Zarejestrowany
    Oct 2009
    Skąd
    Bydgoszcz
    Postów
    458

    Domyślnie Odp: cera naczynkowa- jaki krem i inne kosmetyki

    Do cery nacznkowej szukajcie kremów z arniką górską, która wzmacnia ściany naczyń włosowatych, obkurcza naczynia krwionośne, koi i łagodzi, zmniejsza zaczerwienienie

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Podobne wątki

  1. Pielęgnacja dłoni i paznokci
    By seqoya in forum Paznokcie naturalne
    Odpowiedzi: 93
    Ostatni post / autor: 14-12-2022, 19:11
  2. Solarium i samoopalacz co wybierać?jak stosować?rodzaje
    By westa in forum Pielęgnacja twarzy i ciała
    Odpowiedzi: 260
    Ostatni post / autor: 05-03-2018, 18:37

Tags for this Thread

Zasady postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •