Pokaż wyniki 1 do 25 z 132

Temat: Nasze dziwne sny...

Hybrid View

Previous Post Previous Post   Next Post Next Post
  1. #1
    Totalna maniaczka Avatar mariolak83
    Zarejestrowany
    Aug 2009
    Skąd
    gdzieś w Polsce
    Postów
    730

    Domyślnie Nasze dziwne sny...

    Dziewczyny nie wiem czy był już taki temat czy nie... Miałam dziś okropny sen. Nawet jak o tym myślę to czuję obrzydzenie... Nie wiem co to może znaczyć....Oto mój sen...

    Byłam na jakiejś dziwnej górze która była ogrodzona gdyż to był jakiś obóz a raczej zakład psychiatryczny pod gołym niebem. Było tam pełno dziwnych i chorych psychicznie osób. W pewnym momencie znalazłam się w grupce ludzi i czekaliśmy na posiłek który "nadjeżdżał" taką małą kolejką z wagonami. W każdym wagonie było co innego do jedzenia: w jednym surowe zakrwawione mięso, w drugim takie duże kości z mięsem na którym siedziały takie duże czarne muchy, w kolejnym wagonie były kurczaki takie z niedoskubanym pierzem, w kolejnym wagonie kurczaki ale już wybebeszone. Ci ludzie rzucali sie na to jedzenie, kazali mnie to jeść. Ja czułam obrzydzenie i uciekłam. Jak uciekałam natknęłam się na jakiegoś człowieka który mi coś groził. Ale też udało mi się uciec z tego "zakładu" Znalazłam się póżniej w olbrzymim starym domu wyglądał jak taki stary opuszczony szpital. Było tam pełno schodów które prowadziły do góry... Czułam strach... Tyle pamiętam...

  2. #2
    Zabierzcie jej klawiaturę ;-) Avatar szpila59
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Bolesławiec
    Postów
    3 140

    Domyślnie Odp: Nasze dziwne sny...

    Cytat Napisał mariolak83 Zobacz post
    Dziewczyny nie wiem czy był już taki temat czy nie... Miałam dziś okropny sen. Nawet jak o tym myślę to czuję obrzydzenie... Nie wiem co to może znaczyć....Oto mój sen...

    Byłam na jakiejś dziwnej górze która była ogrodzona gdyż to był jakiś obóz a raczej zakład psychiatryczny pod gołym niebem. Było tam pełno dziwnych i chorych psychicznie osób. W pewnym momencie znalazłam się w grupce ludzi i czekaliśmy na posiłek który "nadjeżdżał" taką małą kolejką z wagonami. W każdym wagonie było co innego do jedzenia: w jednym surowe zakrwawione mięso, w drugim takie duże kości z mięsem na którym siedziały takie duże czarne muchy, w kolejnym wagonie były kurczaki takie z niedoskubanym pierzem, w kolejnym wagonie kurczaki ale już wybebeszone. Ci ludzie rzucali sie na to jedzenie, kazali mnie to jeść. Ja czułam obrzydzenie i uciekłam. Jak uciekałam natknęłam się na jakiegoś człowieka który mi coś groził. Ale też udało mi się uciec z tego "zakładu" Znalazłam się póżniej w olbrzymim starym domu wyglądał jak taki stary opuszczony szpital. Było tam pełno schodów które prowadziły do góry... Czułam strach... Tyle pamiętam...
    No nieźle.... nie wiem co to może znacfzyć niestety ;/ Mojej siostrze kiedyś się śniło, że do studni wpadła i ją szczury zeżarły
    A ja dzisiaj takli dziwny sen miałam o.O Że byłam dziewczyną... faceta który wyglądał jak połączenie Paul'a Mccartney'a i faceta z Seksu w wielkim mieście Taki tam Rosjanin... i on przyszedł do mnie do domu obłądowany torbami i ... dał mi buzi na powitanie O.o O blee.... nieeeeee..... teraz to mi się tak trochę niedobrze zrobiło jak se pomyślałam... dalej nie pamiętam.... no ale gdyby na jego miejscu był np. Orlando Bloom to bym nie miała nic przeciwko temu, a już napewno w rzeczywistosci, a nie w śnie bym się chętnie spotkała i....
    hahaha


  3. #3

    Domyślnie Odp: Nasze dziwne sny...

    ja tez niestety nie znam sie na snach.ja tez mialam ostatnio niezly sen... snilo mi sie ze przyszla do mnie panna mojego ex meza i powiedziala zebym sie od niego odwalila bo on jej zaczyna gadac ze ma dosc zabawy ww dom i rodzine.. potem z nia poszlam do lazienki i gadalysmy i nie wiem jak to sie stalo, zdjela bluzke i sie okazalo ze ma taaaka wielka dziure w brzuchu..dalej nie pamietam bo jakis jelen do mnie zadzonil i mnie obudzil... ehh moze sie znajdzie na forum ktos kto sie na snach zna dobrze by bylo hihi
    Iz

    Wymyśliła sobie, że kiedyś będzie tak cholernie szczęśliwa.... I będzie

  4. #4
    SuperVIP Avatar ivonna70
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Łódź
    Postów
    2 749

    Domyślnie Odp: Nasze dziwne sny...

    Niestety taki sen, to nic dobrego. Mięso, to ciężkie choroby, a krew, to krewni. Można więc ten sen odczytać jako choroby w rodzinie. Prawdopodobnie ktoś z Twoich bliskich będzie poważnie chory, ale może to też dotyczyć bezpośrednio Ciebie, biorąc pod uwagę ucieczkę (walka z chorobą). Mam nadzieję, że się mylę, jednak u mnie tego typu sny zawsze się sprawdzają.

  5. #5
    Totalna maniaczka Avatar mariolak83
    Zarejestrowany
    Aug 2009
    Skąd
    gdzieś w Polsce
    Postów
    730

    Domyślnie Odp: Nasze dziwne sny...

    nawet mi nie mów takich rzeczy bo mój tata miał we wtorek operację i czekamy na wyniki analizy

  6. #6
    SuperVIP Avatar ivonna70
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Łódź
    Postów
    2 749

    Domyślnie Odp: Nasze dziwne sny...

    Widzisz, nic o Twojej sytuacji nie wiedziałam, zinterpretowałam tylko sen. Bardzo Ci współczuję, ale głowa do góry, trzeba być dobrej myśli

  7. #7
    Totalna maniaczka Avatar mariolak83
    Zarejestrowany
    Aug 2009
    Skąd
    gdzieś w Polsce
    Postów
    730

    Domyślnie Odp: Nasze dziwne sny...

    beznadzieja jakaś

  8. #8

    Domyślnie Odp: Nasze dziwne sny...

    na pewno bedzie dobrze , nie martw sie kochana
    Iz

    Wymyśliła sobie, że kiedyś będzie tak cholernie szczęśliwa.... I będzie

  9. #9
    Wczytuje się Avatar BeTaTka85
    Zarejestrowany
    Oct 2009
    Postów
    14

    Domyślnie Odp: Nasze dziwne sny...

    Cytat Napisał ivonna70 Zobacz post
    Niestety taki sen, to nic dobrego. Mięso, to ciężkie choroby, a krew, to krewni. Można więc ten sen odczytać jako choroby w rodzinie. Prawdopodobnie ktoś z Twoich bliskich będzie poważnie chory, ale może to też dotyczyć bezpośrednio Ciebie, biorąc pod uwagę ucieczkę (walka z chorobą). Mam nadzieję, że się mylę, jednak u mnie tego typu sny zawsze się sprawdzają.
    Zgodzę się co do Twojej wypowiedzi. MOja mama ma Wielki Sennik i ona zawsze analizuje swoje sny, ja nigdy nie przykładałam do tego wiekszej uwagi jednak ona tak i z tego co mówiła nie raz to jeśli chodzi o mięso to na pewno nie wróży nic dobrego a jesli o krew to chodzi o jakiegoś krewnego.

  10. #10
    Debiutantka Avatar Aniusia110022
    Zarejestrowany
    Nov 2009
    Skąd
    dalekoo
    Postów
    2

    Post Odp: Nasze dziwne sny...

    Hej bardzo mnie zaciekawiło od dziś czyjeś sny...
    Może powiecie mi o co chodzi w moich...
    Dziś miałam taki sen
    Poszłam do szkoły i do 6 klasy chodził jakiś przystojny
    blondyn z różowymi oczami.zakochałam w nim się a on
    wemnie...Opuszczyliśmy szkołe i pojechalismy
    do jakieś miasta obok bloków...weszłam z nim
    do jednego i wchodziła moja ciocia z moim wujkiem
    który umarł i moją ciocią Ania.Ciocia Henia się mnie
    spytała co ja tu robie....prubowałam wymówke zrobic
    i powiedizlam ze Byłam głodna to przyjechalismy tu była najbliżej
    i wywruciłam się na chodniku i mam ślad na nodze i mnie boli...
    Obudziłam się do szkoły i nie mogłam ruszać nogą bolała mnie
    że ja nie moge...Do tej pory zastanawiam się dlaczego ten koleś miał różowe
    oczy...
    CO TO MOGŁO ZNACZYC?

  11. #11
    VIP Avatar natalia268
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Warszawa
    Postów
    7 165

    Domyślnie Odp: Nasze dziwne sny...

    Boże to było straszne... śnił mi sie koniec świata... ten sen był tak realny.. ze az trudno mi w to uwierzyc.. obudziłam sie koło 5 rano cała gorąca, spocona i zapłakana... Opowiem Wam jutro jak nie zapomne i bede miec wiecej czasu... jak komus opowiadałam to pierwsze co sie pytał to czy nie ogladałam 2012.. ale nie... to był mój nastraszniejszy i najabrdziej hm... jakby to powiedziec... moze realistyczny bo wszystko bardzo dokładnie widziałam...

    tak sobie z ciekawosci wpisałam w google w sennik jakis co to znaczy i powiem Wam ze to co wyszło to prawda..

    Sennik: Koniec Świata

    Odczytuje się w ogólności jako ciężki wstrząs psychiczny. Jego powodem bywa często rozstanie z bliską osobą lub zrozumienie czegoś, co stawia pod znakiem zapytania wszystkie nasze dotychczasowe przeko
    nania, wartości i cele, zmuszając nas do rozpoczęcia wszystkiego od nowa…

    do tej pory jak sobie o tym pomysle szybciej mi zaczyna bic srce i w ogóle... jak ma tak wygladac koniec swiata jak w moim snie to nie chce go przezyc...

    ---------- Dodano o godzinie 22:24 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 22:21 ----------

    Cytat Napisał Aniusia110022 Zobacz post
    różowe
    oczy...
    CO TO MOGŁO ZNACZYC?
    hmm... nie wiem... sprawdzałam w sennikach ale chyba nic nie ma.. znalazłam tylko ze oczy czerwone to radość

    ________________________________________


Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Podobne wątki

  1. nasze zwierzaczki :)
    By DymciA in forum Offtopic
    Odpowiedzi: 1723
    Ostatni post / autor: 12-03-2024, 11:34
  2. Nasze początki - Przed i PO
    By Kamis in forum Zdjęcia pazurków
    Odpowiedzi: 762
    Ostatni post / autor: 07-05-2017, 10:40

Tags for this Thread

Zasady postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •