Strona 1 z 6 12345 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki 1 do 25 z 132

Temat: Nasze dziwne sny...

  1. #1
    Totalna maniaczka Avatar mariolak83
    Zarejestrowany
    Aug 2009
    Skąd
    gdzieś w Polsce
    Postów
    730

    Domyślnie Nasze dziwne sny...

    Dziewczyny nie wiem czy był już taki temat czy nie... Miałam dziś okropny sen. Nawet jak o tym myślę to czuję obrzydzenie... Nie wiem co to może znaczyć....Oto mój sen...

    Byłam na jakiejś dziwnej górze która była ogrodzona gdyż to był jakiś obóz a raczej zakład psychiatryczny pod gołym niebem. Było tam pełno dziwnych i chorych psychicznie osób. W pewnym momencie znalazłam się w grupce ludzi i czekaliśmy na posiłek który "nadjeżdżał" taką małą kolejką z wagonami. W każdym wagonie było co innego do jedzenia: w jednym surowe zakrwawione mięso, w drugim takie duże kości z mięsem na którym siedziały takie duże czarne muchy, w kolejnym wagonie były kurczaki takie z niedoskubanym pierzem, w kolejnym wagonie kurczaki ale już wybebeszone. Ci ludzie rzucali sie na to jedzenie, kazali mnie to jeść. Ja czułam obrzydzenie i uciekłam. Jak uciekałam natknęłam się na jakiegoś człowieka który mi coś groził. Ale też udało mi się uciec z tego "zakładu" Znalazłam się póżniej w olbrzymim starym domu wyglądał jak taki stary opuszczony szpital. Było tam pełno schodów które prowadziły do góry... Czułam strach... Tyle pamiętam...

  2. #2
    Zabierzcie jej klawiaturę ;-) Avatar szpila59
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Bolesławiec
    Postów
    3 140

    Domyślnie Odp: Nasze dziwne sny...

    Cytat Napisał mariolak83 Zobacz post
    Dziewczyny nie wiem czy był już taki temat czy nie... Miałam dziś okropny sen. Nawet jak o tym myślę to czuję obrzydzenie... Nie wiem co to może znaczyć....Oto mój sen...

    Byłam na jakiejś dziwnej górze która była ogrodzona gdyż to był jakiś obóz a raczej zakład psychiatryczny pod gołym niebem. Było tam pełno dziwnych i chorych psychicznie osób. W pewnym momencie znalazłam się w grupce ludzi i czekaliśmy na posiłek który "nadjeżdżał" taką małą kolejką z wagonami. W każdym wagonie było co innego do jedzenia: w jednym surowe zakrwawione mięso, w drugim takie duże kości z mięsem na którym siedziały takie duże czarne muchy, w kolejnym wagonie były kurczaki takie z niedoskubanym pierzem, w kolejnym wagonie kurczaki ale już wybebeszone. Ci ludzie rzucali sie na to jedzenie, kazali mnie to jeść. Ja czułam obrzydzenie i uciekłam. Jak uciekałam natknęłam się na jakiegoś człowieka który mi coś groził. Ale też udało mi się uciec z tego "zakładu" Znalazłam się póżniej w olbrzymim starym domu wyglądał jak taki stary opuszczony szpital. Było tam pełno schodów które prowadziły do góry... Czułam strach... Tyle pamiętam...
    No nieźle.... nie wiem co to może znacfzyć niestety ;/ Mojej siostrze kiedyś się śniło, że do studni wpadła i ją szczury zeżarły
    A ja dzisiaj takli dziwny sen miałam o.O Że byłam dziewczyną... faceta który wyglądał jak połączenie Paul'a Mccartney'a i faceta z Seksu w wielkim mieście Taki tam Rosjanin... i on przyszedł do mnie do domu obłądowany torbami i ... dał mi buzi na powitanie O.o O blee.... nieeeeee..... teraz to mi się tak trochę niedobrze zrobiło jak se pomyślałam... dalej nie pamiętam.... no ale gdyby na jego miejscu był np. Orlando Bloom to bym nie miała nic przeciwko temu, a już napewno w rzeczywistosci, a nie w śnie bym się chętnie spotkała i....
    hahaha


  3. #3

    Domyślnie Odp: Nasze dziwne sny...

    ja tez niestety nie znam sie na snach.ja tez mialam ostatnio niezly sen... snilo mi sie ze przyszla do mnie panna mojego ex meza i powiedziala zebym sie od niego odwalila bo on jej zaczyna gadac ze ma dosc zabawy ww dom i rodzine.. potem z nia poszlam do lazienki i gadalysmy i nie wiem jak to sie stalo, zdjela bluzke i sie okazalo ze ma taaaka wielka dziure w brzuchu..dalej nie pamietam bo jakis jelen do mnie zadzonil i mnie obudzil... ehh moze sie znajdzie na forum ktos kto sie na snach zna dobrze by bylo hihi
    Iz

    Wymyśliła sobie, że kiedyś będzie tak cholernie szczęśliwa.... I będzie

  4. #4
    SuperVIP Avatar ivonna70
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Łódź
    Postów
    2 749

    Domyślnie Odp: Nasze dziwne sny...

    Niestety taki sen, to nic dobrego. Mięso, to ciężkie choroby, a krew, to krewni. Można więc ten sen odczytać jako choroby w rodzinie. Prawdopodobnie ktoś z Twoich bliskich będzie poważnie chory, ale może to też dotyczyć bezpośrednio Ciebie, biorąc pod uwagę ucieczkę (walka z chorobą). Mam nadzieję, że się mylę, jednak u mnie tego typu sny zawsze się sprawdzają.

  5. #5
    Totalna maniaczka Avatar mariolak83
    Zarejestrowany
    Aug 2009
    Skąd
    gdzieś w Polsce
    Postów
    730

    Domyślnie Odp: Nasze dziwne sny...

    nawet mi nie mów takich rzeczy bo mój tata miał we wtorek operację i czekamy na wyniki analizy

  6. #6
    SuperVIP Avatar ivonna70
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Łódź
    Postów
    2 749

    Domyślnie Odp: Nasze dziwne sny...

    Widzisz, nic o Twojej sytuacji nie wiedziałam, zinterpretowałam tylko sen. Bardzo Ci współczuję, ale głowa do góry, trzeba być dobrej myśli

  7. #7
    Totalna maniaczka Avatar mariolak83
    Zarejestrowany
    Aug 2009
    Skąd
    gdzieś w Polsce
    Postów
    730

    Domyślnie Odp: Nasze dziwne sny...

    beznadzieja jakaś

  8. #8

    Domyślnie Odp: Nasze dziwne sny...

    na pewno bedzie dobrze , nie martw sie kochana
    Iz

    Wymyśliła sobie, że kiedyś będzie tak cholernie szczęśliwa.... I będzie

  9. #9
    Totalna maniaczka Avatar mariolak83
    Zarejestrowany
    Aug 2009
    Skąd
    gdzieś w Polsce
    Postów
    730

    Domyślnie Odp: Nasze dziwne sny...

    ciężko jest dziewczyny jak już nie ma się jednego rodzica a drugi jest chory...

  10. #10
    Nałogowiec Avatar iwa1223
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Postów
    582

    Domyślnie Odp: Nasze dziwne sny...

    mariolak83 współczuję ci... ja mamę straciłam prawie 5 lat temu a tydzień temu tatę... życie jest okrutne...
    z forum można się wiele nauczyć

  11. #11
    INM & RaNails Educator EF Avatar asia
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    ndm / warszawa
    Postów
    6 951

    Domyślnie Odp: Nasze dziwne sny...

    sen zawsze coś znaczy, ale czasami jest przewrotnie u mnie w rodzinie zawsze mówi się że choroba jest jak śni ą się grzyby.

    mi zawsze sni się krew jak następnego dnia dostają okres. poważnie


    a może cię coś męczy podświadomie, stąd taki sen

  12. #12
    hehehehe Avatar Agusia_pa2
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Cieszyn/Helmstedt
    Postów
    1 421

    Domyślnie Odp: Nasze dziwne sny...

    Ja wam opowiem sen którego do końca życia nie zapomnę...okropny..myślałam że na serio tak się dzieje ale sie na szczęście obudzilam ufff nie byl to sen z jakimiś głupotami i dziwactwami tylko taki jakby to się działo na prawdę...

    Najgorsze z tego co pamiętam że bylam w jakimś szpitalu i siedzialam na takim wyższym łóżku tak jakby przed badaniem....na przeciwko też na takim łózku siedział, chyba ktoś z rodziny i czekalismy...naokoło były wszędzie takie zielone kafelki i białe zasłonki..blee taka dziwna atmosfera...tak siedze i czuje ze mi sie słabo robi...ktoś przyszedł i zaczyna mnie pytać jak sie czuja a ja zaczynam czuć jak bym odpływała i mdlała...w tym momencie czuje jak upadam na to łóżko i robi mi się biało przed oczami a w oddali słychać takie piiiiiiiiiiiiiiiiii......... aż mnie ciary przeszły jak sobie przypomnę....wtedy sie obudzilam zlana potem...naprawdę był taki realny że szok...w życiu takiego nie miałam...moze miałam jakiś stan przed śmiercią czy co...sama nie wiem heh masakra....
    teraz mi sie każdą noc śnią jakieś pierdółki ale ten to przerósł mnie....

    Co jakiś czas mam sny że mi się nagle ząb lub zęby kruszą na kawałki i mam całą gębę pokruszonych zębów i je wyciągam i taka wielka dziura mi zostaje a to podobno na chorobę też...ehh
    Nie patrz nigdy na twarz, czy piekna i mila. Patrz tylko na serce, bo w nim dobroć i sila



  13. #13
    INM & RaNails Educator EF Avatar asia
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    ndm / warszawa
    Postów
    6 951

    Domyślnie Odp: Nasze dziwne sny...

    aż cierki przechodzą ja mam mnóstwo takich "filmowych" snów, ale szybko zapominam

  14. #14
    Molestantka klawiatury
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Postów
    2 665

    Domyślnie Odp: Nasze dziwne sny...

    Ja powiem tak ze czasami moje sny mi sie sprawdzaja,moja mama umarla 5 lat temu,nigdy mi sie nie sni,ale jezeli jest w moich snach to wiem ze cos sie wydarzy przewaznie klopoty ze strony mojego ojca.Ale teraz jakis czas temu mialam bardzo bardzo dziwny sen.Bylam w starym domu mojej babci,byla tam moja mama i moje dzieci,cos sie zlego stalo i powiedzialam jej ze musze uciekac.Dala mi pieniadze byly to banknoty z cyfra 100 i 50.Ale nie to bylo straszne,straszne bylo to co mi powiedziala,,mam tylko nadzieje ze przyjedziesz w grudniu na pogrzeb ojca,,I sie obudzilam...Przestalam o tym tak myslec ale mam dziwne przeczucia...

  15. #15
    Totalna maniaczka Avatar mariolak83
    Zarejestrowany
    Aug 2009
    Skąd
    gdzieś w Polsce
    Postów
    730

    Domyślnie Odp: Nasze dziwne sny...

    Cytat Napisał iwa1223 Zobacz post
    mariolak83 współczuję ci... ja mamę straciłam prawie 5 lat temu a tydzień temu tatę... życie jest okrutne...
    współczuję... ja mamę straciłam mając 8 lat... w tym roku minęło już 18 lat od tamtej pory i też prawie mi się nie śni może przez te lata z 5 razy mi się sniła. Za to ciągle śni mi się jeden i ten sam sen ze w moim byłym mieszkaniu mam pełno brudnego prania i nie mogę sobie poradzić z tym nie mam gdzie wieszać i nie nadążam z praniem... Głupi sen bardzo męczący... No i jeszcze kilka razy śniło mi się że stoję na podwórku u mojej babci i jest noc niebo pełne gwiazd a na niebie wybucha samolot i te części z niego które płoną spadają na podwórko... te sny śnią mi się bardzo często...

  16. #16
    Wczytuje się Avatar BeTaTka85
    Zarejestrowany
    Oct 2009
    Postów
    14

    Domyślnie Odp: Nasze dziwne sny...

    Cytat Napisał ivonna70 Zobacz post
    Niestety taki sen, to nic dobrego. Mięso, to ciężkie choroby, a krew, to krewni. Można więc ten sen odczytać jako choroby w rodzinie. Prawdopodobnie ktoś z Twoich bliskich będzie poważnie chory, ale może to też dotyczyć bezpośrednio Ciebie, biorąc pod uwagę ucieczkę (walka z chorobą). Mam nadzieję, że się mylę, jednak u mnie tego typu sny zawsze się sprawdzają.
    Zgodzę się co do Twojej wypowiedzi. MOja mama ma Wielki Sennik i ona zawsze analizuje swoje sny, ja nigdy nie przykładałam do tego wiekszej uwagi jednak ona tak i z tego co mówiła nie raz to jeśli chodzi o mięso to na pewno nie wróży nic dobrego a jesli o krew to chodzi o jakiegoś krewnego.

  17. #17
    VIP Avatar natalia268
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Warszawa
    Postów
    7 165

    Domyślnie Odp: Nasze dziwne sny...

    Przestańcie.. bo aż mnie ciary przeszły...

    jak w jakimś horrorze normalnie ... brrr

    ja ogólnie szybko zapominam to co mi się śni...

    Jedyne co ZAWSZE pamietam to dwa sny z dzieciństwa...
    Pierwszy jak byłam z rodzinką na wakacjach i śniło mi się że nad okradli.. wstałam rano i z tatą poszłam po jakieś świeże bułeczki na śniadanie, (opowiadałam mu wtedy cały mój sen) gdy wróciliśmy obudziliśmy brata i mame, wyszliśmy na balkon a tam na stoliku lezała otwarta mamy torba i dwa pety+mnóstwo popiołu... od razu patrzylismy co zgineło.. z mamy torby zgineło parę złotych, a z szafki która była przy mojej głowie, a raczej w szafce w której były 3 telefony, zginęły wszystkie...(Jak sobie o tym pomyśle ze ktos kradł i mógł mi cos zrobic.. a ja byłam tak blisko to az sie boje...) Śniła mi się dwójka takich osób, mężczyzna i kobieta, którzy mieszkali na tym samym piętrze...Ale nie wiadomo czy to oni, oczywiscie policja była itd.. ale wiadomo ze nic nie zdziałali...Ja w głębi serca wiedziałam ze to byli oni.. i do teraz w to wierze... ale kto uwierzy dziecku (wtedy miałam z 12 lat) które rzuca jakies oskarżenia na podstawie głupiego snu.. no ale cóż.
    Hmmm niektórzy mówili że może śniłam na jawie...ale nie wiem.. moze po prostu był to sen proroczy...

    Jeszcze 5 razy śnił mi się wielki pożar w mojej klatce, który spowodował ktoś z 3 piętra.. no tam jeszcze śniła mi się wielka rzeźnia.. ale tak w skrócie.. to duzo osób była cała spalona, bez nóg, rąk, oczu itd.. i ja z moim bratem z piątego piętra ich ciągnęliśmy na nogi, ręce albo cos... tak po tych wszystkich schodach... no nie wazne... masakra ogólnie.. ale to tez prorocze, bo za kazdym razem na 3 piętrze w jednym mieszkaniu po tym moim śnie cos się dzieje związanego z ogniem... 1,2 i 3 raz jak opowiadałam wszystkich to mieli mnie za chorą... a za 3 i 4 jak powiedziałam mamie by tam im - czyli dziewczynom które tam mieszkają z dziadkiem powiedziała zeby uwazały na dziadka... owszem później uwazały.. ale gdy wszyscy śpią a człowiek pod wpływem alkoholu idzie sobie cos gotować albo smarzyc i idzie spac.. nikt nie jest w stanie pomóc... i sie stało.. cała kuchnia spalona była...Nienawidze tego snu i oby wiecej mi sie nie śnił... po tym jak wyczuje spalenizne, gaz albo cos to sie boje... chyba ze wiem ze cos sie pali albo sama cos podpalam to nie...



    fiu fiu sie rozpisałam

    ________________________________________


  18. #18
    Totalna maniaczka Avatar mariolak83
    Zarejestrowany
    Aug 2009
    Skąd
    gdzieś w Polsce
    Postów
    730

    Domyślnie Odp: Nasze dziwne sny...

    kurde ja też już jak to czytam to chyba zaraz narobie sobie w piżame... zamiast odpoczywać w nocy to nam się śnią takie głupoty a Ty natalia możesz mieć prorocze sny. Ja mam koleżanke która swego czasu wybrała się do wróżki i ta jej powiedziała że ma dar przewidywania przyszłości ze snu - ta moją koleżanka oczywiście nie wróżka. Ze jak jej się coś śni to ma to zapisywać bo się sprawdza

  19. #19
    INM & RaNails Educator EF Avatar asia
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    ndm / warszawa
    Postów
    6 951

    Domyślnie Odp: Nasze dziwne sny...

    natalia niewykluczone że byłaś w półśnie i śniło ci się to co słyszałaś wokół siebie

  20. #20
    Totalna maniaczka Avatar pa_pi1
    Zarejestrowany
    May 2009
    Postów
    715

    Domyślnie Odp: Nasze dziwne sny...

    Ja ostatnio miałam straszny sen śniło mi się że przyszła do mnie przyjaciółka ze swoją Mamą, powiedzieć mi że Jej Mama ma raka i umiera . Zaczęłyśmy w trójkę ryczeć i sie obudziłam.
    Jaka ja byłam zdenerwowana . Napisałam do Niej smsa czy wszystko u Nich ok, bo miałam zły sen, ale nie powiedziałam co mi się śniło i powiem Wam że nadal mnie to gnębi

  21. #21
    Totalna maniaczka Avatar mariolak83
    Zarejestrowany
    Aug 2009
    Skąd
    gdzieś w Polsce
    Postów
    730

    Domyślnie Odp: Nasze dziwne sny...

    kurcze każdy ma jakieś głupie te sny... ja np dziś miałam miły sen nie pamietam o czym był dokładnie ale wiem że był miły...

  22. #22
    VIP Avatar natalia268
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Warszawa
    Postów
    7 165

    Domyślnie Odp: Nasze dziwne sny...

    mi się dawno nic nie sniło... bynajmniej nic nie pamietam... i moze to dobrze.. mam spokoj przynajmniej...

    ________________________________________


  23. #23
    Gość
    niezalogowany

    Domyślnie Odp: Nasze dziwne sny...

    dziewczyny maja racj, taki sen nie "wróży" nic dobrego... mój mąż ogóle nie wierzy w takie rzeczy, ale kilka razy udowodniłam mu że jak "przychodzi" do mnie mój ojciec który zmarł 18 lat temu (gdy miałam 7 lat) to stanie sie cos niedobrego

    moja rada to taka, jeśli ktos wierzy w sny to polecam kupno sennika... moja matka miała ich chyba z 7szt różnych ale najlepszy jest SENNIK PERSKI, najlepiej sie "sprawdza"

    SENNIK PERSKI, SENNIK EGIPSKI (747313857) - Aukcje internetowe Allegro

  24. #24
    Totalna maniaczka Avatar hersa
    Zarejestrowany
    Aug 2009
    Postów
    1 026

    Domyślnie Odp: Nasze dziwne sny...

    Osobiście nie uważam, że sny przepowiadają przyszłość. Sny są to obawy lub to co się już wydarzyło tyle, że nasz mózg interpretuje je na "swój sposób" i pokazuje w innej postaci niż było "naprawde". Być może i mięso symbolizuje chorobę czy coś, ale moim zdaniem chodzi o to że jest ktoś chory albo podejrzewamy że jest, martwimy się i dlatego nam się to śni. Spróbujcie pomyśleć o tym w ten sposób a zobaczycie, że faktycznie tak się dzieje.

    Nie boję się snów, ale zasypiania tzn mam problem żeby zasnąć. Cały czas mam wrażenie że ktoś/coś nade mną stoi i boje się otworzyć oczy bo jak coś faktycznie zobacze (nawet jeśli to będzie tylko wyobraźnia) to co mam zrobić? Z drugiej strony jak nie otworzę oczu to skąd mam wiedzieć czy czegoś tam nie ma- i tak przez pół nocy... Mieszkam w pokoju gdzie zmarła moja babcia (po jej śmierci 12lat temu zaminiłam się z dziadkiem na pokoje- on wziął mniejszy a mi oddał większy). I przez długi czas jak zasypiałam to wydawało mi się że ktoś głaska mnie po głowie i poprawia kołdrę, tak się bałam że normalnie aż się trzęsłam, w końcu powiedziałam "babciu boje się" czy jakoś tak i przeszło, żadko czuję głaskanie o głowie ale bardzo delikatne. Ogólnie jak się zasypia to w mózgu robią się różne rzeczy (np. jak słyszymy świst albo wydaje nam się że spadamy-to że spadamy podobno przechodzi jak przestajemy rosnąć). Jak zasypiam często słyszę jakby ktoś mnie wołał i zawsze jest to znajomy głos najczęściej mojej mamy, która śpi w pokoju obok.
    Ostatnio siędzę z dziadkiem u niego w pokoju i słyszymy jakby ktoś chodził w kuchni, dzień wcześniej taki sam odgłos słyszeliśmy tyle ze byliśmy w kuchni a odgłos w pokoju, siedzimy cicho i słychamy a dzidek nagle "babcia przed śmiercią powiedziała że nas kiedyś odwiedzi" aż mi ciary przeszły. Popatrze jakie to bez sensu, przecież chciałabym ją zobaczyć przytulić i porozmawiać z nią, a jednak człowiek głupi boi się duchów.

  25. #25
    Administrator Avatar samaron
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Zgierz
    Postów
    4 314

    Domyślnie Odp: Nasze dziwne sny...

    Wypadanie zębów to straty finansowe, wydatki, przynajmniej u mnie tak jest.
    Mi z kolei czasem śni się jakaś zmarła osoba z rodziny, najczęściej ciocia i informuję, że ta i ta osoba jest chora albo coś jej się przytrafi.
    No i często mam sny, że nie mogę ujść, czołgam się "łapię" paznokciami szczeliny w płytkach chodnikowych i przyciągam się dalej a wszyscy inni ludzie mnie mijają, ale doskonale wiem co to znaczy... tylko, że na razie poradzić nic na to nie mogę.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Podobne wątki

  1. nasze zwierzaczki :)
    By DymciA in forum Offtopic
    Odpowiedzi: 1723
    Ostatni post / autor: 12-03-2024, 12:34
  2. Nasze początki - Przed i PO
    By Kamis in forum Zdjęcia pazurków
    Odpowiedzi: 762
    Ostatni post / autor: 07-05-2017, 11:40

Tags for this Thread

Zasady postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •