Strona 2 z 6 PierwszyPierwszy 123456 OstatniOstatni
Pokaż wyniki 26 do 50 z 132

Temat: Nasze dziwne sny...

  1. #26
    Gość
    niezalogowany

    Domyślnie Odp: Nasze dziwne sny...

    Cytat Napisał samaron Zobacz post
    No i często mam sny, że nie mogę ujść, czołgam się "łapię" paznokciami szczeliny w płytkach chodnikowych i przyciągam się dalej a wszyscy inni ludzie mnie mijają, ale doskonale wiem co to znaczy... tylko, że na razie poradzić nic na to nie mogę.
    jesoooo... tez tak czasem mam, niby ide, czasem biegne, a stoje w miejscu, nogi cieżkie jak z żelaza... i jeszcze oczy mnie bolą bo patrzeć nie mogę, wszystko takie cięzkie i powolne...

    a jeszcze mi sie przypomniało: rozmawiałam kiedyś z moim kardiologiem, że czasem czuję przy zasypianiu jakbym sie kręciła w 3wymiarze w powietrzu i jakbym była jakąś figura geometryczną, i czasem czuję jakby "dusza ze mnie wychodziła", tak że czuje ze unosze się nad swoim ciałem- tak mają osoby z bezdechem i arytmią

  2. #27
    Totalna maniaczka Avatar mariolak83
    Zarejestrowany
    Aug 2009
    Skąd
    gdzieś w Polsce
    Postów
    730

    Domyślnie Odp: Nasze dziwne sny...

    Cytat Napisał hersa Zobacz post
    Osobiście nie uważam, że sny przepowiadają przyszłość. Sny są to obawy lub to co się już wydarzyło tyle, że nasz mózg interpretuje je na "swój sposób" i pokazuje w innej postaci niż było "naprawde". Być może i mięso symbolizuje chorobę czy coś, ale moim zdaniem chodzi o to że jest ktoś chory albo podejrzewamy że jest, martwimy się i dlatego nam się to śni. Spróbujcie pomyśleć o tym w ten sposób a zobaczycie, że faktycznie tak się dzieje.

    Nie boję się snów, ale zasypiania tzn mam problem żeby zasnąć. Cały czas mam wrażenie że ktoś/coś nade mną stoi i boje się otworzyć oczy bo jak coś faktycznie zobacze (nawet jeśli to będzie tylko wyobraźnia) to co mam zrobić? Z drugiej strony jak nie otworzę oczu to skąd mam wiedzieć czy czegoś tam nie ma- i tak przez pół nocy... Mieszkam w pokoju gdzie zmarła moja babcia (po jej śmierci 12lat temu zaminiłam się z dziadkiem na pokoje- on wziął mniejszy a mi oddał większy). I przez długi czas jak zasypiałam to wydawało mi się że ktoś głaska mnie po głowie i poprawia kołdrę, tak się bałam że normalnie aż się trzęsłam, w końcu powiedziałam "babciu boje się" czy jakoś tak i przeszło, żadko czuję głaskanie o głowie ale bardzo delikatne. Ogólnie jak się zasypia to w mózgu robią się różne rzeczy (np. jak słyszymy świst albo wydaje nam się że spadamy-to że spadamy podobno przechodzi jak przestajemy rosnąć). Jak zasypiam często słyszę jakby ktoś mnie wołał i zawsze jest to znajomy głos najczęściej mojej mamy, która śpi w pokoju obok.
    Ostatnio siędzę z dziadkiem u niego w pokoju i słyszymy jakby ktoś chodził w kuchni, dzień wcześniej taki sam odgłos słyszeliśmy tyle ze byliśmy w kuchni a odgłos w pokoju, siedzimy cicho i słychamy a dzidek nagle "babcia przed śmiercią powiedziała że nas kiedyś odwiedzi" aż mi ciary przeszły. Popatrze jakie to bez sensu, przecież chciałabym ją zobaczyć przytulić i porozmawiać z nią, a jednak człowiek głupi boi się duchów.
    pewnie ktoś z Twoich bliskich zmarłych chodzi po domu i jest z Tobą jak zasypiasz... Ja pamiętam przed śmiercią mojej mamy razem leżałyśmy na łóżku a w kuchni sie garki i szklanki w zlewie obsuwały.. Ja się mamy pytałam czy to są duchy zawsze przed śmiercią kogoś bliskiego z rodziny tak się u mnie dzieje że cos spada - tak slyszymy a faktycznie nic nie spadło...

    ---------- Dodano o godzinie 13:41 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 13:38 ----------

    Cytat Napisał woszczur Zobacz post
    jesoooo... tez tak czasem mam, niby ide, czasem biegne, a stoje w miejscu, nogi cieżkie jak z żelaza... i jeszcze oczy mnie bolą bo patrzeć nie mogę, wszystko takie cięzkie i powolne...

    a jeszcze mi sie przypomniało: rozmawiałam kiedyś z moim kardiologiem, że czasem czuję przy zasypianiu jakbym sie kręciła w 3wymiarze w powietrzu i jakbym była jakąś figura geometryczną, i czasem czuję jakby "dusza ze mnie wychodziła", tak że czuje ze unosze się nad swoim ciałem- tak mają osoby z bezdechem i arytmią
    mnie też się czesto śni ze biegne koło lasu takiego u mnie na wsi i nie mam sily juz biec... nogi nie chcą sie ruszać a przerazliwie sie boje i nie mam już siły biec a ciemno się robi... strasznie się mecze jak mi się to śni... jestem bezsilna

  3. #28
    INM & RaNails Educator EF Avatar asia
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    ndm / warszawa
    Postów
    6 951

    Domyślnie Odp: Nasze dziwne sny...

    Cytat Napisał mariolak83 Zobacz post
    Ja pamiętam przed śmiercią mojej mamy razem leżałyśmy na łóżku a w kuchni sie garki i szklanki w zlewie obsuwały.. Ja się mamy pytałam czy to są duchy zawsze przed śmiercią kogoś bliskiego z rodziny tak się u mnie dzieje że cos spada - tak slyszymy a faktycznie nic nie spadło...
    święta prawda, u nas też takie rzeczy się dzieją

    Cytat Napisał hersa Zobacz post
    Osobiście nie uważam, że sny przepowiadają przyszłość. Sny są to obawy lub to co się już wydarzyło tyle, że nasz mózg interpretuje je na "swój sposób" i pokazuje w innej postaci niż było "naprawde". Być może i mięso symbolizuje chorobę czy coś, ale moim zdaniem chodzi o to że jest ktoś chory albo podejrzewamy że jest, martwimy się i dlatego nam się to śni. Spróbujcie pomyśleć o tym w ten sposób a zobaczycie, że faktycznie tak się dzieje.
    zgadzam się z tobą,też myśle że to podświadome myślenie o czymś powoduje takie sny.

  4. #29
    Totalna maniaczka Avatar mariolak83
    Zarejestrowany
    Aug 2009
    Skąd
    gdzieś w Polsce
    Postów
    730

    Domyślnie Odp: Nasze dziwne sny...

    kupiłam sobie fajny sennik w niedziele. zapamietałam to co mi się sniło, przeczytałam interpretację i była całkiem fajna. po kilku minutach to co przeczytałam się sprawdziło! nie wieżyłam w to zupełnie przeczytałam że moja sytuacja materialna się poprawi i dostanę prace. za kilka minut po przeczytaniu tego dostałam telefon żebym w poniedziałek przyszła na rozmowe trzymajcie za mnie kciuki chyba uwierzę w to co mi się śni

  5. #30
    SuperVIP Avatar ivonna70
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Łódź
    Postów
    2 749

    Domyślnie Odp: Nasze dziwne sny...

    No super Więcej takich pozytywnych snów powinnaś mieć

  6. #31
    Totalna maniaczka Avatar mariolak83
    Zarejestrowany
    Aug 2009
    Skąd
    gdzieś w Polsce
    Postów
    730

    Domyślnie Odp: Nasze dziwne sny...

    no ten był nawet miły sen i jego tłumaczenie... natomiast ten który pierwszy opisywałam niech już mi się więcej nie śni

  7. #32
    Wolny strzelec <3 Avatar plushak
    Zarejestrowany
    May 2009
    Skąd
    Bielsko-Biała
    Postów
    3 505

    Domyślnie Odp: Nasze dziwne sny...

    Mi to się najczęściej śni że szukam ubikacji i każda zajęta a muszę skorzystać albo drzwi się nie domykają i się nie da potem budzę się i biegnę do wc totalna masakra ...
    o tym że w snach często iść nie mogę albo idę na kolanach nie wspomnę nie rozumiem tego w ogóle jednak ..
    parę dni przed śmiercią mojego dziadka śniło mi się że mi zęby wypadły.. wstałam taka spocona biegnę po sennik patrzę śmierć bliskiej osoby sobie myślę no bez jaj!
    kilka dni telefon, dziadek nie żyje ..









  8. #33

    Domyślnie Odp: Nasze dziwne sny...

    kurde jak tak czytam to mnie az ciary przechodza brrrrrrr
    a co to znaczy jak sie snie ze sie z kims caluje hehe ja ostatnio dzien w dzien tak mam , to znaczy ze glodnemu chleb na mysli hehehhehh
    Mariolak powodzenia
    Iz

    Wymyśliła sobie, że kiedyś będzie tak cholernie szczęśliwa.... I będzie

  9. #34
    INM & RaNails Educator EF Avatar asia
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    ndm / warszawa
    Postów
    6 951

    Domyślnie Odp: Nasze dziwne sny...

    mi się dziś śniło że jakaś wielka baba ukradła nasz samochód, jak wstałam poszłam przez okno zobaczyć czy stoi

  10. #35
    No to..wpadłam Avatar lena2711
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    kAMIENNA GÓRA (woj.dolnośląskie)
    Postów
    136

    Domyślnie Odp: Nasze dziwne sny...

    A mi się śnił mały czarny kot z żółtymi oczkami,któremu wyciągałam pchły a te pchły wyglądały jak kleszcze ale takie duże i były czarne,a wszystko się działo w sklepie zoologicznym gdzie kiedyś pracowałam.

  11. #36
    Totalna maniaczka Avatar mariolak83
    Zarejestrowany
    Aug 2009
    Skąd
    gdzieś w Polsce
    Postów
    730

    Domyślnie Odp: Nasze dziwne sny...

    Cytat Napisał dzidzia Zobacz post
    kurde jak tak czytam to mnie az ciary przechodza brrrrrrr
    a co to znaczy jak sie snie ze sie z kims caluje hehe ja ostatnio dzien w dzien tak mam , to znaczy ze glodnemu chleb na mysli hehehhehh
    Mariolak powodzenia
    dzidzia opisz dokładnie ten sen jak się z kimś całuszesz to sprawdzę ci w moim magicznym senniku co to znaczy bo tutaj jest 2,5 strony napisane o pocałunku więc nie chce mi się za bardzo przepisywac;/
    dziękuję i trzymaj jutro za mnie kciuki

    ---------- Dodano o godzinie 15:52 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 15:42 ----------

    Cytat Napisał lena2711 Zobacz post
    A mi się śnił mały czarny kot z żółtymi oczkami,któremu wyciągałam pchły a te pchły wyglądały jak kleszcze ale takie duże i były czarne,a wszystko się działo w sklepie zoologicznym gdzie kiedyś pracowałam.
    jeśli chodzi o kota to też jest bardzo wiele znaczen zarówno dobre jak i złe... czarne kocięta to symbol szczęścia. Jeśli miałaś teraz jakieś trudności to uśmiechnie się do ciebie dobra passa. Sennik radzi zagrać w totka, puścic kupon lub zagrać w kasynie gdyż jest duże prawdopodobieńswo wygranej trzymam kciuki powodzeniapchły i kleszcze oszczegają przed chorobami i wrogami...

    ---------- Dodano o godzinie 15:57 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 15:52 ----------

    Cytat Napisał asia Zobacz post
    mi się dziś śniło że jakaś wielka baba ukradła nasz samochód, jak wstałam poszłam przez okno zobaczyć czy stoi
    Twojego snu nie mogę rozszyfrować z moim sennikiem

  12. #37

    Domyślnie Odp: Nasze dziwne sny...

    no wiec snilo mi sie ze calowalam sie z facetem ktory mial w jezyku kolczyk i w sumie to by bylo na tyle heh ale musze powiedziec ze byl zajebi***e przystojny hihi aaa i jak to jest wazne ton pocalunek wyszedl z jego strony
    Iz

    Wymyśliła sobie, że kiedyś będzie tak cholernie szczęśliwa.... I będzie

  13. #38
    Totalna maniaczka Avatar mariolak83
    Zarejestrowany
    Aug 2009
    Skąd
    gdzieś w Polsce
    Postów
    730

    Domyślnie Odp: Nasze dziwne sny...

    Cytat Napisał dzidzia Zobacz post
    no wiec snilo mi sie ze calowalam sie z facetem ktory mial w jezyku kolczyk i w sumie to by bylo na tyle heh ale musze powiedziec ze byl zajebi***e przystojny hihi aaa i jak to jest wazne ton pocalunek wyszedl z jego strony
    no więc tak: język- jeżeli widzi się czyjś to zaszkodzą Ci oszczerstwa innych...Kolczyki: nie ma nic na temat kolczyka w języku ale ogólnie jak się widzi kolczyki to: kolczyki we śnie wróżą dobrą wiadomość i zdobycie ciekawej pracy...Mężczyzna: jeśli jest nieznajomy to czeka cię pomyślny okres dobre nowiny i spełnienie marzeń.Wysoki męzczyzna to znak pomyślności- będziesz bogata i szcześliwa pod każdym względem(cytuje sennik) a o pocałunku jest douzo ale róznych głupot np o całowaniu nieboszczyka bleee ale jeśli chodzi o Twoj sen to jedynie w senniku jest CAŁOWANIE ZANJOMEGO MĘŻCZYZNY... a ten który tobie się śnił to był jakiś znajomy czy nie?

  14. #39

    Domyślnie Odp: Nasze dziwne sny...

    wlasnie nieznajomy... ale wiesz co Ci powiem ze zaczynam powoli w to wierzyc bo napisalas " czeka cię pomyślny okres dobre nowiny i spełnienie marzeń" bo wlasnie jedno z moich marzen jest w realizacji... tfu co ja pisze nawet dwa a co do jezyka to nie widzialam go ale , nie wiem jak to mozliwe, we snie czulam ze ma tam kolczyk hehe
    Iz

    Wymyśliła sobie, że kiedyś będzie tak cholernie szczęśliwa.... I będzie

  15. #40
    Totalna maniaczka Avatar mariolak83
    Zarejestrowany
    Aug 2009
    Skąd
    gdzieś w Polsce
    Postów
    730

    Domyślnie Odp: Nasze dziwne sny...

    Cytat Napisał dzidzia Zobacz post
    wlasnie nieznajomy... ale wiesz co Ci powiem ze zaczynam powoli w to wierzyc bo napisalas " czeka cię pomyślny okres dobre nowiny i spełnienie marzeń" bo wlasnie jedno z moich marzen jest w realizacji... tfu co ja pisze nawet dwa a co do jezyka to nie widzialam go ale , nie wiem jak to mozliwe, we snie czulam ze ma tam kolczyk hehe
    mówię Ci mój sennik prawde powiada więc jak nie widziałaś języka to nie interpretujesz sobie tego w moim senniku nic nie pisze na temat całowania obcego faceta jedynie jest zanjomy.... W takim razie dzidzia życzę samych sukcesów

  16. #41
    INM & RaNails Educator EF Avatar asia
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    ndm / warszawa
    Postów
    6 951

    Domyślnie Odp: Nasze dziwne sny...

    Cytat Napisał mariolak83 Zobacz post


    Twojego snu nie mogę rozszyfrować z moim sennikiem
    bo ja w sennik nie wierzę

  17. #42
    Totalna maniaczka Avatar mariolak83
    Zarejestrowany
    Aug 2009
    Skąd
    gdzieś w Polsce
    Postów
    730

    Domyślnie Odp: Nasze dziwne sny...

    Cytat Napisał asia Zobacz post
    bo ja w sennik nie wierzę
    ja też nie wierzyłam aż mi się sprawdziło... niektóre seniki są badziewne... szczególnie te na necie

  18. #43

    Domyślnie Odp: Nasze dziwne sny...

    Cytat Napisał mariolak83 Zobacz post
    mówię Ci mój sennik prawde powiada więc jak nie widziałaś języka to nie interpretujesz sobie tego w moim senniku nic nie pisze na temat całowania obcego faceta jedynie jest zanjomy.... W takim razie dzidzia życzę samych sukcesów


    dzieki dzieki no i oczywiscie za Ciebie kciukasy bede moooocno zaciskac
    Iz

    Wymyśliła sobie, że kiedyś będzie tak cholernie szczęśliwa.... I będzie

  19. #44
    Totalna maniaczka Avatar mariolak83
    Zarejestrowany
    Aug 2009
    Skąd
    gdzieś w Polsce
    Postów
    730

    Domyślnie Odp: Nasze dziwne sny...

    Cytat Napisał dzidzia Zobacz post
    dzieki dzieki no i oczywiscie za Ciebie kciukasy bede moooocno zaciskac
    zaciskaj!przyda siębardzo

  20. #45

    Domyślnie Odp: Nasze dziwne sny...

    o wlasnie jeszcze Cie pomecze z tymi snami a co to znaczy jak mi sie snilo ,ze przyszla do mnie mojego ex meza dziweczyna i gadalam z nia w lazience zeby bylo weselej, i okazalo sie ze jest bardzo chuda... a jak zdjela bluzke to miala dziure w brzuchu.... ale krwi nie bylo ani nic takiego tylko duuuuza dziura... normalnie sen masakra
    Iz

    Wymyśliła sobie, że kiedyś będzie tak cholernie szczęśliwa.... I będzie

  21. #46
    Totalna maniaczka Avatar mariolak83
    Zarejestrowany
    Aug 2009
    Skąd
    gdzieś w Polsce
    Postów
    730

    Domyślnie Odp: Nasze dziwne sny...

    Cytat Napisał dzidzia Zobacz post
    o wlasnie jeszcze Cie pomecze z tymi snami a co to znaczy jak mi sie snilo ,ze przyszla do mnie mojego ex meza dziweczyna i gadalam z nia w lazience zeby bylo weselej, i okazalo sie ze jest bardzo chuda... a jak zdjela bluzke to miala dziure w brzuchu.... ale krwi nie bylo ani nic takiego tylko duuuuza dziura... normalnie sen masakra
    łazienka to: upodobanie do szukania pustych rozrywek i korzystania z nich bez umiaru ( cytuje sennik).
    Jeśli śni ci się ze inni są ranni to znaczy że przyjaciele niesprawiedliwie Cię oceniają. Sen o ludzkim brzuchu nie wróży nic dobrego a drugie zdanie z sennika to sen o brzuchu wskazuje na wielkie nadzieje. krwawiąca rana na brzuchu jest ostrzezeniem że może cos stać sie twojej rodzinie - ale u Ciebie we śnie krwi nie było...nie widzę tu nić o chudej kobiecie...

  22. #47

    Domyślnie Odp: Nasze dziwne sny...

    ok dzieki bardzo kochana , niedlugo juz sama pewno bedziesz wiedziec co oznacza jakis sen nawet nie patrzac w sennik hihi
    Iz

    Wymyśliła sobie, że kiedyś będzie tak cholernie szczęśliwa.... I będzie

  23. #48
    Totalna maniaczka Avatar mariolak83
    Zarejestrowany
    Aug 2009
    Skąd
    gdzieś w Polsce
    Postów
    730

    Domyślnie Odp: Nasze dziwne sny...

    Cytat Napisał dzidzia Zobacz post
    ok dzieki bardzo kochana , niedlugo juz sama pewno bedziesz wiedziec co oznacza jakis sen nawet nie patrzac w sennik hihi
    hehe no chyba nie bo tego tak dużo tu jest że mi się w główce pomyrda

  24. #49
    Nałogowiec Avatar Pati88
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Puławy
    Postów
    695

    Domyślnie Odp: Nasze dziwne sny...

    a mi sie od kilku dni snia wypadki,dzien w dzien takie ktorymi ja jestem swiadkiem i zawsze widze uderzajace w siebie samochody pozniej pelno dymu i trupy...juz sie zaczynam tych snow bac w tamtym roku mialam tak z motocyklami...

  25. #50

    Domyślnie Odp: Nasze dziwne sny...

    Mariolak powodzenie daj znac jak wrocisz z rozmowy trzymam kciuki
    Iz

    Wymyśliła sobie, że kiedyś będzie tak cholernie szczęśliwa.... I będzie

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Podobne wątki

  1. nasze zwierzaczki :)
    By DymciA in forum Offtopic
    Odpowiedzi: 1723
    Ostatni post / autor: 12-03-2024, 11:34
  2. Nasze początki - Przed i PO
    By Kamis in forum Zdjęcia pazurków
    Odpowiedzi: 762
    Ostatni post / autor: 07-05-2017, 10:40

Tags for this Thread

Zasady postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •