Pokaż wyniki 1 do 2 z 2

Temat: Produkcja kosmetyków

  1. #1
    Nałogowiec
    Zarejestrowany
    Apr 2017
    Postów
    507

    Domyślnie Produkcja kosmetyków

    Dziewczyny w przyszłym roku startuję z własną firma kosmetyczną i mam do Was pytanie... Mianowicie na co zwracacie uwagę wybierając dla siebie kosmetyki? Co jest ważne? liczą się dla mnie wszystkie opinie

  2. #2
    Nałogowiec
    Zarejestrowany
    Apr 2017
    Postów
    546

    Domyślnie Odp: Produkcja kosmetyków

    Dla mnie najważniejszy jest skład a to czy będzie w pięknej butelce z wodotryskiem nie ma już znaczenia. Ideałem jest szkło. Wolałabym, żeby zawartość była na tyle napakowana czynnymi substancjami, żeby kosmetyk był skuteczny. Zapach jest dla mnie najmniej istotny. Lubię producentów, które nie czarują mnie etykietami i wypisywaniem bzdur na nich, tylko mają pewność co do skuteczności swoich produktów. Krótkie czyste składy, skłaniam się ku kosmetykom, które działają bardziej leczniczo niż są kolejnymi mazidlami, które jedynie pięknie pachną i ładnie wyglądają na półce.
    Niestetowane na zwierzętach to taki standard już teraz.
    Kupuję prawie wszystko online i to mi wystarczy. Jeśli dokładnie opiszesz produkt, mi wystarczy to do kupna.

    Skontaktuj sie rownież z nimi https://www.fingerprint.pl/projektowanie-opakowan/ Firma oferuje projektowanie opakowań tekturowych
    Ostatnio edytowane przez cass ; 08-12-2020 o 09:22

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Podobne wątki

  1. Internetowa sprzedaż kosmetyków
    By pysialali in forum Pomoc Pytania Problemy
    Odpowiedzi: 7
    Ostatni post / autor: 25-05-2021, 15:41
  2. Testowanie kosmetyków za darmo / Streetcom
    By mariolak83 in forum Kosmetyki
    Odpowiedzi: 377
    Ostatni post / autor: 10-01-2018, 10:22

Zasady postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •